Terénní podmínky vyžadují odolnou IT techniku

ITBiz.cz , 12. říjen 2018 06:30 0 komentářů
Terénní podmínky vyžadují odolnou IT techniku

Když se společnost Hoover rozhodla pro technologické investice za účelem podpory svých servisních techniků, vybrala si tablety od společnosti Panasonic. Robustní zařízení s dotykovou obrazovkou technikům pomáhá poskytovat prvotřídní služby, které zákazníci společnosti Hoover očekávají.

„Z našich zkušeností se společností Panasonic jsme věděli, že jejich robustní zařízení vydrží až 5 let, a to i s ohledem na terénní podmínky, kterým jsou vystavována. Když jsme si spočítali celkové náklady na vlastnictví, bylo jasné, že tablety Toughpad jsou tou správnou volbou.“

Aby společnost Hoover naplnila svou vizi o prvotřídních a špičkových zákaznických servisních službách, rozhodla se vylepšit aplikace pro poskytování servisu v terénu a mobilní zařízení, která jejich technici používají. Společnost v roce 2002 zavedla pro své techniky spolu s robustními notebooky Toughbook CF-M34 a později CF-19 společnosti Panasonic i systém řízení servisu FieldAssist.

„Během 14 let jsme museli nahrazovat pouze jedno zařízení Toughbook,“ řekl David Hunt, Business Support Manager společnosti Hoover Ltd. „Bylo však nutné aktualizovat náš systém řízení servisu v terénu, aby měli technici k dispozici takové nástroje, které budou v budoucnu potřebovat k tomu, aby i nadále poskytovali služby zákazníkům na špičkové úrovni.“

Řešení robustním tabletem

„Nejprve jsme si mysleli, že si vybereme levnější zařízení, ale když jsme se podívali na záznamy, mnoho těchto zařízení, včetně těch s ochrannými kryty, vydrželo v terénu pouze dva roky,“ řekl David. „Z našich zkušeností se společností Panasonic jsme věděli, že jejich robustní zařízení vydrží minimálně 5 let, a to i s ohledem na terénní podmínky, kterým jsou vystavována.“

Výbava pro 180 techniků

Společnost Hoover zavádí tablety Toughpad FZ-M1 Value se čtečkou čárových kódů a rozhraním NFC (Near Field Communication) pro 180 mobilních techniků. Technici zařízení používají k plánování každodenních schůzek. Aplikace FieldAssist může spolu se zařízením Panasonic použít adresu zákazníka a díky satelitnímu navigačnímu systému naplánovat nejrychlejší trasu na schůzku.

Technik pomocí zařízení vyplní zakázkový list, může díky fotoaparátu pořídit snímky, které pak digitálně připojí ke zprávě a je-li to nutné, může i objednat náhradní díly. Navíc technici používají zařízení pro posílání e-mailů a přístup na internet, včetně přístupu k online databázi technických znalostí a k diagnostické databázi společnosti Hoover. Informace a zprávy jsou sdíleny v reálném čase s kancelářskými systémy pomocí připojení 3G/4G nebo Wi-Fi. Pokud chcete důkaz, že zařízení společnosti Panasonic budou k užitku i do budoucna, funkce rozhraní NFC umožní technikům číst čipy budoucích výrobků společnosti Hoover, což zrychlí diagnostiku a opravy.

Ideální tablet do terénu

Tablet Toughpad FZ-M1 Value je ideální pro ta odvětví, kde se používají mobilní aplikace a kde je třeba vyměnit zastaralá profesní zařízení PDA nebo notebooky. Zařízení s energeticky úsporným a pro mobilní zařízení navrženým procesorem Intel Atom je dostupným a flexibilním mobilním řešením. Toto zařízení se systémem Windows 10 Pro je vybaveno kapacitním dotykovým displejem s podporou 10 dotykových bodů a možností profesního rozšíření. Lze jej využít při práci v terénu a současně využívat možnosti konektivity, které zajistí dostupnost dat vždy, když je potřebujete.

Toughbook.eu


Komentáře

RSS 

Komentujeme

Co s genetickými databázemi?

Pavel Houser , 07. říjen 2018 15:00
Pavel Houser

Jak bylo oznámeno již v letos dubnu, tzv. zabijáka z Golden State odhalily veřejné genetické databáz...

VíceRSS 

Zprávičky

Zdravotní dokumentace nebude centrálně elektronicky evidována

ČTK , 23. říjen 2018 14:53

U vybraných záznamů se počítá s takzvanou indexací, tedy záznamem o vzniku dokumentu....

Více 0 komentářů

Blockchainový telefon - co to vůbec je?

Pavel Houser , 23. říjen 2018 11:03

Revoluční má být mj. systém obnovení klíčů Social Key Recovery, vyvinutý pro případ ztráty nebo odci...

Více 0 komentářů

Netflix nabídne dluhopisy za 2 miliardy dolarů

ČTK , 23. říjen 2018 08:00

Celkový dluh Netflixu k 30. září činil 11,83 miliardy dolarů. I přes aktuální zisk firmy to vzbuzuje...

Více 0 komentářů

Starší zprávičky

Zahájen Oracle OpenWorld 2018

Pavel Houser , 22. říjen 2018 20:44

Očekává se, že letos se hlavní pozornost zaměří na autonomní databázi Oracle....

Více 0 komentářů

V ČR je 119 robotů na 10 000 pracovníků

Pavel Houser , 22. říjen 2018 12:02

Letošní IFR World Robotics Report uvádí 114% nárůst prodeje průmyslových robotů za posledních 5 let....

Více 0 komentářů

E-shopy s potravinami začínají rozvážet i zboží jiných prodejců

ČTK , 22. říjen 2018 08:00

Prodej potravin on-line je pro logisticky náročný, většina obchodních řetězců k němu zatím nepřistou...

Více 0 komentářů

Netflix získal ve 3. čtvrtletí rekordní počet nových klientů

ČTK , 21. říjen 2018 15:53

Od počátku roku již akcie společnosti posílily o téměř 80 %....

Více 0 komentářů