Lidé ve firmách: Miroslav Řezníček se stal Country Managerem Asseco CE pro Česko

ITbiz.cz, 09. březen 2011 09:25 0 komentářů
Rubriky: Personalistika

Manažeři
V okénku manažerských přestupů se dnes podrobně zaměříme na rozsáhlé změny ve vrcholném vedení tuzemského zastoupení technologické společnosti Asseco Centreal Europe, která mimo jiné jmenovala nového Country Managera pro Česko - Miroslava Řezníčka.

Asseco Central Europe

Reznicek

Česká pobočka skupiny Asseco Central Europe ohlašuje významné změny ve vedení společnosti. Obměna navazuje na proces, který Asseco Central Europe nastoupilo již v minulém roce, a jehož cílem je posilování obchodních aktivit a rozvoj společnosti v rámci středoevropského regionu.

Novým Country Managerem české pobočky společnosti Asseco Central Europe se od 1. března stává Miroslav Řezníček. V minulosti zastával vysoké manažerské pozice v telekomunikačních společnostech Český Telecom a Contactel. Naposledy působil jako generální ředitel obchodního zastoupení společnosti Dell na Slovensku.

„Mým hlavním cílem pro několik následujících měsíců bude především hledání nových obchodních příležitostí na trhu a rozvíjení firmy v mezinároním měřítku.“ dodává nastupující Country Manager Miroslav Řezníček. Ve funkci nahradí Jaroslava Maška, který se v rámci skupiny vrací zpět na Slovensko.

Další klíčovou změnou ve vrcholovém vedení je příchod dosavadního předsedy představentstva společnosti Right Power Group Davida Stoppaniho, který nastupuje na pozici obchodního ředitele. Současný ředitel David Řepa bude nově zodpovídat za obchodní aktivity v oblasti veřejné správy.

Levicek

Od začátku tohoto roku řídí nově zřízenou Business Unit Public pro Čechy, Slovensko a Maďarsko pan Radek Levíček, který je zároveň členem představenstva společnosti. Pro Asseco pracuje od konce roku 2008. Zajišťoval fúzi a začlenění společnosti Berit do struktur Asseco CE, vytvoření nové divize Geographic & Network Systems včetně nastavení produktové a obchodní strategie a spolupráce uvnitř skupiny Asseco Group. Předtím působil v nejvyšším vedení řady firem, mimo jiné společnosti Eurotel Praha nebo ADW Holding.

„Na spolupráci s novým vedením se velmi těším. Věřím, že zkušenosti i odhodlání všech tří pánů přispějí k rozvoji naší společnosti,“ dodává ke změnám na vrcholových pozicích CEO Jozef Klein.

Přidejte si Miroslava Řezníčka do své sítě pomocí služby LinkedIn[?]

Přidejte si Radka Levíčka do své sítě pomocí služby LinkedIn[?]

PCS

Broz

Společnost PCS, divize DataGuard oznamuje posílení svého obchodního týmu. Od 1. února 2011 začal s divizí DataGuard spolupracovat Vladimír Brož, který zastává pozici Business Development Manager.

Brož bude v této pozici bude zodpovědný za rozvoj a podporu bezpečnostních projektů. Jeho další úlohou bude kontakt s médii.

Vladimír Brož několik předcházejících let působil ve společnosti McAfee jako Territory Manager pro Českou a Slovenskou republiku.

Divize DataGuard zastupuje zahraniční výrobce antivirové ochrany. Je výhradním distributorem produktů Kaspersky Lab v ČR a SR a „Elite Partnerem“ společnosti McAfee.

Přidejte si Vladimíra Brože do své sítě pomocí služby LinkedIn[?]

Svaz strojírenské technologie

Zemanek

Ředitelem Svazu strojírenské technologie, se stal Petr Zemánek, který dříve zastával manažerské pozice v koncernu Junker.

Zemánkovým cílem je zviditelnit potřeby strojařů, například pokud jde o technické vzdělávání. Sám se nejprve vyučil mechanikem CNC strojů. Pak vystudoval zahraniční obchod na Vysoké škole ekonomické v Praze.

Nový ředitel Svazu strojírenské technologie původně pracoval ve firmě TOS Hostivař, kde se zabýval vývozem náhradních dílů. Připravoval privatizaci závodů TOS Mělník, Čtyřkoly a Středokluky. Byl předsedou představenstva a generálním ředitelem společnosti Erwin Junker Mělník. Také byl například předsedou dozorčí rady firmy Erwin Junker Machinery v USA.

Zemánek třikrát postoupil do finále soutěže manažer roku. Získal titul manažera odvětví.

Svaz strojírenské technologie existuje od roku 1990. Sdružuje asi čtyřicet podniků, které se zabývají dodávkami obráběcích a tvářecích strojů, dřevoobráběcích strojů, nástrojů, měřidel, hydrauliky a agregátů.

Svaz působí jako spolupořadatel mezinárodního veletrhu obráběcích strojů v Brně a zastupuje české podniky v mezinárodním sdružení CECIMO.

Ernst & Young

Zlamal

David Zlámal se stal manažerem týmu kapitálového a dluhového poradenství Ernst & Young. Ve své roli se zaměří na poradenství spojené s bankovním a dluhovým financováním a souvisejícím finančním modelováním.

David Zlámal, který ve společnosti Ernst & Young působí více než 5 let, spolupracoval v minulosti na řadě projektů v oblasti finančního poradenství ve střední a východní Evropě. Zaměřuje se zejména na společnosti podnikající v energetice, dopravě a na infrastrukturní projekty.

Zlámal má rozsáhlé zkušenosti s tvorbou finančních modelů dle úvěrových dokumentací, s požadavky bank při žádostech o financování, s analýzou strategií financování i s návrhem vhodných struktur externího financování. Rovněž se věnuje nezávislým revizím a auditům studií proveditelnosti a finančních modelů pro bankovní instituce i pro interní potřeby managementu společností.

David Zlámal vystudoval obor Finance, finanční trhy a bankovnictví na Institutu ekonomických studií Fakulty sociálních věd Univerzity Karlovy v Praze. Rovněž studoval finance v Paříži na Univerzitě Dauphine. Je držitelem titulu Chartered Financial Analyst (CFA) a dokončuje studium American Society of Appraisers (ASA). Je ženatý, má syna a rád tráví čas při lyžování, golfu a četbě.

Přidejte si Davida Zlámala do své sítě pomocí služby LinkedIn[?]

PwC Česká republika

Forenzní tým PwC Česká republika posílil manažer Oldřich Šulák. Má bohaté zkušenosti s poskytováním forenzních služeb v oblasti prevence, odhalování a vyšetřování ekonomické kriminality a podvodů v různých průmyslových odvětvích.

Oldřich Šulák se specializuje na poskytování služeb v oblasti prevence, odhalování a vyšetřování hospodářské a finanční kriminality, včetně zneužívání postavení, úplatkářství a porušování etických pravidel. Jeho specializací je i oblast prověrek interních kontrolních systémů, řízení rizik podvodů a programů firemní etiky.

„Hospodářská kriminalita, podvody a krádeže se v dnešní době nevyhýbají žádnému podniku bez ohledu na jeho ekonomické odvětví. Věřím, že díky svým znalostem a dovednostem v oblasti prevence, detekce a vyšetřování kriminality v různých podnikatelských prostředích mohu klientům pomoci nalézt vhodná řešení a poskytnout jim odbornou podporu v těchto nepříjemných situacích,“ dodává Oldřich Šulák.

Oldřich Šulák (40) přichází do PwC ze společnosti Centrum evropského projektování, kde působil jako právník. Problematikou forenzních služeb a vyšetřování podvodů se zabýval jako vyšetřovatel Policie ČR a dále ve společnostech Deloitte, Citibank a KPMG. Oldřich Šulák vystudoval Právnickou fakultu Univerzity Karlovy v Praze a Policejní akademii České republiky. Svůj volný čas tráví s rodinou.


Komentáře

RSS 

Komentujeme

Další na řadě je bezpečnost

Richard Jan Voigts , 09. říjen 2017 00:00
Richard Jan Voigts

Co všechno lze automatizovat pomocí strojového učení? Larry Ellison, technologický ředitel společnos...

VíceKalendář

19. 10.

22. 10.
For Games 2017
24. 10. VeeamON Forum 2017
25. 10.

26. 10.
Profesia days 2017
RSS 

Zprávičky

Firma vypsala odměnu za odhalení digitálního podpisu slovenského ministra

ČTK , 21. říjen 2017 08:00

Problém se týká čipů německého výrobce Infineon Technologies, které Slovensko používá v občanských p...

Více 0 komentářů

Electro World v účetním roce zmírnil ztrátu na 92 milionů Kč

ČTK , 20. říjen 2017 12:00

Firma se soustředila na zlepšení prodejní a distribuční sítě a rozšíření sortimentu....

Více 0 komentářů

Dohoda o ochraně dat mezi EU a USA prošla první kontrolou

ČTK , 20. říjen 2017 08:00

Cílem dohody je chránit osobní údaje osob v EU předávané společnostem v USA. ...

Více 0 komentářů

Starší zprávičky

Operátoři: Metro by mohlo být signálem pokryté do konce roku 2018

ČTK , 20. říjen 2017 08:00

Operátoři mají enormní zájem na pokrytí pražského metra, a to na vlastní náklady....

Více 0 komentářů

Firmu Moravia IT koupil britský konkurent RWS Holding

ČTK , 19. říjen 2017 21:26

Mezi zákazníky firmy specializující se na lokalizaci a testování softwaru patří např. Microsoft, IBM...

Více 0 komentářů

Státní ústav pro kontrolu léčiv hájí elektronické recepty

ČTK , 19. říjen 2017 10:00

V ČR se vydá 60-70 milionů papírových receptů ročně. Podle ministerstva je elektronizace zdravotnict...

Více 0 komentářů

Ransomware Locky v září masivně útočil ve světě i v ČR

Pavel Houser , 19. říjen 2017 09:30

Locky se neobjevil v Top 10 škodlivých kódů od listopadu 2016....

Více 0 komentářů