• Technologie
  • Byznys
  • Software
  • Hardware
  • Internet
  • Telco
  • Science
  • České IT
  • Události
Žádné výsledky
Zobrazit všechny výsledky
ITBiz.cz
ITBiz.cz
Žádné výsledky
Zobrazit všechny výsledky

Odezva displeje u Samsungu Galaxy S4 je ve srovnání s iPhonem 5 dvojnásobná

Martin Stančík
25. 9. 2013
| Zprávičky

Známý výrobce aplikací, společnost Agawi, vydala nový benchmark, který má porovnávat výkonnost různých telefonů. A iPhone s velkým náskokem vede.
Nástroj s názvem TouchMarks je zaměřen na zařízení s mobilními operačními systémy iOS, Android a Windows Phone – třemi nejpoužívanější OS na trhu. Výsledky prvních testů jsou velmi zajímavé – a pro Windows Phone s Androidem nepříjemné. K provádění měření Agawi přišlo se zařízením, které nazvalo TouchScope a podpůrným softwarem, jenž chce šířit jako open source. TouchScope umí měřit tzv. minimální čas odezvy aplikace, tedy nejrychlejší čas, v jakém můžete očekávat odezvu od dotykového displeje. Jak uvádí Agawi, reálná odezva se může v závislosti na aplikaci lišit.

V testech měření doby odezvy iPhone 4 (tři roky staré zařízení) porazil všechny telefony s Androidem a Windows Phone. Zatímco odezva iPhone 4 byla 85 milisekund, u androidového Galaxy S4 to bylo 114 milisekund, u Lumie 928 s Windows Phone 117 milisekund, HTC One s Androidem zaznamenal 121 milisekund a nejhůře dopadl androidový smartphone Moto X se 123 milisekundami. Jasným vítězem testu se stal iPhone 5 s pouhými 55 milisekundami.

Rubriky: HardwareTelekomunikace

Související příspěvky

Články

Gartner předpovídá, že celosvětové výdaje na IT letos vzrostou o 10,8 %

11. 2. 2026
Zprávičky

Výrobce čipů TSMC v lednu zvýšil tržby meziročně o 37 %, i díky AI

10. 2. 2026
Zprávičky

Blokování Starlinku Rusům a povolování ukrajinských aparátů podle Kyjeva funguje

5. 2. 2026
Zprávičky

Výrobce čipů Texas Instruments koupí za 7,5 miliardy dolarů rivala Silicon Labs

4. 2. 2026

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Souhlasím se Zásadami ochrany osobních údajů .

Zprávičky

Bitcoinová aféra otřásá Českem

Jihokorejská burza Bithumb omylem rozeslala bitcoiny za 40 miliard dolarů

ČTK
11. 2. 2026

Jihokorejská kryptoměnová burza Bithumb přiznala vážné selhání interních systémů, které ji vystavilo riziku sabotáže

Huawei AI ilustracni

Firma OpenAI začala v USA testovat reklamy v základní verzi ChatGPT

ČTK
11. 2. 2026

Společnost OpenAI začala ve Spojených státech umisťovat reklamy do základních verzí svého chatbota ChatGPT.

Služba Spotify zvýšila čtvrtletní zisk o polovinu, vzrostl i počet uživatelů

ČTK
11. 2. 2026

Švédská společnost Spotify, která provozuje největší streamovací platformu pro hudbu, podcasty a další audio

Alphabet poprvé nabízí dluhopisy v britské a švýcarské měně, i splatnost 100 let

ČTK
11. 2. 2026

Americká technologická společnost Alphabet poprvé prodává dluhopisy denominované v britských librách a švýcarských francích,

Plaga: Zákaz přístupu dětí na sociální sítě by bylo nejlíp vyjednat na úrovni EU

ČTK
11. 2. 2026

Zákaz přístupu dětí na sociální sítě by měl být podle ministra školství Roberta Plagy

Sophos představil XDR řešení pro synchronizované zabezpečení

Počet kybernetických incidentů v ČR byl v lednu nejvyšší za poslední rok

ČTK
10. 2. 2026

Počet kybernetických incidentů v Česku byl v lednu nejvyšší za poslední rok. Národní úřad

Výrobce čipů TSMC v lednu zvýšil tržby meziročně o 37 %, i díky AI

ČTK
10. 2. 2026

Tchajwanská společnost Taiwan Semiconductor Manufacturing (TSMC) v lednu zvýšila čisté tržby meziročně o 36,8

Evropská komise obvinila Metu z blokování konkurence v oblasti AI na WhatsAppu

ČTK
10. 2. 2026

Evropská komise (EK) obvinila americkou technologickou společnost Meta Platforms z porušení pravidel hospodářské soutěže.

Tiskové zprávy

Ohlášení podle nového zákona o kybernetické bezpečnosti provedlo přes 4 800 organizací

Ohlášení podle nového zákona o kybernetické bezpečnosti provedlo přes 4800 organizací

Společnost QNAP oficiálně představuje myQNAPcloud One: Sdílené cloudové úložiště pro zálohy NAS a škálovatelné objektové úložiště

E-šmejdi se loni pokusili ukrást přes 14 miliard korun, 12 miliard banky svým klientům zachránily

Den otevřených dveří FEL ČVUT: Projděte se studiem i výzkumem špičkových robotů, AI, energetiky, elektroniky a bioinformatiky

Společnost Fortinet oznámila silné hospodářské výsledky za 4. čtvrtletí a celý rok 2025

Zpráva dne

Nedávejte svým milovaným na Mikuláše sladkosti, radši Windows 11 CDkey od Goodoffer24.com!

Nedávejte svým milovaným na Mikuláše sladkosti, radši Windows 11 CDkey od Goodoffer24.com!

Redakce
5. 12. 2025

Na Mikuláše ani sladkosti, už vůbec ne uhlí ani brambory, ale radši nový software,...

Kalendář

Úno 12
Celý den

Kontejnery v praxi

Úno 26
Celý den

IT ve zdravotnictví

Bře 12
Celý den

IT Security Worshop

Zobrazit kalendář

Komentujeme

itbiz kamil pittner

Platformové inženýrství: popularita termínu může vést ke zmatení

Kamil Pittner
2. 1. 2026

Podobně jako v případě DevOps se i termín platformové inženýrství stal natolik oblíbeným, až se začal...

Slovník

Merchandiser

Crowdsourcing

Store manager

Kategorie

  • Články
  • Komentujeme
  • Slovník
  • Tiskové zprávy
  • Zprávičky

Portál ITbiz.cz přináší informace z IT a byznysu již od roku 2006. Provozuje jej internetové vydavatelství Nitemedia.  Mezi další naše projekty patří například ABClinuxu.cz a Sciencemag.cz. Na stránce Redakce naleznete informace o redakci a možnostech inzerce.

Rubriky

Akce a události Byznys Cloud Ekomerce Hardware Internet Operační systémy Podnikový software Právo Science Security Technologie Telekomunikace veře Veřejná správa Vývoj a HTML Zpráva dne České IT
Žádné výsledky
Zobrazit všechny výsledky
  • Technologie
  • Byznys
  • Software
  • Hardware
  • Internet
  • Telco
  • Science
  • České IT
  • Události

© 2019 Vydává Nitemedia s.r.o. Hosting zajišťuje Greenhousing.cz.

Tento web používá cookies. Pokračováním dáváte souhlas s jejich používáním. Více na itbiz.cz/soukromi.