D-Link podporuje revoluci v promítání filmů

11. září 2008 16:23 0 komentářů

Dlink

D-Link, výrobce end-to-end síťových řešení pro firmy i domácnosti, oznamuje, že společnost Arts Alliance Media (AAM), jeden z předních evropských poskytovatelů služeb v oboru distribuce digitálních filmů, si vybrala D-Link jako dodavatele síťové infrastruktury pro všechna digitální kina, která budou zřizována AAM. Smlouva umožní přechod dosavadních kin v Evropě na plně digitální promítání, které poskytne filmovým divákům ty nejlepší filmové zážitky.

D-Link bude zásobovat a podporovat AAM prakticky v celém evropském regionu. Síť je budována ve 12 zemích a během následujících 3 let má být pro digitálním promítání vybaveno kolem 7000 kinosálů. Tato spolupráce bude uskutečněna za pomoci distribučního partnera, kterým je divize Azlan distribuční společnosti Tech Data Europe.

AAM je první společností v Evropě, která má zajištěné dlouhodobé smlouvy na digitální promítání filmů se společnostmi Twentieth Century Fox, Universal Pictures International, Paramount Pictures International, Walt Disney Studios International a Sony Pictures Releasing International. Tyto smlouvy umožní zavést digitální promítání během několika let až do 7000 promítacích sálů. Ve Spojeném království již AAM dokončila projekt „Digital Screen Network“ pro britskou organizaci UK Film Council, jehož výsledkem bylo zřízení 240 digitálních kin po celé zemi.

Hlavními faktory, které AAM při výběru dodavatele zvažovala, byly spolehlivost a obchodní kapacity D-Linku. Jeho přístup k zákaznické podpoře, vyjádřený heslem „Uvažovat globálně, jednat lokálně“. Bezesporu také skutečnost, že je považován za důvěryhodnou globální značku.

Richard Phillips, viceprezident pro technické operace v Arts Alliance Media, vysvětluje: „Přepínače D-Link poskytují špičkové parametry a spolehlivost za velmi příznivou cenu. Praktické zkoušky s mnoha produkty od předních síťových výrobců prokázaly robustnost a rozsáhlé možnosti správy produktů od D-Linku. Kromě toho jsou naše instalace digitálních kin dlouhodobými kontrakty. D-Link svým produktům natolik důvěřuje, že nám poskytl záruky, které přesahují náš požadavek na minimální průměrnou dobu trvání 10 let – to pro nás bylo samo o sobě velmi důležité. Projevili tak ochotu spolupracovat s námi jako opravdový partner a ne pouhý dodavatel.“

Síťové řešení dodávané společností D-Link zahrnuje gigabitové L3 přepínače DGS-3627 s 24 porty a 10Gb/s uplinky, gigabitové L2 přepínače DGS-3427 s 24 porty a zabezpečovací gigabitové L2 přepínače DGS-3200-10. DGS-3427 a DGS-3627 patří do rodiny gigabitových přepínačů D-Link xStack, která představuje kombinaci špičkového výkonu a robustního zabezpečení s možnostmi univerzální správy, škálovatelnosti a flexibilního nasazení.

DGS-3427 je používán jako řiditelný přepínač, zajišťující hlavní komunikační spojení mezi všemi projektory a centrálním zařízením. To je u každého projektoru podporováno přepínačem DGS-3200-10. L3 přepínač DGS-3627 se používá pro správu mediálního obsahu. Rychle distribuuje obsah do každého digitálního projektoru z centrálního knihovního serveru, který je připojen přes 10Gb/s rozhraní.

Jiří Kraval, Country Sales Manager společnosti D-Link Čeká republika, řekl: „To, že byl D-Link vybrán společností AAM pro tuto aplikaci, svědčí o spolehlivosti, výkonnosti a prvotřídní podpoře, kterou D-Link poskytuje a kterou by zákazník od lídra síťového trhu očekával. Velmi se těšíme na to, jak projekt digitálního kina revolučním způsobem změní provozování kin v Evropě, a na těsnou spolupráci s AAM při zajišťování úspěšného rozvoje tohoto projektu během příštích let.“

Pro zajištění podpory a dodávek vybavení od D-Linku pro AAM byl vybrán Azlan, který je divizí pro distribuci firemních síťových řešení ve společnosti Tech Data. Pal Croft, Business Development Manager pro Evropu, ve svém komentáři za Azlan řekl: „Partnerství mezi společnostmi Arts Alliance Media a D-Link je významným krokem vpřed směrem k rozvoji digitálního promítání podle specifikací DCI (Digital Cinema Initiatives) v Evropě a jsme rádi, že se můžeme spolu s D-Link Europe a Arts Alliance Media na podpoře tohoto rozvoje podílet. Díky naší celoevropské distribuční síti a špičkové logistické podpoře dokážeme poskytovat na míru upravené logistické služby, abychom pomohli D-Linku splnit všechny požadavky specializovaných dodavatelů audiovizuálních řešení a technologického zázemí.“

O společnosti D-Link


Společnost D-Link, která byla založena před více než 20ti lety v roce 1986, je největším výrobcem síťových produktů mimo území USA. Společnost dosáhla pozice jednoho z předních dodavatelů síťových broadbandových digitálních prvků pro hlasovou a datovou komunikaci a řešení pro digitální domácnosti, malé a střední podniky či velké společnosti. S miliony vyrobených a distribuovaných síťových a komunikačních produktů má D-Link významné postavení na trhu a jeho produkty vykazují vysoký poměr cena/výkon. D-Link má zastoupení ve 20 zemích po celé Evropě.

O společnosti Arts Alliance Media


Společnost Arts Alliance Media (AAM), sídlící v Londýně a Paříži, je předním evropským poskytovatelem digitálních distribučních služeb, zaměřených na budování evropské digitální sítě pro distribuci filmů do kin a domácností. AAM poskytuje komplexní řešení digitálního kina, zahrnující výběr vybavení, financování a integraci, školení obsluhy, instalaci a podporu, a správu a doručování mediálního obsahu, a má uzavřené smlouvy s hollywoodskými studii pro zavádění digitálního kina v Evropě. AAM dosud v Evropě vybavila přes 400 digitálních promítacích sálů a zajistila vytvoření a distribuci digitálních kopií více než 280 filmových titulů. AAM také produkuje, spravuje a aktivně propaguje „alternativní obsah“ programu v kinech. AAM založil v roce 2003 pan Thomas C. Hoegh, který je předsedou její správní rady Další informace lze najít na www.artsalliancemedia.com.

O divizi Azlan


Azlan, evropská obchodní jednotka společnosti Tech Data Corporation, je jedním z předních regionálních distributorů s přidanou hodnotou, zaměřených na síťová a komunikační řešení ve střední kategorii. Azlan zajišťuje celoevropskou rychlou a ekonomickou distribuci produktů a řešení pro přední výrobce a vydavatele, například Cisco Systems, HP, IBM a Oracle. Kromě toho poskytuje Azlan řadu dalších hodnotných služeb, včetně marketinkové a prodejní podpory, rozsáhlého školení prodejců a certifikačních programů. Jako součást společnosti Tech Data, která jej převzala v březnu 2003, pokračuje Azlan ve svém úspěšném působení, které trvá již přes dvě desetiletí. Více informací najdete na www.azlan.com.

O společnosti Tech Data


Tech Data Corporation (NASDAQ GS:TECD) je jedním z největších světových distributorů technologických produktů od předních výrobců IT hardwaru a softwaru. Tech Data poskytuje služby více než 100 000 dodavatelů IT řešení ve více než 100 zemích. Tito distributoři s přidanou hodnotou spoléhají každý den na Tech Data, aby mohli zajistit cenově výhodnou podporu technologických požadavků koncových uživatelů, mezi něž patří malé a střední firmy (SMB), velké podniky i vládní organizace. Společnost Tech Data, která zaujímá 105. příčku na žebříčku FORTUNE 500(R), ve svém fiskálním roce, zakončeném 31. ledna 2008, dosáhla čisté tržby ve výši 23,4 miliardy dolarů. Více informací najdete na www.techdata.com.


Komentáře

RSS 

Komentujeme

V datových centrech už nejde o Windows?

Pavel Houser , 22. březen 2017 12:47
Pavel Houser

Trevor Pott si na The Register pokládá otázku o budoucnosti serverových Windows na platformě ARM. ...

Více


RSS 

Zprávičky

Brněnští vývojáři Konica Minolta testují metodiku scrum

Pavel Houser , 28. březen 2017 08:00

Moderní metodiky očekávají vysokou míru automatizace, která začíná už při psaní kódu....

Více 0 komentářů

Do Prahy dnes poprvé přijede šéf Microsoftu Satya Nadella

ČTK , 28. březen 2017 07:00

Nadella do české metropole přijede poprvé v roli výkonného ředitele firmy. ...

Více 0 komentářů

ČTÚ vyhlásil aukci kmitočtů v pásmu 3,7 GHz

Pavel Houser , 27. březen 2017 14:27

Český telekomunikační úřad dnes vyhlásil aukci kmitočtů v pásmu 3600–3800 MHz pro vysokorychlostní d...

Více 1 komentářů

Starší zprávičky

Většina nadnárodních společností kyberútoky nezvládá

Pavel Houser , 27. březen 2017 13:47

Téměř tři čtvrtiny organizací neumějí identifikovat a plně ochránit svá firemní aktiva a procesy. ...

Více 1 komentářů

Xopero vstupuje na český trh

Pavel Houser , 27. březen 2017 12:24

V souvislosti s otevřením lokálního zastoupení dochází také k rozšiřování stávající partnerské sítě....

Více 0 komentářů

Twitter poprvé zvažuje předplatné pro některé uživatele

ČTK , 27. březen 2017 07:00

Provozovatel sociální sítě Twitter zvažuje, že nabídne profesionálům prémiovou verzi svého rozhraní ...

Více 0 komentářů

MPO do konce března vypíše výzvu na dotace pro rychlý internet

ČTK , 26. březen 2017 14:00

Ministerstvo průmyslu a obchodu by mělo do konce března vypsat první část výzvy k čerpání evropských...

Více 0 komentářů