Načítám Akce

« Všechny Akce

  • akce již proběhla.

Virtualization Forum 2018

10/25/2018

Již čtrnáctý ročník konference Virtualization Forum, na které sdílejí přední IT profesionálové své vize, znalosti a zkušenosti z oblasti budování moderní podnikové infrastruktury se zákazníky a odbornou veřejností, se uskuteční 25. října 2018 v Clarion Congress Hotelu Prague.

Konferenci Virtualization Forum, jejímž hlavním organizátorem je společnost Arrow, každoročně navštíví více než 500 účastníků. V minulých letech se stala tradičním místem setkávání IT manažerů a specialistů, ať již se jedná o přední dodavatele IT, resellery, zákazníky či odbornou veřejnost.

Hlavními tématy letošní konference jsou cloudová transformace podnikové infrastruktury, s ní související bezpečnostní výzvy a softwarově definovaná řešení. V rámci dopoledního programu si budou moci účastníci vyslechnout 12 přednášek předních dodavatelů IT řešení v hlavních sálech, na které naváže v rámci odpoledního programu 16 přednášek v sálech vyhrazených platinovým partnerům konference. Na stáncích v předsálí pak budou po celý den prezentovat partneři konference svou nabídku a diskutovat s účastníky okruhy témat, které je zajímají.

Místo konání: Clarion Congress Hotel, Praha

Podrobnosti

Datum:
10/25/2018