Lidé ve firmách: kdo a kam přešel

ITbiz.cz, 22. září 2010 07:00 0 komentářů
Rubriky: Personalistika

Manažeři
Při dnešním pohledu do zákulisí manažerských změn zavítáme do společnosti Google, kde na pozici Policy manažerky nastupuje Eva Martinicová, manažerem pro strategická partnerství se stává Petr Kuneš. Ve společnosti LMC, provozující portály Jobs.cz a Prace.cz, došlo ke změně na pozici ředitelky marketingu, kdy od 1.září zastřešuje marketingové aktivity Lucie Brichová.

Google

Martinicova

Společnost Google v Česku opět posiluje svůj tým. Policy manažerka Eva Martinicová bude mít na starosti vztahy se státními a regulačními úřady, institucemi samosprávy a nevládními organizacemi v Čechách i na Slovensku.

Petr Kuneš bude pracovat jako Strategic Partner Development Manager a kromě Čech bude navazovat strategická byznysová partnerství i v celém regionu střední a východní Evropy.

Eva Martinicová pochází z Plzně a má za sebou studia práv v ČR i zahraničí. Pracovala pro státní správu ČR i Evropské unie. Působila na Ministerstvu vnitra a Ministerstvu zahraničních věcí a později jako Národní expert pro oblast vnitřního trhu v Evropské komisi v Bruselu. Eva dále pracovala jako právní poradce COREPERu I. v průběhu Českého předsednictví v Radě EU.

Její práce v Googlu bude zahrnovat monitorování a vyhodnocování politické situace, společenských poměrů a legislativního vývoje v oblasti internetu, elektronických komunikací, apod. Eva bude spolupracovat s institucemi státní správy a samosprávy, zástupci vlády, nevládními organizacemi a zájmovými sdruženími.

Kunes

Petr Kuneš, Strategic Partner Development Manager, posledních 10 let pracoval v rakouské investiční skupině EPIC, kde měl na starosti projekty především z oblasti telekomunikací a médií.

Byl také členem statutárních orgánů mnoha společností, jako například EPIC Holding, CentroNet, Jupiter Invest a Atlas.cz. Petrovou náplní práce v Googlu bude uzavírání strategických partnerství v celém regionu střední a východní Evropy. V Česku se v první fázi zaměří na uzavírání smluv a budování vztahů s partnery z oblasti ICT a poskytovateli obsahu.

Vystudoval podnikovou ekonomiku a management na Vysoké škole ekonomické v Praze, vzdělání si dále prohloubil studiem MBA na Sheffield Hallam University.

Přidejte si Evu Martinicovou do své sítě pomocí služby LinkedIn[?]

Přidejte si Petra Kuneše do své sítě pomocí služby LinkedIn[?]

LMC

Brichova

Společnost LMC, provozovatel elektronických pracovních portálů Jobs.cz a Prace.cz, oznamuje personální změnu na pozici ředitele marketingu. Od 1. září nastoupila na pozici ředitelky marketingové komunikace Lucie Brichová, která v čele marketingu LMC nahradila Radku Pokornou.

Lucie svojí kariéru zahájila jako novinářka, záhy se zaměřila na komunikaci a reklamu. Více než deset let působila v oblasti Client Service nadnárodních reklamních agentur (především Young & Rubicam a Leo Burnett).

Rozvojem značky se zabývala následně i ve společnosti Vodafone, kde řídila zákaznickou zkušenost se značkou (Brand Experience) a v České pojišťovně, kde vedla tým marketingové komunikace. Strategickým řízením značek zejména v oblasti sociálního marketingu se věnovala i jako konzultantka.

V LMC se chce Lucie zaměřit na strategický rozvoj klíčových značek Jobs.cz a Prace.cz směrem k zákazníkům, odborné i laické veřejnosti. „Do LMC mě přivedl nejen zájem o oblast pracovního trhu a možnosti jeho rozvoje, ale i unikátní firemní kultura postavená na hodnotách, které jsou mi blízké“, dodává Lucie Brichová.

Lucie je absolventkou Vysoké školy ekonomické, kde v současné době i přednáší. Ve volném čase se věnuje sportu, malování a četbě. Miluje jazz, japonskou kuchyni a hledání inspirativních podnětů.

Přidejte si Lucii Brichovou do své sítě pomocí služby LinkedIn[?]

Dimension Data

Lugsch

Společnost Dimension Data Czech Republic oznámila personální změnu ve vedení společnosti. Sloučením pozic Solutions Manager a Sales Director byla nově vytvořena pozice Sales & Solutions Director, do které byl jmenován pan Zbyszek Lugsch.

V nové roli bude Zbyszek Lugsch zodpovědný za identifikaci nových obchodních příležitostí, rozvoj obchodních vztahů a tvorbu unikátních konceptů řešení pro klienty společnosti.

Zbyszek Lugsch má bohaté obchodní zkušenosti, disponuje rozsáhlým přehledem v oboru a ve společnosti Dimension Data Czech Republic a.s. působí od listopadu roku 2008. Ve své dosavadní pozici jako Solutions Manager zodpovídal Zbyszek Lugsch za přípravu integrovaných klientských řešení a významnou měrou se podílel na vytváření a rozvoji vztahů s partnerskými společnostmi.

„Do mých kompetencí patří zejména zabezpečení rychlého a pro klienty co nejjednoduššího procesu tvorby na míru připravovaných nabídek a garance jejich vysoké profesionální kvality. Mým cílem je nabídnout klientům Dimension Data Czech Republic a.s. již od počátku obchodního vztahu plně transparentní přístup a vysokou odbornou kvalitu.“ dodává Zbyszek Lugsch, Sales & Solutions Director, Dimension Data Czech Republic a.s.

Přidejte si Zbyszka Lugsche do své sítě pomocí služby LinkedIn[?]

J.K.R.

Korejs

Společnost J.K.R., český dodavatel podnikových informačních systémů ERP, oznámila personální změnu na pozici ředitele divize Praha, kterým se stal Martin Korejs (36), dosavadní obchodní manažer.

Kariéru Martin Korejs zahájil v roce 1994 v České národní bance, odkud v roce 1996 nastoupil do J.K.R. postupně na pozice konzultanta, senior konzultanta a vedoucího projektového týmu se zaměřením na velké organizace.

V letech 2003-2006 působil ve společnostech Vltava-Labe-Press, kde měl na starosti mimo jiné správu podnikových agend a optimalizaci podnikových procesů, a Popron Systems, kde se věnoval řízení projektů a konzultacím. V roce 2006 se vrátil do J.K.R. jako obchodní manažer ERP systémů, kde byl zodpovědný za vedení obchodních aktivit a propagaci Byznys ERP.

Prvním cílem Martina Korejse je rozšíření zkušeného a odborně zdatného týmu: „Doplňujeme stávající kolektiv o další konzultanty s bohatými zkušenostmi s implementacemi ERP řešení. Chceme vybudovat plnohodnotnou divizi s ustáleným portfoliem uživatelů, kteří u nás najdou veškerou péči, kterou jako uživatelé podnikového informačního systému potřebují."

D-Link

Picl

Společnost D-Link, výrobce síťových a komunikačních řešení, oznamuje, že i navzdory přetrvávajícímu, nepříliš příznivému makroekonomickému klimatu vykazuje na území České republiky a Slovenska stále rostoucí trend. Díky této pozitivní situaci a dobrým finančním výsledkům byla proto zodpovědnost pobočky v ČR a SR rozšířena ještě o Bulharsko, kde D-Link působí již několik let.

Vedením bulharské pobočky byl s účinností od letošního září pověřen Aleš Pícl, ředitel společnosti D-Link Česká republika a Slovensko.

Aleš Pícl má s pobočkou v bulharském hlavním městě Sofie velké plány. „Naším cílem je využít úspěšné obchodní a marketingové aktivity, které jsme uplatňovali na zdejším trhu, a přizpůsobit je Bulharsku a zároveň využít zkušeností našeho lokálního zastoupení pro další růst zastoupení v Bulharsku,” komentuje rozšíření pravomocí Pícl.

Bulharsko spadá společně s pobočkami v Německu, Rakousku, Švýcarsku, Polsku, Česku, Maďarsku, Slovensku a Rumunsku do regionu střední
a východní Evropy.

Přidejte si Aleše Pícla do své sítě pomocí služby LinkedIn[?]


Komentáře

RSS 

Komentujeme

Bezpečnost IT a tygří logika

Pavel Houser , 14. únor 2017 11:00
Pavel Houser

Jak praví známý vtip, běží-li za vámi tygr, netřeba se pohybovat rychleji než šelma – stačí předběhn...

Více


Kalendář

22. 02. IT mezi paragrafy
20. 03.

24. 03.
CeBIT 2017
25. 03. INSPO 2017
RSS 

Zprávičky

OBSE nezjistila, kdo loni napadl její servery

ČTK , 20. únor 2017 07:00

Organizace pro bezpečnost a spolupráci v Evropě (OBSE) nedokáže identifikovat strůjce loňských hacke...

Více 0 komentářů

Majitel Snapchatu jde na burzu s nižší hodnotou, než se čekalo

ČTK , 18. únor 2017 09:00

Americká společnost Snap, která provozuje populární mobilní aplikaci Snapchat pro sdílení fotografií...

Více 0 komentářů

Rozšířená realita pro marketing a výdaje na bezpečnost IT kvůli požadavkům EU

Pavel Houser , 18. únor 2017 08:35

Co vlastně obnáší pojem "digitální transformace podniků"? A co z toho vyplývá dle prognóz IDC?...

Více 0 komentářů

Starší zprávičky

Do roku 2020 vznikne v ČR 1200 stanic pro elektromobily

ČTK , 17. únor 2017 09:00

Do roku 2020 by mělo v Česku vzniknout celkem 1200 napájecích stanic pro elektromobily. Po setkání s...

Více 1 komentářů

ČTÚ: Zákaz individuálních cen volání zakonzervuje odvětví

ČTK , 17. únor 2017 07:00

Zákaz individuálních cen volání pro spotřebitele, který obsahuje návrh novely telekomunikačního záko...

Více 0 komentářů

Ústečan platil falešnými eury, objednal si je na internetu

ČTK , 16. únor 2017 16:30

Případ padělaných bankovek nakoupených přes internet objasnili kriminalisté v Ústeckém kraji. Falešn...

Více 3 komentářů

Buffetova investiční firma prudce zvýšila svůj podíl v Applu

ČTK , 16. únor 2017 14:00

Investiční společnost Berkshire Hathaway amerického miliardáře Warrena Buffetta v posledním čtvrtlet...

Více 0 komentářů