Tisk a ještě více

Jan Jaroměřský, 27. leden 2018 06:30 0 komentářů
Tisk a ještě více

Jak si vybrat kancelářskou tiskárnu a jaké funkcionality požadovat, aby byl přínos investice maximální? Firmy v dnešní době častěji hledají způsob, jak uspořit než jak investovat. Bez tisku se však neobejdou, protože kanceláře bez papírových dokumentů jsou stále ještě hudbou vzdálené budoucnosti. Tiskárna je investice na tři až pět let, důležité tedy nejsou pořizovací náklady, ale celkové náklady na vlastnictví (TCO).

Model Sharp MX-2630N

Multifunkční tiskárna Sharp MX-2630N je ideální volbou pro jakoukoli pracovní skupinu, vyžadující v rámci organizace vysoký výkon, vysoce kvalitní reprodukci barvy a všestrannost. Nabízí řadu inovativních funkcí zvyšujících produktivitu, mimo jiné intuitivní uživatelské rozhraní, standardní pull-printing řešení „uvolnění tisku“, funkce vysoké míry zabezpečení, a celou řadu možností konektivity, zahrnující cloud a mobilní zařízení.

Model MX-2630N podporuje flexibilní způsob práce a nabízí funkce pro snadné použití, jež jsou společné pro celou řadu barevných MFP formátu A3. To znamená, že Sharp nyní nabízí uživatelům v malých a středních podnicích (SMB) a menších pracovních skupinách stejný zlepšený výkon v rozsahu od 26 do 75 str./min.

Sharp MX-2630N
Sharp MX-2630N
Model MX-2630N standardně zahrnuje celou řadu intuitivních funkcí urychlujících práci, mimo jiné upravitelné uživatelské rozhraní, dostupné pomocí 7” dotykové obrazovky a integrované pull-printing řešení. Tato jedinečná nabídka od Sharp eliminuje potřebu tiskového serveru nebo jakéhokoli komplikovaného rozšiřujícího systému. Standardní funkce „Uvolnění tisku“ nabízí uživatelům možnost odesílat a ukládat dokumenty na hlavní MFP, jež slouží jako server, a následně umožňuje jejich bezpečný výtisk až na pěti síťově připojených zařízeních. Volitelné funkce pro rozšíření workflow zahrnují cloudovou konektivitu s použitím funkce Single Sign-On, mobilní konektivitu pomocí Wi-Fi a NFC a přímý tisk souborů MS Office z USB.

Sharp MFP panel
Sharp MFP panel
Mimo naplnění všech základních potřeb v oblasti tisku, skenování a kopírování, lze MX-2630N snadno integrovat do existujících workflow včetně mobilních a cloudových aplikací. Uživatelé se mohou pomocí MFP připojit k populárním veřejným cloudovým službám jako je BOX, SharePoint, Microsoft Drive a Google Drive. To znamená, že informace lze kdekoli a kdykoli bezpečně sdílet. Sharp nabízí také podnikům další flexibilitu v podobě široké palety volitelných funkcí, mimo jiné řadu pokročilých možností dokončování, funkci Office Direct Print a Sharp Open System Architecture (OSA), umožňující integraci dalších aplikací Sharp nebo aplikací Sharp partnerů.

Model MX-2630N je vybaven hned několika vrstvami robustního zabezpečení, včetně protokolů TSL/ISL, IPsec i funkce filtrování protokolů. Mezi další bezpečnostní funkce se řadí bezpečné odstranění dat, silné šifrování a ochrana administrátorského hesla – vše je zahrnuto již v základu. Navíc využíváme S/MIME pro šifrování e-mailů a jejich digitální podpis. Pro ještě vyšší míru zabezpečení poskytuje zákazníkům Data Security Kit (DSK) - kompletní balík funkcí pro vysokou úroveň zabezpečení.

Sharp MX 2630N tiskne jednostranně černobíle i barevně na formát A4 rychlostí 26 stran za minutu, ve formátu A3 zvládne 15 stran za minutu. Tisknout dovede v rozlišení 600 x 600, 9600 x 600 dpi, skenuje a kopíruje s rozlišením 600 × 600 dpi. První černobílý výtisk vyjede za 4,7 vteřiny, první barevný za 6,7 vteřiny. Maximální jmenovitá spotřeba elektřiny při tisku je 1,84 kW. Stroj je standardně vybaven interní pamětí s kapacitou 5 GB a pevným diskem o velikosti 250 GB.

  • Sharp Business Systems Czech Republic s.r.o.
  • E-mail: jan.jaromersky@sharp.eu
  • Telefon: +420 234 129 011


Komentáře

RSS 

Komentujeme

Jak probíhá adopce cloudu

Pavel Houser , 16. únor 2018 09:45
Pavel Houser

Cloud už neznamená jen SaaS, jenže… K dispozici je řada analýz i prognóz, které dokládají, jak se po...

Více
RSS 

Zprávičky

T-Mobile měl úspěšný rok

Pavel Houser , 23. únor 2018 09:00

T-Mobile oznámil finanční výsledky za rok 2017. Celkové tržby z mobilních a pevných služeb včetně pr...

Více 0 komentářů

NÚKIB loni řešil méně hlášení o kybernetických incidentech

ČTK , 23. únor 2018 08:00

Na podzim NÚKIB musel řešit i útok na weby, na kterých se zobrazovaly aktuální volební výsledky....

Více 0 komentářů

Hackeři zneužili cloudový systém Tesly k těžbě kryptoměn

ČTK , 22. únor 2018 10:00

Průnik se odehrál přes konzoli systému Kubernetes pro optimalizaci cloudových aplikací. ...

Více 0 komentářů

Starší zprávičky

Dvakrát ze světa open source CRM: Sugar a SuiteCRM

Pavel Houser , 22. únor 2018 09:00

CRM systém Sugar je nabízen v několika edicích. Placené edice lze standardně provozovat formou služb...

Více 0 komentářů

Intel chce investovat 5 miliard dolarů do izraelské továrny

ČTK , 22. únor 2018 08:00

Předpokládá se, že Intel na rozšíření továrny obdrží státní podporu v hodnotě až 10 % investice....

Více 0 komentářů

Apple chce kupovat kobalt přímo od těžařů

ČTK , 21. únor 2018 11:48

Kobalt se používá v bateriích pro smartphony. Jeho cena výrazně vzrostla dále ji zvýší nástup elektr...

Více 0 komentářů

Qualcomm zvýšil nabídku na převzetí NXP na 44 miliard dolarů

ČTK , 21. únor 2018 11:00

Krok by mohl Qualcommu rovněž pomoci odvrátit snahu rivala Broadcom o jeho převzetí....

Více 0 komentářů