Načítám Akce

« Všechny Akce

  • akce již proběhla.

VeeamON Tour: Expand 2023

12/09/2023

Ransomware tu už zůstane a firmy se musí této nové realitě přizpůsobit a rozšířit svou obranu. Jak toho mohou české podniky dosáhnout, jako mohu firmy všech velikostí a ze všech odvětví využívat cloud k efektivní a škálovatelné ochraně dat a pracovních úloh – a také jak získat nejlepší obrannou linii proti ransomwaru prostřednictvím rychlé a spolehlivé obnovy dat, ukáže program konference VeeamON Tour: Expand 2023, která se uskuteční 12. září 2023 v hybridním formátu – fyzicky v konferenčním centru Spojka Events Karlín v Praze a online.

V devíti specificky zaměřených prezentacích této komunitní konference experti na obnovu dat odhalí, že pokud jde o překonání hrozby, kterou představují kybernetičtí zločinci, je útok tou nejlepší obranou. A hrozba je to reálná a všudypřítomná – jak ukázala nová zpráva Ransomware Trends Report 2023, 93 % kybernetických útoků je zaměřeno na zálohovací úložiště a 45 % cílí na produkční data.

Účastníci konference VeeamON Tour: Expand 2023 budou mít mimo jiné i příležitost zjistit, jak využít více než 500 nových funkcí a vylepšení řešení Veeam Backup & Replication v12 k modernizaci své ochrany dat a implementaci neměnných řešení pro odolnost a obnovu dat, která zabrání útokům i dalším katastrofám. Program konference nabídne i detailní pohled na řešení Microsoft 365 Backup nebo Kubernetes Data Protection with Kasten K10.

Účast na konferenci je zdarma a registrace je možná již nyní na stránkách konference.

Podrobnosti

Datum:
12/09/2023
Webová stránka:
https://go.veeam.com/veeamon-tour-2023-cz-sk

Pořadatel

Veeam Software
View Pořadatel Website

Místo konání

Spojka Events Karlín, Praha