Tým brněnského IT centra skupiny Home Credit hledá nové kolegy

ITbiz.cz, 07. srpen 2012 00:00 28 komentářů
Tým brněnského IT centra skupiny Home Credit hledá nové kolegy

Zajímá-li vás práce v IT a láká práce pro společnost vyvíjející softwarová řešení využívaná napříč kontinenty, je následující článek určen právě vám.

IT centrum finanční skupiny Home Credit ovlivňuje dění napříč světadíly: vytváří efektivní softwarová řešení, která využívají všechny další země Evropy a Asie, v nichž má společnost své pobočky, a tyto aplikace mimo jiné zpracovávají úvěry milionů klientů. Český IT tým zároveň pečuje o klientské databáze z různých koutů světa a podílí se i na projektech v rámci celé skupiny PPF. V současné době pracuje v IT centru zhruba 300 zkušených vývojářů, analytiků, architektů a administrátorů, ovšem z důvodů neustálé expanze potřebuje centrum stále nové posily. V současné době nabízí následující volné pozice:

Senior programátor - analytik (JAVA)

Ideální uchazeč by měl mít vysokoškolské vzdělání technického směru, pokročilou zkušenost se Spring Framework (především Spring IoC. Spring WS/Spring Security výhodou), pokročilou znalost Apache iBATIS nebo Hibernate, praxi v technologiích webových služeb (založených na specifikacích SOAP a WSDL), dobrou znalost XML/XSD, základní znalost SQL a znalost některého z MVC webových frameworků Apache Wicket nebo Apache Struts.

Project Management Office Manager

Osoba na této pozici bude zodpovědná za nastavení procesů a realizaci projektu kontrolní strategie napříč skupinou, dodržování ročního projektového plánu včetně rozpočtů a reorganizaci interního týmu projektových manažerů. Hlavními požadavky jsou plynulá znalost anglického a českého/slovenského jazyka, minimálně desetileté komplexní zkušenosti z projektového managementu, dobrá znalost IT a komunikativnost.

Application Server Administrator

Základními úkoly jsou technická správa interních serverových aplikací, zajištění hladkého chodu operací, monitorování aplikačních serverů a proaktivní vyhledávání a odstraňování potenciálních problémů. Uchazeč by měl ovládat systémy Linux a JAVA, LAN/WAN technologie, systém webových aplikací – Oracle, Weblogic, JBoss, Tomcat, anglický a český jazyk.

Service Desk Operator – Shift Leader

Hlavní zodpovědností bude vystupovat jako kontaktní osoba pro všechny země skupiny, tvorba podpůrných týmů k řešení problémů a zajištění souladu s definovanými procesy. Požadované znalosti a schopnosti jsou bakalářský stupeň vzdělání nebo relevantní praxe v IT, všeobecný přehled v IT, dobrá znalost anglického jazyka a znalost českého/slovenského jazyka na úrovni rodilého mluvčího.

Product Manager

Náplní práce Product Managera je především příprava strategií pro co nejefektivnější využití softwarových produktů skupinou Home Credit. Jeho úkolem je dohled na jejich realizaci i další vývoj produktu v souladu se skupinovou strategií. Zodpovědný je rovněž za komunikaci s týmy v zahraničí, počítat by tedy měl s až dvoutýdenními služebními cestami. Nezbytná je minimálně tříletá praxe na obdobné pozici v oboru finance, IT či telekomunikace, velmi dobré komunikační schopnosti a plynulá angličtina.

Kompletní a aktuální přehled pozic najdete na itc.homecredit.net.


Komentáře

ep #1
ep 07. srpen 2012 07:05

Lichvari vsech zemi spojte se? Delat u Kelnera z lidi zadluzene otroky? Stydel bych se za takovou praci.

Tomas Klima #2
Tomas Klima 07. srpen 2012 08:44

a kdepak pracujete vy?

ep #3
ep 08. srpen 2012 06:16

Urcite ne ve firme, ktera vyuziva financni negramotnosti a mizerne financni situace lidi aby je zadluzila a pak je tak trochu zbavila majetku. Rikejte si co chcete ale lichva je proste lichva a homecredit je lichvarna uplne nejvetsi zabalena do darecku s maslickou a hezkou pisnickou k tomu. PS: me se to zabavovani majetku netyka, ja bych si od lichvare nikdy nepujcil ani zbla i kdybych mel hlady chcipnout, ale kdyz vidim ceho homecredit je schopen na jinych, je mi z cele te firmy zle (a neni jedina. cetelem neni jiny). Je uplne jedno jak jsou ti lide financne negramotni. Do hloupych stenat bezne take nekopeme, tak proc kopat do lidi, kteri si hned neuvedomi, ze se dluhu uz nezbavi. Naopak .. vychcanost lichvarske firmy je to co lidem ve vysledku zpusobi velke zlo, nebo i smrt (v me blizkosti jsem zazil jednoho obeseneho kvuli dluhum - nepral bych vam to se to dozvedet, znal jsem ho. Nebyl to spatny clovek ale mel problem najit praci kvuli veku - ne ze by neumel delat ale postupem casu uz i ztracel nadeji). Death made by homecredit. Skvele ... Hlavne ze je dulezite kde pracuju ja, ale ze kvuli dluhum vyrabenym temito firmami chcipaji lidi je vedlejsi. Achjo.

Tomas Klima #4
Tomas Klima 08. srpen 2012 07:41

No, dulezite to je, temer na kazde firme je "neco spatne", proto mozna mate obavy napsat tu vasi.

HC ma prostor na trhu a ma sve zakazniky, bohuzel, ale plosne pomluvit jednu firmu z mnoha a tvarit se, ze jsem king, mi neprijde koser.

Ach jo...

UP #5
UP 08. srpen 2012 13:18

"neco spatne" v kombinaci s "nic" neni ve vetsine firem jedinym generatorem zisku..

Petr #6
Petr 13. srpen 2012 12:32

krasne demagogicke mysleni +1, vic takovych myslenkovych pochodu

Larry Fox #7
Larry Fox 03. duben 2013 09:59

Vítejte na 24hod servis úvěr

Už jste se snažil získat úvěry od bank bez úspěchu? Naléhavě potřebují peníze dostat z dluhů? Potřebujete peníze na rozšíření nebo zavedení vlastního podnikání? Získejte půjčku od jednoho z předních britských úvěrových společností. 24hod výpůjční služba je jedním z největších zajištěných úvěrů firem ve Velké Británii a náš přátelský a zkušený personál jsou schopny zpracovávat vaši žádost rychle a efektivně. Můžete si půjčit přes jakoukoli dobu 1 až 25 rok a půjčovat si libovolnou částku od 2.000 liber k £ 50,000,000.00 pro jakýkoliv účel.

Typy úvěru nabízíme patří:

Osobní půjčky
Krátkodobé úvěry
Půjčky konsolidaci dluhu
Online půjčky
Rychlé půjčky
Jakékoli-účelové úvěry
úvěrové podmínky
Špatné úvěrové půjčky
Levné půjčky
Nežádoucí úvěrové půjčky
Home úvěr
Špatné úvěrové problémy
Zajištěné půjčky

S nízkou úrokovou sazbou ve výši 3% na všech částech světa.Aplikace je k dispozici pro žadatele, kteří jsou 18 let a výše.

Pro více informací, prosím, kontaktujte prostřednictvím e-mailu: 24hourloanservice@gmail.com
S pozdravem
Larry Fox

anita jones #7
anita jones 16. říjen 2015 02:45

Ahoj,
To je informovat širokou veřejnost, že paní Anita Jones, soukromé půjčky věřitel má otevřít finanční příležitosti pro každého v případě potřeby jakékoli finanční pomoci. Dáváme se úvěr na 2% úrokovou sazbou pro jednotlivce, firmy a společnosti při jasné a pochopitelné formě a kondici. kontaktujte nás ještě dnes prostřednictvím e-mailu na adrese: (anitajones154@gmail.com)

Miller Porter #8
Miller Porter 21. říjen 2015 01:23

Ahoj všichni,

Jsem Miller Porter Soukromý úvěr věřitel s dobrou pracovní pověst,
Dnes platí, pokud budete potřebovat nouzové úvěr od renomované společnosti,
s dobrými podmínkami a pracovní vztahy, pak
by měl kontaktujte nás, když jsme nabízejí půjčky na
cenově úrokovou sazbou ve výši 3% a vaše práce u nás
Bude to dobrá zkušenost. Pokud máte zájem, kontakt
nás na e-mail: millerporter102@gmail.com nebo
+2348136145452

Carolina Bianca #9
Carolina Bianca 09. leden 2016 00:49

Ahoj,
Všichni jsem tak šťastný, rozdávat své velké svědectví o tom, jak jsem dostal moje touha výše úvěru od pana Franklina Scott úvěr společnosti, chci rychle využít této příležitosti, aby celý svět ví, o to, Am paní Karolína Bianca z USA, byl jsem v Hledání úvěru založit svoji vlastní firmu na podporu svého manžela, pokud jde děti výdaje, takže jsem šel on-line hledat půjčku, když jsem narazil na několik úvěrů, které podvádět a scammed mou málo peněz v tomto procesu době jsem dostal zmatený i don 't ani vědět, co dělat, už proto, že málo peněz jsem měl s sebou odvezli těmi podvodnými bastardi, které se nazývají skutečné půjčky věřitelé, tedy na jeden věrný den, jak jsem byl procházení internetu hledal práci i narazil některé svědectví komentoval na fóru jeden pan Fred, a paní Monica Luis o tom, jak získat jejich půjčku od pana Franklin Scott úvěr společnosti E-mail: franklinosayandescott@gmail.com Tak jsem si řekl, že musím dát tuto zkušební verzi, protože jsem byl tak vyděšený pokud jde o to, co ostatní věřitelé mi učinili, tak jsem šel napřed vzal svůj osobní e-mailovou adresu, která byla v těchto připomínek na fóru, tak jsem ho kontaktoval ho informoval, že jsem byl označovaných k němu některé zákazníky, aby přijali jejich úvěr od jeho společnosti pan Fred, a paní Monica Luis, Takže když uslyšel, že byl velmi šťastný, o tom, tak on mi, že jsem v správné společnosti ujistil, kde bych mohl přijímat Má touha výše úvěru, dali mi, že dlužník formulář žádosti o úvěr pro vyplnění a zpět, udělal jsem všechno, že vzhledem k tomu, je to všechno moje potřebné informace to o mně, takže jsem byl dán podmínky a stav jejich společnosti Vše proběhlo hladce bez zbytečného odkladu, v ne méně než 24 hodin jsem byl informován, že mé úvěru platnou částku ve výši $ 6.000.000 USD byla zaregistrována a schválena jejich úvěrovou představenstva správce, takže v tomto procesu době jsem byl tak šťastný, když mi řekli, že by je měli poslat bankovní spojení, ale byl jsem trochu skeptický o tom, že tak jsem řekl, mám důvěru a věří, pro tuto výzvu věřitele pan Franklin Scott, dal jsem jim prostřednictvím bankovního účtu, takže překvapivě i přijímat a upozornění z mé banky, která má účet byla připsána s částkou $ 6,000,000 USD pana Franklina Scott. Tak jsem mu naléhavě email, že jsem se dostanu svůj úvěr úspěšně, takže moji milí bratři a sestry se tam stále hledají skutečné úvěr společnosti budu rad, abyste laskavě kontaktujte pana Franklina Scotta s tímto stejným E-mail: franklinosayandescott@gmail.com~~HEAD=pobj a Vím, že bude také vám pomohou s vaší touhy výše úvěru v pořádku, e-mail je dnes, a budete rádi, že jste udělal.
Paní, Carolina Bianca.

IRENE FERNANDEZ #10
IRENE FERNANDEZ 23. duben 2016 00:14

Byl jste odmítli tolik bank? Potřebujete finance založit podnik? Potřebujete finance na rozšíření své firmě? Nebo budete potřebovat osobní půjčku? Naše půjčky se pohybuje od osobních až podnikatelský úvěr nebo chtějí investovat, naše úroková sazba je velmi cenově @ 2% a náš úvěr proces je velmi rychlý, stejně. Jsme ochotni dělat všechny své finanční problémy věcí minulosti. Pokud jste opravdu připraveni dostat své finanční problémy vyřešeny, pak hledat žádné další a žádat o úvěr dnes @: (IRENEGIRONFERNANDEZ@GMAIL.COM)

Dr. Michael Fottrell #11
Dr. Michael Fottrell 10. květen 2016 18:28

Mužeme vám pomoci vyrešit Vaše financní potreby naléhave. Kontaktujte nás nyní!

Potrebujete rychlou dlouhý nebo krátkodobé pujcky s relativne nízké úrokové sazby tak nízké, jak 3%? Nabízíme podnikatelský úver, osobní pujcky, úveru na bydlení, auto úver, studentské pujcky, konsolidaci dluhu úver e.t.c.

Bez ohledu na vaše kreditní skóre. Jsme zarucené v rozdávání financních služeb pro naše cetné zákazníky po celém svete.
 
S našimi flexibilních úverových balícku, úvery mohou být zpracovány a prevedeny na dlužníkovi v nejkratším možném case.

Kontaktujte našeho specialistu pro poradenství a financní plánování, Pokud potrebujete rychlou pujcku, kontaktujte nás prostrednictvím

E-mail: cfssmichael@gmail.com
Dr. Michael Fottrell

Mr.Luis Carlos #12
Mr.Luis Carlos 05. září 2016 12:34

POTŘEBUJETE půjčku POKUD ANO Použít.
Luis Carlos finanční společnost je omezena do základního kapitálu. Nabízíme úvěry a finanční služby všeho druhu. Náš úvěr se liší od podnikání osobních půjček nebo dlouhé nebo krátkodobé podmínky s příznivými úrokovými sazbami (2%). Náš úvěr proces je velmi rychlý a spolehlivý s záruky. Pro více informací o našich službách naleznete na webových stránkách naší emai (luiscarlosfinance@outlook.com) dejte nám prosím vědět výši úvěru, kterou potřebujete a chcete dobu trvání úvěru. Doufáme, že slyším od vás. Můžete poslat zprávu na e-mailovou adresu níže. luiscarlosfinance@outlook.com

Poznámka: všechny e-maily by měla být dopředu: luiscarlosfinance@outlook.com

Luís Carlos

Freeman Finance #13
Freeman Finance 18. září 2016 10:28

Vy jste při hledání skutečného úvěru ?? Potřebujete půjčku jakéhokoliv druhu az jakéhokoliv důvodu ?? Hledáte způsob, jak koupit nový domov a budete potřebovat úvěr ?? Jsme konečně tady pomoci co nabízíme spolehlivé půjčky na pouhých 2% úrokovou sazbou. Zúčastněné dlužníci jsou na nás obrátit se na (Freemanloanfinance@gmail.com), www.Freemanfinance.webs.com a dostat se tam úvěry dnes.

Díky.
Jamie Freeman
E-mail: Freemanloanfinance@gmail.com, Freemanloans@hotmail.com
Webové stránky: Freemanfinance.webs.com
telefon: +13234024181

David Mark #14
David Mark 13. prosinec 2016 22:19

Dobrý den Milovaní Lidé,

Jsem CEO David Mark úvěr společnosti a chci, aby všichni víme, že jsou tvořeny půjčovat úvěry pouze těm, kteří jsou v nouzi úvěru, aby oslavili své Štědrý večer v lepším způsobem jako nikdy předtím, a také těm, kteří jsou v nouzi finanční pomoci tak vůbec, takže pokud jste tam v nouzi jako vánoční půjčky nebo úvěru uklidit své dluhy, nebo účty, pak můžete nás kontaktovat na náš email Via (davidmarkloanfirms@gmail.com) Další podrobnosti o tomto úvěrových fondů transakce

Nejlaskavější pozdravy
Pan David Mark

Williams Uvery #15
Williams Uvery 10. leden 2017 12:19

URGENT ÚVĚR NABÍDKA, se ještě dnes, pokud budete potřebovat naléhavou půjčku ve výši jakéhokoli druhu.
(Williamloans14@gmail.com)

Jste vítáni k této společnosti v této společnosti Dáváme osobní půjčku
a podnikatelské úvěry pro úrokové sazby o pouhá 2%, nabízíme úvěr od
$ 4.000 dolarů na $ 5000000 dolarů

Pokud potřebujete úvěr pro vaše podnikání nebo platit své dluhy, kontaktujte nás co nejdříve
možné zpracovat žádosti o úvěr formulář

Žádost o úvěr formuláře vepsat A RETURN TEĎ.

1. Celé jméno: _________________
2. Místo: __________________
3. Země: ___________________
4. stát: _____________________
5. Sex: _______________________
6. Telefonní číslo: ______________
7. Povinné Výše půjčky: ___________
8. Doba trvání: __________________
9. Věk: _______________________

Kontaktujte naši kancelář s e-mailu níže Email: williamloans14@gmail.com
Pozdravy,
Williams úvěry.

Juana delgado #16
Juana delgado 22. leden 2017 21:25

Ahoj,
Hledáte podnikatelský úvěr, osobní půjčky, úvěru na bydlení
úvěry auto, konsolidaci dluhu úvěry,
nezajištěných kapitálové půjčky
Riziko, atd., Nebo jste byl odepřen úvěr od banky nebo finanční instituce
Nastavit jednu nebo více řešení, nejsou důvodem.
Jsem soukromý věřitel, úvěry firem a jednotlivců na nízké úrovni
Úroková sazba ve výši 2% a cenově dostupné. Zajímám? Kontaktujte nás pro vaše
Převést úvěr dnes do 28 hodin. KONTAKT:
juanadelgado797@gmail.com

Ocean Finance a hypotéky Limited #17
Ocean Finance a hypotéky Limited 25. leden 2017 23:12

Potřebujete půjčku? Pokud ano! Kontakt Ocean Finance a hypotéky Omezené ® pro množství malých a velkých úvěrů. Dáváme se úvěr ve výši 2% úrokovou sazbou. Kontaktujte nás ještě dnes prostřednictvím e-mailu na adrese: oceanlimiteds@gmail.com WE také rozdávat vybírat. £ 5.000 liber na 100 milionů liber pro jednotlivce a společnosti, úvěr je otevřená pro všechny, bez ohledu na státní příslušnost.

Pastor Nilson #18
Pastor Nilson 09. únor 2017 09:10

Potřebujete půjčku platit své účty, nebo začít nový podnik? můžete mě kontaktovat nyní pro více informací. pastornilson552@gmail.com

GoldenStar #19
GoldenStar 18. únor 2017 00:11

Jsme schválila vláda organizace financování, řádně lepené a licenci, s dlouholetými zkušenostmi v oblasti poskytování domácí finanční řešení pro tisíce spokojených zákazníků po celém světě. kontaktujte nás s informacemi, jak je uvedeno níže a napište nám na adresu: goldstaroppt09@gmail.com

Klanovsky Emil #20
Klanovsky Emil 02. prosinec 2017 23:07

Potřebujete půjčky na projekt, investice, osobní půjčky, úvěry na podnikání, úvěry na bydlení, studentské půjčky, půjčky na konsolidaci a vánoční půjčky? Potřebujete půjčku k zahájení malého, středního nebo velkého podnikání? Potřebujete úvěr na vybudování domu nebo úvěru na auto? Potřebujete úvěr na nákup vybavení pro práci? Získejte odpověď na všechny vaše problémy a získejte svůj úvěr dnes s úrokovou sazbou 2% a naše transakce jsou rychlé, bezpečné a pohodlné a 100% záruka. e-mail prostřednictvím: klanovskyemil@gmail.com

Heinz Munkel #21
Heinz Munkel 15. prosinec 2017 09:43

Jste v jakékoli finanční krizi? Potřebujete úvěr na refinancování svého domu nebo rozšíření svého podnikání? Potřebujete úvěr k vypořádání naléhavých dluhů a pobytu u jednoho věřitele? Potřebujete zaplatit za zaplacení účtů? atd. Získejte svůj úvěr od $ 2,000 do $ 150,000,000.00 USD / EURO / POUNDS ve výši 3%. Peníze převedené na váš účet do 3 hodin od schválení. Pokud máte zájem o získání úvěru, neváhejte nám zaslat žádost prostřednictvím e-mailu: heinzemunkel.loanfirm@gmail.com

Heinz Munkel #22
Heinz Munkel 11. duben 2018 22:26

Jste v jakékoli financní krizi? Potrebujete úver na refinancování svého domu nebo rozšírení svého podnikání? Potrebujete úver k vyporádání naléhavých dluhu a pobytu u jednoho veritele? Potrebujete zaplatit za zaplacení úctu? atd. Získejte svuj úver od $ 2,000 do $ 150,000,000.00 USD / EURO / POUNDS ve výši 3%. Peníze prevedené na váš úcet do 3 hodin od schválení. Pokud máte zájem o získání úveru, neváhejte nám zaslat žádost prostrednictvím e-mailu: heinzmunkel.loanfirm@gmail.com

Romana Jana #23
Romana Jana 20. duben 2018 16:43

Máte nečekané výdaje? Potřebujete peníze bez zbytečného papírování? Neuspěli jste v bance a nemáte čisté registry? Obraťte se na nás! Naše nebankovní půjčka je tu, máme velmi vysokou schvalovatelnost! Stačí, když máte stálý příjmem! Půjčka od 100 000 Kč až do 12,000 000 Kč na Vašem účtu do 24hod. od schválení. Vyřízení zcela zdarma. Nově splatnost od 12 až do 60 měsíců. Minimum dokladů a nemusíte na pobočku, přijedeme za vámi. Možnost předřasného splacení s úsporou úroků. Vše vyřešíte z pohodlí domova. Neváhejte mě kontaktovat na/ kdfin11@gmail.com

Heinz Munkel #24
Heinz Munkel 20. duben 2018 21:59

Jste v jakékoli financní krizi? Potrebujete úver na refinancování svého domu nebo rozšírení svého podnikání? Potrebujete úver k vyporádání naléhavých dluhu a pobytu u jednoho veritele? Potrebujete zaplatit za zaplacení úctu? atd. Získejte svuj úver od $ 2,000 do $ 150,000,000.00 USD / EURO / POUNDS ve výši 3%. Peníze prevedené na váš úcet do 3 hodin od schválení. Pokud máte zájem o získání úveru, neváhejte nám zaslat žádost prostrednictvím e-mailu: heinzmunkel.loanfirm@gmail.com

Arda Selim #25
Arda Selim 29. duben 2018 19:26

Potřebujete půjčku k splacení účtů nebo založení nové firmy? Nyní můžete kontaktovat mne pro více informací. ardselim248@gmail.com

Mehmet Hakan #26
Mehmet Hakan 24. květen 2018 00:37

Ahoj,
To je informovat širokou veřejnost, že paní Anita Jones, soukromé půjčky věřitel má otevřít finanční příležitosti pro každého v případě potřeby jakékoli finanční pomoci. Dáváme se úvěr na 2% úrokovou sazbou pro jednotlivce, firmy a společnosti při jasné a pochopitelné formě a kondici. kontaktujte nás ještě dnes prostřednictvím e-mailu na adrese: (mehmethakan117@gmail.com)

Arda Selim #27
Arda Selim 08. červenec 2018 13:13

Potřebujete půjčku na splacení účtů nebo zahájení nového podnikání? Můžete mě nyní kontaktovat pro více informací. ardaselim248@gmail.com

RSS 

Komentujeme

Agilita a devops, přepracování a vyhoření

Pavel Houser , 12. červenec 2018 12:30
Pavel Houser

Michael Cote na The Register upozorňuje na častý problém: nové „agilní“ metody vývoje, všechny příst...

VíceRSS 

Zprávičky

Coca-Cola připojí 300 000 chladicích boxů v Evropě k internetu

ČTK , 22. červenec 2018 12:56

Smart chladicí boxy umožňují i interakci prostřednictvím mobilních aplikací....

Více 0 komentářů

Hackeři ukradli zdravotní záznamy 1,5 milionu Singapurců

ČTK , 20. červenec 2018 14:37

Cílem útoku bylo prý získat podrobné údaje o singapurském premiérovi a také o lécích, které užíval....

Více 0 komentářů

Ericsson je díky úsporám v mírném zisku

ČTK , 20. červenec 2018 11:36

Švédský podnik se v poslední době potýkal se slábnoucí poptávkou telekomunikačních operátorů....

Více 0 komentářů

Kalendář

04. 08.

09. 08.
Black Hat USA 2018
09. 08.

12. 08.
DEF CON 26
06. 09.

07. 09.
Humusoft Technical Computing Camp 2018

Starší zprávičky

Čip v občanském průkazu si zatím aktivovala třetina lidí

ČTK , 20. červenec 2018 08:00

Prostřednictvím Portálu občana lidé mají přístup např. k údajům o důchodu nebo si mohou pořídit výpi...

Více 0 komentářů

Red Hat Ansible Engine přináší další automatizaci cloudu

Pavel Houser , 19. červenec 2018 13:52

Nejnovější verze platformy Red Hat Ansible Engine 2.6 rozšiřuje automatizaci cloudů AWS, Google Clou...

Více 0 komentářů

Samsung chystá na příští rok telefon se sklopným displejem

ČTK , 19. červenec 2018 10:00

Displej půjde složit na polovinu jako peněženku. Ve složeném stavu je na přední straně přístroje men...

Více 0 komentářů

Internet Mall snížil ztrátu, tržby mu vzrostly na 7,2 miliardy Kč

ČTK , 18. červenec 2018 17:29

Internet Mall mj. investuje do distribučního centra v Jirnech u Prahy, které by mělo sloužit 7 střed...

Více 0 komentářů