Acer získal 12 ocenění iF Design 2018 Award

15. únor 2018 21:56 0 komentářů

Herní zařízení Predator, software a design obalů razí cestu k ocenění společnosti Acer.

Společnost Acer oznámila, že získala 12 ocenění iF Design Awards 2018 jako uznání za vynikající design. Herní zařízení Predator, software a design obalů vedly k šesti oceněním – šlo o stolní počítač Predator Orion 9000, notebook Predator Triton 700, monitor Predator X27, monitor Predator X34P, stejně jako o software PredatorSense™ a design obalů Predator Gaming Gadget. Mezi další vítěze ocenění patří notebook Acer Swift 7, all-in-one stolní počítač Aspire S 24, herní monitory VG0, kamery Holo360 a Vision360 a tracker domácích mazlíčků Pawbo Wagtag.

„Jsme potěšeni, že si vezeme domů 12 ocenění iF Design jakožto uznání za vynikající schopnosti a práci našich kolegů v oblasti průmyslového designu a výzkumu a vývoje pro zajištění součinnosti formy a funkcionality,“ uvedla Tiffany Huang, prezidentka korporátního marketingu divize Business Planning and Operations ve společnosti Acer. „Kromě toho pro nás mají naše výsledky letos zvláštní význam, protože je to poprvé, kdy modely spadající do herních zařízení Predator získaly šest ocenění.“

Herní stolní počítač Predator Orion 9000

Počítače Predator Orion 9000 se mohou pochlubit černostříbrným exteriérem připomínajícím kosmickou loď s přizpůsobitelným RGB osvětlením po stranách předního panelu. Masivní boční okno odhaluje nápadný a výkonný interiér, který je navíc chráněn před elektromagnetickým rušením (EMI), a to navzdory velikosti průzoru.

Herní notebook Predator Triton 700

Štíhlé hliníkové tělo s tloušťkou 18,9 mm a hmotností 2,6 kg je vybaveno 15,6" Full HD IPS displejem a špičkovými výpočetními technologiemi pro správnou rovnováhu mezi velikostí a výkonem bez obětování teplot, funkcí nebo tuhosti těla. Nenápadně černé šasi má minimalistický design s přímými konturami a úhlovými předními rohy.

Herní monitor Predator X27

Monitor Predator X27 zobrazuje neuvěřitelně živý obraz bez rozmazání, a to díky vysokému rozlišení 4K (3 840 × 2 160 px) při obnovovací frekvenci 144 Hz, rychlé 4ms odezvě a špičkovému jasu 1 000 nitů s technologií HDR (High Dynamic Range). Diamantem opracovaný a řezaný celokovový stojan je navržen tak, aby byl velmi robustní a poskytl tak stabilitu a pohodlné používání při nastavení sklonu, výšky i otočení.

Herní monitor Predator X34P

Hráči si budou moci s monitorem řady Predator X34 vychutnat kompletní výhled, a to díky jeho zakřivené (1900R) panoramatické obrazovce a konstrukci ZeroFrame™, která zbavuje zobrazovací plochu objemného rámečku pro lepší viditelnost obrazovky a méně rušivé hranice. Hráči, ať už malí nebo velcí, snadno najdou ideální polohu díky ergonomické konstrukci tohoto monitoru umožňující jeho náklon, otočení i výškové nastavení.

PredatorSense

Software PredatorSense hráčům umožňuje řídit a optimalizovat zařízení Predator z jediného centrálního rozhraní včetně využití CPU a GPU a přizpůsobit jejich systém optimálním herním výkonům – například definovat klávesové zkratky, iniciovat přetaktování, stejně jako nastavit podsvícení klávesnice i zvýraznění a měnit rychlost otáček ventilátoru.

Balení Predator Gaming Gadget

Produkty Predator Gadget využívají pro balení šestihrannou strukturu. Tento přístup je v souladu s podstatou značky Predator a dále přináší konzistenci, sofistikovanost a výraz značky. Kromě estetiky a ochrany produktu jsou některá balení vybavena přidanou funkcionalitou – například balení headsetu Predator Galea 500 může být použito jako náhlavní souprava.

Acer Swift 7

Nový Swift 7 s tloušťkou pouhých 8,98 mm je neustále připojený počítač k internetu vybavený Windows 10 a navržený pro maximální mobilitu. Unikátní štíhlá konstrukce notebooku Acer Swift 7 je jen začátkem z nabízené funkcionality. Rychlé vestavěné Intel® XMM™ 4G LTE připojení umožňuje neustálou produktivitu a připojení k síti, což ocení obzvláště profesionálové, kteří chtějí eliminovat únavné problémy s bezdrátovým připojením na cestách, aby se mohli soustředit na daný úkol.

Acer Aspire S 24

All-in-one stolní počítač Aspire S 24 je nejtenčím AiO od Aceru všech dob – monitor má z profilu tloušťku pouhých 5,97 mm. Bezokrajový displej s černým a matně zlatým schématem zajišťuje, že se toto zařízení stane ústředním bodem každého domova a dodá mu nádech funkcionalistické elegance a luxusu.

Herní monitory Acer VG0

Acer VG0 jsou základními herními monitory, které nedělají kompromisy v přesnosti barev. Monitory řady VG0 vybavené technologií IPS poskytují vysokou přenosnost barev a to nejlepší pro práci i hraní her. Podporují obnovovací frekvenci až 144 Hz a technologii Visual Response Boost technology (VRB), která dosahuje efektu 1 ms MPRT pro jasný nerozmazaný obraz.

360° kamery a tracker domácích mazlíčků Acer

Kamera Acer Holo360 kombinuje výkon pro spojování videí v reálném čase, integrované LTE připojení a 3" dotykový displej pro snadné ovládání a poskytuje tak řešení vše v jednom pro živý přenos 360° videí. Acer Vision360 je kamera do automobilu, která zachycuje 360° video, aby bylo zajištěno, že při dopravní nehodě nebude nic chybět. Tracker Pawbo Wagtag umožňuje sledování domácích mazlíčků v reálném čase jak uvnitř, tak i venku a může se pochlubit jedinečnými funkcemi, jako je detekce štěkání. Udělování ocenění iF Design Award je organizováno nejstarší nezávislou projekční organizací na světě, iF International Forum Design GmbH sídlící v Hannoveru. 63členná porota složená z nezávislých odborníků z celého světa posuzovala více než 6 400 příspěvků z 54 zemí soupeřících o získání pečetě kvality.


Komentáře

RSS 

Komentujeme

Pravidlo dvou pizz

Petr Zavoral , 22. květen 2018 00:00
Petr Zavoral

Úvodem pozdrav všem nerdům a geekům. Prostě celé naší IT komunitě. Zdá se to být zbytečné, ale věřte...

VíceRSS 

Zprávičky

USA vyšetřují manipulace s cenami kryptoměn

ČTK , 26. květen 2018 08:00

Podezření na falešné obchody, kdy investor současně prodává a nakupuje stejné finanční nástroje, aby...

Více 0 komentářů

Hospodářská komora: Zavedení GDPR vyjde české firmy na 25 miliard korun

ČTK , 25. květen 2018 16:00

Podle komory by podnikatelům pomohlo, kdyby jim stát průběžně sděloval, jaké nedostatky v rámci kont...

Více 1 komentářů

IBM v čele celosvětové iniciativy na využití cloudu, dat, AI a blockchainu

Pavel Houser , 25. květen 2018 13:57

Firma IBM dnes se svými partnery spustila iniciativu Call for Code. ...

Více 0 komentářů

Kalendář

25. 05.

27. 05.
openSUSE Conference 2018
29. 05.

31. 05.
Reklama Polygraf 2018
29. 05. F5 Forum Praha 2018

Starší zprávičky

Baterie lithium-síra mají vystřídat li-ion

Pavel Houser , 25. květen 2018 10:00

Ještě pravděpodobně přijde jedna generace li-ion, která opět navýší kapacitu, ale pak už začne naráž...

Více 0 komentářů

Lenovo: propad do ztráty

ČTK , 25. květen 2018 09:00

Tržby ale ve finančním roce do konce března stouply o 5 % na 45,35 miliardy dolarů....

Více 0 komentářů

Trh IT i kancelářské techniky v ČR klesl

Pavel Houser , 25. květen 2018 08:00

V rámci přenosných počítačů se podle GfK dařilo segmentu ultratenkých a herních zařízení....

Více 0 komentářů

Nové telefony Android mají předinstalovaný malware

Pavel Houser , 24. květen 2018 15:25

Infikovány jsou telefony ve více než 100 zemích světa, včetně ČR, Německa, Velké Británie, Ruska, It...

Více 0 komentářů