Společnost Neeco Global ICT Services slaví 10. výročí svého založení

30. July 2019 12:16 0 komentářů

Neeco působí pro své klienty jako single-point-of-contact, zajišťuje a koordinuje široké portfolio činností na jednom místě.

Neeco Global ICT Services, přední globální poskytovatel řešení v oblasti informačních a komunikačních technologií, slaví desáté výročí založení firmy. Při této příležitosti se Neeco stalo partnerem jedné z nejvýznamnějších evropských motorkářských událostí, Prague Harley Days, která proběhla v Praze začátkem tohoto měsíce.

Firma Neeco Global ICT Services založená v roce 2009 českým podnikatelem Davidem Pátkem si za první desetiletí svého působení vybudovala úspěšnou pozici globálního hráče v oblasti informačních a telekomunikačních technologií. Neeco působí pro své klienty jako single-point-of-contact, zajišťujea koordinuje široké portfolio činností na jednom místě, což klientům umožní soustředit se na jejich primární byznys. Klienti se tak nemusí věnovat časově náročným jednáním s partnery a dodavateli v několika zemích nebo regionech, což jim přináší finanční úspory.

„Trh se vyvíjí směrem ke službám, kdy zákazník platí na základě výsledku. Asi šedesát procent podniků řeší digitální transformaci prostřednictvím outsourcingu nebo partnerství, což pro nás, díky našemu jedinečnému modelu poskytování technologií a služeb, znamená možnost dalšího růstu,“ říká David Pátek, zakladatel a CEO Neeco Global ICT Services. „Naším cílem je zajistit klientům důvěryhodné a cenově dostupné dodavatele s dobrou znalostí příslušných místních trhů. Působíme ve více než 160 zemích po celém světě, a proto jsme schopni našim klientům zaručit plnou globální podporu, která jim pomůže soustředit se na své primární obchodní aktivity,“ dodává David Pátek.

Partnerská síť Neeco zahrnuje přes 1900 subjektů, většinou předních lokálních nebo regionálních firem a díky ní může Neeco nabízet, prodávat i podporovat svá inovativní řešení v oblasti IoT zákazníkům ve více než 160 zemích světa. Trexee, komplexní monitorovací systém založený na GPS a globální GSM, umožňuje sledování řady funkcí - lokalizace, zrychlení, teploty, vibrací ad. Díky tomu je jeho využití možné napříč mnoha obory: doprava, logistika, stavební průmysl, zemědělství, nakládání s odpady. Využijí jej také firmy, které pronajímají automobily nebo další vozidla. V rámci spolupráce s Harley-Davidson Praha je systém Trexee instalován na strojích světově proslulé značky za cílem lokalizace, zabezpečení motocyklů proti nežádoucím jevům a zvýšení bezpečnosti jezdců.

Neeco plánuje v období druhé poloviny letošního a v průběhu příštího roku transformovat většinu oblastí svého podnikání na základě vlastních provozních poznatků a zkušeností. Hlavním zaměřením je podpora globálním zákazníkům, rozvoj konzultačních a poradenských služeb a digitální transformace. To vše by mělo společnosti umožnit dosáhnout první miliardy korun v tržbách v roce 2020. Neeco zaznamenalo na konci roku 2018 tržby ve výši 750 milionů korun. K ročnímu růstu ve výši 30 procent přispívá zejména zvyšující se poptávka stávajících klientů, inovativní tržní přístup, pozitivní vývoj trhu a schopnost rychlého navýšení kapacity dodávek díky unikátnímu obchodnímu modelu.

V rámci mezinárodní expanze otevřelo Neeco své pobočky v USA (2011), Singapuru a Indii (2013), Hongkongu a Velké Británii (2014), Rusku (2017) a letos ve Francii.


Komentáře

RSS 

Komentujeme

Počítačové hry v hlavě – a to dokonce multiplayer

Pavel Houser , 03. August 2019 06:30

Tetris v podání vědců z University of Washington připomíná málem telepatii – jeden z hráčů vidí pada...

VíceKalendář

25. 08.

29. 08.
VMworld US 2019
05. 09.

06. 09.
Technical Computing Camp 2019
06. 09.

11. 09.
IFA 2019
RSS 

Zprávičky

Bezpečnostní rady státu jedná o kybernetickém útoku na ministerstvo zahraničí

ČTK , 19. August 2019 11:36

Ministerstvo zahraničí čelilo kybernetickému útoku v červnu....

Více 0 komentářů

V Irsku končí první šetření velké firmy okolo pravidel GDPR

ČTK , 19. August 2019 08:00

Celý proces zřejmě bude trvat měsíce, protože firma musí dostat čas na to, aby se mohla k vyšetřován...

Více 0 komentářů

Většina uživatelů sociálních sítí v USA by za ně byla ochotna platit

ČTK , 18. August 2019 08:00

Autoři dále spočítali, kolik by platformy vydělaly, pokud by vycházely pouze s příjmy od předplatite...

Více 0 komentářů

Starší zprávičky

Larry Ellison má 75 let

ČTK , 17. August 2019 08:00

Larry Ellison stál u zrodu softwarového gigantu Oracle. Bývá popisován jako extravagantní multimilia...

Více 0 komentářů

ICT odborníků je v ČR stále nedostatek, medián mzdy je přes 52 tisíc Kč

Pavel Houser , 16. August 2019 10:00

Nejvíce si vydělají ICT odborníci v peněžnictví a pojišťovnictví, ať už se jedná o specialisty nebo ...

Více 0 komentářů

T-Mobile letos vyplatil dividendu 5,6 miliardy Kč

ČTK , 16. August 2019 09:01

Konkurenční O2 za loňský rok vyplatila akcionářům celkem 6,5 miliardy Kč....

Více 0 komentářů

Avast v pololetí zvýšil tržby o 9 % na 422 milionů USD

ČTK , 16. August 2019 09:00

Důležitou událostí první poloviny roku bylo vydání řešení pro Internet věcí....

Více 0 komentářů