Načítám Akce

« Všechny Akce

  • akce již proběhla.

Plánujte a rozvrhujte výrobu efektivně

02/27/2018 @ 9:00 - 13:00

Společnost ITeuro, český partner mezinárodní firmy Infor, pořádá v úterý 27. února 2018 seminář „Plánujte a rozvrhujte výrobu efektivně“. Akce se uskuteční od 9.00 do 13.00 v pražské pobočce Inforu, jednoho ze tří největších světových výrobců podnikových systémů ERP. Seminář je určen vrcholovým manažerům, IT specialistům a pracovníkům, kteří se v podnicích věnují plánování a rozvrhování výroby.

Program je zaměřen jak na teoretické předpoklady efektivního plánování a rozvrhování, tak na objektivní překážky, kterým firmy čelí. Součástí bude ukázka možného řešení pomocí softwarových nástrojů Inforu. Zazní i případová studie firmy BORCAD cz (přední evropský vývojář a výrobce sedadel pro osobní vlaky), která popíše vlastní čerstvé zkušenosti z hledání a výběru pokročilého plánování a rozvrhování metodou APS.

„Plánování a rozvrhování výroby je nedílně spjato s efektivním fungováním každého výrobního podniku. V praxi ovšem zjišťujeme, že každá firma vidí limity i možnosti této oblasti někde jinde. Seminář by měl objasnit, co všechno lze dnes řešit pomocí softwaru a kdy řešení spočívá především ve změně vnitřních procesů podniku a správné práci s informacemi,“ říká Jiří Pavlík, business konzultant společnosti ITeuro.

Účast na semináři není zpoplatněna. Podmínkou je pouze potvrzená předchozí registrace na webu iteuro.cz nebo e-mailem na info@iteuro.cz (jména, společnost, pozice a kontaktní údaje účastníků). Přihlášky budou přijímány do 20. února 2018.

  • 8.45–9.00 Registrace
  • 9.00–12.00 Plánování a rozvrhování výroby, co je vhodné zvážit – limity a možnosti
    Účinné softwarové nástroje – živá ukázka procesu plánování a rozvrhování v Infor SyteLine (CloudSuite Industrial) APS
    Strategie rozvoje a podpora produktů Infor
    Případová studie BORCAD cz – kdy firma skutečně potřebuje pokročilé plánování a rozvrhování výroby a jak vybrat vhodné řešení
  • 12.00–13.00 Oběd a prostor pro individuální konzultace

Místo konání: Infor, Praha

Podrobnosti

Datum:
02/27/2018
Čas:
9:00 - 13:00