Načítám Akce

« Všechny Akce

  • akce již proběhla.

World Data Congress 2023

07/03/2023

Mezinárodní konference zaměřená na data, World Data Congress, se uskuteční 7. března 2023 v prostorách Martinického paláce na Pražském hradě. Akci zaměřenou na aktuální témata, jako jsou AI, IT, kybernetická bezpečnost, robotizace, vzdělávání nebo legislativa, pořádá Startup Disrupt, provozovatel stejnojmenné globální platformy pro startupy a inovátory.

World Data Congress je největší konference zaměřená na trendy, inovace a novinky týkající se dat. Jde o jedinečnou akci, na které se setkají inovátoři, vizionáři, vývojáři, inženýři, techničtí ředitelé i vedoucí pracovníci firem, aby sdíleli své nápady, vize a zkušenosti. A vy byste si to rozhodně neměli nechat ujít, protože půjde o den plný networkingu, informací, novinek a chybět nebudou ani inspirativní panelové diskuse a keynotes od těch nejpovolanějších napříč několika obory.

Hlavním hostem konference bude Dr. David Hanson, zakladatel společnosti Hanson Robotic, která vyvinula humanoidního robota Sophia. Dr. Hanson věří, že roboti, kteří napodobují lidské chování i vzhled, se v dohledné době prosadí v různých oblastech, jako jsou například vzdělávání, zdravotnictví a zábava. Mezi dalšími řečníky vystoupí Petr Očko Z Ministerstva průmyslu a obchodu, digitální poradkyně z Estonska Erika Piirmets, Richard Simon z T-Systems a mnoho dalších.

V elegantním prostředí Martinického paláce budete moci také obdržet informace o nejnovějších trendech a inovacích, které nabízejí české i mezinárodní společnosti. Během celého dne bude k dispozici zázemí s občerstvením a bohatý doprovodný program, aby bylo zajištěno pohodlné a inspirativní prostředí pro všechny hosty. Po ukončení konference návštěvníci obdrží videozáznam, který jim umožní zopakovat si celou událost a použít získané informace k dalšímu rozvoji.

Kompletní harmonogram konference a seznam řečníků najdete na www.datacongress.cz, kde můžete rovněž zakoupit vstupenky na akci. Hlavním organizátorem akce je globální platforma pro startupy a inovátory StartupDisrupt.com. Hlavní myšlenkou této platformy je propojit byznys a startupový ekosystém. Startup Disrupt organizuje pravidelně komunitní akce, konference, workshopy, webináře pro startupy, foundery a technologické inovátory z celého světa.

Podrobnosti

Datum:
07/03/2023

Místo konání

Pražský hrad
Praha,

Pořadatel

Startup Disrupt