Acer přichází s programem pro vzdělávání ‘Innovative School Program’

01. červen 2018 13:24 0 komentářů

Společnost Acer představila program “Innovative School Program” pro výběr a podporu škol, které přijaly technologii společnosti Acer, aby vyzkoušely a zavedly nové výukové a učební prostředí.

Program Acer Innovative School Program umožňuje učitelům být součástí sociální sítě zaměřené na sdílení osvědčených cvičení, výuky a získávání podpory od kolegů, kteří jsou zapojeni do programu #AcerforEducation.

A to není všechno. Poskytuje také přístup k odborným názorům na trendy v budoucím vzdělávání a umožňuje učitelům spolupracovat s kolegy v různých zemích a připravit se na nadcházející programy pro výměnu studentů. A školy mohou dostávat demonstrační zařízení pro testování a pilotní aktivity.

„Našim cílem je pokračovat v podpoře škol a institucí v jejich cestě tím, že nabízíme 360°ekosystém. Acer pro vzdělávání sdružuje hardware, software, inovativní technologie, nejlepší služby ve třídě a partnerské sítě, aby byly splněny požadavky budoucích škol,“ říká Massimiliano Rossi, viceprezident Acer EMEA Product Business Unit.

Bylo již vybráno a pozváno 15 škol Acer Innovative Schools, aby se připojily k prvnímu výboru učitelů Teacher Advisory Council s tím, že v příštích měsících přijdou další.

Aby společnost Acer sloužila vzdělávacímu trhu, vytvořila komplexní ekosystém, který kombinuje pokročilé hardwarové portfolio se softwarem a nejlepšími službami ve třídě.

HARDWAROVÉ PORTFOLIO

Naše hardwarová řešení představují tablety, zařízení 2 v 1, notebooky, chromebooky, stolní počítače a projektory. Především zařízení Chromebook Tab 10, Chromebook Spin 11 a TravelMate B118 byla speciálně navržena pro potřeby vzdělávacího trhu. Programovací produkty, jako Acer Cloud Professor, stejně jako Acer Windows Mixed Reality mají za cíl posilovat schopnosti jednotlivých studentů a pomáhají jim učit se jinými způsoby.

SOFTWAROVÉ PORTFOLIO

Naše softwarová řešení a aplikace jsou navrženy pro podporu výukových prostředí neustále připojených k síti, jako jsou:

  • Acer Classroom Manager pro snadnější správu třídy;
  • Acer Smart Touch, který promění jakýkoli plochý povrch na interaktivní tabuli;
  • DADA, která pomáhá nasazovat vzdělávací aplikace na tablety Android;
  • Geogebra, která spojuje geometrii, algebru, tabulky, grafy, statistiku a počty do jednoho snadno použitelného balíčku pro STEM studie;
  • Texthelp, řešení pro gramotnost a učení, které studentům pomáhá dosáhnout jejich potenciálu prostřednictvím porozumění, čtení, psaní a komunikace s větší mírou lehkosti a jistoty.

NEJLEPŠÍ SLUŽBY VE TŘÍDĚ

Učebna 21. století vyžaduje více než jen soubor zařízení a společnost Acer vybudovala rozšířený ekosystém partnerů, aby poskytla inovativní a komplexní řešení vzdělávací komunitě. Úzká síť společnosti Acer zahrnuje alianční, obchodní, institucionální partnery i partnery profesionálního rozvoje, kteří společně pracují se stejným cílem – vytvářet nejlepší prostředí, které slouží neustále se měnícím potřebám vzdělávání. Partneři profesionálního rozvoje nabízejí školám a učitelům školení odborné přípravy na vysoké úrovni, která obohacují jejich znalosti a pomáhají jim najít nové metody výuky. Alianční partneři, jako je Microsoft, Intel a Google pracují se společností Acer na podpoře studentů a učitelů ve vytváření nových způsobů výuky a učení tím, že společně podporují pilotní projekty a PoC.

Našimi mezinárodními institucionálními partnery při vytváření nových stimulujících učebních scénářů a testování produktů v terénu jsou organizace European Schoolnet a univerzita UCC University College.

A konečně nechybí ani samostatný prodejní kanál a oceňované služby zákazníkům, které učitelům, studentům, školám a vzdělávacím institucím pomáhají předcházet tomu, aby technické problémy nenarušovaly proces výuky.

Více než 600 partnerů Acer Education Partners funguje jako spojení mezi společností Acer a světem škol a univerzit poskytujícím adaptivní řešení od začátku až do konce, která odpovídají jejich specifickým podmínkám. Kromě toho je napříč celou oblastí k dispozici 40 center řešení plně věnovaných vzdělávacímu světu, úzce spolupracují se společností Acer na provozování pilotních programů a školení a zároveň zajišťují, aby do učeben přinesly 360° odborné znalosti.


Komentáře

RSS 

Komentujeme

Když obrázek není tím, čím se zdá být

Pavel Houser , 10. listopad 2018 06:30
Pavel Houser

Problematika falešných zpráva je dnes módní záležitostí. Následující výzkum se zaměřuje na jeden spe...

VíceRSS 

Zprávičky

Novým generálním ředitelem Autocontu je bývalý šéf Oracle Sameš

ČTK , 15. listopad 2018 12:44

Autocont se zaměřuje na poskytování komplexních IT řešení a služeb pro firmy a státní správu....

Více 0 komentářů

Lagardeová: Centrální banky by měly vydávat digitální měny

ČTK , 15. listopad 2018 08:00

Některé centrální banky, včetně švédské, kanadské a čínské, již uvažují o emisích digitálních měn ve...

Více 0 komentářů

Rostly ceny smartphonů, počítačů i tiskáren

Pavel Houser , 14. listopad 2018 11:53

Trh s technickým spotřebním zbožím zaznamenal podle statistik GfK v České republice ve 3. čtvrtletí ...

Více 0 komentářů

Starší zprávičky

Zisk Foxconnu ve čtvrtletí stoupl o 18 %

ČTK , 14. listopad 2018 10:22

Apple varoval, že jeho předvánoční tržby budou horší, dodavatelům součástek Applu také hrozí slabší ...

Více 0 komentářů

Macronova dohoda o zabezpečení kyberprostoru nemá podporu velmocí

ČTK , 14. listopad 2018 09:00

MIT: Bylo by lepší začít s užším projektem ve snaze zakázat kyberútoky na klíčovou infrastrukturu....

Více 0 komentářů

Vodafone se v pololetí kvůli odpisům a Indii propadl do ztráty

ČTK , 14. listopad 2018 08:00

Akcie firmy od začátku letošního roku klesly zhruba o 39 procent. ...

Více 0 komentářů

EY představila prototyp blockchainu pro privátní transakce v platformě Ethereum

Pavel Houser , 13. listopad 2018 10:41

Společnosti budou moci bezpečně provádět transakce díky sadě nástrojů a služeb EY Ops Chain Public E...

Více 0 komentářů