Panasonic posiluje 4K audiovizuální sestavu

16. únor 2018 10:50 0 komentářů

Společnost Panasonic využila veletrh ISE 2018 k oznámení nového přírůstku do rodiny v podobě laserového fosforového projektoru s rozlišením větším než 4K, který se zaměřuje na živé přenosy a vystoupení, výstavy, pronájmy a permanentní instalace.

Představení tříčipového laserového DLPTM projektoru PT-RQ22K SOLID SHINE, který splňuje požadavky na lehký projektor s rozlišením větším než 4K a s vysokým jasem, je jen jedním z mnoha oznámení japonského výrobce na veletrhu ISE v Amsterdamu.

Společnost Panasonic navíc představila šest modelových řad profesionálních displejů 4K s úhlopříčkou od 43 palců do 86 palců, které jsou ideální pro nákupní centra, výstavní místnosti, konferenční místnosti a učebny. Řada EQ1, navržená pro jednoduchou instalaci, nastavení a ovládání síťových displejů, je vybavena přehrávačem multimediálních souborů přes USB, který zobrazuje obsah v rozlišení 4K a Full HD bez potřeby externích kabelů nebo set-top boxu.

Nový laserový projektor společnosti Panasonic o svítivosti 12 000 lumenů, který nabízí stejné kompaktní rozměry a nízkou hmotnost jako stávající projektory určené pro výuku se svítivostí 10 000 lumenů, se připojuje k řadě bezflitrových laserových fosforových jednočipových DLPTM modelů s dvojitým budičem.

V oblasti digitálního zobrazování přináší společnost Panasonic na veletrh ISE 2018 svou řadu interaktivních displejů ShadowSense navrženou pro high-endové aplikace digitálního zobrazování. Ve stánku společnosti Panasonic byly představeny vícedotykové verze displejů AF1 a LF80 ve velikostech 42, 49 a 55 palců, poskytující svobodu zapojení.

Kromě toho společnost Panasonic oznámila novou řadu vysoce jasných, lehkých přenosných projektorů. Řada PT-VW360 je řadou nejlehčích projektorů s nejvyšším jasem ve své třídě a nabízí vysoký kontrast obrazu na obrazovkách až do 300 palců. Pro oblast vzdělávání a pro firemní zákazníky oznámila společnost Panasonic řadu projektorů PT-MZ770 s vysokým jasem. Tyto dva modely v sobě kombinují přenosnost a kvalitu obrazu LCD s nízkými provozními náklady a vysokou spolehlivostí laserového projektoru s technologií SOLID SHINE, což zaručuje vynikající spolehlivost v prašných podmínkách.

Řada MZ770 podporuje také technologii přenosu LinkRay společnosti Panasonic, která odesílá data do chytrých telefonů prostřednictvím kamery zařízení, a díky tomu se projektory hodí rovněž k použití s informačními tabulemi a dalším funkcím veřejného prezentování.

Společnost Panasonic se na veletrhu ISE prezentovala jako poskytovatel svobody pro kreativitu. „Věříme, že podnik uspěje, pokud se může zaměřit pouze na své zákazníky, s vědomím, že technologické řešení pro realizaci jeho schopností prostě funguje,“ řekl Jan Markus Jahn, ředitel Panasonic Visual Systems Europe.


Komentáře

RSS 

Komentujeme

Zpoždění letadel i přežití pacientů: Jak to ten Google dělá?

Pavel Houser , 17. březen 2018 12:00

Bez dalších podrobností Google před časem oznámil, že v rámci služby Letenky dokáže odhadovat zpoždě...

VíceRSS 

Zprávičky

ODS chce obce a kraje osvobodit od pokut kvůli GDPR

ČTK , 23. březen 2018 11:00

Návrh ministerstva vnitra původně počítal se sankčními úlevami pro malé obce, vláda toto omezení ale...

Více 0 komentářů

Na Facebook bez souhlasu rodičů od 15 let?

ČTK , 23. březen 2018 09:00

Souhlas se zpracováním osobních údajů by měly mít možnost bez souhlasu rodičů udělit děti od 15 let....

Více 0 komentářů

Jak danit výnosy z těžby i prodeje bitcoinů

ČTK , 23. březen 2018 09:00

Zdanění virtuálních měn není v současnosti v ČR přímo ošetřené zákonem, k dispozici je pouze vyjádře...

Více 1 komentářů

Starší zprávičky

EK zahajuje podporu vzniku bezplatné wi-fi na veřejných místech

ČTK , 23. březen 2018 08:00

V polovině května bude pro registrované obce vyhlášena první výzva podle systému "kdo dřív přijde, b...

Více 0 komentářů

Salesforce.com koupí za 6,5 miliardy dolarů MuleSoft

ČTK , 22. březen 2018 09:00

MuleSoft dodává software, který poskytuje podnikům nástroj na automatickou integraci aplikací....

Více 0 komentářů

Amazon překonal v tržní kapitalizaci Alphabet

ČTK , 22. březen 2018 08:00

Za poslední rok akcie Amazonu stouply o 81 %. ...

Více 0 komentářů

Levné telefony volaly potají do ciziny

Pavel Houser , 21. březen 2018 17:34

Českou republikou se začal šířit nový fenomén: Zavirované telefony z výroby bez vědomí majitelů vytá...

Více 0 komentářů