it-sa 2018 s novými partnery a mezinárodním sympoziem VIS!T

31. leden 2018 15:03 0 komentářů

S 630 vystavovateli* a 12 780 odbornými návštěvníky zaznamenal veletrh it-sa 2017 nárůst o 28, resp. 25 procent ve srovnání s předchozím ročníkem. Zdůraznil tak svou pozici veletrhu zabezpečení IT s nejvyšším počtem vystavovatelů na světě. Je přední platformou pro dialog o kybernetické bezpečnosti.

Veletrh it-sa je tak atraktivní ze dvou důvodů: díky úzké spolupráci s odbornými garanty a partnery a díky renomovaným doprovodným akcím. Řady partnerů it-sa posílí v roce 2018 Sicherheitsnetzwerk München a Information Security Society Switzerland. Poprvé se na it-sa 2018 uskuteční také mezinárodní sympozium VIS!T na téma „Veřejná správa integruje zabezpečené informační technologie“. Veletrh it-sa 2018 otevře své brány na norimberském výstavišti ve dnech 9. až 11. října.

Kromě konzultací se zástupci vystavovatelů v poradním sboru sází vedení veletrhu i v roce 2018 na podporu odborných garantů Bitkom a BSI a spolupráci s partnery dále rozšiřuje.

Na seznam partnerů veletrhu zabezpečení IT přibylo sdružení Sicherheitsnetzwerk München, jehož aktivit se společnost NürnbergMesse coby pořadatel it-sa účastní, a také Information Security Society Switzerland (ISSS). „Jako jeden z nejvýznamnějších veletrhů v oblasti zabezpečení IT je it-sa už dlouho významnou referencí pro partnery ve sdružení Sicherheitsnetzwerk München. Jsme rádi, že oficiálním partnerstvím teď budeme moci naši spolupráci ještě zintenzivnit,“ říká Peter Möhring, ředitel sdružení Sicherheitsnetzwerk München. „Veletrh it-sa je i pro experty ze Švýcarska vynikající akce a ideální informační platforma zaměřená na zabezpečení IT,“ uvádí předseda ISSS Umberto Annino. Vedle odborného garanta a premium partnera, kterým je Spolkový svaz zabezpečení IT (TeleTrusT), podporu dále poskytly také následující organizace: Arbeitgeberverbände der Metall- und Elektroindustrie in Bayern (bayme vbm), Bayerisches IT-Sicherheitscluster, Bayerischer Verband für die Sicherheit in der Wirtschaft (BVSW), Deutschland sicher im Netz (DsiN), Datakontext, Verband der Internetwirtschaft (eco), český Network Security Monitoring Cluster, Open Web Application Security Project (OWASP), tech UK a Bundesverband der IT-Anwender (VOICE). Šéf veletrhu Frank Venjakob k tomu dodává: „Díky intenzivní výměně názorů se zástupci odvětví v poradním sboru veletrhu a díky našim kontaktům se sdruženími a organizacemi máme aktuální přehled o situaci na trhu. Pro další rozvoj it-sa a kongresového programu tak dostáváme důležité impulzy. Velice se těšíme na spolupráci se stávajícími i novými partnery.“

Spolkový úřad pro bezpečnost v oblasti informačních technologií organizuje u příležitosti it-sa 2018 v Norimberku mezinárodní symposium VIS!T na téma „Veřejná správa integruje zabezpečené informační technologie“. Akce se koná každé dva roky na různých místech a je určena odborníkům na zabezpečení IT z veřejné správy. Na sympoziu VIS!T budou o specifických výzvách diskutovat účastníci z Německa, Rakouska, Švýcarska a Lucemburska.

Společnost NürnbergMesse disponuje v oblasti zabezpečení prokazatelným know-how. Na akcích jako Enforce Tac (odborný veletrh zaměřený na law enforcement), it-sa, it-sa Brazílie a it-sa Indie (odborné veletrhy kybernetické bezpečnosti), FeuerTRUTZ (odborný veletrh preventivní požární bezpečnosti), Perimeter Protection (odborný veletrh zaměřený na ochranu otevřených areálů), FIRE & SECURITY INDIA EXPO, ale také U.T.SEC – Unmanned Technologies & Security se setkává přibližně 1200 vystavovatelů a cca 30 000 návštěvníků z celého světa.


Komentáře

RSS 

Komentujeme

Umí ještě chlapi řídit IT byznys?

ITBiz.cz , 07. srpen 2018 11:00

Co mají v ČR společného obří IT korporace jako Google, HP, Microsoft, Oracle a nejnověji SAP? Mají v...

VíceRSS 

Zprávičky

Vědci vyvíjejí čárový kód pro steaky

ČTK , 15. srpen 2018 13:02

Technologii na bázi jedlého, netoxického oxidu křemičitého vyvíjí poradenská firma PWC....

Více 0 komentářů

Internetové bankovnictví používá 65 % lidí

Pavel Houser , 15. srpen 2018 09:00

Debetní kartu momentálně vlastní přes 80 % lidí. Boom zažívá mobilní bankovnictví....

Více 0 komentářů

UPC loni zvýšila tržby o 9 % na 4,3 miliardy Kč

ČTK , 15. srpen 2018 08:00

Ztráta společnosti klesla o desetinu na 223,5 milionu korun. Společnost to uvedla ve výroční zprávě....

Více 0 komentářů

Kalendář

22. 08.

25. 08.
Human-Level AI Conference 2018
26. 08.

30. 08.
VMworld 2018 U.S.
31. 08.

05. 09.
IFA 2018

Starší zprávičky

Apple prý už nechce sám vyrábět autonomní auta, soustředí se na software

ČTK , 14. srpen 2018 10:55

Manažer Doug Field, který odešel z Tesly, se vrací do Applu....

Více 0 komentářů

Google prý ukládá údaje o poloze uživatelů i proti jejich vůli

ČTK , 14. srpen 2018 09:00

I s pozastavenou historií pohybu prý některé aplikace Googlu automaticky ukládají data o poloze s ča...

Více 0 komentářů

Foxconnu nečekaně klesl zisk o 2,3 %

ČTK , 14. srpen 2018 08:00

Firma čelí riziku nasycení trhu s chytrými telefony....

Více 0 komentářů

Zranitelnost ve WhatsApp umožňuje manipulovat konverzaci

Pavel Houser , 13. srpen 2018 13:03

Útočníkům se nabízí nástroj na vytváření a šíření dezinformací, které vypadají jako zprávy z důvěryh...

Více 0 komentářů