Na trh přichází nový Veeam Backup pro Microsoft Office 365 verze 3

03. April 2019 10:53 0 komentářů

Nová verze nejrychleji se rozvíjejícího produktu společnosti Veeam dále upevní její dominantní postavení na trhu se zálohovacími řešeními pro Microsoft Office 365. Firmám nabízí 30x rychlejší zálohování, vylepšené zabezpečení a dokonalejší viditelnost a analytiku

Veeam Software, lídr v inteligentní správě dat (Intelligent Data Management), představil novou verzi softwaru Veeam Backup pro Microsoft Office 365 v3. Organizacím nabízí ještě rychlejší zálohování, vylepšené zabezpečení a dokonalejší viditelnost a analytiku. Protože jsou firmy odpovědné za ochranu svých dat sady Office 365, poskytuje řešení společnosti Veeam bezpečné zálohování aplikací Exchange Online, SharePoint Online, OneDrive for Business a Microsoft Teams a umožňuje rychlou obnovu jednotlivých položek a efektivní elektronické zjišťování (eDiscovery) zálohovaných dat sady Office 365 nebo hybridního prostředí.

„Platformu Microsoft Office 365 dnes používá většina organizací, a přestože společnost Microsoft nabízí správu a dostupnost služeb založených na cloudu, je na odpovědnosti jednotlivých společností svá data chránit. Inovativní řešení společnosti Veeam poskytují organizacím kontrolu nad inteligentní správou dat a zachováváním přístupů k důležitým obchodním informacím pro účely řízení, plnění právních předpisů a obnovy dat,“ uvádí Danny Allan, viceprezident společnosti Veeam pro produktovou strategii. „A to se týká firem po celém světě. Veeam Backup pro Microsoft Office 365 si již stáhlo více než 55 000 organizací, což představuje sedm milionů uživatelů Office 365. Jedná se o meziroční nárůst ve výši 549 procent a toto řešení je tedy naším nejrychleji rostoucím produktem. Poté, co bude verze 3 trhem přijata a vznikne poptávka, očekáváme, že se naše dominantní postavení v tomto prostoru ještě posílí.“

V návaznosti na rychlé přijetí a rostoucí poptávku po produktech sady Microsoft Office 365 vznikla poskytovatelům služeb příležitost nabízet zálohovací řešení více než 140 milionům uživatelů sady Office 365, a to na trhu s hodnotou 2,5 miliardy dolarů. Prostřednictvím Veeam Backup pro Microsoft Office 365 v3 pomáhají partneři programu Veeam Cloud & Service Provider (VCSP) s bezpečným zálohováním dat sady Office 365, včetně aplikací Exchange Online, SharePoint Online a OneDrive for Business, s rychlou obnovou jednotlivých položek pomocí řady flexibilních možností, které jim tak dovolují automatizovat a škálovat toky příjmů ze zálohování sady Office 365.

Veeam Backup pro Microsoft Office 365 v3 eliminuje riziko ztráty přístupu k důležitým obchodním datům a pomáhá udržet kontrolu nad organizací. Verze 3 usnadňuje efektivní zálohování a spolehlivou obnovu dat sady Office 365 v aplikacích Exchange, SharePoint a OneDrive, a to díky: • až 30x rychlejšímu zálohování v aplikacích SharePoint Online a OneDrive for Business, což výrazně zkracuje dobu zálohování Office 365 z celých hodin na minuty a z minut na pouhé vteřiny, • vylepšenému zabezpečení zálohovaných dat sady Office 365 s podporou multi-faktorové autentizace, • vylepšené viditelnosti a analytice s využitím zpráv o ochraně dat sady Office 365, které pomáhají při identifikaci nechráněných poštovních schránek a zároveň sledují platnost licencí a využívání úložišť.

Cena a dostupnost Veeam Backup pro Microsoft Office 365 v3 je ihned k dispozici v ročním předplatném na jeden až pět let s možností roční nebo přímé fakturace. Nejvýhodnější je tříleté předplatné s přímou fakturací za výrobcem doporučenou maloobchodní cenu ve výši 1,20 USD za uživatele měsíčně. Další informace o cenách Veeam Backup pro Microsoft Office 365 naleznete na https://www.veeam.com/backup-microsoft-office-365-pricing.html. Chcete-li si stáhnout zkušební verzi na 30 dnů ZDARMA, navštivte stránku https://www.veeam.com/backup-microsoft-office-365.html.

Bezplatná komunitní verze Bezplatná komunitní verze Veeam Backup pro Microsoft Office 365 nabízí bezplatný přístup a kontrolu nad daty sady Office 365 s využitím stejných funkcí jako v případě placené verze. Je však omezena na 10 uživatelů a 1 TB chráněných dat na platformě SharePoint. Bezplatnou komunitní verzi Veeam Backup pro Microsoft Office 365 si můžete stáhnout zde: https://www.veeam.com/free-backup-microsoft-office-365.html.

Veeam Backup pro Microsoft Office 365 v3 bude včetně deep-dive ukázek a workshopů představen jako klíčový produkt společnosti Veeam Software na konferenci VeeamON 2019, přední světové události v oblasti inteligentní správy dat. Konference se uskuteční v Miami na Floridě od 20. do 22. května 2019 a již nyní je otevřena registrace. Téměř 10 000 zákazníků, partnerů a influencerů se zúčastnilo konference VeeamON 2018 v Chicagu v Illinois a regionálních fór VeeamON na celém světě.

„Office 365 dodává ukládání a sdílení obchodních dat flexibilní cloudový rozměr; neobsahuje však ochranu dat. Zálohování, které je na ekosystému Office 365 nezávislé, nabízí zaručený přístup k datům, ochranu a větší kontrolu nad klíčovými obchodními e-maily a dokumenty. Nezávislé zálohování může navíc sloužit jako referenční datová sada pro aplikace jako eDiscovery, a analytik,“ říká Steven Hill, vedoucí analytik pro oblast ukládání ve společnosti 451 Research.

„Veeam Backup pro Microsoft Office 365 v3 je podstatně rychlejší a poskytuje vyšší efektivitu. V předchozí verzi trvalo kompletní paralelní zálohování OneDrive a SharePoint přibližně 35 minut. Nyní jsme schopni vše dokončit za pět minut,“ uvádí Preben Berg, technický ředitel společnosti Cloudio, která je stříbrným partnerem programu Veeam Cloud & Service Provider (VCSP).

„Doba zálohování aplikace SharePoint Online (a rozšířením OneDrive) se významně snížila z pěti hodin na méně než 30 minut. Díky tomu můžeme zálohovat každou hodinu a zvyšovat RPO,“ říká Joshua King, vedoucí oddělení správy infrastruktury na Okresním úřadě ve městě Hastings, který jako nesporný přínos řešení potvrzuje vyšší rychlost zálohování a rychlejší obnovu dat.


Komentáře

RSS 

Komentujeme

Počítačové hry v hlavě – a to dokonce multiplayer

Pavel Houser , 03. August 2019 06:30

Tetris v podání vědců z University of Washington připomíná málem telepatii – jeden z hráčů vidí pada...

VíceKalendář

25. 08.

29. 08.
VMworld US 2019
05. 09.

06. 09.
Technical Computing Camp 2019
06. 09.

11. 09.
IFA 2019
RSS 

Zprávičky

Na webu Amazonu se prodávaly tisíce problémových produktů

ČTK , 25. August 2019 08:00

Američtí technologičtí giganti ztratili kontrolu nad svými platformami. Amazon se čím dál víc vyvíjí...

Více 0 komentářů

Huawei uvádí na Ascend 910, procesor pro AI

Pavel Houser , 24. August 2019 08:00

Huawei uvedla procesor Ascend 910 a MindSpore, framework pro výpočty související s umělou inteligenc...

Více 0 komentářů

VMware koupí Pivotal Software a Carbon Black za téměř 5 miliard dolarů

ČTK , 23. August 2019 10:05

Kontrolním akcionářem VMware i Pivotal Software je Dell. ...

Více 0 komentářů

Starší zprávičky

Ostravský startup vyvíjí virtuální realitu pro výrobní firmy

ČTK , 23. August 2019 10:04

Produkty firmy už používají například společnosti Continental nebo Tieto. ...

Více 0 komentářů

Regulátoři EU zkoumají plány Facebooku na digitální měnu

ČTK , 23. August 2019 08:00

Facebook ujišťuje, že nebude mít přístup k údajům o transakcích s novou měnou....

Více 0 komentářů

Nad rámec rozpočtů půjde na digitalizaci příští rok 492 mil. Kč

ČTK , 22. August 2019 10:00

Do roku 2021 má plně fungoval portál občana, tak, aby lidé s novými občanskými průkazy mohli řešit v...

Více 0 komentářů

Amazon pokračuje v náboru pro centrum v Dobrovízi, zvyšuje mzdy

ČTK , 22. August 2019 09:00

Amazon nyní nabírá pracovníky pro distribuční centrum, a to i na kvalifikované pozice....

Více 0 komentářů