Načítám Akce

« Všechny Akce

  • akce již proběhla.

SWCSummit Prague 2019

04/09/2019 - 04/10/2019

The entrepreneurs from the whole continent will rock the stage. Startup World Cup & Summit will take place from April 9 to April 10, 2019.

● 10. dubna 2019 se v pražském Kongresovém centru uskuteční historicky první evropské finále celosvětové soutěže Startup World Cup 2019, a to v rámci konference Startup World Cup & Summit (SWCSummit).

● Do Prahy poprvé dorazí nejlepší startupy z celé Evropy – vítězové téměř dvou desítek národních kol Startup World Cupu. Finalisté se utkají o půl milionu amerických dolarů, titul evropského startupového šampiona a postup do celosvětového finále v San Franciscu. Evropa se stává prvním kontinentem, který má vlastní finále této startupové soutěže.

● V rámci SWCS se uskuteční také regionální finále zemí Visegrádské čtyřky. Vítězný startup finále V4 získá nejen postup do evropského finále, ale rovnou i účast v globálním finále, které se uskuteční v květnu v Silicon Valley.

● Prvním potvrzeným keynote speakerem je Američan James Quarles, CEO globálně úspěšného startupu Strava s valuací v desítkách miliard korun a dřívější viceprezident Instagramu.

● Konferenci zastřešuje téma „What’s Next, Europe?“. Cílem akce je dlouhodobě propojovat evropskou startupovou scénu.

Místo konání: Kongresové centrum, Praha

Podrobnosti

Zahájení:
04/09/2019
Ukončení:
04/10/2019