Western Digital rozšiřuje nabídku produktů pro bezpečnostní kamerové systémy

30. October 2018 21:32 0 komentářů

První flash paměť EFD 3D NAND průmyslové třídy, nová SD karta WD Purple microSD s vyšší kapacitou a analytický nástroj pro správu úložišť dohledových kamerových systémů.

Společnost Western Digital Corporation (NASDAQ: WDC) rozšiřuje svoji nabídku úložišť určených speciálně pro trh dohledových kamerových systémů o dva nové produkty a analytický nástroj pro správu dat. Novinkami jsou EFD úložiště podnikové třídy s technologií 3D NAND pro dohledové kamerové systémy, paměťová karta WD Purple microSD nově s kapacitou až 256 GB a analytický nástroj Western Digital® Device Analytics, který umožní systémovým integrátorům a OEM partnerům proaktivně spravovat systémy úložišť a optimalizovat operace.

Nové produkty reagují na komplexní a dynamické potřeby trhu dohledových kamerových systémů a přinášejí vysoký výkon, kapacitu a odolnost, která je vyžadována síťovými kamerovými systémy s umělou inteligencí a chytrými vzdálenými kamerami.

„S tím, jak expanduje nástup kamer s vysokým rozlišením a vyžíváním aplikací umělé inteligence, a s tím jak se decentralizují tradiční video systémy, stávají se nutností rychlá a spolehlivá úložiště s vyšší kapacitou, která umožňují zachytit, analyzovat a transformovat velký objem dat přímo na místě a v reálném čase,“ říká Oded Sagee, senior director pro produktový marketing společnosti Western Digital, a dodává: „Představujeme nové produkty a nový analytický nástroj pro nastupující období chytrého videa a AI dohledových systémů. Naše ucelená nabídka pro tento segment zahrnuje paměti pro vzdálené kamery i pro centrální úložiště.“

Moderní dohledové systémy, video a jejich bohatá metadata poskytují cenné informace pro využití jak u forenzní analýzy, tak u predikativních akcí. Sem patří například monitoring zákaznického chování v retailovém prostředí, struktura vývoje dopravní situace ve městech nebo monitoring davu na veřejném prostranství. Dohledové systémy a vzdálené kamery jako součást systémů NVR, MEC, internetu věcí a dalších aplikací vyžadují pro AI aplikace a zpracování dat v reálném čase spolehlivější a propracovanější úložiště, která mohou efektivně pracovat v náročných podmínkách a nepřetržitém provozu.

První EFD paměť průmyslové třídy s architekturou 3D NAND pro dohledové systémy

Nová paměť EFD Western Digital iNAND IX EU312 využívá firemní architekturu 3D NAND, přináší rychlost UFS rozhraní a kombinuje vysokou odolnost pro průmyslové nasazení s vysokou kapacitou pro kamerové systémy a aplikace chytrých videí. Nová paměť poskytuje rychlost čtení až 750 MB/s * a rychlost zápisu až 320 MB/s *, dosahuje hodnot 768 TBW a zaručuje vysokou úroveň odolnosti, která je vyžadována v prostředí nepřetržitého nahrávání. Součástí firmware je i funkce oprav chyb (ECC), kontrola vadných sektorů nebo obnova načítání.

Zvýšená kapacita úložiště dohledové třídy pro video 4K a AI u dohledových kamerových systémů

V dubnu 2018 uvedla společnost Western Digital paměťovou kartu WD Purple microSD navrženou speciálně pro potřeby bezpečnostních kamerových systémů. Tato karta, jako celá produktová řada WD Purple, přináší vysoký výkon, odolnost a spolehlivost pro dohledové kamerové systémy v nepřetržitém provozu. Tato řada je nyní rozšířena o architekturu 3D NAND a dostupná v kapacitách až 256 GB. Karta pracuje v prostředí s okolními teplotami od -25 °C do 85 °C, odolá vlhkosti a spolehlivě funguje v klimaticky náročných podmínkách a v rozmanitých podmínkách venkovního i vnitřního prostředí. Více informací o produktové řadě WD Purple na https://www.wdc.com/edge-to-core

Proaktivní řízení úložišť s nástrojem Western Digital Device Analytics

Nový nástroj podporuje pevné disky WD Purple, paměťové karty WD Purple microSD a novou EFD paměť Western Digital IX EU312 UFS a poskytuje systémovým integrátorům a koncovým uživatelům dosud nedostupnou možnost proaktivně řídit systém úložišť u dohledových systémů. Device Analytics poskytuje hostitelskému systému soubor dat z probíhajících operací a vzdáleného prostředí a umožní uživatelům předcházet možným chybám, monitorovat stav, udržovat optimální operace při ukládání dat a v důsledku snížit celkové náklady na provoz.

Western Digital poskytuje záznamům z dohledových kamer ideální prostředí

Nová EFD paměť Western Digital iNAND UFS, paměťová karta microSD WD Purple s vysokou kapacitou a nový nástroj Western Digital Device Analytics společně doplňují ucelené portfolio datových úložišť a pamětí pro potřeby dnešních dohledových kamerových systémů. Portfolio zahrnuje pevné disky WD Purple s vysokou kapacitou pro použití v systémech NVR a DVR, pevné disky Ultrastar pro backendová úložiště, pro servery pro analýzu záznamů a pro systémy s hlubokým učením. Dále do portfolia patří paměti průmyslové třídy iNAND, e.MMC, paměťové karty SD a microSD pro využití v bezpečnostních kamerách a v příslušných aplikacích. Společně tyto produkty poskytují OEM partnerům, systémovým integrátorům dohledových systémů a technikům kompletní řešení pro zachycení, uchování a transformaci dat a spolehlivý přístup k těmto datům.


Komentáře

RSS 

Komentujeme

Počítačové hry v hlavě – a to dokonce multiplayer

Pavel Houser , 03. August 2019 06:30

Tetris v podání vědců z University of Washington připomíná málem telepatii – jeden z hráčů vidí pada...

VíceKalendář

25. 08.

29. 08.
VMworld US 2019
05. 09.

06. 09.
Technical Computing Camp 2019
06. 09.

11. 09.
IFA 2019
RSS 

Zprávičky

Většina uživatelů sociálních sítí v USA by za ně byla ochotna platit

ČTK , 18. August 2019 08:00

Autoři dále spočítali, kolik by platformy vydělaly, pokud by vycházely pouze s příjmy od předplatite...

Více 0 komentářů

Larry Ellison má 75 let

ČTK , 17. August 2019 08:00

Larry Ellison stál u zrodu softwarového gigantu Oracle. Bývá popisován jako extravagantní multimilia...

Více 0 komentářů

ICT odborníků je v ČR stále nedostatek, medián mzdy je přes 52 tisíc Kč

Pavel Houser , 16. August 2019 10:00

Nejvíce si vydělají ICT odborníci v peněžnictví a pojišťovnictví, ať už se jedná o specialisty nebo ...

Více 0 komentářů

Starší zprávičky

T-Mobile letos vyplatil dividendu 5,6 miliardy Kč

ČTK , 16. August 2019 09:01

Konkurenční O2 za loňský rok vyplatila akcionářům celkem 6,5 miliardy Kč....

Více 0 komentářů

Avast v pololetí zvýšil tržby o 9 % na 422 milionů USD

ČTK , 16. August 2019 09:00

Důležitou událostí první poloviny roku bylo vydání řešení pro Internet věcí....

Více 0 komentářů

Fiskální rok 2019/2020 začal pro Lenovo úspěšně

Pavel Houser , 16. August 2019 08:00

Čtvrtina sestavených počítačů na světě je značky Lenovo, firma má podíl na trhu 24,9 %....

Více 0 komentářů

Hlasové zprávy uživatelů pro Facebook přepisovali lidé

ČTK , 15. August 2019 10:00

Zásady Facebooku ohledně užívání dat se konkrétně o nahrávkách nezmiňují....

Více 0 komentářů