Acer získal 12 ocenění iF Design 2018 Award

15. únor 2018 21:56 0 komentářů

Herní zařízení Predator, software a design obalů razí cestu k ocenění společnosti Acer.

Společnost Acer oznámila, že získala 12 ocenění iF Design Awards 2018 jako uznání za vynikající design. Herní zařízení Predator, software a design obalů vedly k šesti oceněním – šlo o stolní počítač Predator Orion 9000, notebook Predator Triton 700, monitor Predator X27, monitor Predator X34P, stejně jako o software PredatorSense™ a design obalů Predator Gaming Gadget. Mezi další vítěze ocenění patří notebook Acer Swift 7, all-in-one stolní počítač Aspire S 24, herní monitory VG0, kamery Holo360 a Vision360 a tracker domácích mazlíčků Pawbo Wagtag.

„Jsme potěšeni, že si vezeme domů 12 ocenění iF Design jakožto uznání za vynikající schopnosti a práci našich kolegů v oblasti průmyslového designu a výzkumu a vývoje pro zajištění součinnosti formy a funkcionality,“ uvedla Tiffany Huang, prezidentka korporátního marketingu divize Business Planning and Operations ve společnosti Acer. „Kromě toho pro nás mají naše výsledky letos zvláštní význam, protože je to poprvé, kdy modely spadající do herních zařízení Predator získaly šest ocenění.“

Herní stolní počítač Predator Orion 9000

Počítače Predator Orion 9000 se mohou pochlubit černostříbrným exteriérem připomínajícím kosmickou loď s přizpůsobitelným RGB osvětlením po stranách předního panelu. Masivní boční okno odhaluje nápadný a výkonný interiér, který je navíc chráněn před elektromagnetickým rušením (EMI), a to navzdory velikosti průzoru.

Herní notebook Predator Triton 700

Štíhlé hliníkové tělo s tloušťkou 18,9 mm a hmotností 2,6 kg je vybaveno 15,6" Full HD IPS displejem a špičkovými výpočetními technologiemi pro správnou rovnováhu mezi velikostí a výkonem bez obětování teplot, funkcí nebo tuhosti těla. Nenápadně černé šasi má minimalistický design s přímými konturami a úhlovými předními rohy.

Herní monitor Predator X27

Monitor Predator X27 zobrazuje neuvěřitelně živý obraz bez rozmazání, a to díky vysokému rozlišení 4K (3 840 × 2 160 px) při obnovovací frekvenci 144 Hz, rychlé 4ms odezvě a špičkovému jasu 1 000 nitů s technologií HDR (High Dynamic Range). Diamantem opracovaný a řezaný celokovový stojan je navržen tak, aby byl velmi robustní a poskytl tak stabilitu a pohodlné používání při nastavení sklonu, výšky i otočení.

Herní monitor Predator X34P

Hráči si budou moci s monitorem řady Predator X34 vychutnat kompletní výhled, a to díky jeho zakřivené (1900R) panoramatické obrazovce a konstrukci ZeroFrame™, která zbavuje zobrazovací plochu objemného rámečku pro lepší viditelnost obrazovky a méně rušivé hranice. Hráči, ať už malí nebo velcí, snadno najdou ideální polohu díky ergonomické konstrukci tohoto monitoru umožňující jeho náklon, otočení i výškové nastavení.

PredatorSense

Software PredatorSense hráčům umožňuje řídit a optimalizovat zařízení Predator z jediného centrálního rozhraní včetně využití CPU a GPU a přizpůsobit jejich systém optimálním herním výkonům – například definovat klávesové zkratky, iniciovat přetaktování, stejně jako nastavit podsvícení klávesnice i zvýraznění a měnit rychlost otáček ventilátoru.

Balení Predator Gaming Gadget

Produkty Predator Gadget využívají pro balení šestihrannou strukturu. Tento přístup je v souladu s podstatou značky Predator a dále přináší konzistenci, sofistikovanost a výraz značky. Kromě estetiky a ochrany produktu jsou některá balení vybavena přidanou funkcionalitou – například balení headsetu Predator Galea 500 může být použito jako náhlavní souprava.

Acer Swift 7

Nový Swift 7 s tloušťkou pouhých 8,98 mm je neustále připojený počítač k internetu vybavený Windows 10 a navržený pro maximální mobilitu. Unikátní štíhlá konstrukce notebooku Acer Swift 7 je jen začátkem z nabízené funkcionality. Rychlé vestavěné Intel® XMM™ 4G LTE připojení umožňuje neustálou produktivitu a připojení k síti, což ocení obzvláště profesionálové, kteří chtějí eliminovat únavné problémy s bezdrátovým připojením na cestách, aby se mohli soustředit na daný úkol.

Acer Aspire S 24

All-in-one stolní počítač Aspire S 24 je nejtenčím AiO od Aceru všech dob – monitor má z profilu tloušťku pouhých 5,97 mm. Bezokrajový displej s černým a matně zlatým schématem zajišťuje, že se toto zařízení stane ústředním bodem každého domova a dodá mu nádech funkcionalistické elegance a luxusu.

Herní monitory Acer VG0

Acer VG0 jsou základními herními monitory, které nedělají kompromisy v přesnosti barev. Monitory řady VG0 vybavené technologií IPS poskytují vysokou přenosnost barev a to nejlepší pro práci i hraní her. Podporují obnovovací frekvenci až 144 Hz a technologii Visual Response Boost technology (VRB), která dosahuje efektu 1 ms MPRT pro jasný nerozmazaný obraz.

360° kamery a tracker domácích mazlíčků Acer

Kamera Acer Holo360 kombinuje výkon pro spojování videí v reálném čase, integrované LTE připojení a 3" dotykový displej pro snadné ovládání a poskytuje tak řešení vše v jednom pro živý přenos 360° videí. Acer Vision360 je kamera do automobilu, která zachycuje 360° video, aby bylo zajištěno, že při dopravní nehodě nebude nic chybět. Tracker Pawbo Wagtag umožňuje sledování domácích mazlíčků v reálném čase jak uvnitř, tak i venku a může se pochlubit jedinečnými funkcemi, jako je detekce štěkání. Udělování ocenění iF Design Award je organizováno nejstarší nezávislou projekční organizací na světě, iF International Forum Design GmbH sídlící v Hannoveru. 63členná porota složená z nezávislých odborníků z celého světa posuzovala více než 6 400 příspěvků z 54 zemí soupeřících o získání pečetě kvality.


Komentáře

RSS 

Komentujeme

Zpoždění letadel i přežití pacientů: Jak to ten Google dělá?

Pavel Houser , 17. březen 2018 12:00

Bez dalších podrobností Google před časem oznámil, že v rámci služby Letenky dokáže odhadovat zpoždě...

VíceRSS 

Zprávičky

Levné telefony volaly potají do ciziny

Pavel Houser , 21. březen 2018 17:34

Českou republikou se začal šířit nový fenomén: Zavirované telefony z výroby bez vědomí majitelů vytá...

Více 0 komentářů

PPF koupila aktiva Telenoru ve čtyřech zemích za 71 miliard Kč (aktualizace)

ČTK , 21. březen 2018 12:34

Telenor v Maďarsku, Bulharsku, Černé Hoře a Srbsku poskytuje služby více než 9 milionům klientů....

Více 0 komentářů

Rychlonabíjení pomůže k rozšíření elektrobusů

ČTK , 21. březen 2018 10:00

Elektrobusy s velkými bateriemi mají problémy s údržbou a váhou, Navíc nevydrží jezdit celý den. ...

Více 1 komentářů

Kalendář

19. 03.

22. 03.
IBM Think 2018
20. 03.

23. 03.
Amper 2018
21. 03. IT Security Workshop 2018

Starší zprávičky

ČOI: V Česku rychle přibývá rizikových internetových obchodů

ČTK , 21. březen 2018 09:00

Loni obchodní inspekce zjistila při kontrolách e-shopů pochybení v 88 % případů....

Více 0 komentářů

Elektrotechnický průmysl se v ČR rozvíjí, není ale dost zaměstnanců

ČTK , 21. březen 2018 08:00

Obor stejně jako česká ekonomika roste - rychleji, než je evropský průměr....

Více 0 komentářů

Šéf bezpečnosti Facebooku odchází, firmu vyšetřují v Británii

ČTK , 20. březen 2018 17:37

Cena akcií společnosti Facebook dnes pokračuje v poklesu poté, co se v pondělí propadla o téměř 7 %....

Více 0 komentářů

O PSD2 neslyšeli 4 z 5 lidí

ITBiz.cz , 20. březen 2018 12:31

Směrnice PSD2 nabyla účinnosti 13. ledna 2018. Jejím cílem bylo vytvoření jednotného integrovaného t...

Více 0 komentářů