Načítám Akce

« Všechny Akce

  • akce již proběhla.

Firemní informační systémy 2022

10/11/2022

Silná nejistota ohledně budoucího ekonomického vývoje v ČR i ve světě pokračuje, což řadu firem tlačí k zásadnímu zefektivnění jejich fungování a k důslednějšímu využití moderních technologií. Širší využití pokročilých informačních systémů (IS) se v takových situacích osvědčilo již v minulosti a nejinak tomu bezpochyby bude i nyní. A právě užitečným trendům v oblasti IS se věnuje konference Firemní informační systémy, která se koná 10.11.2022 v pražském Kongresovém centru Vavruška na Karlově náměstí.

Mezi zásadní atributy moderního informačního systému patří snadno použitelné uživatelské rozhraní a důsledná podpora digitalizace firemních procesů. Klienti stále častěji vyžadují i propracovanou podporu automatizace a nasazení systému v cloudu. Zásadní důraz pak pochopitelně kladou na ty vlastnosti informačních systémů, které jim pomohou řešit jejich aktuální problémy. A především takovým se bude věnovat konference Firemní informační systémy 2022.

Řeč tu bude například o efektivním řízení firemních procesů, snadném, efektivním a odkdudkoli. O jejich automatizaci i plánování. A také o moderním přístupu ke správě dokumentů.

Obtížné ekonomické prostředí s sebou přináší i nutnost získávání nových zákazníků a tlak na udržení těch stávajících. Konference nabídne mimo jiné tipy, jak získat zákazníky s pomocí propracovaných funkcionalit moderních CRM systémů.

Přednášky se ovšem budou věnovat i dalším podstatným tématům. Například šíření informací k jednotlivým zaměstnancům v organizaci prostřednictvím intranetu tak, aby mohli správně plnit své úkoly, nebo ESG reportingu, respektive moderním nástrojům pro nefinanční reporting.

Jako vždy nabídne tato akce i prostor ke sdílení názorů a zkušeností s kolegy z oboru i se zástupci dodavatelů.

Podrobnosti

Datum:
10/11/2022
Webová stránka:
http://konference.businessit.cz/events/firemni-informacni-systemy-2022/

Pořadatel

Best Online Media

Místo konání

Kongresové centrum Vavruška
Karlovo nám. 5 + Google Mapa