Načítám Akce

« Všechny Akce

  • akce již proběhla.

Atos Hackathon 2021

23/10/2021 - 24/10/2021

199Kč

Atos Hackathon je příležitost, jak se setkat a spolupracovat s lidmi v oboru, který Tě baví. Šance získat nové zkušenosti prací na úkolech z reálného světa, s využitím nejnovějších technologií a podporou od špičkových profesionálů.

Vyzkoušíš si nové věci a postavíš se výzvě, jak si v omezeném čase poradit s analýzou zadání, plánováním, realizací a prezentací výsledku. Dokážeš sobě i ostatním, že i v omezeném čase zvládneš vytvořit smysluplný a funkční produkt.

Nech se strhnout energií probíhajícího hackathonu, průběžně konzultuj své nápady s přítomnými odborníky a využij skvělé akce z doprovodného programu. Budeš trochu pod tlakem, vyzkoušíš si týmovou práci, rozproudíš svou kreativitu při řešení problémů, poznáš nové lidi a zažiješ jedinečný víkend. Navíc máš šanci vyhrát skvělé ceny.

Hackathon neboli hack marathon je zajímavou možností, jak se mohou IT nadšenci, třeba i s nižší úrovní znalostí, v tomto oboru rozvíjet. Účastníci si vyzkouší práci pod tlakem, během necelých dvou dnů totiž bude potřeba vytvořit celistvý produkt. Kromě získaných znalostí a praktických zkušeností si účastníci odnáší také spoustu zajímavých kontaktů i navázaných přátelství. Nedílnou součástí hackathonu je i zajímavý doprovodný program koncipovaný formou přednášek a zrelaxovat bude možné na lekcích jógy. Ti nejúspěšnější zároveň odchází se zajímavými cenami. Kromě umělé inteligence připravil Atos také tracky zaměřené na Internet věcí, DevOps a tzv. Tenderton, hackathon zabývající se soutěžením a zpracováním státních IT zakázek.

Zjistěte více o Atos Hackathonu. Spuštěny jsou již i registrace na jednotlivé tracky.

Podrobnosti

Zahájení:
23/10/2021
Ukončení:
24/10/2021
Cena:
199Kč

Pořadatel

Atos

Místo konání

Impact Hub Brno
Cyrilská 7
Brno, 60200 Česká republika
+ Google Mapa