Sharp na Inspire Expo prezentuje nové příležitosti k růstu

26. leden 2018 10:19 0 komentářů

Na mezinárodní akci pro partnery Sharp, Inspire Expo 2018, Jeff Ashida, Prezident Sharp Europe, informoval více než 600 zástupců dealerů o jedinečném postavení společnosti, která jim napomůže nyní i do budoucnosti maximalizovat zisk s tím, jak se kancelářské technologie nadále rozvíjí a stávají se chytřejšími.

Sharp Edinburgh 2018
Sharp Edinburgh 2018
Konference Inspire 2018 se konala v Edinburgh International Conference Centre, a účastnily se jí týmy Sharp a zástupci dealerů z více než 40 zemí. V průběhu prezentací a interaktivní výstavy Sharp představil, jak může partnerům napomáhat v rozvoji jejich podniků využitím potenciálu nových celosvětových aliancí a partnerství společnosti Sharp.

Sharp představil 15 nových zařízení, jež budou k dispozici k prodeji od března 2018, mimo jiné kompletní revizi řady černobílých tiskáren formátu A3, nové modely formátu A4, systémy pro lehký produkční tisk a nový BIG PAD (Interaktivní panel Sharp). Sharp také představil svoji vizi pro chytrou jednací místnost a předvedl hlasové ovládání interaktivního displeje.

Ve výstavní hale se k Sharp připojilo devět dalších partnerů, mimo jiné Skywell, společnost zabývající se získáváním pitné vody ze vzduchu, jež očekává získání licence k prodeji svých výdejníků vody v Evropě skrze Sharp v roce 2018.

V hlavním projevu Jeff Ashida vysvětlil, jak Sharp agresivně investuje do oblasti nových technologií, kde má potenciál stát se světovým lídrem. Skrze oblasti výzkumu a vývoje, jako je AIoT (kombinace umělé inteligence a internetu věcí - Artificial Intelligence and Internet of Things) a 8K, rozvíjí Sharp propojené technologie na podporu nového způsobu života a práce.

„Od naší první akce pro klíčové partnery uplynuly důležité dva roky,“ uvedl Jeff Ashida, Prezident Sharp Electronics Europe. „Během této doby nám spojení se společností Foxconn umožnilo transformovat náš podnik, což již nyní vidíme na řadě nových výrobků uváděných na trh. Nicméně, Inspire Expo není jen o naší transformaci, ale o tom, jak jsme na stejné cestě schopni podporovat naše partnery.“

„Jsme hrdí, že můžeme představit eko-systémy služeb postavené kolem MFP a jedinečné spojení dokumentových a zobrazovacích řešení Sharp. Se širší nabídkou Sharp, zahrnující velkoformátové displeje, řešení pro spolupráci a video-konference, cloudové a IT služby, přinášíme možnosti zisku za hranicemi portfolia produktů pro tisk. Nabízíme všechny součásti, jež naši partneři potřebují pro vytvoření nových a lákavých balíčků pro své zákazníky a vytvoření nových zdrojů zisku.“

Výstava Sharp Inspire Expo: nová řešení pro každou kancelář

Výstavní prostor Sharp ukázal průřez všemi odděleními podniku typického zákazníka, a převedl, jakým způsobem mohou nová generace cenami ověnčeného hardware Sharp a Optimalizovaná softwarová řešení Sharp i aplikace a služby, pomoci svým dealerům odlišit se od zbytku trhu. Kupříkladu, řešení Sharp účetní oddělení automatizuje ruční zpracování faktur a celý proces tak urychluje a zpřesňuje.

Nová řada černobílých MFP formátu A3 pro ještě vyšší uživatelský komfort

Sharp uvedením 10 nových modelů formátu A3 o rychlosti tisku 30-60 str./min. na bázi úspěšných barevných modelů řady MX, posiluje své portfolio černobílých zařízení. Tato vylepšená řada znamená, že ať si zákazník vybere jakékoli zařízení formátu A3 – barevné či černobílé, setkává se uživatel i IT správce se stejným administrátorským auživatelským prostředím. Nové modely nabízí kombinaci intuitivních a časově úsporných funkcí jako je uživatelsky upravitelné rozhraní na dotykové obrazovce, pohybový senzor detekující příchozí uživatele (pouze modely Advance) a již ve standardu integrované pull printing řešení.

Černobílé modely řady Essential (MX-M3050, MX-M3550, MX-M4050, MX-M5050 a MX-M6050) splňují každodenní potřeby kanceláře s možností rozšíření dle potřeby. Modely řady Advance (MX-M3070, MX-M3570, MX-M4070, MX-M5070 a MX-M6070) zahrnují širší paletu možností dokončovacích úprav a další funkce jako je přímý tisk souborů Office a cloudovou konektivitu.

Nová řada černobílých MFP formátu A4 s vyspělou funkcionalitou zařízení formátu A3

Sharp uvedl zcela novou řadu jednobarevných MFP formátu A4 jako výsledek první vzájemné spolupráce se společností Foxconn. Nové modely MX-B355W a MX-B455W řady Advanced, jež budou k dispozici od března 2018, budou disponovat rychlostí tisku 35, respektive 45 str./min. a nabízí stejně výkonné funkce pro realizaci workflow, jako modely Sharp formátu A3. Mimo naplnění všech základních potřeb v oblasti tisku, skenování a kopírování, lze tyto černobílé modely formátu A4 snadno integrovat do existujících síťových aplikací a veřejných cloudových služeb, takže lze informace bezpečně sdílet a kdykoli a kdekoli k nim přistupovat. Pro ještě větší klid jsou tyto modely vybaveny bezpečnostním balíkem Sharp s několika vrstvami zabezpečení.

Inovované light-produkční tiskárny se zlepšenou produktivitou

Nové barevné systémy Sharp MX-7090N a MX-8090N představují inovaci řady light-produkčních tiskáren, jež nabízí zlepšenou produktivitu a lepší uživatelský komfort v oblast i vnitrofiremního tisku. Nové modely budou nabízet rychlost tisku a kopírování až 80 stran za minutu a budou vybaveny stejným snadno použitelným rozhraním s dotykovou obrazovkou, jako kancelářské produkty Sharp formátu A4 a A3. Široká řada vstupních a dokončovacích možností dostupných na modelech MX-7090N a MX-8090N znamená, že mají uživatelé flexibilitu vytvářet materiály na klíč v brilantní kvalitě a dle požadavků jednotlivých tiskových úloh.

Pro dosažení dalších úspor a snížení množství odpadu, mohou získat vedoucí profesionálních tiskáren vyšší kontrolu nad tiskovými úlohami díky přístupu k Fiery Command WorkStation® přímo z ovládacího panelu MFP. Je tak odstraněna nutnost dalších pracovních stanic.

Jedinečná kombinace řešení pro tisk a zobrazování informací

Sharp předvedl celou řadu příkladů jednacích místností vybavených interaktivními panely Sharp BIG PAD, jež pomáhají lidem sdílet své nápady a kreativně a efektivně spolupracovat. Patří sem i nejnovější Sharp BIG PAD, první firemní dotykový panel s rozlišením 4K. 4K BIG PAD doplňuje řadu displejů Sharp pro sdílení informací na jednáních, zahrnující zařízení od základních displejů po vyspělá dotyková řešení.

V prostoru vyhrazeném pro technologie budoucnosti představil Sharp také 8K displej a profesionální kameru, spojující v sobě schopnosti natáčení a záznamu videa, jeho přehrávání a linkového výstupu. Tato zařízení budou představovat základ pro výzkum a vývoj Sharp v oblasti 8K ekosystému.


Komentáře

RSS 

Komentujeme

Když obrázek není tím, čím se zdá být

Pavel Houser , 10. listopad 2018 06:30
Pavel Houser

Problematika falešných zpráva je dnes módní záležitostí. Následující výzkum se zaměřuje na jeden spe...

VíceRSS 

Zprávičky

Podle Check Pointu malware těžící kryptoměny dominuje dál

Pavel Houser , 17. listopad 2018 08:00

Objevena byla rozsáhlá kampaň šířící RAT malware FlawedAmmyy....

Více 0 komentářů

Samsung Exynos 9 řady 9820 pro umělou inteligenci v mobilech

Pavel Houser , 16. listopad 2018 12:46

Jádro čtvrté generace a modem LTE Advanced Pro s rychlostí 2,0 Gb/s mají vylepšit rozšířenou a virtu...

Více 0 komentářů

BlackBerry koupí za 1,4 miliardy USD Cylance

ČTK , 16. listopad 2018 12:40

Cylance vyvíjí produkty na bázi umělé inteligence, které mají zabránit kybernetickým útokům....

Více 0 komentářů

Starší zprávičky

Uber ve čtvrtletí prohloubil ztrátu na 1,07 miliardy USD

ČTK , 16. listopad 2018 08:00

Uber zvažuje, že posune primární nabídku akcií z druhé poloviny příštího roku na první polovinu....

Více 0 komentářů

Novým generálním ředitelem Autocontu je bývalý šéf Oracle Sameš

ČTK , 15. listopad 2018 12:44

Autocont se zaměřuje na poskytování komplexních IT řešení a služeb pro firmy a státní správu....

Více 0 komentářů

Lagardeová: Centrální banky by měly vydávat digitální měny

ČTK , 15. listopad 2018 08:00

Některé centrální banky, včetně švédské, kanadské a čínské, již uvažují o emisích digitálních měn ve...

Více 0 komentářů

Rostly ceny smartphonů, počítačů i tiskáren

Pavel Houser , 14. listopad 2018 11:53

Trh s technickým spotřebním zbožím zaznamenal podle statistik GfK v České republice ve 3. čtvrtletí ...

Více 0 komentářů