Sharp nabízí řešení pro správu tisku PaperCut

14. únor 2018 11:15 0 komentářů

Sharp Electronics CEE oznamuje, že je od dneška certifikovaným partnerem PaperCut International pro oblast střední a východní Evropy.

Toto partnerství je spojením portfolia multifunkčních tiskových zařízení Sharp se softwarem PaperCut International, jenž uživatelům umožňuje vytvořit skutečně efektivní pracovní prostředí. PaperCut MF je jednoduchou nízko-nákladovou softwarovou aplikací, jež umožňuje společnostem převzít kontrolu nad zabezpečením dokumentů a správou svých tiskáren, kopírek a multifunkčních zařízení. Díky tvorbě podrobných reportů systém napomáhá zabraňovat vzniku odpadu, podporuje odpovědné chování a činí uživatele a oddělení odpovědnými za využití tiskových zařízení.

"Mám radost, že společnost PaperCut uzavřela partnerství se Sharp," uvedl Ervin Ajazaj, Partner Manager pro CE Europe ze společnosti Info Technology Supply ltd., evropského autorizovaného centra pro řešení PaperCut. "MFP Sharp a náš software se vzájemně doplňují a přináší organizacím produktivnější způsob práce a celkové zlepšení výkonu. Těším se na dlouhodobé a úspěšné partnerství.“

Alexandr Stočes, Product manager, Sharp CZ&SK, uvedl: „Rozšíření našeho portfolia produktových řešení pro regiony CEE o software PaperCut je jednou z klíčových součástí naší strategie diverzifikace. Společnost Info Technology Supply ltd. se prokázala jako schopný partner a poskytuje nám vynikající podporu pro PaperCut MF.“

Software PaperCut MF je navržen pro podniky s citlivými daty a nabízí funkci „Find-Me“, kdy mohou uživatelé tisknout dokumenty ze kterékoli MFP Sharp zapojené do zabezpečené sítě, ale pouze tehdy, když jsou přímo u stroje. Funkce „Find-Me“ minimalizuje množství odpadu a v rušných kancelářích prokazatelně snižuje objem tisku o 20 %. To také znamená, že si uživatelé mohou zvolit, kdy a kde si přejí své dokumenty vytisknout, a citlivé dokumenty tak nezůstávají až do jejich odebrání nechráněné ve výstupních zásobnících tiskárny.   

Sharp, jenž nedávno získal certifikaci dle Common Criteria, čímž potvrdil normu Protection Profile for Hardcopy Devices v1.0 (HCD-PP v1.0), má zabezpečení dokumentů ve své DNA. PaperCut MF je dostupný nástroj, navržený tak, aby přinášel SMB větší přehled nad zabezpečením dokumentů a bezpečností dat společně s finančním přínosem v důsledku zvýšeného povědomí o objemu tvořené dokumentace a s tím souvisejícími náklady. PaperCut MF umožňuje podnikům sledovat, zaznamenávat a analyzovat využití MFP ze strany zaměstnanců. Podniky mohou získat plnou kontrolu nad náklady na dokumentaci řízením přístupu k nastavení kopírek a scannerů, nastavením limitů využití zařízení a počtu kreditů a uživatelským nastavením individuálních přístupových práv pro konkrétní funkce ve společnosti.

PaperCut MF je z pohledu nasazení a správy považován za nejjednodušší systém svého typu. Systémoví správci mají plný přístup ke správě a konfiguraci pomocí dobře známého webového rozhraní. PaperCut MF nabízí více než 80 reportů dostupných jedním kliknutím, jež lze prohlížet online, tisknout nebo exportovat. Reporty se týkají všech oblastí od podrobných přehledů přihlášení ke stránkám, přehledů dle jednotlivých uživatelů, oddělení, zařízení nebo dokonce dopadu na životní prostředí.


Komentáře

RSS 

Komentujeme

Co s genetickými databázemi?

Pavel Houser , 07. říjen 2018 15:00

Jak bylo oznámeno již v letos dubnu, tzv. zabijáka z Golden State odhalily veřejné genetické databáz...

Více

Kalendář

17. 10.

19. 10.
Future Forces Forum 2018
19. 10.

21. 10.
Game City 2018
20. 10. WordCamp Brno 2018RSS 

Zprávičky

Francouzská OVH chce v cloudu konkurovat Googlu a Amazonu

ČTK , 18. říjen 2018 13:24

Francouzský poskytovatel webhostingu a cloudových služeb OVH hodlá v příštích letech ztrojnásobit in...

Více 0 komentářů

ČTÚ dal pokutu T-Mobile

Pavel Houser , 18. říjen 2018 09:00

Mimosoudní vymáhání neplatně sjednaných smluvních pokut je agresivní obchodní praktikou. ČTÚ za tent...

Více 1 komentářů

Výnos operátorů za minutu hovoru za šest let klesl na polovinu

ČTK , 18. říjen 2018 08:00

Průměrný výnos tuzemských mobilních operátorů za jednu minutu hovoru klesl za šest let na polovičníc...

Více 0 komentářů

Starší zprávičky

Slovenské ministerstvo zahraničí bylo cílem kybernetického útoku

ČTK , 17. říjen 2018 15:12

Zatím není známo, k jakým dokumentům se útočníci mohli dostat....

Více 0 komentářů

Výrobce telefonů čekají v Evropě poplatky za Google Play

ČTK , 17. říjen 2018 10:00

Zavedení licenčních poplatků má podle Google kompenzovat výpadek příjmů spojený se splněním požadavk...

Více 1 komentářů

Primární nabídka by mohla ohodnotit Uber až na 120 mld. dolarů

ČTK , 17. říjen 2018 09:00

Částka by to byla větší než hodnota automobilek General Motors, Ford a Chrysler Fiat dohromady....

Více 0 komentářů

Počet výdejních míst českých e-shopů letos přesáhne 9600

ČTK , 17. říjen 2018 08:00

Vyzvednutí zboží nakoupeného na internetu na výdejním místě v okolí bydliště je stále oblíbenější na...

Více 0 komentářů