CorelDRAW Graphics Suite 2018 právě vyšel

18. duben 2018 09:19 0 komentářů

Corel tvrdí, že největší aktualizace za několik posledních let přináší zásadní inovace pro urychlení zhmotnění uživatelských vizí a s výsledky v nejvyšší kvalitě.

Společnost Corel představila CorelDRAW Graphics Suite 2018. Nejnovější verze nástroje pro grafické úpravy je podle ní nabita výkonnými funkcemi a aktualizacemi, které pomáhají profesionálním grafikům převést kreativní nápady na profesionální a vizuálně působivé návrhy. Sada reaguje na zpětnou vazbu od uživatelů a nabízí nové možnosti návrhů a úpravy fotografií spolu s vylepšením pracovních postupů, které urychlují tvorbu výjimečných výstupů, od velkoformátových tisků až po online grafiku.

Největší aktualizace CorelDRAW Graphics Suite 2018 nabízí nové kreativní možnosti a podporuje zvýšení produktivity ve všestranném návrhářském prostředí, které je známé svým snadným používáním.

• Novinka – režim kreslení „Symetrie“: Možnost vytvářet v reálném čase širokou paletu symetrických obrazců, od těch jednoduchých až po mandaly a složité kaleidoskopické efekty. Umožňuje návrh komplexní grafiky s nástrojem, který automatizuje dříve zdlouhavé a náročné pracovní postupy.

• Novinka – efekt „Přidat perspektivu“: Možnost dodat projektům iluzi vzdálenosti a hloubky s použitím perspektivy rastrů nebo vektorových objektů přímo v okně kreslení. Vhodné pro tvorbu modelů a návrhů a získání představy o výsledném vzhledu uměleckého díla.

• Novinka – nástroj „Blok stínu“: Interaktivní funkce, která výrazně zkracuje čas přípravy souboru k výstupu, umožňuje přidávat syté vektorové stíny k objektům a textu.

• Novinka – „Zarovnání a rozmístění uzlů“: Zarovnávejte uzly pomocí obdélníkového pole výběru, okraje nebo středu stránky, nejbližší čáry mřížky nebo určeného bodu. Mezi uzly umožňuje snadno přidávat i rovnoměrné vodorovné nebo svislé mezery.

• Vylepšení – užijte si zjednodušený proces návrhu: Aplikace CorelDRAW 2018 nabízí širokou škálu aktualizací, včetně přizpůsobených náhledů křivek, aktualizovaných vektorových náhledů, přepracovaných nástrojů Výplň a Průhlednost a nového nástroje Přepnutí přichycení, které podpoří kreativitu a usnadní každodenní úlohy.

• Vylepšení – nástroje „Dynamika“, Pointillizer“ a „PhotoCocktail“: Pomocí nástroje Dynamika, který je nyní zahrnut přímo v sadě CorelDRAW, je možno snadno dodat pohyb nebo zaostřit na prvek kresby, nástroj Pointillizer pomáhá při tvorbě vysoce kvalitní vektorové mozaiky z vektorových a rastrových objektů, s nástrojem PhotoCocktail lze zase experimentovat při návrzích ohromujících fotografických koláží.

Další možnosti práce s fotografiemi a obrázky díky novým funkcím v aplikacích PHOTO-PAINT 2018 a CorelDRAW 2018 a přidanému výkonu produktu AfterShot 3 HDR:

• Novinka – interaktivní narovnání fotografií: Umožňuje interaktivní otáčení křivých obrázků. Díky snadnému přístupu ke všem ovládacím prvkům na obrazovce nebo na panelu vlastností získáte perfektní výsledky během několika sekund.

• Novinka – interaktivní přizpůsobení perspektivy fotografií: Interaktivní nástroj Korekce perspektivy umožňující přizpůsobení perspektivy budov, orientačních bodů nebo objektů na fotografiích.

Inovace navržené pro nejnovější technologie a pracovní postupy: • Vylepšení – nástroj LiveSketch: Okamžité vytváření náčrtů a návrhů. LiveSketch je nástroj pro kreslení, který využívá umělou inteligenci a umožňuje se zvýšenou přesností kreslit na počítači stejně přirozeně jako na papír.

• Vylepšení – podpora zařízení s perem a stylusem: Při práci s perem a tabletem nyní lze používat tlak k ovlivnění velikosti hrotu gumy, pomocí sklonu a směru nastavit plochost i otočení a otočením pera aktivovat nástroj Guma. Sada CorelDRAW Graphics Suite 2018 nabízí i nejmodernější podporu zařízení Microsoft Surface Dial.

• Novinka – publikování do WordPressu: Uživatel může posílat práci přímo do knihovny médií WordPress. Navíc lze převést objekty nebo celý projekt na soubory JPEG, GIF nebo PNG a nahrát je na účet WordPress.

• Novinka – časovač projektu: Nástroj, který nabízí přesný a přirozený způsob sledování času projektu a který uživateli pomůže s organizací, účtováním klientům a získáním přehledu o využití času.

• Novinka – použití obálek na rastry: Vytvaruje rastr interaktivně jeho umístěním do obálky a přetažením uzlů. Pomocí předvoleb obálky nebo vytvoření vlastních obálek může uživatel snadno a plynule prolnout rastr do ilustrace.

• Novinka – AfterShot 3 HDR: Umožňuje profesionální a nedestruktivní opravy a vylepšení fotografií ve formátu RAW nebo JPEG a vytvářet obrázky HDR (High Dynamic Range).

Sada CorelDRAW Graphics Suite 2018 je vhodným řešením pro projekty všech velikostí, od návrhu log přes webovou grafiku až po billboardy:

• CorelDRAW 2018 – vektorové ilustrace a stránkový zlom • PHOTO-PAINT 2018 – úpravy obrázků • Font Manager 2018 – nástroj pro správu a zkoumání písem • PowerTRACE 2018 – převod rastrů na vektorovou grafiku (zahrnuto jako součást aplikace CorelDRAW 2018) • CONNECT 2018 – program pro vyhledávání obsahu • CAPTURE 2018 – nástroj pro tvorbu snímků obrazovky • AfterShot 3 HDR – editor fotografií ve formátu RAW • BenVISTA PhotoZoom Pro 4 – modul plug-in pro zvětšení digitálních obrázků

Sada CorelDRAW Graphics Suite 2018 dále zahrnuje: 10 000 klipartů a digitálních obrázků, 2 000 digitálních fotografií ve vysokém rozlišení, přes 1 000 druhů písem, 350 profesionálně navržených šablon, 2 000 šablon vozidel, přes 500 interaktivních rámečků a fotorámečků a více než 600 přechodových, vektorových a rastrových výplní. Umožňuje okamžité započetí práce díky přepracované úvodní obrazovce, odborným vysvětlivkám a radám k produktu, výukovým videím a dalším pomůckám.

Možnosti zakoupení:

• Trvalá licence: Zahrnuje jednorázovou platbu za trvalou licenci bez dalších měsíčních nebo ročních nákladů – 19 000 Kč. • Upgrade pro registrované uživatele – 9 500 Kč (neplatí pro verze NFR, OEM a Academic) • Předplatné: Nabízí nízké roční náklady a možnost přestat s platbami, pokud již software nepotřebujete. Dokud bude předplatné aktivní, budete mít přístup k nejnovější verzi – 6 626 Kč za rok.


Komentáře

RSS 

Komentujeme

Agilita a devops, přepracování a vyhoření

Pavel Houser , 12. červenec 2018 12:30
Pavel Houser

Michael Cote na The Register upozorňuje na častý problém: nové „agilní“ metody vývoje, všechny příst...

VíceRSS 

Zprávičky

Hackeři ukradli zdravotní záznamy 1,5 milionu Singapurců

ČTK , 20. červenec 2018 14:37

Cílem útoku bylo prý získat podrobné údaje o singapurském premiérovi a také o lécích, které užíval....

Více 0 komentářů

Ericsson je díky úsporám v mírném zisku

ČTK , 20. červenec 2018 11:36

Švédský podnik se v poslední době potýkal se slábnoucí poptávkou telekomunikačních operátorů....

Více 0 komentářů

Čip v občanském průkazu si zatím aktivovala třetina lidí

ČTK , 20. červenec 2018 08:00

Prostřednictvím Portálu občana lidé mají přístup např. k údajům o důchodu nebo si mohou pořídit výpi...

Více 0 komentářů

Kalendář

04. 08.

09. 08.
Black Hat USA 2018
09. 08.

12. 08.
DEF CON 26
06. 09.

07. 09.
Humusoft Technical Computing Camp 2018

Starší zprávičky

Red Hat Ansible Engine přináší další automatizaci cloudu

Pavel Houser , 19. červenec 2018 13:52

Nejnovější verze platformy Red Hat Ansible Engine 2.6 rozšiřuje automatizaci cloudů AWS, Google Clou...

Více 0 komentářů

Samsung chystá na příští rok telefon se sklopným displejem

ČTK , 19. červenec 2018 10:00

Displej půjde složit na polovinu jako peněženku. Ve složeném stavu je na přední straně přístroje men...

Více 0 komentářů

Internet Mall snížil ztrátu, tržby mu vzrostly na 7,2 miliardy Kč

ČTK , 18. červenec 2018 17:29

Internet Mall mj. investuje do distribučního centra v Jirnech u Prahy, které by mělo sloužit 7 střed...

Více 0 komentářů

Google dostal kvůli Androidu od EK rekordní pokutu 4,34 mld. eur (aktualizace)

ČTK , 18. červenec 2018 13:26

Google využil Android k upevnění dominantní pozice svého internetového vyhledávače, uvádí EK....

Více 0 komentářů