Affiliate marketing funguje i v oblasti krátkodobých půjček

Václav Maletínský , 26. květen 2015 08:00 28 komentářů
Rubriky: Rozhovory, Byznys
Affiliate marketing funguje i v oblasti krátkodobých půjček

Před rokem spustila britská společnost Leadsor Limited novou verzi partnerského programu, který přináší na český trh zcela nový přístup k řešení lead generation marketingu. Jak se program osvědčil a čím se liší od ostatních? Zeptali jsme se Antona Shesterikova,ředitele Leadsor Limited.

V čem se váš affiliate program liší od konkurence a co může vašim partnerům nabídnout?

Anton Shesterikov | Leadsor Limited
Anton Shesterikov | Leadsor Limited
Náš program je založen na inovativním principu monetizace návštěvníků. Vysokou úroveň konverze návštěvníků zajišťuje promyšlený systém prodeje leadů (potenciálních klientů, kteří mají zájem o službu nebo produkt) pouze těm společnostem, které o ně mají zájem. Klasický affiliate marketing funguje tak, že affiliate síť má své inzerenty, kteří poskytují svoje propagační nástroje. My naopak spojujeme naše inzerenty do jednoho systému, což znamená, že existuje jedna nabídka rychlé půjčky, se kterou v našem systému dále pracujeme.

Jedná se o nějaký srovnávač nabídek, ze kterého vypadne nejvhodnější produkt pro každého zákazníka?

Je to spíš systém, který zpracovává zadané žádosti. Je to takový magic box, který vše zpracuje interně a pro zákazníka i poskytovatele finanční služby zpracuje nejlepší nebo nejvýhodnější nabídku. Pro affiliate partnera je to jednodušší, protože na své stránky umístí jen jeden formulář.

Jak máte nastaveny váhy pro jednotlivé partnery, zákazníky a banky, aby se podařilo najít nejlepší shodu požadavků klienta a poskytovatele služby?

Společnostem poskytujícím krátkodobé půjčky nabízíme, že mohou mít přístup k datům zákazníka v reálném čase. Systém pracuje s informacemi, zda už někdy o půjčku žádal, jestli není na blacklistu a podobně. Zařadí jej i do správné věkové a příjmové skupiny. Společnosti poskytující krátkodobé finanční půjčky mají různá kritéria pro jejich schválení. Některá společnost může půjčovat osobám starším 17 let, jinde je to ohraničené věkem 21 let a podobně. Zadáním do jednotného systému urychlujeme proces schvalování, protože nenabízíme údaje zákazníka, který by nesplňoval požadavky, a proto by byla jeho žádost o půjčku zbytečná.

Takže technologicky usnadňujete zákazníkům cestu k penězům?

Ano, dá se to tak říct. V podstatě se staráme o to, aby se zákazník dostal k nabídce společnosti s nejlepšími podmínkami a měl největší pravděpodobnost, že bude jeho žádost o půjčku schválena. Současně usnadňujeme poskytovatelům půjček práci tím, že jim nabídnete jen zákazníky, kteří splňují jejich požadavky na osoby, jimž je možné půjčit finanční prostředky.

Roste zájem o vyřízení krátkodobé půjčky online rychleji než dřív a přispívají k tomu nějak stále oblíbenější mobilní technologie?

Finance jsou produkt, který se dá prodávat přes internet. Zákazníci čím dál více požadují takové služby, aby se mohli vyhnout čekání na pobočce. Internetové bankovnictví má velkou budoucnost a banka, která jej nepodporuje, nemůže ostatním dlouhodobě konkurovat.

Která banka je podle vás z technologického hlediska nejlépe vybavena?

Rád bych odlišil dvě věci. Tou první je samotné internetové bankovnictví, které nabízejí nebo brzy nabídnou v podstatě všichni. Druhou je přístup k novým technologiím, které usnadňují vyhledání a oslovení klientů. Zde jsou podle mého názoru v popředí například GE Money, Equa bank, nebo mBank, z tradičních bankovních domů zkouší nové postupy třeba České spořitelna.

Banky se své online bankovnictví přizpůsobují i mobilním technologiím, ale stále se snaží získat kontakty osob, které si potřebují půjčit peníze s tím, že jim pak někdo rychle zavolá. Zákazník má zcela jinou představu. Chce si porovnat několik produktů, vybrat si nejvýhodnější a velmi rychle uzavřít nějakou smlouvu o půjčce. Očekává, že mu někdo z banky zavolá hned, že funguje nějaká okamžitá zpětná vazba. Chce se dozvědět, zda půjčka bude schválena či ne, případně za jakých podmínek může peníze získat. Nestačí mu jen informace, že jeho požadavek bude někdo zpracovávat po dobu několika týdnů. Proto je konverzní poměr (jeden z klíčových ukazatelů úspěšnosti online prodeje) zatím celkem špatný.

Jaký je zdravý konverzní poměr?

Záleží na tom, o jaký finanční produkt jde, například v rychlopůjčkách se dostáváme na poměr 30 procent. To znamená, že téměř třetina žadatelů dostane půjčku. U větších úvěrů se pohybujeme kolem pěti procent. Záleží na různých způsobech práce a získávání zákazníků. Pokud někdo pracuje s databází telefonních čísel a začne obvolávat lidi s nabídkou finančních půjček, nebude zřejmě tak úspěšný jako webová stránka, na kterou se prostřednictvím vyhledávače žadatel dostal právě proto, že hledal možnosti půjčky finančních prostředků.

Co bych měl udělat jako správce webu, který bych chtěl do affiliate programu zapojit? Pro jaké webové stránky je program nejvhodnější?

Nemohu vám radit v tom, zda si máte na web dát nějaký srovnávač nebo jen vstup do formuláře, který případný žadatel o půjčku vyplňuje. Způsob zobrazení je spíše podružný. Hlavní věc je, aby webová stránka fungovala, měla správnou SEO optimalizaci a někdo se na ni dostal, protože ji dokázal najít prostřednictvím vyhledávače.

Záleží na celkové návštěvnosti stránky?

I na to je těžké odpovědět. Webové portály s velmi vysokou návštěvností na affiliate programy moc nesázejí. Snaží se prodat reklamní prostor přímo a čerpat prostředky za zobrazení reklamy. Mají 100 000 návštěvníků nebo zobrazení denně, dokážou nabídnout prostor a výkonnostní marketing se moc nesleduje. Affiliate programy se častěji prosazují na webech s menší návštěvností a nabízejí jejich majitelům velmi zajímavé finanční bonusy.

Vraťme se zpět k financím. O jaké půjčky je největší zájem? O hypotéky, účelové půjčky nebo krátkodobé půjčky?

Hypoték je rozhodně méně, získat větší sumu peněz je také složitější. U účelové nebo krátkodobé půjčky podle mého názoru vede ta krátkodobá, přestože objem finančních prostředků poskytovaných na krátkodobé půjčky se pohybuje kolem 3 procent všech bankovních produktů.

Existují u poskytování půjček nějaká rizika?

Samozřejmě existují, všude se najde riziková skupina zákazníků, kteří nedokážou splatit finanční prostředky včas. I proto je výše krátkodobých půjček většinou omezena na částku kolem 5 000 Kč. Rizika nesplácení je možné ovlivnit podmínkami pro poskytování půjček. Pokud jsou podmínky nastaveny dobře, existuje riziko nesplácení kolem 15 procent. V případě, že jsou nastaveny špatně, může vyrůst až na 45 procent.

Hrozí tato rizika partnerům zapojeným do affiliate programu?

To v žádném případě. V případě kladného vyřízení žádosti o půjčku se jim na účtu objeví peníze za její zprostředkování, ale je důležité zmínit, že affiliate partneři samozřejmě nemohou nijak ovlivnit budoucí platební morálku zákazníků a nelze je za ni jakkoliv penalizovat.

Děkujeme za rozhovor

Mohlo by vás zajímat:


Komentáře

bflmpsvz #0
bflmpsvz 26. květen 2015 10:01

"pro zákazníka i poskytovatele finanční služby zpracuje nejlepší nebo nejvýhodnější nabídku"

Aneb je to o tom, jak zákazníka co nejvíc oškubat..

lambada #1
lambada 26. květen 2015 19:37

Kazdy uzavira danou smlouvu svobodne a ze sve vlastni vule, coz samozrejme ve smlouve potvrzuje. Kde je tedy problem? Kdyz vam dana nabidka se nelibi, tak ji jednoduse nevyuzijete. Jak jednoduche, ze? O zadne oskubavani se samozrejme nejedna.

Larry Fox #2
Larry Fox 30. květen 2016 13:42

Už jste se snažil získat úvěry od bank bez úspěchu? Naléhavě potřebují peníze dostat z dluhů? Potřebujete peníze na rozšíření nebo zavedení vlastního podnikání? Získat úvěr od jednoho z předních britských úvěrových společností. Pro více informací kontaktujte prostřednictvím e-mailu: larryfox2016@hotmail.com

GREEN CLOUD AGENCY #3
GREEN CLOUD AGENCY 05. srpen 2016 20:50

Vy jste v nouzi naléhavé úvěr? Pokud ano , kontakt ( gcloanfirms@gmail.com ) pro více informací

Mr david adeleke #4
Mr david adeleke 18. únor 2017 00:53

Nabízíme soukromé, komerční a osobní půjčky s velmi nízkou roční úrokové sazby tak nízké, jak 2 % za jeden rok až 50 let doby splácení kdekoli na světě. Nabízíme úvěry v rozmezí od 5.000 dolarů do USA 100 milionů dolarů. Naše půjčky jsou dobře pojištěni pro maximální bezpečnost je naší prioritou. Přicházíte tak spát v noci starat o získání legitimní úvěr věřitel? Jsou kousání nehty na rychlé? Namísto bití vás, kontaktujte Dr. David Ervin Domácí úvěr (výpůjční služby) nyní odborníci, kteří pomáhají zastavit úvěry špatné úvěrové historie, najít řešení, že vítězství je naše poslání. E-mail: davidadelekeloan@hotmail.com uchazeči musí vyplnit formulář žádosti po půjčce
FORMULÁŘ ŽÁDOSTI O ÚVĚR
Předpona {pan, paní, paní, DR., atd.}
Vaše jméno a příjmení:
Váš email:
Vaše telefonní číslo:
Vaše adresa:
Vaše město:
Stát / provincie:
země:
Sex:
Datum narození:
Máte účet? :
Jste použili před? :
Půjčka Částka potřebná:
Délka úvěru:
Účel úvěru:
Pošlete mi naskenovanou kopii vašeho ID:
Věřitele jméno: Dr. David Adeleke...
Věřitele E-mail: davidadelekeloan@hotmail.com
S pozdravem
Dr. David Adeleke.

michelle #5
michelle 14. březen 2017 21:43

Ahoj všichni, jmenuji se Kimberly Michelle, já jsem z United stavu, jsem tady svědčit Jak jsem dostal půjčku od května FIELD finanční společnost po hodně falešných věřitelů popírat mi možnost získat úvěr tady v tomto fóru. pomohl mě a mou rodinu úvěru ve výši 50.000 USD. Poté, co jsem ztratil 1000USD na podvodníky. MAY POLE FINANCE ředitel společnosti (pan NASMITH JOHN) mě ujišťují, že chce, aby mi pomohl, zprvu jsem odmítal uvěřit, až nakonec setkat se s jeho slib. Pokud budete potřebovat opravdovou půjčku za naléhavé, jak chcete kontakt může FIELD finanční společnost prostřednictvím svého e-mailu (loan3568@gmail.com

Arnold Wills #6
Arnold Wills 26. březen 2017 18:25

Do you need a fast, urgent and secure loan? Contact financialdepartment.online@gmail.com

dori #7
dori 02. duben 2017 19:30

Pro financování hledá, protože jsem ztratil veškerý můj majetek kvůli ohni,
  nikdo nechtěl, aby mi pomohl, protože moje situace nesplňuje podmínky
Poskytnutí finančních prostředků. Musel jsem se obrátit paní Graziella ze mě půjčku ve výši 50.000 eur
  takže dostat se z mé slepé uličky. Velkorysý, upřímný a spolehlivý, to může jistě vám pomůže, pokud
na kontaktní adrese: annagraziella972@gmail.com
hodně štěstí

Tyrone Singh #8
Tyrone Singh 08. duben 2017 20:13

Dobrý den, mé jméno je Tyrone Singh a já jsem úvěr věřitel a finanční investor, jsem také dát doporučení osobám, které mají zájem o získání úvěru, pro obchodní nebo osobní potřebu.. Existuje mnoho nabídek na tento web, ale můžu mluvit jenom pro sebe, aby se upřímně, kontaktujte mě prostřednictvím: financial.group.co.ng@gmail.com

Bůh žehnej vás, čekám na vaši odpověď....

S pozdravem
Tyrone Singh
financial.group.co.ng@gmail.com

Mrs Isa Anita #9
Mrs Isa Anita 14. duben 2017 00:55

Jsou si ve finančních problémů a nutnosti urgentní hotovostní pomoci finančních problémů, pak můžete zde použít Anita okamžité hotovosti půjčky a získat hotovost s ideálním řešením, je potřeba žádné úvěry úvěr šek? Můžete jednoduše použít tyto půjčky a získat vaše potřeby a my zařídíme půjčky snadno a rychle. Všichni lidé platí zde Anita okamžitá hotovostní úvěry prostřednictvím e-mailu (anitaloanfirm1@live.com) bez jakékoli kontroly úvěrů a zmatků zdarma získat peníze získat do 24 hodin dnes. Přihlaste se teď!

jay samuel #10
jay samuel 25. duben 2017 10:40

Dobrý den, vážený pane,
Pokud potřebujete naléhavou práci na získání úvěru, nebo potřebujete půjčku k vyplacení
Váš dluh, potřebujete refinanční úvěr? Potřebujete úvěr na nákup auta nebo a
Pokud ano, už nemusíte dělat starosti, nabízíme všechny druhy půjček bez úvěru
Zkontrolujte s odpovídající úrokovou sazbou !!! Kontaktujte nás dnes e-mailem. (
Sterlingunicornfunds@gmail.com) pro více informací
Děkuji.

Mr Barry #11
Mr Barry 08. květen 2017 01:16

Jsem pan Barry James, legitimní a uznávaný věřitel peněz. Poskytujeme půjčky jednotlivcům, kteří potřebují finanční pomoc, půjčujeme lidem, kteří mají špatný úvěr nebo potřebují peníze, aby mohli platit účty, investovat do podnikání. Hledali jste půjčku? Nemusíte se obávat, protože jste na správném místě nabízím půjčku za nízkou úrokovou sazbu ve výši 2%, takže pokud potřebujete půjčku, chci, abyste mě kontaktovali prostřednictvím této e-mailové adresy: wongafinancesloans@gmail.com
Poznámka: Vyplňte informace o žádosti o úvěr a vráťte se tak
Že o tomto převodu půjček budeme mít více informací o vás.
                                    
FORMULÁŘ PŘIHLÁŠKY ÚVĚRU.
                                 
* Jméno žadatele:
* Adresa:
* Město:
* Stát:
* Země:
* Pohlaví:
* Stav:
* Obsazení:
* Měsíční příjem:
* Tel:
* Mobilní, pohybliví:
* Účel úvěru:
* Potřebné částky úvěru:
* Trvání úvěru:
* Požádali jste před:

Franco Woller #12
Franco Woller 08. květen 2017 03:38

Potřebujete půjčku z jakéhokoli důvodu? Pokud ano, je to úvěrová společnost, která je připravena vám sloužit k vaší spokojenosti, požádejte nyní @ Lapo.financialgroup@gmail.com o cenově dostupný úvěr s 2% úrokem pro soukromé a družstevní účely, Bez zpoždění, bez potíží, platí pouze a dostanete půjčku!
Paní Franca
Čekáte na vaši naléhavou odpověď!

Franca Woller (generální ředitelka)
Lapo.financialgroup@gmail.com

Duane #13
Duane 09. květen 2017 12:40

Ahoj

Hledáte bezpečný úvěr? Kontaktujte nás nyní a získejte další informace o našich rychlých a spolehlivých půjčkách prostřednictvím e-mailu.

Email: wizelending@hotmail.com

Mr Barry #14
Mr Barry 12. květen 2017 21:23

Jsem pan Barry James, legitimní a uznávaný věřitel peněz. Poskytujeme půjčky jednotlivcům, kteří potřebují finanční pomoc, poskytujeme úvěr lidem, kteří mají špatný úvěr nebo potřebují peníze, aby mohli platit účty, investovat do podnikání. Hledali jste půjčku? Nemusíte se obávat, protože jste na správném místě nabízím půjčku za nízkou úrokovou sazbu ve výši 2%, takže pokud potřebujete půjčku, chci, abyste mě kontaktovali prostřednictvím této e-mailové adresy: wongafinancesloans@gmail.com
Poznámka: Vyplňte informace o žádosti o úvěr a vráťte se tak
Že o tomto převodu půjček budeme mít více informací o vás.
                                    
FORMULÁŘ PŘIHLÁŠKY ÚVĚRU.
                                 
* Jméno žadatele:
* Adresa:
* Město:
* Stát:
* Země:
* Pohlaví:
* Stav:
* Obsazení:
* Měsíční příjem:
* Tel:
* Mobilní, pohybliví:
* Účel úvěru:
* Potřebné částky úvěru:
* Trvání úvěru:
* Požádali jste před:

Bishop Johan #15
Bishop Johan 23. květen 2017 10:45

Ahoj,

Hledáte půjčku na splacení účtů nebo na zahájení nového podnikání? Prosím, kontaktujte nás ještě dnes pro další dotazy:
Bishopjohan900@gmail.com

philip  morgan #16
philip morgan 15. červen 2017 01:27

Potřebujete osobní a obchodní nebo investiční financování bez stresu a rychlého schválení? Pokud ano, kontaktujte nás dnes, protože v současné době nabízíme úvěry s vynikající úrokovou sazbou ve výši 2%. Naše finance jsou zajištěné a bezpečné. Naše štěstí je naše síla. Půjčky v hodnotě € 5,000 - € 1,000,000.00 USD Euro a libry, nyní k dispozici jsou Business, Osobní, Dům, Cestovní a Studentské půjčky atd. Pro více informací Pošlete v detailním návrhu úvěru (Výše úvěru a doba trvání)
Úvěrový důstojník. EMAIL: (philipmorganloanservice00@gmail.com)

Jeff Michael #17
Jeff Michael 15. červen 2017 01:27

dobrý den

Potřebujete naléhavě potřebné půjčky? Poskytujeme půjčky
Potenciální kupci s dobrou vírou hledají úvěry. ty jsi
Vážně potřebujeme naléhavou půjčku? Pak jste v
Správné místo. Dáváme podnikatelské úvěry, osobní půjčky, v hodnotě
Minimálně 2.000,00 € na maximální cenu 40.000.000,00 €, kontaktujte nás prosím
Pro vaši žádost o úvěr 2% nízká úroková míra pro splnění svých potřeb
Poptávka a financování problém.kontakt -V dnešní době e-mailem:
Jeffmichaelloanfirm@hotmail.com

Vyplňte tyto informace na adrese

Celá jména:
Země:
Telefonní číslo:
Požadovaná částka půjčky:
Doba trvání úvěru:
Měsíční příjem:
Adresa bydliště:

Děkujeme, když počkáme na Vaši odpověď

Firmy společnosti jeff michael

Úvěr / Finanční služby.

Franca woller #18
Franca woller 16. červen 2017 10:44

Dobrý den, od společnosti Lapo.financialgroup01@outlook.com
Myslíš si, že půjčíš? Jste vážně potřebujete naléhavé
Úvěr k založení vlastního podnikání? Jste v dluzích? To je vaše šance
Dosáhnout vašeho přání, dáváme osobní půjčky, podnikové úvěry a firemní
Půjčky a všechny druhy půjček s úrokem ve výši 2%
Kontaktujte nás prostřednictvím e-mailu: Lapo.financialgroup01@outlook.com
POZNÁMKA VŠECHNA ODPOVĚĎ MUSÍ BÝT POSKYTOVÁNA Lapo.financialgroup01@outlook.com
S pozdravem

Pastor Nilson #19
Pastor Nilson 16. červen 2017 17:19

Potřebujete půjčku, abyste mohli platit účty nebo začít podnikat? Můžete mě nyní kontaktovat pro více informací. Pastornilson552@gmail.com

Mr. Adolf Roger #20
Mr. Adolf Roger 20. červen 2017 02:10

PŘÍLEŽITOST ÚVĚRU:


Potřebujete půjčku? Máte zájem o získání jakéhokoliv typu úvěru? Nebo jste finančně znepokojen ?. Máte dluh splatit? Poskytujeme půjčky do kterékoli části světa. Náš úvěr Úrokové sazby jsou 3% za zrušení s tržní dobou bez ohledu na umístění nebo stav úvěru. Získejte dnes půjčku Kontaktujte nás prostřednictvím společnosti Adresa na adrese: info.adolfrogerloans@yahoo.com:


POZNÁMKA: Dáváme minimálně ($ / € 1.000) na maximum ($ / € 500,000,000) E.T.C. Požadavek na půjčku musí být uveden v amerických dolarech nebo v eurech a jakékoli jiné použité měně.


Kontakt: info.adolfrogerloans@yahoo.com: pro váš úvěr dnes jsme Vám k dispozici.


Děkujeme, protože očekáváme rychlou odpověď.


S pozdravem,

Pan Adolf Roger

Manažer ve spolupráci

morgan loans #21
morgan loans 21. červen 2017 01:46

Ahoj,

Pošlete shrnutí půjčky, kterou potřebujete. Společnost MORGAN LOANS se specializuje na poskytování úvěrů v rozmezí {$ 5000 až $ 50,000,000.00} při 3,0% úrokové sazbě Naše půjčky jsou dobře pojištěny a maximální jistota je naší prioritou MORGAN LOANS COMPANY je legitimní úvěrová společnost se sídlem v Mnichově.
Nabízíme půjčky jednotlivcům i organizacím, které mají záměry renovovat domy a instituce, konsolidaci dluhu, refinancování a také založení podniku
Oblečení. Vyplácíme náš úvěr v USD ($).

Naše půjčky se pohybují od a
Minimálně $ 5,000.00
USD a maximálně
$ 50,000,000.00 USD, při 3% úrokové sazbě. Naše půjčky
Jsou dobře pojištěny, 100% zaručené
A Klienti jsou zajištěni maximálně
bezpečnostní.
Nabízíme následující typy úvěrů:

* Komerční půjčky.
* Osobní půjčky.
* Podnikové úvěry.
* Investice Úvěry.
* Vývojové půjčky.
* Akviziční úvěry.
* Stavební úvěry.
* Podnikové úvěry a mnoho dalších:

 FORMULÁŘ PŘIHLÁŠKY ÚVĚRY
NÍŽE:
Jméno:
Ostatní jména):
Pohlaví:
Stav:
Kontaktní adresa:
Město / PSČ:
Země:
Náboženství:
Datum narození:
Potřebné množství jako
Půjčka:
Doba trvání půjčky:
Měsíční příjem / ročně
Příjem:
Obsazení:
Účel úvěru:
Dům Telefon:
Mobilní telefon:
Požádali jste o půjčku
před?
Jak jste o tom slyšeli?
nás?
Kontaktujte dnes na adrese morganloans000@gmail.com
dík

Garcia J Sacramento #22
Garcia J Sacramento 22. červen 2017 02:15

Jsme křesťanská organizace vytvořená na pomoc lidem, kteří potřebují pomoc, jako je finanční pomoc. Takže pokud procházíte finančními potížemi nebo máte finanční potíže a potřebujete peníze na zahájení vlastního podnikání nebo potřebujete půjčku na splacení dluhu nebo placení z vašeho účtu na začátku dobré dohody, nebo se snažíte Získáte úvěry od domácích bank, kontaktujte nás dnes, e-mail: garciajsacramento@gmail.com pro Bibli říká: "Lukáš 11:10 každý, kdo žádá, přijímá, ten, kdo hledá, najde a klukovi se otevřou dveře. Nechte tuto příležitost vynechat, protože Ježíš je dnes včera stejný a navždy víc. Prosím to vážně a Bůh se bojí lidí.

Franca woller #23
Franca woller 26. červen 2017 15:29

Dobrý den a dobrý den od Lapo.financialgroup01@outlook.com Myslíte si, že jste získali opravdový úvěr? Opravdu potřebujete naléhavou půjčku k zahájení podnikání? Jste v dluzích? Byl jsi popřen? Byl jsi podveden? Pokud ano, je to vaše šance získat skutečný kredit a dosáhnout vašich přání, poskytujeme osobní půjčky, podnikové úvěry a podnikatelské úvěry a všechny druhy půjček s úrokem 2% pro více informací Kontaktujte nás emailem: Lapo.financialgroup01@outlook .com VŠECHNY ZODPOVĚDNOSTI MUSÍ BÝT POSKYTOVÁNY Lapo.financialgroup01@outlook.com S pozdravem

HARRIET JONES #24
HARRIET JONES 26. červen 2017 17:41

Ahoj, hledáš půjčku? Jste na správném místě, jsme schopni vám poskytnout půjčku za účelem rozšíření vašeho podnikání, konsolidace dluhu, hypoteční půjčky, půjčky na automobily nebo studentských půjček s dostupnou úrokovou sazbou ve výši 2%. Můžete nás kontaktovat e-mailem prostřednictvím harriet91jones@gmail.com

ÚDAJE APLIKACE

1) Celé jméno:
2) Země:
3) Adresa:
4) Stav:
5) Pohlaví:
6) Rodinný stav:
7) Zaměstnání:
8) Telefonní číslo:
9) Současná pozice na pracovišti:
10) Měsíční příjem:
11) Požadované množství úvěru:
12) Délka úvěru:
13) Účel úvěru:
14) Požádali jste předtím:
15) Datum narození:
Děkuji.

Ibrahim #25
Ibrahim 26. červen 2017 20:06


Hezký den,
Potrebujete okamžitý kredit?Vycistete svého dlužníka, rozširte své jméno osobne
Mužete nás kontaktovat, aby nám "pujcil".Spolehlivý úver s úrokovou sazbou 2% Cenove dostupný splátkový plán s dobrým úverem Kosullar e-mail: ibrahimhoffman@yandex.com

Franca woller #26
Franca woller 27. červen 2017 15:28

Dobrý den a dobrý den od Lapo.financialgroup01@outlook.com Myslíte si, že jste získali opravdový úvěr? Opravdu potřebujete naléhavou půjčku k zahájení podnikání? Jste v dluzích? Byl jsi popřen? Byl jsi podveden? Pokud ano, je to vaše šance získat skutečný kredit a dosáhnout vašich přání, poskytujeme osobní půjčky, podnikové úvěry a podnikatelské úvěry a všechny druhy úvěrů s úrokem 2% pro více informací Kontaktujte nás emailem: Lapo.financialgroup01@outlook .com VŠECHNY ZODPOVĚDNOSTI MUSÍ BÝT POSKYTOVÁNY NA Lapo.financialgroup01@outlook.com S pozdravem

Franca woller #27
Franca woller 27. červen 2017 15:46

Dobrý den a dobrý den od Lapo.financialgroup01@outlook.com Myslíte si, že jste získali opravdový úvěr? Opravdu potřebujete naléhavou půjčku k zahájení podnikání? Jste v dluzích? Byl jsi popřen? Byl jsi podveden? Pokud ano, je to vaše šance získat skutečný kredit a dosáhnout vašich přání, poskytujeme osobní půjčky, podnikové úvěry a podnikatelské úvěry a všechny druhy úvěrů s úrokem 2% pro více informací Kontaktujte nás emailem: Lapo.financialgroup01@outlook .com VŠECHNY ZODPOVĚDNOSTI MUSÍ BÝT POSKYTOVÁNY NA Lapo.financialgroup01@outlook.com S pozdravem

RSS 

Komentujeme

Umělá inteligence rozpoznává tvář zločince

Pavel Houser , 27. červen 2017 12:30
Pavel Houser

Když dnes člověk prohlásí, že rysy tváře souvisejí se zločinností, bude za šarlatána, který chce kří...

Více


Kalendář

25. 06.

29. 06.
Cisco Live 2017
22. 07.

27. 07.
Black Hat 2017
27. 07.

30. 07.
Defcon 2017
RSS 

Zprávičky

ČR mezi 10 nejpostiženějšími zeměmi ransomwarového útoku (aktualizace)

Pavel Houser , 29. červen 2017 08:40

K aktuálním útokům ransomwarem, který byl zaznamenán nejprve na Ukrajině a v Rusku, začaly vydávat s...

Více 0 komentářů

Útok hackerů se podařilo zastavit, analytici spekulují o motivu

ČTK , 29. červen 2017 08:00

Česka se útok podle NBÚ týkal spíše okrajově, státní úřady ani firmy důležité pro chod státu napaden...

Více 0 komentářů

Amazon usnadní službami českým podnikům prodej v zahraničí

ČTK , 28. červen 2017 12:00

České firmy při prodeji v jiných zemích často bojují s bariérami, jako jsou vysoké dopravní náklady ...

Více 0 komentářů

Starší zprávičky

Lenovo představuje nové portfolio datových center

Pavel Houser , 28. červen 2017 10:00

Portfolio produktů ThinkSystem spojuje pod jednotnou značkou servery, úložiště a síťové systémy. ...

Více 0 komentářů

Do systému eReceptů zapojena čtvrtina lékařů a většina lékáren

ČTK , 28. červen 2017 09:00

Od 1. ledna příštího roku bude vydávání elektronických receptů pro všechny lékaře povinné. ...

Více 0 komentářů

Nvidia bude spolupracovat s Volvem a VW na samořízených autech

ČTK , 28. červen 2017 08:00

Volvo hodlá uvést autonomní auta na trh do roku 2021, Audi o rok dříve....

Více 0 komentářů

Hackeři napadli ukrajinské banky a podniky, i ruskou Rosněfť

ČTK , 27. červen 2017 18:27

Ukrajinu dnes zasáhla největší vlna hackerských útoků v historii země, informovalo ukrajinské minist...

Více 0 komentářů