Načítám Akce

« Všechny Akce

  • akce již proběhla.

CeBIT 2018

06/11/2018 @ 10:00 - 06/15/2018 @ 17:00

CEBIT 2018

CEBIT 2018

CeBIT 2018

CEBIT 2018 se blíží, máme pro vás vstupenky za půlku. Nový CEBIT 2018 se uskuteční 11.-15. června v německém Hannoveru. Tradičně se jedná o největší IT událost v Evropě. Profesionálové v oboru IT, vedoucí pracovníci z podniků i návštěvníci z veřejného sektoru a obchodu zde najdou všechno, co je nutné pro digitalizaci ekonomiky a správy – od Data Management a Cloud Applications, Customer Centricity až po Workplace 4.0.

Máme pro vás na CEBIT 2018 omezený počet vstupenek se slevou 50 % s použitím slevového kódu „pn7ZK4SN9U“, který můžete uplatnit zde: Ticketshop CEBIT 2018.

Začátek akce

  • Pondělí, 11. červen 2018, 10:00 (konference a den pro média)
  • Úterý, 12. červen 2018, 10:00 (výstava pro veřejnost)
  • Konec akce v pátek, 15. červen 2018, 17:00

Bezpečnost IT bude jedním z hlavních témat nového veletrhu CEBIT v červnu 2018. IT Security se v rámci veletrhu CEBIT poprvé představí ve dvou halách (č. 12 a 13). Vedle výstavní části budou každý den veletrhu na dvou pódiích prezentována nejdůležitější témata IT, a to prakticky, se zaměřením na uživatele a na vize. Na programu pódií expertů v halách č. 12 a 13 budou Security Showcases a jednotlivé bezpečnostní technologie. Tématy na pódiích budou například bezpečnost IT v prostředí internetu věcí a umělé inteligence. Mezi mluvčími budou například Sebastian Schreiber, který provádí penetrační testy a je odborníkem na bezpečnost IT, a Mikko Hypponen, Chief Research Officer finské společnosti F-Secure, který bude hovořit o možných scénářích útoků a jak se lze před kyberútoky chránit.

Dvě pódia v halách č. 14/15 a 17 budou informovat o tom, jak se vytvářejí pomocí nových koncepcí kanceláří podmínky pro digitalizaci mnoha obchodních procesů. Ve středu 13. června bude na programu mimo jiné CEBIT Digital Office Summit.

Novinkou je společný stánek „Open Stack/Open Source“ v hale č. 15 věnovaný tématu růstu, který nabídne volné definování architektur pro cloud computing. O možnostech využití, trendech a tématech této softwarové platformy proběhnou diskuse na veletrhu CeBIT v pátek 15. června, na summitu Open Stack Summit na pódiu expertů v hale č. 14/15.

Téma Digital Health představuje pro zdravotnictví nové výzvy. Jeho dopad na zdravotnický systém, pacienty a lékaře ukáže veletrh CEBIT 2018 v rámci konference d!talk healthcare s bohatým přednáškovým programem. Veletržní téma Digital Health se zabývá vlivem digitalizace a tudíž i využitím nejmodernějších informačních a komunikačních technologií ve zdravotnictví. Důraz je přitom kladen na optimalizaci zdravotní péče.

Tec Innovation Tank je zaměřená především do budoucnosti. V rámci přehlídky budou mít studenti a mladí profesionálové možnost najít podniky, ve kterých potřebují mladé pracovníky. Přehlídky se zaměří na témata umělá inteligence, Data Analytics, Cybersecurity, Robotics atd. v branžích Energy, Industry, Mobility, Health a Living.

Chcete se podívat do budoucnosti, jak bude vypadat za dalších pět nebo sedm let? V rámci části přehlídky Tec Meets Science se sejdou vědci z vysokých škol, ústavů a podniků, kteří se vizionářským pohledem odváží nahlédnout do stále komplexnější budoucnosti. V centru jejich pozornosti budou témata jako je inteligentní automatizace, umělá inteligence, Mixed Reality, budoucnost IKT, Smart Information a Cybersecurity.

Blogeři, ovlivňovatelé trhu, kreativci, experti pro oblast marketingu z celé Evropy registrují nový CEBIT díky Signals. Signals je největší evropskou akcí pro influencer-marketing a online komunikaci. Bude mít svoji premiéru na CEBIT 2018. Nárůst influencer marketingu na trhu je od roku 2017 do roku 2020 odhadován na 56 % ročně. Influencer marketing je proto nyní v rámci marketingu považován za nejvíce rostoucí disciplínu. Spolupořadatelem je blogfoster, který má v německy a anglicky mluvícím prostoru 35.000 registrovaných profilů blogerů a influencerů.

Poprvé organizované dny cílových skupin a známé Guided Tours dovedou návštěvníky cíleně k odpovídajícím řešením. Jejich tématy jsou mimo jiné digitalizace personalistiky, marketing 5.0 a Easy Finance. Mimoto mohou vystavovatelé i návštěvníci veletrhu CeBIT využít d!campus v srdci výstaviště veletrhu CEBIT k navázání nových kontaktů prostřednictvím networkingu a na veletrhu prožít závěr dne v uvolněné atmosféře.

Místem setkání mladých podniků je „scale11“. Výstavní část určená startupům, investorům a zavedeným podnikům se uskuteční pro heslem „Ready – steady – go“ v rámci platformy d!tec 11. – 15. června v hale č. 27. Startup-TV bude na veletrhu každý den vysílat živě v časných odpoledních hodinách. Kdo má dost odvahy vystoupit na otevřené scéně a utkat se s ostatními mladými podniky, může se zúčastnit verbálního klání klubu Founders Fight. Ve slovním klání se utkají dva zakladatelé mladých firem, kteří budou usilovat o uznání poroty složené z odborníků. Dalšími body programu klubu Founders Fight budou mimo jiné tematické, odborné panelové diskuse a Startup-Pitches. Mladé podniky jsou nejen úspěšné, mohou se setkat i s nezdary. Neúspěchy patří k životu a člověk se z nich může poučit, jak dokazují přednášky tak zvaných FuckUp Nights. Ve středu 13. června budou zástupci startupů vyprávět během prezentací dlouhých až 15 minut své příběhy, které doprovázel neúspěch, a současně budou poskytovat cenné rady do budoucna. Investors Club je VIP klub pro potenciální investory je k dispozici všem podnikům a potenciálním investorům, kteří se budou chtít setkat v exkluzívní a klidné atmosféře s vybranými startupy a vést s nimi důvěrná jednání.

Obchod, kontakty a nové myšlenky. Komplexnost, kterou tvoří veletrh, konference a networking-events, umožňuje celkový pohled na digitalizaci firem, správy a společnosti. Na veletržní platformě “d!economy“ naleznou profesionálové oboru IT a manažeři podniků, z veřejného sektoru a obchodu všechno, co je nutné k digitalizaci ekonomiky a správy. Veletržní formát „d!tec“ se obrací na vývojáře softwaru. Statupy zde předvedou disruptivní obchodní modely a vědci ukážou technologie blízké i vzdálenější budoucnosti. Na pódiích „d!talk“, kde proběhnou konference, budou hovořit vizionáři, kreativní osobnosti a experti z celého světa. Emocionálním jádrem veletrhu CEBIT je „d!campus“, který nabídne místo pro networking s příjemnou atmosférou, živou hudbou a stánky s občerstvením. CEBIT představí digitální transformaci nově – ale jedno zůstává: Půjde o obchod a kontakty! CEBIT 2018 začíná v pondělí 11. června konferencí a dnem pro média, výstava začíná v úterý 12. června. Veletržní haly budou otevřené od úterý do čtvrtka od 10 do 19 hodin, d!campus do 23 hodin a v pátek bude CEBIT otevřen od 10 do 17 hodin. Další informace jsou k dispozici na www.cebit.com

Veletrh CEBIT je svou kompaktností, kterou tvoří veletrh, konference a networking-event jedinou akcí v Evropě, která představuje a kde je možno zažít všechna řešení v digitálním pracovním prostoru.

Více informací o CEBIT 2018 na ITBiz.cz

http://www.itbiz.cz/clanky/novy-cebit-je-za-dvermi

http://www.itbiz.cz/clanky/cebit-2018-se-blizi-co-nabidne

http://www.itbiz.cz/zpravicky/novy-cebit-2018-bude-v-cervnu

http://www.itbiz.cz/tiskove-zpravy/start-mladych-podniku-na-novem-veletrhu-cebit

Jak použít slevový kupon?

Čtenářům nabízíme promotion code pro slevu 50 % z ceny permanentních elektronických vstupenek (eTickets) platných po celou dobu konání veletrhu CEBIT 2018: *pn7ZK4SN9U *

Slevový kód (promotion code) lze uplatnit při zakoupení vstupenek online přes Ticketshop na internetové stránce veletrhu CEBIT 2018 https://www.cebit.de/en/be-part-of-it/tickets. Uvedením slevového kódu (promotion code) při koupi vstupenek se sníží cena vstupenek uvedená v Ticketshopu o 50 %. Do 27. května 2018 lze zakoupit online Impulse Ticket, jehož běžná cena v Ticketshopu je 100,- EUR a po odečtení slevy 50 % s použitím slevového kódu stojí 50,- EUR. Počínaje 28. květnem 2018 bude cena vstupenky již vyšší – Just-In-Time Ticket bude stát 200,- EUR (po odečtení slevy 50 % s použitím slevového kódu 100,- EUR). Po úspěšném uskutečnění platby přes Ticketshop kupující v příloze e-mailu obdrží personifikovanou vstupenku (eTicket) na jeho jméno a daňový doklad. Vstupenku ve formátu A4 vytiskne na tiskárně počítače a předloží ji při vstupu na výstaviště. Vstupenka je rovněž zaslaná na jeho mobil a může být použita jako mobilní elektronická vstupenka na smartphonu uživatele ke vstupu na veletrh. Personifikovaná vstupenka je permanentní vstupenka a platí po všechny dny konání CEBITu od pondělí do pátku.

Vstupenka neplatí jako jízdenka na místní dopravu v Hannoveru a okolí. Jízdenky na místní dopravu je třeba zakoupit před nástupem do dopravního prostředku. Jízdenky na místní dopravu v Hannoveru lze zakoupit také online na adrese https://shop.gvh.de/tickets

Místo konání: Hannover

Podrobnosti

Zahájení:
06/11/2018 @ 10:00
Ukončení:
06/15/2018 @ 17:00