Načítám Akce

« Všechny Akce

  • akce již proběhla.

Technické středy s Veeamem: Návod na nasazení agenta Veeam Agent

13/05/2020

Klíčovou roli Backup & Recovery řešení v chodu každé firmy nemusíme zdůrazňovat. Kde ale začít? Návod vám přinese nová série živých webinářů s názvem Technické středy, která vám ve formátu produktových dem pomůže s vytvořením spolehlivého a výkonného IT prostředí. Každý ze šesti webinářů v průběhu dubna a května bude veden odborníky ze společnosti Veeam Software, kteří budou online zodpovídat i dotazy účastníků. Každý z účastníků přitom obdrží i rozšířenou zkušební verzi diskutovaných produktů a technickou podporu Veeam. Všechny webináře jsou nahrávané a je možné je shlédnout i ze záznamu.

Registrace je možná jak na celou sérii, tak i na jednotlivé webináře.

 

  1. května — Návod na nasazení agenta Veeam Agent

Odborníci Veeamu vám pomohou s procesem instalace Veeam Agent pro Microsoft Windows a Linux. Dozvíte se také o některých možnostech, které mohou mít vliv na produkční prostředí.

 

Registrace je možná jak na celou sérii, tak i na jednotlivé webináře.

Sérií webinářů Veeam Technické středy vás provedou odborníci na oblast cloudové správy dat, systémoví inženýři společnosti Veeam Software, Boris Mittelmann a Martin Beran. Využijte jedinečnou příležitost diskutovat své potřeby, připravte si otázky týkající se vašich podniků.

Počet míst je omezen, tak se registrujte ještě dnes. Registrujte se i v případě, že se webinářů nemůžete zúčastnit. Po události tak automaticky obdržíte odkaz na záznam akce.

Podrobnosti

Datum:
13/05/2020