Acer přichází s programem pro vzdělávání ‘Innovative School Program’

01. červen 2018 13:24 0 komentářů

Společnost Acer představila program “Innovative School Program” pro výběr a podporu škol, které přijaly technologii společnosti Acer, aby vyzkoušely a zavedly nové výukové a učební prostředí.

Program Acer Innovative School Program umožňuje učitelům být součástí sociální sítě zaměřené na sdílení osvědčených cvičení, výuky a získávání podpory od kolegů, kteří jsou zapojeni do programu #AcerforEducation.

A to není všechno. Poskytuje také přístup k odborným názorům na trendy v budoucím vzdělávání a umožňuje učitelům spolupracovat s kolegy v různých zemích a připravit se na nadcházející programy pro výměnu studentů. A školy mohou dostávat demonstrační zařízení pro testování a pilotní aktivity.

„Našim cílem je pokračovat v podpoře škol a institucí v jejich cestě tím, že nabízíme 360°ekosystém. Acer pro vzdělávání sdružuje hardware, software, inovativní technologie, nejlepší služby ve třídě a partnerské sítě, aby byly splněny požadavky budoucích škol,“ říká Massimiliano Rossi, viceprezident Acer EMEA Product Business Unit.

Bylo již vybráno a pozváno 15 škol Acer Innovative Schools, aby se připojily k prvnímu výboru učitelů Teacher Advisory Council s tím, že v příštích měsících přijdou další.

Aby společnost Acer sloužila vzdělávacímu trhu, vytvořila komplexní ekosystém, který kombinuje pokročilé hardwarové portfolio se softwarem a nejlepšími službami ve třídě.

HARDWAROVÉ PORTFOLIO

Naše hardwarová řešení představují tablety, zařízení 2 v 1, notebooky, chromebooky, stolní počítače a projektory. Především zařízení Chromebook Tab 10, Chromebook Spin 11 a TravelMate B118 byla speciálně navržena pro potřeby vzdělávacího trhu. Programovací produkty, jako Acer Cloud Professor, stejně jako Acer Windows Mixed Reality mají za cíl posilovat schopnosti jednotlivých studentů a pomáhají jim učit se jinými způsoby.

SOFTWAROVÉ PORTFOLIO

Naše softwarová řešení a aplikace jsou navrženy pro podporu výukových prostředí neustále připojených k síti, jako jsou:

  • Acer Classroom Manager pro snadnější správu třídy;
  • Acer Smart Touch, který promění jakýkoli plochý povrch na interaktivní tabuli;
  • DADA, která pomáhá nasazovat vzdělávací aplikace na tablety Android;
  • Geogebra, která spojuje geometrii, algebru, tabulky, grafy, statistiku a počty do jednoho snadno použitelného balíčku pro STEM studie;
  • Texthelp, řešení pro gramotnost a učení, které studentům pomáhá dosáhnout jejich potenciálu prostřednictvím porozumění, čtení, psaní a komunikace s větší mírou lehkosti a jistoty.

NEJLEPŠÍ SLUŽBY VE TŘÍDĚ

Učebna 21. století vyžaduje více než jen soubor zařízení a společnost Acer vybudovala rozšířený ekosystém partnerů, aby poskytla inovativní a komplexní řešení vzdělávací komunitě. Úzká síť společnosti Acer zahrnuje alianční, obchodní, institucionální partnery i partnery profesionálního rozvoje, kteří společně pracují se stejným cílem – vytvářet nejlepší prostředí, které slouží neustále se měnícím potřebám vzdělávání. Partneři profesionálního rozvoje nabízejí školám a učitelům školení odborné přípravy na vysoké úrovni, která obohacují jejich znalosti a pomáhají jim najít nové metody výuky. Alianční partneři, jako je Microsoft, Intel a Google pracují se společností Acer na podpoře studentů a učitelů ve vytváření nových způsobů výuky a učení tím, že společně podporují pilotní projekty a PoC.

Našimi mezinárodními institucionálními partnery při vytváření nových stimulujících učebních scénářů a testování produktů v terénu jsou organizace European Schoolnet a univerzita UCC University College.

A konečně nechybí ani samostatný prodejní kanál a oceňované služby zákazníkům, které učitelům, studentům, školám a vzdělávacím institucím pomáhají předcházet tomu, aby technické problémy nenarušovaly proces výuky.

Více než 600 partnerů Acer Education Partners funguje jako spojení mezi společností Acer a světem škol a univerzit poskytujícím adaptivní řešení od začátku až do konce, která odpovídají jejich specifickým podmínkám. Kromě toho je napříč celou oblastí k dispozici 40 center řešení plně věnovaných vzdělávacímu světu, úzce spolupracují se společností Acer na provozování pilotních programů a školení a zároveň zajišťují, aby do učeben přinesly 360° odborné znalosti.


Komentáře

RSS 

Komentujeme

Microsoft a GitHub

Pavel Houser , 13. červen 2018 13:30
Pavel Houser

Transakce v hodnotě 7,5 miliardy dolarů je dost velká i na poměry Microsoftu, takže se prodejem GitH...

VíceRSS 

Zprávičky

Musk: Favoritem pro evropskou továrnu na baterie Tesly je Německo

ČTK , 21. červen 2018 10:00

Revoluce elektrických aut zvýší do roku 2025 hodnotu evropského trhu s bateriemi na zhruba 250 milia...

Více 0 komentářů

Česko testuje komunikaci mezi auty, vlaky a MHD

ČTK , 21. červen 2018 09:00

Vozidla si budou vyměňovat informace například o tom, jak je vlak daleko od závor, nebo že tramvaj v...

Více 0 komentářů

Xiaomi chce při vstupu na burzu získat až 6,1 miliardy dolarů

ČTK , 21. červen 2018 08:00

Půjde o jednu z největších primárních nabídek akcií v technologickém sektoru za posledních několik l...

Více 0 komentářů

Kalendář

17. 06.

21. 06.
Cyber Week 2018
19. 06.

22. 06.
Automatica 2018
23. 06.

24. 06.
Maker Faire Prague 2018

Starší zprávičky

Kryptoměnovou burzu Bithumb napadli hackeři

ČTK , 20. červen 2018 10:16

Za poslední týden jde již o druhý útok na kryptoměnové burzy v Jižní Koreji. Bitcoin opět klesl....

Více 0 komentářů

Největší australská telekomunikační firma masivně propouští

ČTK , 20. červen 2018 09:52

Telstra dominuje australskému trhu mobilních telefonů a širokopásmových sítí, zisky z pevných sítí a...

Více 0 komentářů

Dotace EU na bezplatné wifi se kvůli chybě systému odkládají

ČTK , 20. červen 2018 08:00

Obce mohly získat poukázku v hodnotě 15 000 eur. Nová výzva bude zveřejněna na podzim....

Více 0 komentářů

E-shopy českých řetězců: Lidl, Globus, DM drogerie

ČTK , 19. červen 2018 16:32

Loni stouply tržby českých e-shopů o 18 % na 115 miliard Kč. On-line nakupuje potraviny již 26 % Čec...

Více 0 komentářů