Načítám Akce

« Všechny Akce

  • akce již proběhla.

Security in Cloud Experience Day 2022

03/29/2022

Zdarma

Jarní VMware Experience Day proběhne 29. března a tentokrát se zaměří na bezpečnost.

Cloud poskytuje komplexní platformu pro vývoj a prostředí pro běh aplikací. Stává se proto častým cílem ransomwarových útoků, které chtějí napáchat co nejvíce škod. Jak ochránit uživatele, skupiny uživatelů i klientskou platformu? A co všechno obnáší zavedení principu nulové důvěry?

Na online technickém semináři se experti společnosti VMware budou věnovat tématu zabezpečení, a to nejen v cloudu. Jak prostřednictvím přístupu Passwordless nastoupit na cestu vedoucí k Zero Trust popíše Senior Solution Engineer Michal Minařík. Rozšířením tohoto přístupu od klienta až po hostované aplikace a směřováním NSX 3.2 k dalším Zero Trust platformám provede Lead Solution Engineer Ondřej Číž. O zabezpečení aplikací v kontejnerech pod Kubernetes bude hovořit Solution Engineer Manager Tomáš Michaeli a chybět nebude ani zástupce partnera VMware – vystoupí Petr Dostálek, Business Development Manager ze společnosti DPDC.

Security in Cloud Experience day 2022 se koná již v úterý 29. března od 9:30. Detailní informace, program a registrační formulář naleznete na internetových stránkách akce. Účast na online konferenci je samozřejmě zdarma.

Podrobnosti

Datum:
03/29/2022
Cena:
Zdarma

Místo konání

online

Pořadatel

VMware