Terénní podmínky vyžadují odolnou IT techniku

ITBiz.cz , 12. October 2018 06:30 0 komentářů
Terénní podmínky vyžadují odolnou IT techniku

Když se společnost Hoover rozhodla pro technologické investice za účelem podpory svých servisních techniků, vybrala si tablety od společnosti Panasonic. Robustní zařízení s dotykovou obrazovkou technikům pomáhá poskytovat prvotřídní služby, které zákazníci společnosti Hoover očekávají.

„Z našich zkušeností se společností Panasonic jsme věděli, že jejich robustní zařízení vydrží až 5 let, a to i s ohledem na terénní podmínky, kterým jsou vystavována. Když jsme si spočítali celkové náklady na vlastnictví, bylo jasné, že tablety Toughpad jsou tou správnou volbou.“

Aby společnost Hoover naplnila svou vizi o prvotřídních a špičkových zákaznických servisních službách, rozhodla se vylepšit aplikace pro poskytování servisu v terénu a mobilní zařízení, která jejich technici používají. Společnost v roce 2002 zavedla pro své techniky spolu s robustními notebooky Toughbook CF-M34 a později CF-19 společnosti Panasonic i systém řízení servisu FieldAssist.

„Během 14 let jsme museli nahrazovat pouze jedno zařízení Toughbook,“ řekl David Hunt, Business Support Manager společnosti Hoover Ltd. „Bylo však nutné aktualizovat náš systém řízení servisu v terénu, aby měli technici k dispozici takové nástroje, které budou v budoucnu potřebovat k tomu, aby i nadále poskytovali služby zákazníkům na špičkové úrovni.“

Řešení robustním tabletem

„Nejprve jsme si mysleli, že si vybereme levnější zařízení, ale když jsme se podívali na záznamy, mnoho těchto zařízení, včetně těch s ochrannými kryty, vydrželo v terénu pouze dva roky,“ řekl David. „Z našich zkušeností se společností Panasonic jsme věděli, že jejich robustní zařízení vydrží minimálně 5 let, a to i s ohledem na terénní podmínky, kterým jsou vystavována.“

Výbava pro 180 techniků

Společnost Hoover zavádí tablety Toughpad FZ-M1 Value se čtečkou čárových kódů a rozhraním NFC (Near Field Communication) pro 180 mobilních techniků. Technici zařízení používají k plánování každodenních schůzek. Aplikace FieldAssist může spolu se zařízením Panasonic použít adresu zákazníka a díky satelitnímu navigačnímu systému naplánovat nejrychlejší trasu na schůzku.

Technik pomocí zařízení vyplní zakázkový list, může díky fotoaparátu pořídit snímky, které pak digitálně připojí ke zprávě a je-li to nutné, může i objednat náhradní díly. Navíc technici používají zařízení pro posílání e-mailů a přístup na internet, včetně přístupu k online databázi technických znalostí a k diagnostické databázi společnosti Hoover. Informace a zprávy jsou sdíleny v reálném čase s kancelářskými systémy pomocí připojení 3G/4G nebo Wi-Fi. Pokud chcete důkaz, že zařízení společnosti Panasonic budou k užitku i do budoucna, funkce rozhraní NFC umožní technikům číst čipy budoucích výrobků společnosti Hoover, což zrychlí diagnostiku a opravy.

Ideální tablet do terénu

Tablet Toughpad FZ-M1 Value je ideální pro ta odvětví, kde se používají mobilní aplikace a kde je třeba vyměnit zastaralá profesní zařízení PDA nebo notebooky. Zařízení s energeticky úsporným a pro mobilní zařízení navrženým procesorem Intel Atom je dostupným a flexibilním mobilním řešením. Toto zařízení se systémem Windows 10 Pro je vybaveno kapacitním dotykovým displejem s podporou 10 dotykových bodů a možností profesního rozšíření. Lze jej využít při práci v terénu a současně využívat možnosti konektivity, které zajistí dostupnost dat vždy, když je potřebujete.

Toughbook.eu


Komentáře

RSS 

Komentujeme

Počítačové hry v hlavě – a to dokonce multiplayer

Pavel Houser , 03. August 2019 06:30
Pavel Houser

Tetris v podání vědců z University of Washington připomíná málem telepatii – jeden z hráčů vidí pada...

VíceKalendář

25. 08.

29. 08.
VMworld US 2019
05. 09.

06. 09.
Technical Computing Camp 2019
06. 09.

11. 09.
IFA 2019
RSS 

Zprávičky

Průzkum: Chytrým mobilem platí již téměř třetina Čechů

ČTK , 20. August 2019 14:40

Podíl Čechů platících svým chytrým mobilem je 31 %, zatímco v roce 2016 to bylo pouze 13 %. ...

Více 0 komentářů

Startup vyvinul pro umělou inteligenci největší čip na světě

ČTK , 20. August 2019 10:24

Nově vyvinutý čip obsahuje 1,2 bilionu tranzistorů....

Více 0 komentářů

Nordic Telecom si stěžuje u ÚOHS

Pavel Houser , 20. August 2019 08:00

Vnitro u zakázky pro záchranné sbory argumentuje utajením a chce uplatnit výjimku ze zákona o zadává...

Více 0 komentářů

Starší zprávičky

Huawei bude moci nakupovat americké součástky o 90 dní déle

ČTK , 19. August 2019 15:33

Ministerstvo obchodu USA také oznámilo, že zařadí na černou listinu zhruba 50 přidružených firem Hua...

Více 0 komentářů

Bezpečnostní rady státu jedná o kybernetickém útoku na ministerstvo zahraničí

ČTK , 19. August 2019 11:36

Ministerstvo zahraničí čelilo kybernetickému útoku v červnu....

Více 0 komentářů

V Irsku končí první šetření velké firmy okolo pravidel GDPR

ČTK , 19. August 2019 08:00

Celý proces zřejmě bude trvat měsíce, protože firma musí dostat čas na to, aby se mohla k vyšetřován...

Více 0 komentářů

Většina uživatelů sociálních sítí v USA by za ně byla ochotna platit

ČTK , 18. August 2019 08:00

Autoři dále spočítali, kolik by platformy vydělaly, pokud by vycházely pouze s příjmy od předplatite...

Více 0 komentářů