Computex 2008: ASUS představuje unikátní funkce handheldů

04. červen 2008 13:02 0 komentářů

ASUSTeK Computer Inc.
ASUSTeK Computer Inc. (ASUS), přední dodavatel kompletních 3C řešení, představuje na veletrhu Computex 2008 nejnovější řadu svých handheldů, které upoutají zákazníky nejen svým stylovým vzhledem, ale také jim nabídnou zcela nový rozměr při práci. Nejnovější špičkový software a technologie zaručují uživatelům velmi rychlé stahování souborů, uživatelsky příjemné rozhraní a široké možnosti využití dotykové obrazovky.

„Handheldy společnosti ASUS si udržují svou oblibu jak v Severní Americe, tak i v pacifické oblasti Asie, a současně roste jejich obliba po celém světě,“ uvedl H. C. Hung, vedoucí obchodního oddělení handheldů společnosti ASUSTeK. „Na veletrhu Computex představí společnost ASUS další z inovací, označenou jako ASUS Glide, která umožní uživatelům vychutnat si zcela nový přístup k informacím a dovolí jim plně využít potenciál jejich handheldů jediným dotykem prstu.

Inovační technologie ASUS v oblasti handheldů
Maximální pohodlí s ASUS Glide

Skutečná mobilita začíná s Glide, novým softwarem určeným pro handhely ASUS. S touto inovací je multitasking snadnější než kdykoliv předtím, a navíc je rovněž nabízí okamžitý přístup k informacím a funkcím mobilního zařízení. Prostřednictvím Glide mohou uživatelé snadno pracovat se svým handheldem a jednoduchou, zábavnou a stylovou formou si obstarat vše, co potřebují.

ASUS Glide obsahuje následující funkce:


 • ASUS Today — Udělejte více s málem
  S mobilními telefony ASUS s předinstalovanou aplikací ASUS Today se uživatelé nikdy nemusí obávat pomalého načítání nebo zamrznutí svého mobilu, způsobeného velkým množstvím spuštěných aplikací. Nejčastěji používané funkce jsou zobrazeny na ploše a zaručují tak jednoduché a rychlé používání. S funkcí ASUS Today budou mít uživatelé k oblíbeným aplikacím snadný přístup pouze jedním dotykem, zatímco aplikace jako čas, pošta, kalendář, zprávy, počasí a přehrávač hudby budou zobrazeny ve stejném okně, což umožňuje ovládat je jednoduše a zábavně.

 • Anytime Launcher — Reagujte kdykoliv
  S nově organizovaným menu nabízí aplikace Anytime Launcher okamžitý přistup k položkám, jako jsou oblíbené kontakty, naposledy používané dokumenty nebo zprávy — to vše jednoduchým dotykem prstů. Díky této aplikaci mohou nyní uživatelé snadněji splnit své úkoly a poté se bezstarostně věnovat svým oblíbeným činnostem.

 • EziPhoto — Probuďte obrázky k životu
  S aplikací EziPhoto si mohou uživatelé připomínat své oblíbené vzpomínky a sledovat, jak se jejich fotoalba probouzí k životu. Jednoduchým dotykem lze procházet jednotlivé obrázky a navrhnout si vlastní osobní styl prohlížení. Dokonce je možné nastavit si prezentaci s vlastní hudbou a ještě lépe si tak vychutnat vizuální zážitek se svými vzpomínkami.
 • EziMusic — DJ ve vaší dlani
  Hudba je kořením života a EziMusic nabízí uživatelům ty nejlepší prostředky k tomu, aby si jednoduše vychutnali své oblíbené hity. Jedním dotykem mohou uživatelé v automatickém jukeboxu procházet svá alba a seznamy skladeb a roztřídit si je podle libosti stejně jako profesionální DJ. Editor vyzváněcích tónu navíc umožňuje vybrat si určitou část své oblíbené skladby pro příchozí hovory, čímž přináší další dávku individualismu a osobitosti.

Vychutnejte si nejlepší zážitky s handheldy ASUS

ASUS-Lamborghini ZX1 — Symbol síly, stylu a zámožnosti
Tento handheld Lamborghini, nesoucí podobné designové rysy jako stejnojmenný sportovní automobil, je skutečným skvostem. Svým robustním vzhledem a kvalitním provedením z nerezové oceli a uhlíkových vláken působí ZX1 vytříbeným dojmem. Tento krasavec je vybaven dotykovým displejem a využívá unikátní grafické uživatelské rozhraní, které si může každý uživatel uzpůsobit podle svých představ. Nabízí tak zážitek, který jinak dokáže poskytnout pouze automobilka Lamborghini.

Velký možnostmi, malý rozměry — ASUS P320
Svým kompaktním vzhledem, módními odstíny a ladnými křivkami zaujme ASUS P320 na první pohled. Tento kompaktní PDA telefon, který je nejmenším PDA s Windows Mobile a GPS, posouvá design těchto zařízení do zcela nových dimenzí elegance. ASUS P320 není výjimečný jen svým nepřekonatelným vzhledem, ale přináší také intuitivní rozhraní, které dokresluje jeho výjimečnost a činí z něj ideální kombinaci stylu a funkčnosti pro všechny uživatele v pohybu.

PND od společnosti ASUS pro bezpečnější a snadnější cestování
Pohodlná navigace s realistickými 3D mapami

Navigační zařízení ASUS používají inovační 3D mapy, které pomáhají lépe pochopit složité křižovatky. Nová funkce zobrazení mapy ve 3D poskytuje uživatelům panoramatický pohled na navigovanou cestu, včetně realistického znázornění geografických údajů a detailních informací o cestě. 3D mapy se samy otočí, posunou a zastaví, pokud řidič učiní totéž. Navíc poskytují možnost panoramatického zobrazení a přiblížení pro prohlédnutí přilehlých ulic. Díky tomu získáte přehled o své pozici pohodlně a v reálném čase.

Neobyčejná bezpečnost při řízení s HUD
Nejnovější navigační zařízení ASUS R710 využívá revoluční technologii, která zajišťuje bezpečnou jízdu. HUD (Heads Up Display) promítá různé navigační instrukce (směr, rychlost atd.) na čelní sklo automobilu, údaje jsou tak zobrazeny přímo před řidičem. Řidič tak není rozptylován, nemusí odvracet pohled od vozovky a může se maximálně soustředit na řízení, což významně přispívá k bezpečnosti jízdy.

Úspěchy společnosti ASUS za rok 2007
Firma ASUS má za sebou velmi úspěšný rok 2007, ve kterém získala po celém světě celkem 2 568 ocenění. K tomu zaujala 10. místo v hodnocení časopisu Business Week „InfoTech 100“ mezi společnostmi roku a byla vyhlášena časopisem Wall Street Journal Asia „Jedničkou v poskytování kvality a služeb“.

Více informací o produktech společnosti ASUS naleznete na webových stránkách společnosti http://www.asus.com nebo http://cz.asus.com.

O společnosti ASUS

ASUS je jednou z předních společností v novodobé digitální éře. Celosvětově zaměstnává více než 100 000 lidí včetně špičkového výzkumného a vývojového týmu. V roce 2007 dosáhla firma celkového obratu 6,9 miliardy dolarů. Firma ASUS byla ohodnocena v deníku Business Week InfoTech 100 deset let po sobě. Renomovaný časopis Business Week jej již devátým rokem po sobě zařadil na seznam InfoTech 100, list Wall Street Journal označil ASUS pro její špičkové produkty za jedničku na Tchajwanu.


Komentáře

RSS 

Komentujeme

Bezpečnost IT a tygří logika

Pavel Houser , 14. únor 2017 11:00
Pavel Houser

Jak praví známý vtip, běží-li za vámi tygr, netřeba se pohybovat rychleji než šelma – stačí předběhn...

Více


Kalendář

20. 03.

24. 03.
CeBIT 2017
25. 03. INSPO 2017
28. 04. Oracle Code 2017
RSS 

Zprávičky

Ransomware funguje a generuje útočníkům zisky

Pavel Houser , 23. únor 2017 16:45

Ransomware je stále více centralizovaný a několik významných malwarových rodin dominuje celému "trhu...

Více 0 komentářů

Loni rychle rostl prodej mobilů a chytrých hodinek

ČTK , 23. únor 2017 14:43

Prodej technického spotřebního zboží v Česku loni vzrostl o 2,2 procenta na 74 miliard korun. ...

Více 0 komentářů

KKCG a Foxconn zakládají fond pro investice do IT firem

ČTK , 23. únor 2017 14:33

V první fázi se na zaměří na Česko, Slovensko, Polsko, Rakousko a Německo....

Více 0 komentářů

Starší zprávičky

Náramky pro vězně dodá firma SuperCom za 93 milionů korun

ČTK , 23. únor 2017 10:00

Elektronické monitorovací náramky pro domácí vězně a některé obviněné dodá firma SuperCom. Vítěze so...

Více 1 komentářů

Blokování nelegálního hazardu na internetu není protiústavní

Pavel Houser , 22. únor 2017 13:22

Plénum Ústavního soudu zamítlo návrh skupiny 21 senátorů Senátu Parlamentu České republiky na zruš...

Více 0 komentářů

Amazon otevře v Polsku své páté logistické centrum

ČTK , 22. únor 2017 13:03

Česká pobočka firmy uvedla, že letos nabere v Dobrovízi u Prahy a ve své pražské kanceláři 1000 stál...

Více 0 komentářů

SpaceX a Boeing se možná zpozdí s dopravou lidí na ISS

ČTK , 22. únor 2017 09:30

Společnosti SpaceX a Boeing se možná zpozdí s nasazením svých lodí pro dopravu posádek na Mezinárodn...

Více 0 komentářů