Sharp uvádí nejflexibilnější řadu smart signage

06. únor 2018 13:23 0 komentářů

Na veletrhu Integrated Systems Europe (ISE) 2018, Sharp představuje svůj doposud největší sérii flexibilních signage řešení, zahrnující dvě řady smart signage zařízení pro běžný trh a System on Chip (SoC) nebo Mini OPS volitelnými moduly a širší nabídkou aplikací třetích stran.

Společnost Sharp oznamuje, že její partnerská síť Sharp Open Architecture Platform nyní zahrnuje maloobchodní a korporátní signage řešení od sedmi významných softwarových společností, mimo jiné CityMeo, Grassfish, Stino a Signagelive.

Dvě nové rodiny velkoformátových displejů

Sharp vystavuje dvě nové řady chytrých displejů pro běžný trh pod názvy PN-M a PN-B. Obě řady zahrnují 40” (PN-M401 a PN-B401) a 50” (PN-M501 a PN-B501) varianty. Řada PN-M je navržena pro náročná prostředí s nepřetržitým nasazením. Řada PN-B navržena pro běžná prostředí s nasazením 16 hodin denně.

Sharp zákazníkům nabízí schopnost být v oblasti signage kreativní, neboť umožňuje instalaci displejů PN-M a PN-B v poloze čelem vzhůru, čelem dolů, v náklonu vpřed nebo vzad až do úhlu 90 stupňů, případně zavěšení za rohy zadní části krytu. Podobně flexibilní možnosti budou na stánku předváděny v rámci jedinečné zakřivené instalace z pěti displejů Sharp PN-R496 z prémiové řady signage.

Řada možností pro správu zobrazovaného obsahu

Nové digital signage displeje Sharp nabízí díky vestavěné inteligenci, umožňující různé způsoby správy obsahu, celou řadu možností jeho přehrávání, a přináší tak řešení pro projekty na všech úrovních, od těch nejednodušších až po ty nejsložitější.

Na ISE Sharp bude vystavovat svůj vlastní bezplatný software pro jednoduché instalace pod názvem e-Signage. S Player Edition je v modelech řad PN-M a PN-B předinstalován na System on Chip (SoC) a umožňuje tak použití displejů ihned po vybalení.

Pro zakázkové instalace byla skrze partnerský program Sharp Open Architecture Platform, otevřena platforma SoC platform for Android™, určená pro hlavní hráče v oblasti signage software. Tato platforma nabízí podnikům možnost přidávat specializovaný software dle jejich potřeb. Sharp oznamuje, že k platformě připojil nové partnery, a spolupracuje tak nyní s CityMeo, Easyscreen, Grassfish, Signagelive, Stino, Navori a Videro.

David Keribin, CEO spoluzakladatel CityMeo vysvětluje: „Sharp je pro nás, díky své široké nabídce displejů, jež jsou ve smyslu kvality a spolehlivosti konzistentní, ideálním partnerem. Společně můžeme nabídnout dokonalé řešení pro podporu vašeho podniku, upgrade vašich prodejních umístění, revitalizaci vašich obchodů a zvýšení produktivity vašeho podniku díky snadné komunikaci včasných a poutavých sdělení.“

Sharp také nabízí další způsob rozšíření funkcí displejů z řad PN-M a PN-B pomocí rozšiřujícího slotu Mini OPS. Tři typy Mini OPS modulů (PC, bezdrátový a HDBaseT) uživatelům přináší širokou řadu dalších možností zobrazování a interaktivních funkcí. Kompaktní Mini OPS moduly se snadno instalují, používají i udržují.

Zařízení pro maloobchod vystavená v Sharp Shopu

Část stánku Sharp bude věnována Sharp Shopu, kde budou vystavena zařízení pro retail signage v praxi. 40” a 50” displeje řady PN-B zde budou nainstalovány jak na výšku, tak na šířku a budou pomocí SoC Sharp předvádět digitální poster a módní video. V praxi si tak návštěvníci budou moci prohlédnout samostatnou činnost zařízení a flexibilní možnosti jejich instalace.

Birgit Jackson, Commercial Director v Sharp Visual Solutions Europe uvedla „Prostředí maloobchodu se neustále vyvíjí a je tudíž důležité mít k dispozici řešení, jež podporují tvorbu a zobrazování bohaté palety obsahu bez ohledu na to, zdali je obsah určen na podporu nabídky nového zboží nebo prostě k navýšení prodejů. Signage řešení Sharp tuto flexibilitu maloobchodnímu prostředí přináší. Díky vestavěné inteligenci se snadno instalují, nabízí obchodníkům flexibilitu pro nejvhodnější umístění a umožňují jim vytvářet atraktivní a poutavé prostory všude tam, kde potřebují.“

Stěna s ukázkami side-by-side zařízení představí kompletní řadu displejů s variantami ve velikosti od 55” – 90”, rozlišením od Full-HD po 4K od základních modelů až po zařízení prémiového segmentu.


Komentáře

RSS 

Komentujeme

AI i její tvůrci před soudem

Pavel Houser , 22. duben 2018 09:30
Pavel Houser

John Kingston z anglické University of Brighton poskytl pro The Register svůj pohled na právní odpov...

VíceRSS 

Zprávičky

Apple začne splácet irské vládě miliardový daňový nedoplatek

Pavel Houser , 25. duben 2018 10:00

Apple se proti předloňskému rozhodnutí Evropské komise o zaplacení 13 miliard eur odvolal, stejně ja...

Více 0 komentářů

Streamování je poprvé největším zdrojem příjmů hudebního průmyslu

ČTK , 25. duben 2018 09:00

Příjmy hudebního průmyslu se díky streamování začaly zvyšovat po dlouhém období poklesu. ...

Více 0 komentářů

V ČR a na Slovensku se prodá přes milion a půl flash disků

Pavel Houser , 25. duben 2018 08:00

Přitom jen naprosté minimum jich je zabezpečených, uvádí Kingston s ohledem na blížící se platnost G...

Více 0 komentářů

Kalendář

24. 04.

25. 04.
IQRF Summit 2018
25. 04. IT mezi paragrafy 2018
30. 04.

03. 05.
Dell EMC World 2018

Starší zprávičky

Poskytování IT služeb mění podnikání Konica Minolta

Pavel Houser , 24. duben 2018 10:37

Prudký nárůst tržeb v segmentu IT služeb vedl společnost Konica Minolta ke změně přímého prodeje. ...

Více 0 komentářů

Čtvrtletní zisk Googlu výrazně překonal očekávání

ČTK , 24. duben 2018 08:48

Tržby firmy Alphabet se meziročně zvýšily o 26 procent na 31,1 miliardy dolarů....

Více 0 komentářů

EK zkoumá, zda nechá Apple převzít Shazam

ČTK , 24. duben 2018 08:00

Apple by za aplikaci mohl zaplatit asi 400 milionů dolarů....

Více 0 komentářů

Čínská služba pro streamování hudby Tencent míří na burzu

ČTK , 23. duben 2018 11:19

Spotify byla nedávno ohodnocena na 30 miliard dolarů. 25 miliard očekávaných u Tencentu je také obro...

Více 0 komentářů