Pokračující růst: it-sa 2019 představí zabezpečení IT ve čtyřech veletržních halách

31. May 2019 17:22 0 komentářů

Nové platební modely, globální sítě výrobních řetězců a e-zdraví – digitalizace mění, jak žijeme a pracujeme. A nese s sebou nebezpečí. Kybernetičtí zločinci vybírají bankovní účty, zastavují montážní linky nebo si dokonce podmaňují zdravotnická zařízení. Jako veletrh v oblasti kybernetické bezpečnosti s největším počtem vystavovatelů na světě nabídne it-sa od 8. do 10. října 2019 na norimberském výstavišti ucelené spektrum produktů a řešení pro lepší zabezpečení IT.

Předchozí edice zaznamenala nová rekordní čísla: 698 vystavovatelů a 14 290 odborných návštěvníků a manažerů s rozhodovací pravomocí. Letos poprvé it-sa obsadí čtyři haly, aby vyhověla dále rostoucímu zájmu. Doprovodný kongresový program Congress@it-sa začíná už den předem, a to i letos výročním zasedáním pracovníků spolkových zemí a obcí zodpovídajících za zabezpečení IT. Rovněž už 7. října se koná UP19@it-sa, druhá edice CyberEconomy Match-upu u příležitosti veletrhu it-sa.

S dvojciferným růstem nyní ve čtyřech veletržních halách

Už několik let zaznamenává it-sa dvouciferné tempo růstu co do účasti vystavovatelů a návštěvníků, a odráží tak razantní vývoj v oblasti zabezpečení IT. V průzkumu německé asociace pro IT security TeleTrusT o preferencích členských firem, pokud jde o veletrhy, se it-sa opět dostala na špičku. „Největší popularitě mezi německými výrobci řešení pro zabezpečení IT se v současné době těší it-sa v Norimberku a RSA v San Francisku,“ oznámila asociace

Pokračující růst: it-sa 2019 představí zabezpečení IT ve čtyřech veletržních halách Tisková informace – květen 2019 strana 2/3 v dubnu. Strmě nahoru směřuje také křivka udávající výstavní plochu rezervovanou zapojenými firmami. „Dnes, pět měsíců před it-sa 2019, už plocha stánků dosud přihlášených vystavovatelů přesahuje výsledek poslední akce,“ uvádí Frank Venjakob, výkonný ředitel veletrhu it-sa ve společnosti NürnbergMesse. Na it-sa 2019 bude předchozí konstelace hal rozšířena o halu 11.0, aby bylo možné realizovat požadovanou plochu stánků.

Atraktivní program veletrhu, fór a kongresu

Rýsují se první zlaté hřeby it-sa 2019. Stejně jako v předchozích letech nabídne Startup@itsa mladým firmám speciální prezentační plochu za atraktivních podmínek. Společná veletržní prezentace IT security firem z Baskicka je prvním zahraničním společným stánkem, který už byl na it-sa 2019 potvrzen. Program otevřených fór přiláká i v letošním roce kolem 350 očekávaných přednášek. V každé hale se budou konat četné krátké přednášky vystavovatelů, které osvětlí otázky zabezpečení IT z pohledu managementu a technologií. K vrcholům budou patřit položky programu, které jsou označeny jako „it-sa insights“ – produktově neutrální přednášky a diskuze expertů z asociací a organizací, jakož i „mezinárodní fórum“ jako ryze anglickojazyčné přednáškové pódium. Mezi příspěvky na fórech budou mít zvláštní místo také právní otázky a trendy v oblasti bezpečnosti IT, jako je využití umělé inteligence a zabezpečení IT pro čtvrtou průmyslovou revoluci a kritické infrastruktury. Doprovodný kongresový program bude zahájen 7. října. Výzvami pro manažery v oblasti zabezpečení IT se bude zabývat několik akcí zaměřených na různé aspekty kybernetické bezpečnosti. Výroční zasedání pracovníků spolkových zemí a obcí zodpovídajících za zabezpečení IT opět učiní Congress@it-sa významnou informační platformou pro odborníky ve veřejné správě.

CyberEconomy Match-up jde do druhého kola

Den před veletrhem it-sa na UP19@it-sa nastoupí dvanáct startupů z oblasti zabezpečení IT, aby stručnou prezentací přesvědčily potenciální investory. Na CyberEconomy Match-Upu pro začínající firmy a tvůrce se může prezentovat ten, komu se předtím podaří přesvědčit odbornou porotu. Ta hodnotí celkový balíček složený z nabídky, firmy a prodejní a marketingové strategie. Vítěz ceny UP19@it-sa Award obdrží individuální koučink a mentoring od Digital Hubu Cybersecurity a bavorského IT Security Clusteru.


Komentáře

RSS 

Komentujeme

Počítačové hry v hlavě – a to dokonce multiplayer

Pavel Houser , 03. August 2019 06:30
Pavel Houser

Tetris v podání vědců z University of Washington připomíná málem telepatii – jeden z hráčů vidí pada...

VíceKalendář

25. 08.

29. 08.
VMworld US 2019
05. 09.

06. 09.
Technical Computing Camp 2019
06. 09.

11. 09.
IFA 2019
RSS 

Zprávičky

Průzkum: Chytrým mobilem platí již téměř třetina Čechů

ČTK , 20. August 2019 14:40

Podíl Čechů platících svým chytrým mobilem je 31 %, zatímco v roce 2016 to bylo pouze 13 %. ...

Více 0 komentářů

Startup vyvinul pro umělou inteligenci největší čip na světě

ČTK , 20. August 2019 10:24

Nově vyvinutý čip obsahuje 1,2 bilionu tranzistorů....

Více 0 komentářů

Nordic Telecom si stěžuje u ÚOHS

Pavel Houser , 20. August 2019 08:00

Vnitro u zakázky pro záchranné sbory argumentuje utajením a chce uplatnit výjimku ze zákona o zadává...

Více 0 komentářů

Starší zprávičky

Huawei bude moci nakupovat americké součástky o 90 dní déle

ČTK , 19. August 2019 15:33

Ministerstvo obchodu USA také oznámilo, že zařadí na černou listinu zhruba 50 přidružených firem Hua...

Více 0 komentářů

Bezpečnostní rady státu jedná o kybernetickém útoku na ministerstvo zahraničí

ČTK , 19. August 2019 11:36

Ministerstvo zahraničí čelilo kybernetickému útoku v červnu....

Více 0 komentářů

V Irsku končí první šetření velké firmy okolo pravidel GDPR

ČTK , 19. August 2019 08:00

Celý proces zřejmě bude trvat měsíce, protože firma musí dostat čas na to, aby se mohla k vyšetřován...

Více 0 komentářů

Většina uživatelů sociálních sítí v USA by za ně byla ochotna platit

ČTK , 18. August 2019 08:00

Autoři dále spočítali, kolik by platformy vydělaly, pokud by vycházely pouze s příjmy od předplatite...

Více 0 komentářů