Načítám Akce

« Všechny Akce

  • akce již proběhla.

Dell Technologies Forum 2019

11/04/2019

Společnost Dell představí 4. listopadu 2019 v Kongresovém centru Praha v rámci Dell Technologies Forum své nejnovější technologie. Návštěvníkům přiblíží digitální budoucnost a představované produkty a řešení si budou moci také vyzkoušet – od herních počítačů Alienware až po hyperkonvergovanou infrastrukturu. O úvodní přednášku se postará Nigel Moulton, vizionář, odborník na digitální transformaci a CTO Dell Technologies.

 

Účastníci se mohou dále těšit na:

  • Továrnu budoucnosti. Chytrá IoT řešení budou představena formou digitální stezky, ve které návštěvníci spatří model chytré továrny používající prvky internetu věcí pro efektivní řízení celého provozu.
  • The Need for Speed: Jak Dell pomáhá těm nejlepším. Dell představí herní řadu počítačů Alienware a seznámí zájemce s tím, co skutečně znamená být profesionálním hráčem.
  • Digitální umění. Profesionální digitální umělec František Pecháček ke svým projektům využívá stanici Dell Precision, na které v mimořádné ukázce předvede, jak lze digitalizovat umělecké bohatství. Návštěvníky přenese do doby, kdy se uskutečnil vesmírný let Apolla 13, a to formou digitálního videomappingu, který realizoval na Žižkovské věži.
  • Počítačové novinky. Modelové řady počítačů Dell získaly v roce 2019 celosvětově největší počet ocenění v historii. Představeny budou nová koncová zařízení Latitude a XPS pro firemní segment a revoluční koncept počítače Optiplex Ultra, který lze schovat do monitoru.
  • Unified workspace: Moderní nástroje pro správu zařízení. Ve spolupráci s VMware bude společnost Dell demonstrovat moderní správu PC. Formou živého dema si návštěvníci porovnají klasický a moderní PC deployment.

V programu nebudou chybět ani přednášky týkající se hyperkonvergované infrastruktury a jejího uplatnění v praxi, přiblížení platforem pro zabezpečení dat, představení novinek v portfoliu serverů Dell PowerEdge, a chytré řešení pobočkové sítě příštích dekád SD-WAN.

Podrobnosti

Datum:
11/04/2019

Místo konání

Kongresové centrum, Praha