Fujitsu uvádí na trh nové výkonné úložiště, ideální pro střední firmy

03. September 2018 15:16 0 komentářů

Kombinací inteligentních funkcí s osvědčeným hardwarem zajišťuje Fujitsu ETERNUS CS8050 NAS uchovávání a archivaci dat za konkurenceschopné ceny.

Společnost Fujitsu dnes přidává do svého portfolia nové výkonné úložné zařízení k archivaci. ETERNUS CS8050 NAS poskytuje komplexní ukládání dat za konkurenceschopné ceny pro potřeby archivace středních podniků, včetně funkcí SoftWORM (Write One, Read Many) pro dodržování právních předpisů, integrovanou archivní replikaci a zálohování založené na bitových obrazech, které zajišťují nepřetržitý provoz.

Dlouhodobá archivace bloků obchodních dat je pro mnoho podniků nejen zákonným požadavkem, ale poskytuje také efektivní řešení, které pomáhá řídit rostoucí množství uchovaných dat. Novým modelem ETERNUS CS8050 NAS vyvinula společnost Fujitsu rychlé a spolehlivé řešení archivace, které odstraňuje každodenní zálohování neaktivních, ale stále důležitých obchodních dat, což pomáhá zefektivnit každodenní zálohování.

Olivier Delachapelle, ředitel řízení kategorií, produkty datového centra, Fujitsu EMEIA, říká: „Ať už jde o velkou nebo malou organizaci, data jsou dnes jádrem mnoha podniků. S přísnými pokyny pro dodržování předpisů a výzvami GDPR, které mají nyní dopad na většinu odvětví, je nezbytná bezpečná a spolehlivá platforma pro archivaci. S modelem ETERNUS CS8050 NAS přinášíme výhody ověřené archivační a zálohovací technologie zákazníkům s menším úložištěm a nabízíme jim efektivní řešení pro dlouhodobé uchovávání důležitých obchodních dat. Pomáháme jim spravovat absolutní množství dat, která zpracovávají, plnit zákonné normy a kontinuálně zajišťovat integritu a autentičnost jejich dat.“

Systém zahrnuje vysoce výkonný hardware a firmware společnosti Fujitsu, stejný jako využívá platforma pro zálohování a archivaci ETERNUS CS8000. S podporou až 200 milionů souborů, bez ohledu na jejich velikost, je cílové zařízení ETERNUS CS8050 NAS kompatibilní s archivačním software všech předních prodejců při poskytování jednotného řešení, které může posloužit těmto různým archivačním technologiím. NAS podporuje síťový souborový systém (NFS) i normální internetový systém souborů (CIFS) a ukládá data na škálovatelné diskové úložiště dat RAID. Tím poskytuje maximální čistou využitelnou kapacitu až 70 TB.

Zařízení ETERNUS CS8050 NAS, které je standardně vybaveno komplexní sadou funkcí, kombinuje osvědčenou spolehlivost a nákladovou účinnost, je perfektním řešením pro středně velké podniky i filiálky větších podniků, které potřebují archivaci místních dat. NAS dokáže bezpečně archivovat základní obchodní data na disk, a to jak ve fyzickém, tak i ve virtuálním prostředí. Integrované zálohování dat umožňuje automatickou replikaci archivů do jiného zařízení, např. do druhého zařízení ETERNUS CS8050 NAS na jiném místě nebo do centrálního zařízení ETERNUS CS8000, a to i na vzdálenosti tisíců kilometrů. To zajistí, že v případě požáru, povodně nebo jiné havárie podniku lze obnovit archivovaná data. Integrované zálohování archivních dat založené na bitových obrazech umožňuje kromě toho úplnou kontrolu verzí.

Funkčnost SoftWORM ukládá soubory na disk tak, aby data nebylo po určitou dobu uchování nešlo změnit, a zajistilo se tak důvěryhodné a dlouhodobé ukládání archivovaných dat. To organizacím pomůže splnit přísné podmínky kontroly a regulace dat.

Kromě Fujitsu ETERNUS CS8050 NAS pro archivační procesy nabízí společnost Fujitsu další zavedené modely ETERNUS CS8000 pro různé případy použití při zálohování a archivaci. Patří sem model ETERNUS CS8050 pro prostředí VTL, který se obvykle používá k podpoře procesů zálohování v pobočkách, spolu s modelem ETERNUS CS8000 v hlavním datovém centru.

Ceny a dostupnost

Fujitsu ETERNUS CS8050 NAS je okamžitě k dispozici, globálně prostřednictvím přímých a nepřímých kanálů společnosti Fujitsu. Doporučené ceny se liší podle regionu, modelu a konfigurace, a to od 53, 850 eur.


Komentáře

RSS 

Komentujeme

Počítačové hry v hlavě – a to dokonce multiplayer

Pavel Houser , 03. August 2019 06:30

Tetris v podání vědců z University of Washington připomíná málem telepatii – jeden z hráčů vidí pada...

VíceKalendář

25. 08.

29. 08.
VMworld US 2019
05. 09.

06. 09.
Technical Computing Camp 2019
06. 09.

11. 09.
IFA 2019
RSS 

Zprávičky

Většina uživatelů sociálních sítí v USA by za ně byla ochotna platit

ČTK , 18. August 2019 08:00

Autoři dále spočítali, kolik by platformy vydělaly, pokud by vycházely pouze s příjmy od předplatite...

Více 0 komentářů

Larry Ellison má 75 let

ČTK , 17. August 2019 08:00

Larry Ellison stál u zrodu softwarového gigantu Oracle. Bývá popisován jako extravagantní multimilia...

Více 0 komentářů

ICT odborníků je v ČR stále nedostatek, medián mzdy je přes 52 tisíc Kč

Pavel Houser , 16. August 2019 10:00

Nejvíce si vydělají ICT odborníci v peněžnictví a pojišťovnictví, ať už se jedná o specialisty nebo ...

Více 0 komentářů

Starší zprávičky

T-Mobile letos vyplatil dividendu 5,6 miliardy Kč

ČTK , 16. August 2019 09:01

Konkurenční O2 za loňský rok vyplatila akcionářům celkem 6,5 miliardy Kč....

Více 0 komentářů

Avast v pololetí zvýšil tržby o 9 % na 422 milionů USD

ČTK , 16. August 2019 09:00

Důležitou událostí první poloviny roku bylo vydání řešení pro Internet věcí....

Více 0 komentářů

Fiskální rok 2019/2020 začal pro Lenovo úspěšně

Pavel Houser , 16. August 2019 08:00

Čtvrtina sestavených počítačů na světě je značky Lenovo, firma má podíl na trhu 24,9 %....

Více 0 komentářů

Hlasové zprávy uživatelů pro Facebook přepisovali lidé

ČTK , 15. August 2019 10:00

Zásady Facebooku ohledně užívání dat se konkrétně o nahrávkách nezmiňují....

Více 0 komentářů