Panasonic posiluje 4K audiovizuální sestavu

16. únor 2018 10:50 0 komentářů

Společnost Panasonic využila veletrh ISE 2018 k oznámení nového přírůstku do rodiny v podobě laserového fosforového projektoru s rozlišením větším než 4K, který se zaměřuje na živé přenosy a vystoupení, výstavy, pronájmy a permanentní instalace.

Představení tříčipového laserového DLPTM projektoru PT-RQ22K SOLID SHINE, který splňuje požadavky na lehký projektor s rozlišením větším než 4K a s vysokým jasem, je jen jedním z mnoha oznámení japonského výrobce na veletrhu ISE v Amsterdamu.

Společnost Panasonic navíc představila šest modelových řad profesionálních displejů 4K s úhlopříčkou od 43 palců do 86 palců, které jsou ideální pro nákupní centra, výstavní místnosti, konferenční místnosti a učebny. Řada EQ1, navržená pro jednoduchou instalaci, nastavení a ovládání síťových displejů, je vybavena přehrávačem multimediálních souborů přes USB, který zobrazuje obsah v rozlišení 4K a Full HD bez potřeby externích kabelů nebo set-top boxu.

Nový laserový projektor společnosti Panasonic o svítivosti 12 000 lumenů, který nabízí stejné kompaktní rozměry a nízkou hmotnost jako stávající projektory určené pro výuku se svítivostí 10 000 lumenů, se připojuje k řadě bezflitrových laserových fosforových jednočipových DLPTM modelů s dvojitým budičem.

V oblasti digitálního zobrazování přináší společnost Panasonic na veletrh ISE 2018 svou řadu interaktivních displejů ShadowSense navrženou pro high-endové aplikace digitálního zobrazování. Ve stánku společnosti Panasonic byly představeny vícedotykové verze displejů AF1 a LF80 ve velikostech 42, 49 a 55 palců, poskytující svobodu zapojení.

Kromě toho společnost Panasonic oznámila novou řadu vysoce jasných, lehkých přenosných projektorů. Řada PT-VW360 je řadou nejlehčích projektorů s nejvyšším jasem ve své třídě a nabízí vysoký kontrast obrazu na obrazovkách až do 300 palců. Pro oblast vzdělávání a pro firemní zákazníky oznámila společnost Panasonic řadu projektorů PT-MZ770 s vysokým jasem. Tyto dva modely v sobě kombinují přenosnost a kvalitu obrazu LCD s nízkými provozními náklady a vysokou spolehlivostí laserového projektoru s technologií SOLID SHINE, což zaručuje vynikající spolehlivost v prašných podmínkách.

Řada MZ770 podporuje také technologii přenosu LinkRay společnosti Panasonic, která odesílá data do chytrých telefonů prostřednictvím kamery zařízení, a díky tomu se projektory hodí rovněž k použití s informačními tabulemi a dalším funkcím veřejného prezentování.

Společnost Panasonic se na veletrhu ISE prezentovala jako poskytovatel svobody pro kreativitu. „Věříme, že podnik uspěje, pokud se může zaměřit pouze na své zákazníky, s vědomím, že technologické řešení pro realizaci jeho schopností prostě funguje,“ řekl Jan Markus Jahn, ředitel Panasonic Visual Systems Europe.


Komentáře

RSS 

Komentujeme

CCDO: další zkratka na obzoru?

Pavel Houser , 17. květen 2018 09:00

Nová náplň práce CIO a ředitelé přes zákazníky, respektive zákaznická data....

VíceRSS 

Zprávičky

Algotech a Sugar Factory se spojují

Pavel Houser , 19. květen 2018 09:00

Společnost Algotech oznámila převzetí společnosti Sugar Factory, českého dodavatele řešení pro řízen...

Více 0 komentářů

Infineon postaví za 1,6 mld. eur novou továrnu na čipy v Rakousku

ČTK , 19. květen 2018 08:00

Infineon je předním světovým producentem polovodičových řešení, v loňském fiskálním roce dosáhl trže...

Více 0 komentářů

Výrobce displejů Japan Display měl loni rekordní ztrátu

ČTK , 18. květen 2018 12:00

Dodavatel Applu doplácí na pozdní zavedení výroby OLED, v iPhone X Apple používá displeje od Samsung...

Více 0 komentářů

Starší zprávičky

Toshiba smí prodat čipovou divizi

ČTK , 18. květen 2018 09:00

Firma se snaží vzpamatovat z účetního skandálu, před 3 lety přiznala rozsáhlé nesrovnalosti v účetni...

Více 0 komentářů

Nová varianta ransomwaru SynAck je schopná obejít zabezpečení

Pavel Houser , 18. květen 2018 08:00

Technika Process Doppelgänging zahrnuje bezsouborovou injektáž kódu, která využívá zabudované funkce...

Více 0 komentářů

YouTube spouští novou hudební streamovací službu

ČTK , 17. květen 2018 10:49

Nová verze YouTube Music provázená reklamami bude nabízena zdarma....

Více 1 komentářů

ČTÚ chystá dvě důležité aukce kmitočtů, záměr schválila vláda

ČTK , 17. květen 2018 09:03

Pokud by ministerstvo vnitra nárokovalo část frekvencí a ČTÚ by nadále chtěl přilákat nového hráče, ...

Více 0 komentářů