Sharp nabízí řešení pro správu tisku PaperCut

14. únor 2018 11:15 0 komentářů

Sharp Electronics CEE oznamuje, že je od dneška certifikovaným partnerem PaperCut International pro oblast střední a východní Evropy.

Toto partnerství je spojením portfolia multifunkčních tiskových zařízení Sharp se softwarem PaperCut International, jenž uživatelům umožňuje vytvořit skutečně efektivní pracovní prostředí. PaperCut MF je jednoduchou nízko-nákladovou softwarovou aplikací, jež umožňuje společnostem převzít kontrolu nad zabezpečením dokumentů a správou svých tiskáren, kopírek a multifunkčních zařízení. Díky tvorbě podrobných reportů systém napomáhá zabraňovat vzniku odpadu, podporuje odpovědné chování a činí uživatele a oddělení odpovědnými za využití tiskových zařízení.

"Mám radost, že společnost PaperCut uzavřela partnerství se Sharp," uvedl Ervin Ajazaj, Partner Manager pro CE Europe ze společnosti Info Technology Supply ltd., evropského autorizovaného centra pro řešení PaperCut. "MFP Sharp a náš software se vzájemně doplňují a přináší organizacím produktivnější způsob práce a celkové zlepšení výkonu. Těším se na dlouhodobé a úspěšné partnerství.“

Alexandr Stočes, Product manager, Sharp CZ&SK, uvedl: „Rozšíření našeho portfolia produktových řešení pro regiony CEE o software PaperCut je jednou z klíčových součástí naší strategie diverzifikace. Společnost Info Technology Supply ltd. se prokázala jako schopný partner a poskytuje nám vynikající podporu pro PaperCut MF.“

Software PaperCut MF je navržen pro podniky s citlivými daty a nabízí funkci „Find-Me“, kdy mohou uživatelé tisknout dokumenty ze kterékoli MFP Sharp zapojené do zabezpečené sítě, ale pouze tehdy, když jsou přímo u stroje. Funkce „Find-Me“ minimalizuje množství odpadu a v rušných kancelářích prokazatelně snižuje objem tisku o 20 %. To také znamená, že si uživatelé mohou zvolit, kdy a kde si přejí své dokumenty vytisknout, a citlivé dokumenty tak nezůstávají až do jejich odebrání nechráněné ve výstupních zásobnících tiskárny.   

Sharp, jenž nedávno získal certifikaci dle Common Criteria, čímž potvrdil normu Protection Profile for Hardcopy Devices v1.0 (HCD-PP v1.0), má zabezpečení dokumentů ve své DNA. PaperCut MF je dostupný nástroj, navržený tak, aby přinášel SMB větší přehled nad zabezpečením dokumentů a bezpečností dat společně s finančním přínosem v důsledku zvýšeného povědomí o objemu tvořené dokumentace a s tím souvisejícími náklady. PaperCut MF umožňuje podnikům sledovat, zaznamenávat a analyzovat využití MFP ze strany zaměstnanců. Podniky mohou získat plnou kontrolu nad náklady na dokumentaci řízením přístupu k nastavení kopírek a scannerů, nastavením limitů využití zařízení a počtu kreditů a uživatelským nastavením individuálních přístupových práv pro konkrétní funkce ve společnosti.

PaperCut MF je z pohledu nasazení a správy považován za nejjednodušší systém svého typu. Systémoví správci mají plný přístup ke správě a konfiguraci pomocí dobře známého webového rozhraní. PaperCut MF nabízí více než 80 reportů dostupných jedním kliknutím, jež lze prohlížet online, tisknout nebo exportovat. Reporty se týkají všech oblastí od podrobných přehledů přihlášení ke stránkám, přehledů dle jednotlivých uživatelů, oddělení, zařízení nebo dokonce dopadu na životní prostředí.


Komentáře

RSS 

Komentujeme

Microsoft a GitHub

Pavel Houser , 13. červen 2018 13:30

Transakce v hodnotě 7,5 miliardy dolarů je dost velká i na poměry Microsoftu, takže se prodejem GitH...

VíceRSS 

Zprávičky

Manažeři France Télécom půjdou před soud kvůli sebevraždám

ČTK , 18. červen 2018 12:47

Vlna sebevražd ve France Télécom (dnes Orange) začala v roce 2008 a vyžádala si desítky životů. ...

Více 0 komentářů

Zranitelnosti chytrých aut pod lupou

Pavel Houser , 18. červen 2018 12:43

Nástroje podvodníků se zaměřují především na extendery, které poskytují přístup k uzavřeným funkcím ...

Více 0 komentářů

Foxconn otevře severoamerické ústředí ve Wisconsinu

ČTK , 18. červen 2018 00:00

Foxconn již loni oznámil, že ve Wisconsinu investuje 10 miliard dolarů do výstavby továrny na LCD....

Více 0 komentářů

Kalendář

17. 06.

21. 06.
Cyber Week 2018
19. 06.

22. 06.
Automatica 2018
23. 06.

24. 06.
Maker Faire Prague 2018

Starší zprávičky

Češi obměňují počítač za šest let, dvakrát déle než vyspělý svět

ČTK , 16. červen 2018 08:00

Výpočetní techniku si na leasing v tuzemsku pořizuje 23 % firem, ve vyspělých zemích jsou to až 3/4 ...

Více 3 komentářů

Dell představuje úložiště PowerMax

Pavel Houser , 15. červen 2018 16:14

Dell oznámil uvedení několika nových úložných a serverových produktů s podporou uceleného portfolia ...

Více 0 komentářů

AT&T dokončila převzetí mediální firmy Time Warner

ČTK , 15. červen 2018 13:22

Očekává se, že spojení AT&T a Time Warner vyvolá vlnu fúzí. Comcast chce převzít Twenty-First Centur...

Více 0 komentářů

Po dohodě s USA čínská ZTE ztratila 3 miliardy dolarů tržní hodnoty

ČTK , 15. červen 2018 08:00

Americký zákaz před dohodou paralyzoval klíčové aktivity ZTE a firmě hrozil bankrot....

Více 0 komentářů