Panasonic představil řešení pro prodejce v terénu

22. květen 2018 09:34 0 komentářů

Přední poskytovatel odolných tabletů a společnosti nabízející mobilní platby spojují síly a přinášejí jednoduché a efektivní řešení pro platby v terénu.

Panasonic oznámil uvedení mobilního POS (Point of Sales) řešení, které integruje nejprodávanější odolný tablet Toughpad FZ-G1 a platební terminál. Specializovaný držák na mobilní platební zařízení se připevní k tabletu Panasonic Toughpad FZ-G1 a umožňuje snadné používání zařízení spolu s předním světovým mobilním platebním řešením, jako je Ingenico iSMP4.

Díky integrovanému držáku platebního terminálu je Panasonic FZ-G1 perfektním řešením mobilního prodejního místa (mPOS), které lze použít v maloobchodě nebo oblasti pohostinství na úkoly jako markování zboží při čekání na pokladnu, přijímání objednávek a placení u stolu, asistovaný prodej, nákupy za letu nebo prodeje v terénu.

První v řadě držáků mobilních platebních zařízení pro řadu odolných tabletů a handheldových zařízení je speciální pouzdro pro tablet Panasonic Toughpad FZ-G1. Je navrženo tak, aby snadno drželo platební zařízení Ingenico iSMP4 nebo Verifone e355, ale zárove’n je bylo možné snadno vyjmout. V závislosti na projektu lze použít i další platební zařízení.

Bezproblémová integrace

Platební zařízení Ingenico do pouzdra bez problémů zapadne a připojuje se k tabletu pomocí USB. Umožňuje tak spolehlivé párování a duální nabíjení iSMP4 i tabletu, zatímco zařízení Verifone se připojuje přes Bluetooth a nabíjí se zvlášť.

Pouzdro je navrženo tak, aby umožňovalo snadný přístup do prostoru pro baterii na tabletu a dovolilo pracovníkům vyměňovat baterie za chodu rychle a efektivně, aby nemuseli přerušovat práci. Pouzdro má také integrovaný držák na stylus, ergonomické rukojeti a úchyty ramenního popruhu pro snadné používání. Přední a zadní fotoaparát tabletu nic nezakrývá a řešení lze používat s bezpečnostním zámkem Kensington, který zvýší zabezpečení v době, když zařízení nepoužíváte.

Jan Kaempfer, generální ředitel marketingu Panasonic Computer Product Solutions, uvedl: „Tyto specializované držáky na platební zařízení tvoří přenosné, lehké a autonomní řešení mobilního prodejního místa pro podniky a kombinují odolný a ergonomický design nejoblíbenějšího odolného tabletu od Panasonicu s platebními řešeními od předních světových poskytovatelů. Jde o jednoduchý a nákladově efektivní nástroj pro odvětví, ve kterých je třeba, aby se mobilní pracovníci při práci pohybovali venku nebo v náročných a rychle se měnících podmínkách bez omezení rozsahu.“

Olivier Steinfels, produktový retail marketing manažer ve společnosti Ingenico, uvedl: „Maloobchodní prodejci a lidé z oblasti pohostinství chápou, že skvělé zkušenosti zákazníků patří v jejich oblasti podnikání mezi základní faktory dobrých prodejů. Naše bezpečné a výkonné zařízení, které v sobě zahrnuje všechny potřebné funkce, rozšíří pouzdra na mobilní použití v obchodech a restauracích po celém světě. Díky tomuto inovativnímu řešení mobilních prodejních míst kombinujeme to nejlepší z odolných tabletů a řešení mobilních plateb na trhu a umožňujeme prodejnám nabízet zajímavý a vysoce personalizovaný zážitek z nákupu.“

Navrženo pro pracovníky v terénu

Tablet Panasonic Toughpad FZ-G1 je zařízení Windows 10 Pro s vysoce výkonným procesorem Intel Core i5-6300u vPro CPU 6. generace. Výdrž baterie za provozu je až 14 hodin a výměna je možná za chodu. Komplexní ekosystém příslušenství a periferních zařízení zajišťuje jeho použitelnost v jakémkoli prostředí, ať již je v dokovací stanici ve vozidle nebo ho nesete s sebou. Stejně jako širší řada plně odolných zařízení Panasonic je i tablet navrhován a testován tak, aby obstál v extrémních podmínkách, a může vykázat hodnocení MIL-STD 810G a IP65. Stejně jako řešení mobilních plateb s jejich flexibilními možnostmi konfigurace lze i tablet vybavit čtečkou čárového kódu 2D, GPS, microSD, 2. USB 2.0, kabelovým připojením LAN nebo čtečkou karet SmartCard.


Komentáře

RSS 

Komentujeme

Co s genetickými databázemi?

Pavel Houser , 07. říjen 2018 15:00

Jak bylo oznámeno již v letos dubnu, tzv. zabijáka z Golden State odhalily veřejné genetické databáz...

Více

Kalendář

17. 10.

19. 10.
Future Forces Forum 2018
18. 10. Svět IT ve finančnictví 2018
19. 10.

21. 10.
Game City 2018RSS 

Zprávičky

Francouzská OVH chce v cloudu konkurovat Googlu a Amazonu

ČTK , 18. říjen 2018 13:24

Francouzský poskytovatel webhostingu a cloudových služeb OVH hodlá v příštích letech ztrojnásobit in...

Více 0 komentářů

ČTÚ dal pokutu T-Mobile

Pavel Houser , 18. říjen 2018 09:00

Mimosoudní vymáhání neplatně sjednaných smluvních pokut je agresivní obchodní praktikou. ČTÚ za tent...

Více 1 komentářů

Výnos operátorů za minutu hovoru za šest let klesl na polovinu

ČTK , 18. říjen 2018 08:00

Průměrný výnos tuzemských mobilních operátorů za jednu minutu hovoru klesl za šest let na polovičníc...

Více 0 komentářů

Starší zprávičky

Slovenské ministerstvo zahraničí bylo cílem kybernetického útoku

ČTK , 17. říjen 2018 15:12

Zatím není známo, k jakým dokumentům se útočníci mohli dostat....

Více 0 komentářů

Výrobce telefonů čekají v Evropě poplatky za Google Play

ČTK , 17. říjen 2018 10:00

Zavedení licenčních poplatků má podle Google kompenzovat výpadek příjmů spojený se splněním požadavk...

Více 1 komentářů

Primární nabídka by mohla ohodnotit Uber až na 120 mld. dolarů

ČTK , 17. říjen 2018 09:00

Částka by to byla větší než hodnota automobilek General Motors, Ford a Chrysler Fiat dohromady....

Více 0 komentářů

Počet výdejních míst českých e-shopů letos přesáhne 9600

ČTK , 17. říjen 2018 08:00

Vyzvednutí zboží nakoupeného na internetu na výdejním místě v okolí bydliště je stále oblíbenější na...

Více 0 komentářů