Acer Chromebook 11 získal při udílení cen Computex d&i Awards 2018 zlato

05. červen 2018 20:54 0 komentářů

Společnost Acer také obdržela řadu ocenění Computex Best Choice Awards v oblasti IoT, hraní a spotřebitelských technologií

Společnost Acer získala zlaté ocenění d&i na veletrhu Computex 2018 za výjimečný design a celkem obdržela čtyři d&i ocenění – ve spolupráci mezi iF Design of Germany a TAITRAi. Acer také získal tři ocenění Computex Best Choice Awards, která spoluorganizuje společnost TCAii, a to v oblasti IoT, hraní a mobilních komunikací. Vyzdvihnutí designu produktů zvýrazňuje odhodlání společnosti Acer zaměřovat se na člověka a intuitivní technologie, které uživatelům přinášejí užitek.

Ocenění Computex d&i Awards

Výherce ocenění Computex d&i (design a inovace) vybrala porota složená z mezinárodních expertů shromážděných v Tchaj-peji, kde se členové této poroty specializují na různé obory a hodnotí 212 položek z 10 zemí. Z oceněných položek získaly jen tři produkty nejvyhledávanější ocenění – zlaté ocenění COMPUTEX d&i gold award 2018.

Acer Chromebook 11 – vítěz zlatého ocenění d&i gold award Robustní a odolný Acer Chromebook 11 navržený pro vzdělávací trh dokáže odolat většině nárazů, polití vodou a je vybaven 4G LTEiii pro připojení k internetu a přístup k datům na cestách. Zesílené tělo a panty jej činí odolnějším vůči kroucení a namáhání, a to i v případech, kdy jej studenti budou cpát do svých batohů. Kromě toho pomáhá ochránit chromebook i struktura rohového štítu a klávesnice s gumovým nárazníkem, aby odolal pádům z výšky až 122 cm. Tyto funkce zajišťují, že bude chromebook chráněn ať už při přepravě nebo při náhodném shození ze stolu. Protiskluzové vzorování na zadní straně víka usnadňuje uchopení chromebooku a pomáhá zabránit jeho vyklouznutí z rukou studentů.

Acer Chromebox

Neuvěřitelně malý a všestranný Chromebox se může pochlubit zjednodušeným designem, který šetří prostor a nabízí tři flexibilní režimy: naplocho, nastojato a VESA uchycení. Je snadné jej umístit prakticky kdekoli. Acer Chromebox je skvělou volbou pro používání na stole v počítačových laboratořích a knihovnách. Je vybaven dvojitou anténou, která poskytuje rychlejší a spolehlivější bezdrátové připojení pro celkově plynulejší surfování na internetu. Uživatelé mají přístup k multimédiím na externích jednotkách prostřednictvím portu USB 3.0. Acer Chromebox také obsahuje vestavěnou ochranu proti virům, takže zůstává zabezpečený a současně uživatelům poskytuje klid. Používá webovou konzolu pro správu, která usnadňuje jeho nasazení, stejně jako vzdálenou správu uživatelů, zařízení a aplikací. Navíc nebudou uživatelé obtěžováni aktualizacemi, protože ty se provedou automaticky.

Acer Swift 7

Nový Acer Swift 7 je nejtenčí notebookiv na světě navržený s propracovanými detaily a důmyslným zpracováním. Se svou tloušťkou pouhých 8,98 mm je nový Swift 7 neustále připojeným počítačem s Windows 10 a skvělou mobilitou. I přes svou mimořádně snadno přenosnou konstrukci se může pochlubit výkonným procesorem Intel® Core™ i7, celodenní výdrží na baterii a důvěryhodným 4G LTE3 připojením s technologií vestavěné SIM. Celohliníková unibody konstrukce notebooku Swift 7 lahodí oku a je i příjemná na dotyk – ideální pro moderní profesionály hledající sofistikovaný vzhled.

Acer Switch 7 Black Edition

Průkopnický Acer Switch 7 Black Edition je prvním pasivně chlazeným notebookem 2 v 1 na světě vybaveným dedikovanou grafikou, a to díky inovativní bezventilátorové technologii chlazení Dual LiquidLoop™ od Aceru. Nový Switch 7 Black Edition navržený pro maximální mobilitu je neuvěřitelně všestranný a po odpojení klávesnice váží méně než 1,18 kg. Štíhlé a lehké tělo zařízení Switch 7 Black Edition má povrch z kartáčovaného hliníku pro větší robustnost a příjemný pocit na dotek.

Ocenění Computex Best Choice Awards

Acer Air Monitor

Acer Air Monitor je navržen k tomu, aby pomohl udržet přehled o kvalitě vzduchu v místnosti, přičemž se může pochlubit elegantním a jednoduchým designem. Zařízení umožňuje sledování klíčových indikátorů kvality vzduchu v reálném čase prostřednictvím specializované aplikace pro chytré telefony a barevného dýchajícího LED světa umístěného na těle přístroje. Kromě toho lze pro dotazování na kvalitu vzduchu ve vnitřním prostoru použít i hlasové příkazy, protože zařízení spolupracuje s asistentkou Amazon Alexa.

Headset Acer Windows Mixed Reality

Headset Acer Windows Mixed Reality umožňuje uživatelům komunikovat se softwarem pomocí gest, pohledu a hlasu. Přiložené snímače pohybu od společnosti Acer využívají bezdrátovou technologii Bluetooth, takže hráči mohou interagovat a komunikovat s digitálními objekty ve smíšené realitě. Jsou vybaveny tlačítkem Windows 10, touchpadem, tlačítkem pro uchopení objektu a konstelačními světly, které nejenže vypadají stylově, ale především slouží k synchronizaci náhlavní soupravy s řídicími jednotkami ve virtuálním prostoru. Díky integrovanému sledování inside-out pomocí kamery vestavěné v náhlavní soupravě není třeba vrtat otvory do stěny nebo nastavovat přídavný hardware. Sledování polohy 6 stupňů volnosti zahrnuje pohyb dopředu/zpět, nahoru/dolů, doleva/doprava, stejně jako stoupání, zatáčení a kolébání.

Acer Leap Beads

Acer Leap Beads přinášejí do elektroniky kulturu. Jde o chytré modlitební korálky, které pomáhají budhistům v počítání, kolikrát oslavili svou mantru díky sledování pomocí čipu, kolikrát se mala obtočila kolem jejich prstů, aby se mohli soustředit na zpěv, a ne na počítání. Korálky počítají digitalizované zásluhy a ve spojení se sociálními sítěmi mohou uživatelé věnovat své zásluhy přátelům prostřednictvím cloudu. Jde také o zařízení pro sledování zdraví, monitoruje spánek, spálené kalorie a uživatelům přináší zcela nové zážitky, o kterých se jim ani nesnilo.


Komentáře

RSS 

Komentujeme

Když obrázek není tím, čím se zdá být

Pavel Houser , 10. listopad 2018 06:30

Problematika falešných zpráva je dnes módní záležitostí. Následující výzkum se zaměřuje na jeden spe...

VíceRSS 

Zprávičky

Novým generálním ředitelem Autocontu je bývalý šéf Oracle Sameš

ČTK , 15. listopad 2018 12:44

Autocont se zaměřuje na poskytování komplexních IT řešení a služeb pro firmy a státní správu....

Více 0 komentářů

Lagardeová: Centrální banky by měly vydávat digitální měny

ČTK , 15. listopad 2018 08:00

Některé centrální banky, včetně švédské, kanadské a čínské, již uvažují o emisích digitálních měn ve...

Více 0 komentářů

Rostly ceny smartphonů, počítačů i tiskáren

Pavel Houser , 14. listopad 2018 11:53

Trh s technickým spotřebním zbožím zaznamenal podle statistik GfK v České republice ve 3. čtvrtletí ...

Více 0 komentářů

Starší zprávičky

Zisk Foxconnu ve čtvrtletí stoupl o 18 %

ČTK , 14. listopad 2018 10:22

Apple varoval, že jeho předvánoční tržby budou horší, dodavatelům součástek Applu také hrozí slabší ...

Více 0 komentářů

Macronova dohoda o zabezpečení kyberprostoru nemá podporu velmocí

ČTK , 14. listopad 2018 09:00

MIT: Bylo by lepší začít s užším projektem ve snaze zakázat kyberútoky na klíčovou infrastrukturu....

Více 0 komentářů

Vodafone se v pololetí kvůli odpisům a Indii propadl do ztráty

ČTK , 14. listopad 2018 08:00

Akcie firmy od začátku letošního roku klesly zhruba o 39 procent. ...

Více 0 komentářů

EY představila prototyp blockchainu pro privátní transakce v platformě Ethereum

Pavel Houser , 13. listopad 2018 10:41

Společnosti budou moci bezpečně provádět transakce díky sadě nástrojů a služeb EY Ops Chain Public E...

Více 0 komentářů