Načítám Akce

« Všechny Akce

  • akce již proběhla.

Cloud computing v praxi – akce přesunuta na nový termín

03/12/2020 @ 8:00 - 17:00

Akce přesunuta na nový termín v důsledku aktuální situace s koronavirem
Nový termín bude oznámen

Zájem o cloud setrvale roste, protože jeho výhody jsou zřejmé a podařilo se rozptýlit dřívější obavy o jeho bezpečnost či o spolehlivost nabízených řešení. Důležitou podmínkou dalšího úspěšného rozvoje této oblasti je ale výměna zkušeností. I proto se aktuálnímu vývoji cloud computingu také letos věnuje již tradiční jarní konference Cloud computing v praxi pořádaná společností Best Online Media ve spolupráci s magazínem BusinessIT.
Konference, která se i letos koná v paláci Charitas na Karlově náměstí, nabídne účastníkům přehled důležitých trendů v oblasti cloud computingu spolu s informacemi o možnostech využívání cloudů a také řešení vybraných otázek souvisejících s provozem IT infrastruktury v cloudu.
Řeč bude mimo jiné o tom, jak v cloudu jen nepřežívat, ale využít ho na maximum, o cloud compliance, o nástrahách a výhodách cloudové služby z pohledu provozovatele, o reálných příkladech využití Google Cloud Platform, ale i o právním rámci cloudových služeb se zaměřením na typické konstrukce smluv v oblasti cloudu a na praktické problémy z praxe.

Podrobnosti

Datum:
03/12/2020
Čas:
8:00 - 17:00
Webová stránka:
konference.businessit.cz

Pořadatel

Best Online Media

Místo konání

Kongresové centrum Vavruška
Karlovo nám. 5 + Google Mapa