Načítám Akce

« Všechny Akce

  • akce již proběhla.

CzechDreamin 2022

27/04/2022

80EUR

V pražském Kongresovém centru bude 27. května CzechDreamin pořádat již třetí ročník komunitně laděné konference o Salesforce, celosvětové jedničce v komplexním řešení CRM.

Celodenní program nabídne prezentace skutečně implementovaných znalostí a zkušeností více než 50 řečníků z celého světa. K hlavním řečníkům akce mimo jiné patří Alex Edelstein, který bude hovořit o novém přístupu k automatizaci procesů, a Martina Habová a Kristýna Turner z Česko.Digital, komunity sdružující špičkové specialisty z mnoha oborů od IT, přes projektové řízení až po marketing.

„Cílem není předložit návštěvníkům dlouhodobé vize a rady zaměřené primárně na obchod. Chceme, aby každý odcházel nabitý reálnými příklady z praxe a poznatky odborníků na Salesforce a CRM jako takové.“ přibližuje zaměření konference o Salesforce Martin Humpolec, jeden z dobrovolníků, který stojí za organizací akce. Komunitní atmosféra typická pro Dreamin události loni mohla účastníkům chybět; s ohledem na pandemii onemocnění covid-19 se loňský ročník pořádal pouze online. Letos si mohou zájemci užít i osobní setkávání a sdílet své znalosti a zkušenosti přímo na místě v rámci své komunity a naplnit tak podstatu konference jako takové.

Konference Salesforce je určená lidem z přímé praxe; administrátory, vývojáře, konzultanty či marketéry. Program je vedený výhradně v anglickém jazyce a sumář veškerých informací a prezentovaných materiálů bude k dispozici online na webu www.czechdreamin.com

Podrobnosti

Datum:
27/04/2022
Cena:
80EUR
Webová stránka:
www.czechdreamin.com

Místo konání

Kongresové centrum, Praha