CorelDRAW Graphics Suite 2018 právě vyšel

18. duben 2018 09:19 0 komentářů

Corel tvrdí, že největší aktualizace za několik posledních let přináší zásadní inovace pro urychlení zhmotnění uživatelských vizí a s výsledky v nejvyšší kvalitě.

Společnost Corel představila CorelDRAW Graphics Suite 2018. Nejnovější verze nástroje pro grafické úpravy je podle ní nabita výkonnými funkcemi a aktualizacemi, které pomáhají profesionálním grafikům převést kreativní nápady na profesionální a vizuálně působivé návrhy. Sada reaguje na zpětnou vazbu od uživatelů a nabízí nové možnosti návrhů a úpravy fotografií spolu s vylepšením pracovních postupů, které urychlují tvorbu výjimečných výstupů, od velkoformátových tisků až po online grafiku.

Největší aktualizace CorelDRAW Graphics Suite 2018 nabízí nové kreativní možnosti a podporuje zvýšení produktivity ve všestranném návrhářském prostředí, které je známé svým snadným používáním.

• Novinka – režim kreslení „Symetrie“: Možnost vytvářet v reálném čase širokou paletu symetrických obrazců, od těch jednoduchých až po mandaly a složité kaleidoskopické efekty. Umožňuje návrh komplexní grafiky s nástrojem, který automatizuje dříve zdlouhavé a náročné pracovní postupy.

• Novinka – efekt „Přidat perspektivu“: Možnost dodat projektům iluzi vzdálenosti a hloubky s použitím perspektivy rastrů nebo vektorových objektů přímo v okně kreslení. Vhodné pro tvorbu modelů a návrhů a získání představy o výsledném vzhledu uměleckého díla.

• Novinka – nástroj „Blok stínu“: Interaktivní funkce, která výrazně zkracuje čas přípravy souboru k výstupu, umožňuje přidávat syté vektorové stíny k objektům a textu.

• Novinka – „Zarovnání a rozmístění uzlů“: Zarovnávejte uzly pomocí obdélníkového pole výběru, okraje nebo středu stránky, nejbližší čáry mřížky nebo určeného bodu. Mezi uzly umožňuje snadno přidávat i rovnoměrné vodorovné nebo svislé mezery.

• Vylepšení – užijte si zjednodušený proces návrhu: Aplikace CorelDRAW 2018 nabízí širokou škálu aktualizací, včetně přizpůsobených náhledů křivek, aktualizovaných vektorových náhledů, přepracovaných nástrojů Výplň a Průhlednost a nového nástroje Přepnutí přichycení, které podpoří kreativitu a usnadní každodenní úlohy.

• Vylepšení – nástroje „Dynamika“, Pointillizer“ a „PhotoCocktail“: Pomocí nástroje Dynamika, který je nyní zahrnut přímo v sadě CorelDRAW, je možno snadno dodat pohyb nebo zaostřit na prvek kresby, nástroj Pointillizer pomáhá při tvorbě vysoce kvalitní vektorové mozaiky z vektorových a rastrových objektů, s nástrojem PhotoCocktail lze zase experimentovat při návrzích ohromujících fotografických koláží.

Další možnosti práce s fotografiemi a obrázky díky novým funkcím v aplikacích PHOTO-PAINT 2018 a CorelDRAW 2018 a přidanému výkonu produktu AfterShot 3 HDR:

• Novinka – interaktivní narovnání fotografií: Umožňuje interaktivní otáčení křivých obrázků. Díky snadnému přístupu ke všem ovládacím prvkům na obrazovce nebo na panelu vlastností získáte perfektní výsledky během několika sekund.

• Novinka – interaktivní přizpůsobení perspektivy fotografií: Interaktivní nástroj Korekce perspektivy umožňující přizpůsobení perspektivy budov, orientačních bodů nebo objektů na fotografiích.

Inovace navržené pro nejnovější technologie a pracovní postupy: • Vylepšení – nástroj LiveSketch: Okamžité vytváření náčrtů a návrhů. LiveSketch je nástroj pro kreslení, který využívá umělou inteligenci a umožňuje se zvýšenou přesností kreslit na počítači stejně přirozeně jako na papír.

• Vylepšení – podpora zařízení s perem a stylusem: Při práci s perem a tabletem nyní lze používat tlak k ovlivnění velikosti hrotu gumy, pomocí sklonu a směru nastavit plochost i otočení a otočením pera aktivovat nástroj Guma. Sada CorelDRAW Graphics Suite 2018 nabízí i nejmodernější podporu zařízení Microsoft Surface Dial.

• Novinka – publikování do WordPressu: Uživatel může posílat práci přímo do knihovny médií WordPress. Navíc lze převést objekty nebo celý projekt na soubory JPEG, GIF nebo PNG a nahrát je na účet WordPress.

• Novinka – časovač projektu: Nástroj, který nabízí přesný a přirozený způsob sledování času projektu a který uživateli pomůže s organizací, účtováním klientům a získáním přehledu o využití času.

• Novinka – použití obálek na rastry: Vytvaruje rastr interaktivně jeho umístěním do obálky a přetažením uzlů. Pomocí předvoleb obálky nebo vytvoření vlastních obálek může uživatel snadno a plynule prolnout rastr do ilustrace.

• Novinka – AfterShot 3 HDR: Umožňuje profesionální a nedestruktivní opravy a vylepšení fotografií ve formátu RAW nebo JPEG a vytvářet obrázky HDR (High Dynamic Range).

Sada CorelDRAW Graphics Suite 2018 je vhodným řešením pro projekty všech velikostí, od návrhu log přes webovou grafiku až po billboardy:

• CorelDRAW 2018 – vektorové ilustrace a stránkový zlom • PHOTO-PAINT 2018 – úpravy obrázků • Font Manager 2018 – nástroj pro správu a zkoumání písem • PowerTRACE 2018 – převod rastrů na vektorovou grafiku (zahrnuto jako součást aplikace CorelDRAW 2018) • CONNECT 2018 – program pro vyhledávání obsahu • CAPTURE 2018 – nástroj pro tvorbu snímků obrazovky • AfterShot 3 HDR – editor fotografií ve formátu RAW • BenVISTA PhotoZoom Pro 4 – modul plug-in pro zvětšení digitálních obrázků

Sada CorelDRAW Graphics Suite 2018 dále zahrnuje: 10 000 klipartů a digitálních obrázků, 2 000 digitálních fotografií ve vysokém rozlišení, přes 1 000 druhů písem, 350 profesionálně navržených šablon, 2 000 šablon vozidel, přes 500 interaktivních rámečků a fotorámečků a více než 600 přechodových, vektorových a rastrových výplní. Umožňuje okamžité započetí práce díky přepracované úvodní obrazovce, odborným vysvětlivkám a radám k produktu, výukovým videím a dalším pomůckám.

Možnosti zakoupení:

• Trvalá licence: Zahrnuje jednorázovou platbu za trvalou licenci bez dalších měsíčních nebo ročních nákladů – 19 000 Kč. • Upgrade pro registrované uživatele – 9 500 Kč (neplatí pro verze NFR, OEM a Academic) • Předplatné: Nabízí nízké roční náklady a možnost přestat s platbami, pokud již software nepotřebujete. Dokud bude předplatné aktivní, budete mít přístup k nejnovější verzi – 6 626 Kč za rok.


Komentáře

RSS 

Komentujeme

Do 100 let díky pivu

Pavel Houser , 02. prosinec 2018 16:00
Pavel Houser

Šéf Amazonu věří, že pozitivní vliv na dlouhověkost má alkohol – alespoň v případě firem. Jeff Bezo...

Více

Kalendář

29. 01. Reshoper 2019
29. 03.

30. 03.
Czech On-line Expo 2019
01. 04.

05. 04.
SuSEcon 2019RSS 

Zprávičky

Soud EU částečně zmírnil pokuty pro Slovak a Deutsche Telekom

ČTK , 14. prosinec 2018 08:00

Slovak Telekom svými vysokými velkoobchodními cenami měl znemožňovat alternativním operátorům ziskov...

Více 0 komentářů

Poslanci napříč stranami podporují právo občanů na digitální služby

Pavel Houser , 13. prosinec 2018 11:00

Do pěti let by mělo stačit prokázání totožnosti elektronickou občankou nebo identitními prostředky b...

Více 0 komentářů

Pondělní nákupy na českém internetu překonaly miliardu

Pavel Houser , 13. prosinec 2018 10:00

Zákazníci si pro zboží stále raději chodí osobně....

Více 0 komentářů

Starší zprávičky

Kanada propustila finanční ředitelku Huawei na kauci

ČTK , 13. prosinec 2018 09:00

Washington s Pekingem jedná o obchodní dohodě, která by ukončila současné spory a odvetné zvyšování ...

Více 0 komentářů

Akcionáři společnosti Dell schválili dohodu s VMware

ČTK , 13. prosinec 2018 08:00

Dohoda umožní Dellu stát se opět veřejně obchodovanou firmou, aniž by musel uskutečnit primární nabí...

Více 0 komentářů

Google teď spuštění čínského vyhledávače neplánuje

ČTK , 12. prosinec 2018 10:00

Google čínský trh opustil v roce 2010 proto, že odmítl vyhledávání na žádost čínské strany cenzurova...

Více 0 komentářů

EK vyšetřuje plán Vodafonu zahrnující i převzetí české firmy UPC

ČTK , 12. prosinec 2018 09:00

Po transakci v hodnotě 21,8 miliardy dolarů by se Vodafone stal největším poskytovatelem širokopásmo...

Více 0 komentářů