Sharp uvádí Premium Windows Collaboration Display

29. November 2018 12:38 0 komentářů

Na výstavě Integrated Systems Europe (ISE) 2019 Sharp představí Windows Collaboration Display (WCD) – novou generaci interaktivních displejů navržených pro podporu a zlepšení týmové práce.

70” 4K interaktivní displej pro podnikovou sféru a kanceláře malých středních firem splňují specifikace Microsoft WCD a jsou spojením cenami ověnčené technologie Sharp a senzorů, jež umí pracovat s řešením Microsoft Azure Digital Twins pro monitoring prostorů určených ke spolupráci.

WCD Sharp je vybaven modulem senzoru internetu věcí (IoT), jenž napomáhá monitorovat prostředí schůzek. Senzory jsou schopny vracet data zpět na platformu Azure Digital Twins, kde pomáhají facility manažerům monitorovat obsazenost jednání, kvalitu vzduchu, úroveň osvětlení, teplotu a vlhkost.

Tyto vyspělé funkce jsou součástí vize společnosti Microsoft přinést na pracoviště výkon inteligentního cloudu za využití AI a IoT a nástrojů pro produktivitu s cílem vytvořit produktivnější prostředí s vyšší mírou možnosti spolupráce. Podniky budou schopny tato využívat pro zlepšené řízení systémů vytápění, klimatizace a rezervace místností na základě skutečně využitého prostoru.

Mimo řešení v oblasti IoT byl WCD Sharp navržen pro práci se známými nástroji Microsoft, jež organizace již v plné šíři využívají, kupříkladu Office 365. Office 365 organizacím poskytuje digitální centrum pro týmovou spolupráci pomocí platformy Microsoft Teams, jež na jediném místě pro snadnější spolupráci v rámci skupiny sdružuje konverzace, obsah i potřebné nástroje.

Alexandr Stočes, Product Manager, Sharp Electronics CEE, uvádí: „Je klíčové, že WCD Sharp se snadno používá a snadno se k němu lze připojit – zkrátka přijdete, připojíte se a můžete spolupracovat – ale také monitoruje vaše prostředí a pomůže vám s optimalizací těchto podmínek. Jedná se o další evoluční stupeň interaktivního displeje, přičemž je prvním, který je připraven na chytré budovy a zároveň je také prvním, který využívá potenciálu IoT pro zvýšení produktivity našich jednacích místností.“

„V rámci vývoje této části chytré kanceláře Sharp jsme hrdí na spolupráci s Microsoftem. Displej představuje ideální zařízení, u něhož lze zvyšovat inteligenci. Je středobodem jednací místnosti a vaším oknem ke zbytku týmu i celému okolnímu světu.“

Stánek Sharp představí několik WCD připravených pro návštěvníky tak, aby mohli zakusit prostředí odlišných typů jednání a prostředí pro spolupráci. Pro video konference je displej vybaven integrovanou 4K kamerou, mikrofonem pro vzdálené pole a reproduktory, konektor USB-C pak umožňuje jednoduché a jednotné připojení, jež dále zkracuje čas nezbytný pro přípravu zařízení před jednáním. Integrované bezdrátové připojení také umožňuje snadné sdílení informací z PC, laptopů, mobilů a tabletů bez nutnosti pracovat s kabeláží.

70“ interaktivní displej také přináší nejvyšší komfort spolupráce jako při psaní perem na papír – tedy dojem a okamžitou odezvu, jež se skutečně přibližují tomuto stylu práce. 30bodový kapacitní P-CAP dotyk a aktivní pero se čtyřmi tlačítky přináší intuitivní dotykový dojem a umožňují uživatelům při prezentacích pracovat s vyšší mírou sebevědomí.

Sharp bude na ISE představovat celou řadu interaktivních a neinteraktivních displejů, navržených pro podporu lepších jednání. Mimo jiné zde bude také vlajková loď, 80” 4K BIG PAD, jenž umožňuje přesné psaní, mimořádně jednoduché použití a je ideální pro zobrazení velkého množství podrobných informací.

Na stánku bude také prototyp nového digitálního displeje, jenž představuje náhradu za tradiční flip chart. Displej lze pro rychlý a jednoduchý záznam poznámek při brainstormingu používat v režimu na šířku i na výšku.

Displeje Sharp WCD budou k dispozici od jara 2019.


Komentáře

RSS 

Komentujeme

Počítačové hry v hlavě – a to dokonce multiplayer

Pavel Houser , 03. August 2019 06:30

Tetris v podání vědců z University of Washington připomíná málem telepatii – jeden z hráčů vidí pada...

VíceKalendář

25. 08.

29. 08.
VMworld US 2019
05. 09.

06. 09.
Technical Computing Camp 2019
06. 09.

11. 09.
IFA 2019
RSS 

Zprávičky

Průzkum: Chytrým mobilem platí již téměř třetina Čechů

ČTK , 20. August 2019 14:40

Podíl Čechů platících svým chytrým mobilem je 31 %, zatímco v roce 2016 to bylo pouze 13 %. ...

Více 0 komentářů

Startup vyvinul pro umělou inteligenci největší čip na světě

ČTK , 20. August 2019 10:24

Nově vyvinutý čip obsahuje 1,2 bilionu tranzistorů....

Více 0 komentářů

Nordic Telecom si stěžuje u ÚOHS

Pavel Houser , 20. August 2019 08:00

Vnitro u zakázky pro záchranné sbory argumentuje utajením a chce uplatnit výjimku ze zákona o zadává...

Více 0 komentářů

Starší zprávičky

Huawei bude moci nakupovat americké součástky o 90 dní déle

ČTK , 19. August 2019 15:33

Ministerstvo obchodu USA také oznámilo, že zařadí na černou listinu zhruba 50 přidružených firem Hua...

Více 0 komentářů

Bezpečnostní rady státu jedná o kybernetickém útoku na ministerstvo zahraničí

ČTK , 19. August 2019 11:36

Ministerstvo zahraničí čelilo kybernetickému útoku v červnu....

Více 0 komentářů

V Irsku končí první šetření velké firmy okolo pravidel GDPR

ČTK , 19. August 2019 08:00

Celý proces zřejmě bude trvat měsíce, protože firma musí dostat čas na to, aby se mohla k vyšetřován...

Více 0 komentářů

Většina uživatelů sociálních sítí v USA by za ně byla ochotna platit

ČTK , 18. August 2019 08:00

Autoři dále spočítali, kolik by platformy vydělaly, pokud by vycházely pouze s příjmy od předplatite...

Více 0 komentářů