Načítám Akce

« Všechny Akce

  • akce již proběhla.

CSNOG 2018

06/11/2018 - 06/12/2018

První ročník komunitního setkání československých správců sítí CSNOG (Czech and Slovak Network Operators Group), které proběhne 11. a 12. června v brněnském hotelu Voroněž. Hlavními hostiteli jsou správce české národní domény CZ.NIC a provozovatel neutrálního propojovacího uzlu v České a Slovenské republice NIX.CZ.

Setkání CSNOG je určeno zástupcům poskytovatelů internetového připojení, síťovým operátorům, provozovatelům registrů, internetovým inženýrům a všem zájemcům o internetové a síťové technologie. Má komunitní charakter, čímž se významně liší od jiných odborných akcí. Hlavním cílem je propojit specialisty z oblasti internetových sítí a umožnit jim vzájemnou výměnu zkušeností, diskuzi nad aktuálními tématy i sdílení řešení vedoucích k rozvoji internetových sítí v Česku a na Slovensku.

Program je zaměřený na odborná technická témata, například na síťovou architekturu, bezpečnost sítí, zpracování dat či na DNS. Je koncipován jako série přednášek, jejichž kvalitu zaručuje programová komise, která vybírá příspěvky z přihlášených abstraktů. Úvodní přednášku pronese Richard Sheehan ze společnosti Facebook, který se bude věnovat aktivnímu monitorování sítě. Druhý den otevře Tomáš Košňar ze sdružení CESNET, který se zamyslí nad možnými limity architektury připojení pro kritické služby.

Místo konání: Hotel Voroněž, Brno

Podrobnosti

Zahájení:
06/11/2018
Ukončení:
06/12/2018