Sharp uvádí nejflexibilnější řadu smart signage

06. únor 2018 13:23 0 komentářů

Na veletrhu Integrated Systems Europe (ISE) 2018, Sharp představuje svůj doposud největší sérii flexibilních signage řešení, zahrnující dvě řady smart signage zařízení pro běžný trh a System on Chip (SoC) nebo Mini OPS volitelnými moduly a širší nabídkou aplikací třetích stran.

Společnost Sharp oznamuje, že její partnerská síť Sharp Open Architecture Platform nyní zahrnuje maloobchodní a korporátní signage řešení od sedmi významných softwarových společností, mimo jiné CityMeo, Grassfish, Stino a Signagelive.

Dvě nové rodiny velkoformátových displejů

Sharp vystavuje dvě nové řady chytrých displejů pro běžný trh pod názvy PN-M a PN-B. Obě řady zahrnují 40” (PN-M401 a PN-B401) a 50” (PN-M501 a PN-B501) varianty. Řada PN-M je navržena pro náročná prostředí s nepřetržitým nasazením. Řada PN-B navržena pro běžná prostředí s nasazením 16 hodin denně.

Sharp zákazníkům nabízí schopnost být v oblasti signage kreativní, neboť umožňuje instalaci displejů PN-M a PN-B v poloze čelem vzhůru, čelem dolů, v náklonu vpřed nebo vzad až do úhlu 90 stupňů, případně zavěšení za rohy zadní části krytu. Podobně flexibilní možnosti budou na stánku předváděny v rámci jedinečné zakřivené instalace z pěti displejů Sharp PN-R496 z prémiové řady signage.

Řada možností pro správu zobrazovaného obsahu

Nové digital signage displeje Sharp nabízí díky vestavěné inteligenci, umožňující různé způsoby správy obsahu, celou řadu možností jeho přehrávání, a přináší tak řešení pro projekty na všech úrovních, od těch nejednodušších až po ty nejsložitější.

Na ISE Sharp bude vystavovat svůj vlastní bezplatný software pro jednoduché instalace pod názvem e-Signage. S Player Edition je v modelech řad PN-M a PN-B předinstalován na System on Chip (SoC) a umožňuje tak použití displejů ihned po vybalení.

Pro zakázkové instalace byla skrze partnerský program Sharp Open Architecture Platform, otevřena platforma SoC platform for Android™, určená pro hlavní hráče v oblasti signage software. Tato platforma nabízí podnikům možnost přidávat specializovaný software dle jejich potřeb. Sharp oznamuje, že k platformě připojil nové partnery, a spolupracuje tak nyní s CityMeo, Easyscreen, Grassfish, Signagelive, Stino, Navori a Videro.

David Keribin, CEO spoluzakladatel CityMeo vysvětluje: „Sharp je pro nás, díky své široké nabídce displejů, jež jsou ve smyslu kvality a spolehlivosti konzistentní, ideálním partnerem. Společně můžeme nabídnout dokonalé řešení pro podporu vašeho podniku, upgrade vašich prodejních umístění, revitalizaci vašich obchodů a zvýšení produktivity vašeho podniku díky snadné komunikaci včasných a poutavých sdělení.“

Sharp také nabízí další způsob rozšíření funkcí displejů z řad PN-M a PN-B pomocí rozšiřujícího slotu Mini OPS. Tři typy Mini OPS modulů (PC, bezdrátový a HDBaseT) uživatelům přináší širokou řadu dalších možností zobrazování a interaktivních funkcí. Kompaktní Mini OPS moduly se snadno instalují, používají i udržují.

Zařízení pro maloobchod vystavená v Sharp Shopu

Část stánku Sharp bude věnována Sharp Shopu, kde budou vystavena zařízení pro retail signage v praxi. 40” a 50” displeje řady PN-B zde budou nainstalovány jak na výšku, tak na šířku a budou pomocí SoC Sharp předvádět digitální poster a módní video. V praxi si tak návštěvníci budou moci prohlédnout samostatnou činnost zařízení a flexibilní možnosti jejich instalace.

Birgit Jackson, Commercial Director v Sharp Visual Solutions Europe uvedla „Prostředí maloobchodu se neustále vyvíjí a je tudíž důležité mít k dispozici řešení, jež podporují tvorbu a zobrazování bohaté palety obsahu bez ohledu na to, zdali je obsah určen na podporu nabídky nového zboží nebo prostě k navýšení prodejů. Signage řešení Sharp tuto flexibilitu maloobchodnímu prostředí přináší. Díky vestavěné inteligenci se snadno instalují, nabízí obchodníkům flexibilitu pro nejvhodnější umístění a umožňují jim vytvářet atraktivní a poutavé prostory všude tam, kde potřebují.“

Stěna s ukázkami side-by-side zařízení představí kompletní řadu displejů s variantami ve velikosti od 55” – 90”, rozlišením od Full-HD po 4K od základních modelů až po zařízení prémiového segmentu.


Komentáře

RSS 

Komentujeme

Jak probíhá adopce cloudu

Pavel Houser , 16. únor 2018 09:45
Pavel Houser

Cloud už neznamená jen SaaS, jenže… K dispozici je řada analýz i prognóz, které dokládají, jak se po...

Více
RSS 

Zprávičky

T-Mobile měl úspěšný rok

Pavel Houser , 23. únor 2018 09:00

T-Mobile oznámil finanční výsledky za rok 2017. Celkové tržby z mobilních a pevných služeb včetně pr...

Více 0 komentářů

NÚKIB loni řešil méně hlášení o kybernetických incidentech

ČTK , 23. únor 2018 08:00

Na podzim NÚKIB musel řešit i útok na weby, na kterých se zobrazovaly aktuální volební výsledky....

Více 0 komentářů

Hackeři zneužili cloudový systém Tesly k těžbě kryptoměn

ČTK , 22. únor 2018 10:00

Průnik se odehrál přes konzoli systému Kubernetes pro optimalizaci cloudových aplikací. ...

Více 0 komentářů

Starší zprávičky

Dvakrát ze světa open source CRM: Sugar a SuiteCRM

Pavel Houser , 22. únor 2018 09:00

CRM systém Sugar je nabízen v několika edicích. Placené edice lze standardně provozovat formou služb...

Více 0 komentářů

Intel chce investovat 5 miliard dolarů do izraelské továrny

ČTK , 22. únor 2018 08:00

Předpokládá se, že Intel na rozšíření továrny obdrží státní podporu v hodnotě až 10 % investice....

Více 0 komentářů

Apple chce kupovat kobalt přímo od těžařů

ČTK , 21. únor 2018 11:48

Kobalt se používá v bateriích pro smartphony. Jeho cena výrazně vzrostla dále ji zvýší nástup elektr...

Více 0 komentářů

Qualcomm zvýšil nabídku na převzetí NXP na 44 miliard dolarů

ČTK , 21. únor 2018 11:00

Krok by mohl Qualcommu rovněž pomoci odvrátit snahu rivala Broadcom o jeho převzetí....

Více 0 komentářů