Načítám Akce

« Všechny Akce

  • akce již proběhla.

VMware Experience Day 2021

07/12/2021

Zajímaví hosté zastupující AWS, Microsoft, Google Cloud nebo Geetoo, zásadní témata i vystoupení populární komičky. To vše na online semináři VMware v úterý 7. prosince.

Aby mohly firmy po celém světě efektivně využívat výhody cloudu, musí se zabývat otázkou jeho efektivní správy, stability i bezpečnosti – ať se jedná o privátní, nebo veřejný cloud. A co teprve multi-cloud? Co nejčastěji firmy brzdí ve využívání veřejných cloudů? Jaký je přístup firem k bezpečnosti? Jak migrovat aplikace do veřejného cloudu? A jak si zajistit správnou automatizaci nebo bezpečný přístup k aplikacím?

Na tato i další témata budou se zástupci předních hráčů na trhu – jako jsou AWS, Microsoft, Google Cloud nebo Geetoo – na vánoční konferenci Experience Day diskutovat experti českého a slovenského týmu VMware. Mezi nimi odborník na multi-cloud Pavel Kovář, specialista na automatizaci Karel Rudišar, Senior Solution Engineer s akcentem na SDDC a cloudové strategie Petr Rada či expert na kubernetes Tomáš Michaeli.

Vánoční hvězdou, která prozáří oblaka multi-cloudu, pak bude moderátorka a komička Adéla Elbel, která přijala pozvání, aby dávkou svého osobitého humoru zpříjemnila a odlehčila informacemi nabytému úternímu dopoledni.

Virtuální vánoční Experience Day se koná v úterý 7. 12. od 9:30. Detailní informace, program a registrační formulář naleznete na internetových stránkách akce. Účast na půldenním online semináři je samozřejmě zdarma.

 

Místo konání

online