Panasonic představil řešení pro prodejce v terénu

22. květen 2018 09:34 0 komentářů

Přední poskytovatel odolných tabletů a společnosti nabízející mobilní platby spojují síly a přinášejí jednoduché a efektivní řešení pro platby v terénu.

Panasonic oznámil uvedení mobilního POS (Point of Sales) řešení, které integruje nejprodávanější odolný tablet Toughpad FZ-G1 a platební terminál. Specializovaný držák na mobilní platební zařízení se připevní k tabletu Panasonic Toughpad FZ-G1 a umožňuje snadné používání zařízení spolu s předním světovým mobilním platebním řešením, jako je Ingenico iSMP4.

Díky integrovanému držáku platebního terminálu je Panasonic FZ-G1 perfektním řešením mobilního prodejního místa (mPOS), které lze použít v maloobchodě nebo oblasti pohostinství na úkoly jako markování zboží při čekání na pokladnu, přijímání objednávek a placení u stolu, asistovaný prodej, nákupy za letu nebo prodeje v terénu.

První v řadě držáků mobilních platebních zařízení pro řadu odolných tabletů a handheldových zařízení je speciální pouzdro pro tablet Panasonic Toughpad FZ-G1. Je navrženo tak, aby snadno drželo platební zařízení Ingenico iSMP4 nebo Verifone e355, ale zárove’n je bylo možné snadno vyjmout. V závislosti na projektu lze použít i další platební zařízení.

Bezproblémová integrace

Platební zařízení Ingenico do pouzdra bez problémů zapadne a připojuje se k tabletu pomocí USB. Umožňuje tak spolehlivé párování a duální nabíjení iSMP4 i tabletu, zatímco zařízení Verifone se připojuje přes Bluetooth a nabíjí se zvlášť.

Pouzdro je navrženo tak, aby umožňovalo snadný přístup do prostoru pro baterii na tabletu a dovolilo pracovníkům vyměňovat baterie za chodu rychle a efektivně, aby nemuseli přerušovat práci. Pouzdro má také integrovaný držák na stylus, ergonomické rukojeti a úchyty ramenního popruhu pro snadné používání. Přední a zadní fotoaparát tabletu nic nezakrývá a řešení lze používat s bezpečnostním zámkem Kensington, který zvýší zabezpečení v době, když zařízení nepoužíváte.

Jan Kaempfer, generální ředitel marketingu Panasonic Computer Product Solutions, uvedl: „Tyto specializované držáky na platební zařízení tvoří přenosné, lehké a autonomní řešení mobilního prodejního místa pro podniky a kombinují odolný a ergonomický design nejoblíbenějšího odolného tabletu od Panasonicu s platebními řešeními od předních světových poskytovatelů. Jde o jednoduchý a nákladově efektivní nástroj pro odvětví, ve kterých je třeba, aby se mobilní pracovníci při práci pohybovali venku nebo v náročných a rychle se měnících podmínkách bez omezení rozsahu.“

Olivier Steinfels, produktový retail marketing manažer ve společnosti Ingenico, uvedl: „Maloobchodní prodejci a lidé z oblasti pohostinství chápou, že skvělé zkušenosti zákazníků patří v jejich oblasti podnikání mezi základní faktory dobrých prodejů. Naše bezpečné a výkonné zařízení, které v sobě zahrnuje všechny potřebné funkce, rozšíří pouzdra na mobilní použití v obchodech a restauracích po celém světě. Díky tomuto inovativnímu řešení mobilních prodejních míst kombinujeme to nejlepší z odolných tabletů a řešení mobilních plateb na trhu a umožňujeme prodejnám nabízet zajímavý a vysoce personalizovaný zážitek z nákupu.“

Navrženo pro pracovníky v terénu

Tablet Panasonic Toughpad FZ-G1 je zařízení Windows 10 Pro s vysoce výkonným procesorem Intel Core i5-6300u vPro CPU 6. generace. Výdrž baterie za provozu je až 14 hodin a výměna je možná za chodu. Komplexní ekosystém příslušenství a periferních zařízení zajišťuje jeho použitelnost v jakémkoli prostředí, ať již je v dokovací stanici ve vozidle nebo ho nesete s sebou. Stejně jako širší řada plně odolných zařízení Panasonic je i tablet navrhován a testován tak, aby obstál v extrémních podmínkách, a může vykázat hodnocení MIL-STD 810G a IP65. Stejně jako řešení mobilních plateb s jejich flexibilními možnostmi konfigurace lze i tablet vybavit čtečkou čárového kódu 2D, GPS, microSD, 2. USB 2.0, kabelovým připojením LAN nebo čtečkou karet SmartCard.


Komentáře

RSS 

Komentujeme

Microsoft a GitHub

Pavel Houser , 13. červen 2018 13:30

Transakce v hodnotě 7,5 miliardy dolarů je dost velká i na poměry Microsoftu, takže se prodejem GitH...

VíceRSS 

Zprávičky

Kryptoměnovou burzu Bithumb napadli hackeři

ČTK , 20. červen 2018 10:16

Za poslední týden jde již o druhý útok na kryptoměnové burzy v Jižní Koreji. Bitcoin opět klesl....

Více 0 komentářů

Největší australská telekomunikační firma masivně propouští

ČTK , 20. červen 2018 09:52

Telstra dominuje australskému trhu mobilních telefonů a širokopásmových sítí, zisky z pevných sítí a...

Více 0 komentářů

Dotace EU na bezplatné wifi se kvůli chybě systému odkládají

ČTK , 20. červen 2018 08:00

Obce mohly získat poukázku v hodnotě 15 000 eur. Nová výzva bude zveřejněna na podzim....

Více 0 komentářů

Kalendář

17. 06.

21. 06.
Cyber Week 2018
19. 06.

22. 06.
Automatica 2018
23. 06.

24. 06.
Maker Faire Prague 2018

Starší zprávičky

E-shopy českých řetězců: Lidl, Globus, DM drogerie

ČTK , 19. červen 2018 16:32

Loni stouply tržby českých e-shopů o 18 % na 115 miliard Kč. On-line nakupuje potraviny již 26 % Čec...

Více 0 komentářů

Virtuální realita přinese revoluci srovnatelnou s robotizací

Pavel Houser , 19. červen 2018 11:23

Firmy budou na změny související se zaváděním virtuální reality reagovat další centralizací procesů....

Více 0 komentářů

Digital Broadcasting rozšířila síť DVB-T2 na 85 % populace

ČTK , 19. červen 2018 08:00

Digital Broadcasting začal přechodovou síť budovat loni v červenci v Praze....

Více 0 komentářů

Manažeři France Télécom půjdou před soud kvůli sebevraždám

ČTK , 18. červen 2018 12:47

Vlna sebevražd ve France Télécom (dnes Orange) začala v roce 2008 a vyžádala si desítky životů. ...

Více 0 komentářů