Synology vydává Virtual Machine Manager Pro

26. červen 2018 20:31 0 komentářů

Aplikace Virtual Machine Manager Pro nabízí zabezpečení a efektivitu v prostředí virtualizace.

Společnost Synology Inc. oznámila oficiální vydání aplikace Virtual Machine Manager Pro nabízející profesionálním uživatelům služby odpovídající jejich potřebám. Aplikace VMM Pro umožňuje spustit v zařízení Synology NAS několik virtuálních počítačů se systémy Windows, Linux a Virtual DSM. Na základě virtualizačního clusteru, flexibilní distribuce hardwarových prostředků, migrace virtuálních počítačů mezi hostiteli bez přerušení a provádění pravidelných snímků a replikací pro zálohování virtuálních počítačů pomáhá uživatelům s integrací a správou více zařízení Synology NAS a klade si za cíl vybudování efektivního a bezpečného virtualizačního prostředí.

Společnost Synology se snaží vytvářet pro své uživatele výkonná a přesto intuitivní řešení. „Aplikace Virtual Machine Manager vešla do širokého povědomí již svojí poslední verzí, neboť ji za poslední rok stáhlo a nainstalovalo přes 130 000 zařízení Synology NAS. Jedná se o jasnou ukázku toho, že produkt byl celosvětově přijat, a to je pro náš tým vývojářů velice motivující. Pomocí extrémně flexibilního clusteru v aplikaci Virtual Machine Manager Pro dokážeme pracovníkům IT pomáhat se snadným vytvořením profesionálního a efektivního prostředí virtualizace v zařízení NAS. Kromě toho, že tato aplikace zvyšuje efektivitu práce, chrání rovněž virtuální počítače se zásadním významem.“ uvedl Chen Feng Wang, produktový manažer virtualizace společnosti Synology.

Virtualizovaná struktura zcela nové aplikace VMM Pro významně zvyšuje efektivitu práce i úroveň ochrany. Důmyslně navržený cluster umožňuje firmám v jednom rozhraní spravovat několik zařízení NAS a pracovní virtuální počítače rozmístěné na různých zařízeních NAS a pomáhá pracovníkům IT jednoduše vytvářet plány ochrany pomocí snímků a vzdálené replikace v rámci clusteru. Kromě toho, že umožňuje uživatelům provádět snímky a replikaci virtuálních počítačů za pouhých několik sekund, nabízí aplikace VMM Pro ještě rozšířené funkce, jako je například High Availability. High Availability zmírňuje problémy spojené s narušením služeb a maximalizuje dostupnost virtuálního počítače pomocí bezproblémového nastavení. Každé zařízení Synology NAS s podporou aplikace VMM Pro nabízí 30denní bezplatné zkušební období a společnost Synology vás zve k vyzkoušení rozšířených funkcí aplikace VMM přizpůsobených pro firmy.

Mezi klíčové funkce aplikace Virtual Machine Manager Pro patří:

Clusterová infrastruktura

Pomocí aplikace VMM můžete vytvořit clusterovou infrastrukturu až ze sedmi zařízení Synology NAS. Možnosti clusterů VMM Pro umožňují migraci a flexibilní škálovatelnost pro vyrovnání zátěže a přidělení zdrojů.

Kompletní ochrana virtuálních počítačů

Funkce snímků a plánů ochrany nabízené aplikací VMM umožňují klonovat a obnovit virtuální počítače za pouhých několik sekund. Máte jistotu, že dokážete napravit jakoukoli lidskou chybu nebo závadu hardwaru.

Migrace za chodu

Když jde o podnikání, nelze tolerovat žádnou časovou prodlevu. Aplikace VMM umožňuje plynule migrovat virtuální počítače z jednoho zařízení Synology NAS do druhého. Data můžete dokonce ukládat do třetího počítače. Rozlučte se s výpadky přerušujícími provoz firmy.

High Availability

Funkce HA aplikace Synology VMM představuje cenově přijatelný a jednoduchý způsob zajištění dostupnosti služeb. V případě selhání služby dojde k automatickému restartování postižených virtuálních počítačů v jiném zařízení NAS v clusteru poskytujícím tyto služby.

Licence

Pro aplikaci Virtual Machine Manager Pro (VMM Pro) jsou k dispozici licence 3-uzel a 7-uzel. Můžete vytvořit cluster VMM obsahující až sedm zařízení Synology NAS. Každá licence povoluje funkce aplikace VMM Pro pro cluster na dobu jednoho roku


Komentáře

RSS 

Komentujeme

Když obrázek není tím, čím se zdá být

Pavel Houser , 10. listopad 2018 06:30

Problematika falešných zpráva je dnes módní záležitostí. Následující výzkum se zaměřuje na jeden spe...

VíceRSS 

Zprávičky

Podle Check Pointu malware těžící kryptoměny dominuje dál

Pavel Houser , 17. listopad 2018 08:00

Objevena byla rozsáhlá kampaň šířící RAT malware FlawedAmmyy....

Více 0 komentářů

Samsung Exynos 9 řady 9820 pro umělou inteligenci v mobilech

Pavel Houser , 16. listopad 2018 12:46

Jádro čtvrté generace a modem LTE Advanced Pro s rychlostí 2,0 Gb/s mají vylepšit rozšířenou a virtu...

Více 0 komentářů

BlackBerry koupí za 1,4 miliardy USD Cylance

ČTK , 16. listopad 2018 12:40

Cylance vyvíjí produkty na bázi umělé inteligence, které mají zabránit kybernetickým útokům....

Více 0 komentářů

Starší zprávičky

Uber ve čtvrtletí prohloubil ztrátu na 1,07 miliardy USD

ČTK , 16. listopad 2018 08:00

Uber zvažuje, že posune primární nabídku akcií z druhé poloviny příštího roku na první polovinu....

Více 0 komentářů

Novým generálním ředitelem Autocontu je bývalý šéf Oracle Sameš

ČTK , 15. listopad 2018 12:44

Autocont se zaměřuje na poskytování komplexních IT řešení a služeb pro firmy a státní správu....

Více 0 komentářů

Lagardeová: Centrální banky by měly vydávat digitální měny

ČTK , 15. listopad 2018 08:00

Některé centrální banky, včetně švédské, kanadské a čínské, již uvažují o emisích digitálních měn ve...

Více 0 komentářů

Rostly ceny smartphonů, počítačů i tiskáren

Pavel Houser , 14. listopad 2018 11:53

Trh s technickým spotřebním zbožím zaznamenal podle statistik GfK v České republice ve 3. čtvrtletí ...

Více 0 komentářů