HP představila nové produkty v tradičním tisku i v dalších oblastech

10. listopad 2011 17:13 0 komentářů

Společnost HP představila celou řadu nových produktů, aplikací, řešení i partnerství. Novinky jsou určeny pro všechny kategorie uživatelů – od jednotlivců přes malé a střední podniky až po velké firmy a specializované zákazníky z oblasti grafického umění a designu.
Společnost HP také oznámila, že rozšíření cloudových řešení pro tisk již dosáhlo hodnoty mainstreamu – k dnešnímu dni se prodalo více než 10 milionů tiskáren.


„Tradice inovace u HP je letitá a my na tomto odkazu stavíme naši budoucnost,“ říká Vyomesh Joshi, výkonný viceprezident divize Imaging and Printing Group, HP. „Zatímco tradiční tisk zůstane nadále součástí naší základní nabídky, nebojíme se rozčeřit trh ultramoderními inovacemi, které jdou za hranice konvenční tištěné stránky.“
Skenování 3D objektů, nástroje a služby pro malé a střední podniky
Inovativní novinky pro mikro a malé podniky, které potřebují účinné nástroje na to, aby mohly proniknout na trh a fungovat.

HP TopShot LaserJet Pro M275, ideální společník do malé nebo domácí kanceláře, nabízí cenově dostupné řešení pro zachycení trojrozměrných objektů a skenování dokumentů. Tiskárna je vybavena funkcí HP TopShot Scanning, revoluční technologií, která nasnímá šest samostatných obrazů dokumentu nebo 3D objektu a sloučí je plynule do jednoho výsledku ve vysoké kvalitě.  Díky této technologii mohou malé a střední podniky produkovat kvalitní vizuální materiál, využitelný v tištěných materiálech či jako webový obsah.

Tiskárny HP Officejet Pro 8600 e-All-in-One tisknou barevné dokumenty v profesionální kvalitě až o 50 % levněji než laserové tiskárny a díky své funkci HP ePrint umožňují tisk přes mobilní přístroj odkudkoliv na světě. Tiskárny využívají nové inkousty, které jsou odolné proti rozpití při aplikaci zvýrazňovače, a umožňují tisk bez ohraničení.
Nové aplikace HP Business Apps, například pro skenování vizitek (Biz Card Scanning) a pokladních dokladů (Receipt Scanning Apps) od firmy Shoeboxed.

Aplikace Scheduled Delivery Apps, které umožňují manažerům čerpat praktické a konkrétní rady od firmy Manager Tools pro lepší vedení. Manager Tools je společnost, která úspěšně nabízí cenami ověnčené poradenství pro business. Firmy mohou dále využívat i souhrnné zpravodajství z akciových trhů Wall Street od RTT News, předního globálního poskytovatele finančního zpravodajství.

Po nedávné akvizici společnosti Printelligent, předního poskytovatele služeb řízeného tisku (Managed Print Services, MPS), přichází společnost HP na trh s konceptem služeb HP Partner Managed Print Services. Jedná se o první ze série kanálově segmentovaných nabídek MPS, kterou HP hodlá postupně uvádět v následujícím roce.
Společnost HP zavedla několik řešení pro řízení dokumentů také do nabídky pro své retailové distributory – např. řešení HP Document Solutions, včetně HP Access Control Express, Nuance eCopy ShareScan a Capella FormPort.

Nové tiskárny HP LaserJet pro podniky všech velikostí
Modelová řada tiskáren HP LaserJet Enterprise 600 M601, M602 a M603 – bezpečné, síťové a snadno ovladatelné webové černobílé tiskárny určené pro velkoobjemový tisk.
Tiskárna HP LaserJet Enterprise 500 color M551 s funkcí HP ePrint, která je ideální pro velké firmy, ale i malé a střední podniky, jež hledají tisk v profesionální kvalitě a rozšířené nástroje řízení tisku.
Scanjet pro lepší mobilitu a řízení pracovních toků ve firmách
Skener HP Scanjet Enterprise 8500fn1 Document Capture Workstation, snadno ovladatelný díky své velké dotykové obrazovce, je optimalizovaný pro využití v pracovních kolektivech s vysokými nároky na objem tisku.

Služby a řešení pro velké firemní zákazníky
Pro zjednodušení procesů a zlepšení fungování firem nabízí HP nová, rozšířená řešení a služby. Balíček služeb HP Document Processing Services pomáhá klientům v rozvoji, transformaci procesů, snižování nákladů a zvyšování produktivity. Sada řešení pro řízení dokumentů nabízí zákazníkům možnost outsourcovat veškeré funkce řízení dokumentů či jejich část, přičemž je zachován přístup k datům odkudkoliv, kdykoliv a kterýmkoliv kanálem.

Funkce HP Access Control Express v kombinaci s HP Access Control Mobile Release představuje balíček jednoduchých a praktických nástrojů pro levnější tisk a vyšší zabezpečení dat, přičemž se nikterak nesnižuje pohodlí zákazníka a jeho produktivita.
Program HP Solution Business Partner také oznámil novinky od firem Hyland, Jetmobile a Pharos.

Lepší funkce pro globální marketing
Nová sada nástrojů HP Smart Marketing Suite, určena pro špičkové pracovníky v marketingu, nabízí řešení pro řízení toku dokumentů. Sada obsahuje řadu programů a služeb, které pomáhají optimalizovat a automatizovat pracovní toky marketingového obsahu – od kreativního zadání až po hotovou produkci. Svoji nabídku společnost HP připravila ve spolupráci s Omnicom Group Inc., předním světovým poskytovatelem reklamních a marketingových služeb.

Mobilní řešení pro jednotlivce i firmy
Společnost HP neustále usiluje o to, aby byl mobilní tisk co nejrychlejší a uživatelsky nejpříjemnější, a zákazníci se tak mohli soustředit na svoji práci – doma, v kanceláři či kdekoliv na cestách. Inovovaná mobilní řešení HP umožňují lidem začlenit tisk do svých digitálních životů bez ohledu na to, kdekoliv se právě nacházejí.

Nová řada tiskáren Photosmart a ENVY110 e-All-in-One nabízí spotřebitelům flexibilní tisk fotografií a dokumentů – stačí pouze e-mailem zaslat soubory k tisku tiskárně s funkcí ePrint. Stylový a kompaktní design zaručuje, že tiskárny bez problémů splynou s jakýmkoliv domácím prostředím.

HP ePrint Wireless Direct propojuje uživatele přímo s jejich tiskárnami HP bez nutnosti stavět síť či posílat soubory k tisku po internetu. Uživatelé mohou jednoduše přijít k tiskárně a zadat tisk z jakéhokoliv mobilního přístroje s Wi-fi a připojením peer-to-peer.

Nové bezplatné aplikace HP ePrint Home a HP ePrint Biz propojují koncept HP ePrint s mobilními aplikacemi pro mobilní přístroje a tablety vybavené operačními systémy Apple iOS, Android či Symbian.
Ovladač HP ePrint Mobile Driver usnadňuje tisk z notebooku na tiskárně s technologií HP. Uživateli stačí pouze zadat tisk ze souboru na jakékoliv tiskárně s funkcí ePrint.

Nová mobilní aplikace HP Printer Control pro přístroje s operačním systémem Apple iOS bezdrátově ovládá tiskárnu prostřednictvím funkce mobilního tisku. Zákazníci mohou skenovat fotografie a dokumenty ze svých mobilních přístrojů přímo na Facebook, Google Docs a do e-mailových aplikací. Lze také na dálku sledovat stav tiskárny a množství spotřebního materiálu.
Jako první v oblasti mobilního tisku umožňuje integrovaná cloudová aplikace HP ePrint pro přístroje BlackBerry ® tisk z jedné aplikace hned do tří cloudových řešení: tiskáren s funkcí HP ePrint, tiskáren HP Enterprise a veřejných tiskáren HP Public Print Location. Aplikace bude na trh uvedena 31. října 2011.

Mobilní tisková služba HP ePrint Enterprise verze 1.6 nyní umožňuje majitelům mobilních přístrojů využít potenciálu retence tiskových úkolů a ‚PIN release‘ ve více než 50 tiskárnách a zařízeních řady HP LaserJet. Uživatel odešle ze svého mobilního přístroje dokumenty k tisku na tiskárnu s technologií HP, tisk však proběhne pouze po zadání jedinečného PINu na tiskárně.

Více kreativních možností s HP
HP nabízí spotřebitelům nové možnosti práce s fotografiemi a maloobchodním prodejcům šanci vydělat na dynamicky rostoucím trhu domácího a maloobjemového publishingu, který měl v roce 2010 celosvětově obrat 33 miliard USD a jehož růst se do roku 2014 předpovídá na čtyři procenta ročně.

V USA mohou zákazníci 2 600 obchodů Walmart a Meijer vytvářet kreativní ‚díla‘, jako jsou například fotografické plakáty, fotoknihy, kalendáře, blahopřání a pohlednice. Tisk je možné zadat na místě či online, s vyzvednutím hotového produktu ještě v ten samý den.
Zákazníci řetězce Walmart mohou využívat speciálních stánků k přístupu ke svým fotografiím přes Snapfish.com, Walmart.com a v blízké době i přes svůj účet na Facebooku.
Práce s fotografiemi a vlastní tvorba je dnes daleko efektivnější, a to i díky novému nástroji online photo organiser od Snapfish s funkcemi HP pro ještě dokonalejší rozpoznávání obličejů.

Další informace o novinkách se dozvíte v online press kitu zde: http://www.hp.com/go/InnovationforImpact.


Komentáře

RSS 

Komentujeme

V datových centrech už nejde o Windows?

Pavel Houser , 22. březen 2017 12:47
Pavel Houser

Trevor Pott si na The Register pokládá otázku o budoucnosti serverových Windows na platformě ARM. ...

Více


RSS 

Zprávičky

Vloni bylo pravidelně na internetu 77 % Čechů

ITBiz.cz , 28. březen 2017 17:00

V roce 2016 používalo internet 6,7 miliónu obyvatel České republiky starších 16 let, tj. 76,5 %. Ve ...

Více 0 komentářů

Microsoft v Evropě investoval do datových center tři miliardy USD

ČTK , 28. březen 2017 15:30

Americká softwarová firma Microsoft investovala v Evropě do datových center a další infrastruktury, ...

Více 0 komentářů

T-Mobile od dubna nabídne nové neomezené tarify s více daty

ČTK , 28. březen 2017 13:24

Mobilní operátor T-Mobile od 2. dubna nabídne novou řadu neomezených tarifů se zvýšeným objemem dat....

Více 0 komentářů

Starší zprávičky

XS3200: nové úložné systémy SAN pro firmy

Pavel Houser , 28. březen 2017 13:00

Nová řada společnosti QSAN nabízí až 26 hotswap pozic SFF 2,5“ v 2U rack skříni....

Více 0 komentářů

Co Češi objednávají nejčastěji online

ITBiz.cz , 28. březen 2017 11:00

Oblečení, kosmetika a knihy. To jsou tři nejpopulárnější druhy zboží, jak je na internetu nakupují ž...

Více 0 komentářů

Brněnští vývojáři Konica Minolta testují metodiku scrum

Pavel Houser , 28. březen 2017 08:00

Moderní metodiky očekávají vysokou míru automatizace, která začíná už při psaní kódu....

Více 0 komentářů

Do Prahy dnes poprvé přijede šéf Microsoftu Satya Nadella

ČTK , 28. březen 2017 07:00

Nadella do české metropole přijede poprvé v roli výkonného ředitele firmy. ...

Více 0 komentářů