Synology vydává Virtual Machine Manager Pro

26. červen 2018 20:31 0 komentářů

Aplikace Virtual Machine Manager Pro nabízí zabezpečení a efektivitu v prostředí virtualizace.

Společnost Synology Inc. oznámila oficiální vydání aplikace Virtual Machine Manager Pro nabízející profesionálním uživatelům služby odpovídající jejich potřebám. Aplikace VMM Pro umožňuje spustit v zařízení Synology NAS několik virtuálních počítačů se systémy Windows, Linux a Virtual DSM. Na základě virtualizačního clusteru, flexibilní distribuce hardwarových prostředků, migrace virtuálních počítačů mezi hostiteli bez přerušení a provádění pravidelných snímků a replikací pro zálohování virtuálních počítačů pomáhá uživatelům s integrací a správou více zařízení Synology NAS a klade si za cíl vybudování efektivního a bezpečného virtualizačního prostředí.

Společnost Synology se snaží vytvářet pro své uživatele výkonná a přesto intuitivní řešení. „Aplikace Virtual Machine Manager vešla do širokého povědomí již svojí poslední verzí, neboť ji za poslední rok stáhlo a nainstalovalo přes 130 000 zařízení Synology NAS. Jedná se o jasnou ukázku toho, že produkt byl celosvětově přijat, a to je pro náš tým vývojářů velice motivující. Pomocí extrémně flexibilního clusteru v aplikaci Virtual Machine Manager Pro dokážeme pracovníkům IT pomáhat se snadným vytvořením profesionálního a efektivního prostředí virtualizace v zařízení NAS. Kromě toho, že tato aplikace zvyšuje efektivitu práce, chrání rovněž virtuální počítače se zásadním významem.“ uvedl Chen Feng Wang, produktový manažer virtualizace společnosti Synology.

Virtualizovaná struktura zcela nové aplikace VMM Pro významně zvyšuje efektivitu práce i úroveň ochrany. Důmyslně navržený cluster umožňuje firmám v jednom rozhraní spravovat několik zařízení NAS a pracovní virtuální počítače rozmístěné na různých zařízeních NAS a pomáhá pracovníkům IT jednoduše vytvářet plány ochrany pomocí snímků a vzdálené replikace v rámci clusteru. Kromě toho, že umožňuje uživatelům provádět snímky a replikaci virtuálních počítačů za pouhých několik sekund, nabízí aplikace VMM Pro ještě rozšířené funkce, jako je například High Availability. High Availability zmírňuje problémy spojené s narušením služeb a maximalizuje dostupnost virtuálního počítače pomocí bezproblémového nastavení. Každé zařízení Synology NAS s podporou aplikace VMM Pro nabízí 30denní bezplatné zkušební období a společnost Synology vás zve k vyzkoušení rozšířených funkcí aplikace VMM přizpůsobených pro firmy.

Mezi klíčové funkce aplikace Virtual Machine Manager Pro patří:

Clusterová infrastruktura

Pomocí aplikace VMM můžete vytvořit clusterovou infrastrukturu až ze sedmi zařízení Synology NAS. Možnosti clusterů VMM Pro umožňují migraci a flexibilní škálovatelnost pro vyrovnání zátěže a přidělení zdrojů.

Kompletní ochrana virtuálních počítačů

Funkce snímků a plánů ochrany nabízené aplikací VMM umožňují klonovat a obnovit virtuální počítače za pouhých několik sekund. Máte jistotu, že dokážete napravit jakoukoli lidskou chybu nebo závadu hardwaru.

Migrace za chodu

Když jde o podnikání, nelze tolerovat žádnou časovou prodlevu. Aplikace VMM umožňuje plynule migrovat virtuální počítače z jednoho zařízení Synology NAS do druhého. Data můžete dokonce ukládat do třetího počítače. Rozlučte se s výpadky přerušujícími provoz firmy.

High Availability

Funkce HA aplikace Synology VMM představuje cenově přijatelný a jednoduchý způsob zajištění dostupnosti služeb. V případě selhání služby dojde k automatickému restartování postižených virtuálních počítačů v jiném zařízení NAS v clusteru poskytujícím tyto služby.

Licence

Pro aplikaci Virtual Machine Manager Pro (VMM Pro) jsou k dispozici licence 3-uzel a 7-uzel. Můžete vytvořit cluster VMM obsahující až sedm zařízení Synology NAS. Každá licence povoluje funkce aplikace VMM Pro pro cluster na dobu jednoho roku


Komentáře

RSS 

Komentujeme

Agilita a devops, přepracování a vyhoření

Pavel Houser , 12. červenec 2018 12:30

Michael Cote na The Register upozorňuje na častý problém: nové „agilní“ metody vývoje, všechny příst...

VíceRSS 

Zprávičky

50 let Intelu

ČTK , 16. červenec 2018 09:06

Intel nejprve produkoval paměti typu RAM, ale na počátku sedmdesátých let se firma rozhodla rozšířit...

Více 0 komentářů

USA zrušily zákaz dodávek amerického zboží čínské ZTE

ČTK , 14. červenec 2018 08:00

Firma již v rámci urovnání sporu s americkou vládou souhlasila, že zaplatí pokutu miliardy dolarů....

Více 0 komentářů

Trh PC ve 2. čtvrtletí rostl, tvrdí Gartner i IDC

ČTK , 13. červenec 2018 16:35

Růst odbytu táhla zejména poptávka firemního segmentu podpořená operačním systémem Windows 10....

Více 0 komentářů

Kalendář

04. 08.

09. 08.
Black Hat USA 2018
09. 08.

12. 08.
DEF CON 26
06. 09.

07. 09.
Humusoft Technical Computing Camp 2018

Starší zprávičky

Polovina kryptoměnových firem zanikne během čtyř měsíců od ICO

ČTK , 13. červenec 2018 10:09

Nejlepší strategií je prý mince v primární nabídce koupit a hned první den obchodů na otevřeném trhu...

Více 0 komentářů

Americká vláda se odvolává proti fúzi AT&T a Time Warner

ČTK , 13. červenec 2018 10:07

Ministerstvo se odvolalo proti červnovému rozhodnutí soudu, který spojení posvětil přes dřívější nám...

Více 0 komentářů

Německý soud: Rodiče mají mít přístup k facebooku mrtvé dcery

ČTK , 13. červenec 2018 09:00

Facebook nechtěl obsah účtu dívky otevřít, protože i její přátelé údajně spoléhali na to, že jejich ...

Více 1 komentářů

Broadcom koupí za 18,9 miliard dolarů CA Technologies

ČTK , 12. červenec 2018 13:01

Akvizice jsou důležité pro expanzi Broadcomu. Výběr firmy CA je však pro analytiky překvapením....

Více 0 komentářů