Kontejnery v cloudu: Nové konzultační řešení Red Hat

21. květen 2018 13:11 0 komentářů

Podniková platforma Red Hat OpenShift Container Platform, linuxový kontejner a aplikační platforma založená na technologii Kubernetes.

Firmy potřebují uvádět nové služby a produkty na trh rychleji, mají-li si uchovat konkurenceschopnost. Tržní trendy naznačují, že z mnoha důvodů budou v nadcházejících letech používat kombinaci fyzických, virtualizovaných a nativně cloudových aplikací. Red Hat zavádí novou nabídku konzultací Kontejnery v cloudu zahrnující osobní mentoring s cílem podpořit firemní agilitu s použitím Red Hat OpenShift Container Platform na Red Hat OpenStack Platform.

Dny, kdy každý nový projekt vyžadoval nový hardware, kabeláž, přidělení prostředků a ruční instalaci běhových prostředí, jsou minulostí. End-to-end řešení připravené k nasazení umožní organizacím snáze vytvářet a nasazovat nativní cloudové aplikace a spravovat zátěž napříč hybridním cloudem, což jim pomůže s modernizací informační infrastruktury a nebude degradovat jejich dosavadní investice.

Podniková platforma Red Hat OpenShift Container Platform, linuxový kontejner a aplikační platforma založená na technologii Kubernetes společnosti Red Hat, pomáhá vývojářům snáze vytvářet a nasazovat téměř jakoukoli veřejnou či soukromou infrastrukturu bez ohledu na architekturu aplikace. S technologií OpenStack pak výkonnost systému Red Hat Enterprise Linux kombinuje platforma Red Hat OpenStack Platform, která přináší škálovatelnou, spolehlivou a bezpečnější infrastrukturu pro tvorbu a správu otevřeného soukromého cloudu. OpenStack přináší programovatelnou infrastrukturu, nezbytnou pro efektivní běh rozmanitých škálovatelných úkolů v režimu on premise. Společně tyto platformy automatizují vrstvy služeb typu Infrastructure-as-a-Service (IaaS) a Container-as-a-Service (CaaS), které zajišťují integrovanou konzistenci a vylepšené možnosti správy dat prostřednictvím soustavy informačních technologií.

Pro organizace, které chtějí nasadit Red Hat OpenShift Container Platform na Red Hat OpenStack Platform, zavádí Red Hat novou nabídku konzultací s názvem Kontejnery v cloudu. Ta zahrnuje osobní mentoring s cílem podpořit firemní agilitu s využitím těchto technologií. S pomocí technologie kontejnerů v cloudu mohou zákazníci snáze řešit složité úkoly související s nasazováním kontejnerů na cloudové platformy, zaměřit se na transformaci organizační kultury a diferencované firemní inovace. Přístup zahrnuje:

Rozbor: Zákazníci a konzultanti Red Hat společně identifikují potřeby firmy, klíčové metriky, omezení a požadované výsledky pro úspěšné přijetí kontejnerového cloudu.

Návrh: V rámci několika školení pod vedením architektů tým stanoví minimální životaschopný model kontejnerového cloudu včetně plánované zátěže pro úvodní nasazení.

Nasazení: Společně s odborníky společnosti Red Hat zákazníci vytvoří prostředí OpenStack optimalizované pro technologii OpenShift s prověřenou architektonickou strukturou. Nasadí na platformu úvodní aplikaci včetně kontejnerizace a uvedení do produkce prostřednictvím automatizovaného řetězce nasazení založeného na elastických, otevřených a kontejnerovaných cloudových základech.

Školení: Praktické vedení a školení na vyžádání v oblasti cloudouvé infrastruktury a moderních postupů v oblasti dodávek softwaru napomohou týmům uvést Red Hat OpenShift Container Platform na nové infrastruktuře do provozu a zprostředkovat prostředí OpenShift běžící na Red Hat OpenStack Platform.

Iterace: V rámci konzultací s experty Red Hat posoudí zákazníci výsledky a identifikují potenciální budoucí činnost, aby mohli i nadále optimalizovat provozní možnosti, rozšířit portfolio nativních cloudových aplikací, rozšířit pracovní zátěž do hybridních cloudových prostředí a transformovat proces dodávek prostřednictvím programu Red Hat Open Innovation Labs. V rámci programu si zákazníci rovněž osvojí schopnosti pomocí:

Studijního předplatného Red Hat, jež na vyžádání poskytuje přístup k rozsáhlému katalogu online výukových zdrojů Red Hat s možností vlastního tempa studia v rámci jednoho ročního poplatku. Týmy IT se tak mohou připravit na práci s kontejnery a cloudovými platformami. Studijní předplatné Red Hat rovněž zákazníkům nabízí podrobnější výklad konkrétních případů použití v průběhu spolupráce s konzultanty společnosti Red Hat na vývoji a zprovoznění integrované, nativně kontejnerové platformy.

Konzultanti společnosti Red Hat pomohou sladit týmy a zjednodušit procesy tak, aby podnikové systémy a aplikace mohly efektivněji spolupracovat pomocí kontejnerové platformy Red Hat OpenShift Container Platform, platformy Red Hat OpenStack Platform a proprietárních technologií. Konzultační týmy Red Hat komunikují přímo s podporou společnosti Red Hat a organizacemi zaměřenými na vývoj produktů a mají hluboké znalosti technologií open source i proprietárních systémů a aplikačních platforem na trhu, což zákazníkům zprostředkuje úplnější pohled na jejich vlastní firmy. Konzultační oddělení společnosti Red Hat využívá principy mentoringu, který umožňuje správný přenos znalostí potřebný k nastartování implementace u zákazníka.


Komentáře

RSS 

Komentujeme

Co s genetickými databázemi?

Pavel Houser , 07. říjen 2018 15:00

Jak bylo oznámeno již v letos dubnu, tzv. zabijáka z Golden State odhalily veřejné genetické databáz...

Více

Kalendář

17. 10.

19. 10.
Future Forces Forum 2018
19. 10.

21. 10.
Game City 2018
20. 10. WordCamp Brno 2018RSS 

Zprávičky

Francouzská OVH chce v cloudu konkurovat Googlu a Amazonu

ČTK , 18. říjen 2018 13:24

Francouzský poskytovatel webhostingu a cloudových služeb OVH hodlá v příštích letech ztrojnásobit in...

Více 0 komentářů

ČTÚ dal pokutu T-Mobile

Pavel Houser , 18. říjen 2018 09:00

Mimosoudní vymáhání neplatně sjednaných smluvních pokut je agresivní obchodní praktikou. ČTÚ za tent...

Více 1 komentářů

Výnos operátorů za minutu hovoru za šest let klesl na polovinu

ČTK , 18. říjen 2018 08:00

Průměrný výnos tuzemských mobilních operátorů za jednu minutu hovoru klesl za šest let na polovičníc...

Více 0 komentářů

Starší zprávičky

Slovenské ministerstvo zahraničí bylo cílem kybernetického útoku

ČTK , 17. říjen 2018 15:12

Zatím není známo, k jakým dokumentům se útočníci mohli dostat....

Více 0 komentářů

Výrobce telefonů čekají v Evropě poplatky za Google Play

ČTK , 17. říjen 2018 10:00

Zavedení licenčních poplatků má podle Google kompenzovat výpadek příjmů spojený se splněním požadavk...

Více 1 komentářů

Primární nabídka by mohla ohodnotit Uber až na 120 mld. dolarů

ČTK , 17. říjen 2018 09:00

Částka by to byla větší než hodnota automobilek General Motors, Ford a Chrysler Fiat dohromady....

Více 0 komentářů

Počet výdejních míst českých e-shopů letos přesáhne 9600

ČTK , 17. říjen 2018 08:00

Vyzvednutí zboží nakoupeného na internetu na výdejním místě v okolí bydliště je stále oblíbenější na...

Více 0 komentářů