Řešení Dell Technologies Cloud urychluje cestu zákazníků k využívání multi-cloudových řešení

28. June 2019 15:06 1 komentářů

Nová cloudová řešení, podporovaná společnostmi Dell EMC a VMware, umožňují uskutečňovat konzistentní hybridní cloudové operace ve veřejném cloudu, privátním cloudu i hraničním prostředí.

Společnost Dell Technologies představila novou sadu řešení cloudové infrastruktury Dell Technologies Cloud, která zjednodušují nasazení a správu hybridních cloudových prostředí. Řešení Dell Technologies Cloud, které kombinuje výkon produktů společnosti VMware a infrastrukturu Dell EMC, odstraňuje složitost cloudu tím, že nabízí konzistentní infrastrukturu a provoz pro IT zdroje v různých veřejných a privátních cloudech a hraničních prostředích bez ohledu na jejich umístění.

Podle společnosti IDC používá více než 70 % společností několik cloudových prostředí a největší výzvou související s datovými centry, které čelí většina společností, je tak vývoj úspěšné multi-cloudové strategie. V důsledku využívání více cloudů musely organizace zavést mnoho konzolí pro správu a nesourodých procesů, které znemožňují provádění inovací a zvyšují složitost. Hybridní cloudový přístup je ideálním řešením z toho důvodu, že nabízí důvěrně známé rozhraní pro správu, které pokrývá všechny cloudy, a zjednodušuje tak celkové prostředí. Společnost VMware na základě výzkumu zjistila, že 83 procent subjektů, které přešly na cloudová řešení, hledá konzistentní infrastrukturu a provoz z datového centra do cloudu. Řešení Dell Technologies Cloud je navrženo speciálně tak, aby se s touto výzvou vypořádalo.

„Stále rozmanitější cloudová prostředí mají v mnohých organizacích za následek mimořádně vysokou složitost IT a není nikdo kvalifikovanější ani schopnější pomoci zákazníkům vyřešit tento problém, než společnost Dell Technologies,“ uvedl Jeff Clarke, místopředseda divize pro produkty a operace ze společnosti Dell Technologies. „Cloud není cíl, je to provozní model. Díky řešení Dell Technologies Cloud a společnému vývoji společností Dell EMC a VMware nabízíme jednotné hybridní cloudové prostředí. To poskytuje konzistentní infrastrukturu a provoz na každém místě, kde se cloud nachází, od místních datových center po veřejné cloudy a nově vznikající hraniční prostředí, takže naši zákazníci mohou získat větší kontrolu nad svou cestou k používání více cloudů.“

Lídr v oboru cloudové IT infrastruktury přináší jednodušší cloudové prostředí

Portfolio řešení Dell Technologies Cloud se skládá z nových platforem Dell Technologies Cloud a nové nabídky Datové centrum jako služba VMware Cloud on Dell EMC. Ty poskytují flexibilní rozsah možností IT a správy s těsnou integrací a jednotné prostředí pro nákup, nasazování, služby a financování, určené pro dodavatele. Řešení Dell Technologies Cloud poskytuje zákazníkům větší kontrolu jako provozní centrum jejich hybridních cloudů a místních prostředí s konzistentní cloudovou infrastrukturou pro všechny typy cloudů a rozsáhlou sadou více než 4 200 poskytovatelů zapojených do programu VMware Cloud Provider Program a poskytovatelů hyperškálování.

Tento hybridní cloudový přístup je dodáván prostřednictvím integrace hardwaru, softwaru, služeb a spotřebních možností od společnosti Dell, Inc., která je absolutním globálním lídrem, pokud jde o tržby v oblasti cloudové IT infrastruktury, a společnosti VMware, které bylo v nejnovějším průzkumu společnosti IDC přisouzeno 1. místo, pokud jde o tržby v oblasti softwaru pro správu cloudových systémů.

Řešení Dell Technologies Cloud doplňuje tuto základní technologii rozsáhlou sadou služeb s přidanou hodnotou, jako jsou zabezpečení, ochrana dat a správa životního cyklu. Usnadňuje dosažení úspěchu prostřednictvím služeb zaměřených na poradenství, nasazení infrastruktury, správu, podporu a vzdělávání a současně nabízí využívání IT infrastruktury podobné veřejnému cloudu.

Organizace, které nasazují řešení Dell Technologies Cloud, mohou:

  • Zvýšit pružnost využitím důvěrně známých nástrojů od společnosti VMware k zajištění, řízení, automatizaci a orchestraci aplikací pro různé možnosti nasazení více cloudů. To organizacím poskytuje flexibilitu pro umísťování úloh prostřednictvím jediného provozního centra do veřejných, privátních a hraničních cloudů, podporovaných rozsáhlou globální sítí poskytovatelů cloudových služeb.

  • Urychlit inovace přijetím jednoduché a rychlé cesty k nasazení hybridního cloudu. Díky platformě VMware Cloud Foundation, která je nyní dostupná nativně na zařízeních Dell EMC VxRail, nabízí platformy Dell Technologies Cloud první společně navrženou hybridní cloudovou infrastrukturu v oboru, která je úzce integrovaná s flexibilní a komplexní architekturou HCI od společnosti VMware. Zákazníci se také mohou rozhodnout pro rozšíření místního cloudového prostředí nasazením konvergované infrastruktury Dell EMC VxBlock 1000 a osvědčených úložných, výpočetních a síťových prostředků od společnosti Dell Technologies.

  • Zlepšit ekonomiku cloudu bezproblémovou správou aplikací v různých cloudech a současně úsporou času a nákladů odstraněním zbytečných změn platformy aplikací. Organizace mohou prostřednictvím finančních služeb společnosti Dell sladit způsob, jakým platí za IT, se způsobem, jakým obchodují, a to pomocí řady možností pro nakupování, pronajímání nebo využívání IT jako služby. Společnost IDC ve svém výzkumu zjistila, že řešení Dell Technologies Cloud může snížit celkové náklady na vlastnictví až o 47 % v porovnání s nativním veřejným cloudem.

  • Snížit obchodní rizika posílením důvěry v provoz prostřednictvím poskytování služeb IT podporovaných integrovaným zabezpečením a automatizovanou správou životního cyklu od dodavatelů cloudu, kterým podniky svěřují nejkritičtější úlohy. Organizace při zlepšování úrovně služeb a plnění obchodních požadavků těží ze zkušeností a důvěryhodných řešení poskytovatele nejlepší cloudové infrastruktury IT v oboru.

Divize Dell Technologies Services urychluje dosažení hodnoty pro platformy Dell Technologies Cloud pomocí uceleného portfolia služeb. To zahrnuje vývoj cloudové strategie a strategického plánu prostřednictvím řízených služeb a podpory. Po celou dobu nabízí divize Dell Technologies Services služby pro profilování aplikací za účelem vyhodnocení vhodnosti cloudu a migrace aplikací, implementaci a integraci infrastruktury a definování a vytváření rolí a procesů pro přechod na provozní model orientovaný na cloud.

Služba VMware Cloud on Dell EMC poskytuje cloudové prostředí pro datové centrum a hraniční prostředí

Služba VMware Cloud on Dell EMC kombinuje zařízení Dell EMC VxRail se základními technologiemi společnosti VMware, předběžně představenými pod názvem Project Dimension na konferenci VMworld 2018 US. Tato nabídka řešení Dell Technologies Cloud umožňuje organizacím využívat infrastrukturu, jako je veřejná cloudová služba, v datových centrech a hraničních prostředích. To umožňuje organizacím zaměřeným na IT zbavit se základních činností, například správy a údržby infrastruktury, prostřednictvím předplatného. Služba VMware Cloud on Dell EMC také nabízí obousměrné připojení k veřejným cloudům pro zajištění přenositelnosti aplikací a dat přes řídicí vrstvu hybridního cloudu.

Služba VMware Cloud on Dell EMC, která je dodávána formou modelu Datové centrum jako služba pro místní prostředí, je společně navržena a dodávána společností Dell Technologies s nepřetržitě poskytovanou službou, kterou plně spravuje společnost VMware. Organizace tak mohou přenechat správu infrastruktury, řešení problémů a údržbu společnosti VMware, a místo toho se soustředit na odlišení své firmy vytvářením inovativních aplikací. Mohou také využívat datové služby podnikové třídy, zabezpečení a odolnost integrované do řešení a poskytování doplňkových služeb, jako je zálohování, zotavení po havárií nebo shlukový přenos.

Dostupnost

  • Platformy Dell Technologies Cloud jsou nyní dostupné globálně.

  • Datové centrum jako služba Dell Technologies Cloud, které je dodáváno jako služba VMware Cloud on Dell EMC se zařízeními VxRail, je v současné době dostupné v nasazeních jako beta verze s omezenou dostupností pro zákazníky. Plná dostupnost je plánována na druhou polovinu roku 2019.


Komentáře

musa #0
musa 02. July 2019 06:22


Musím říct, že jsem svou prací ohromil. Miloval jsem číst takový druh článku, který je jedním z nich, našel jsem zde spoustu zajímavých informací. tento web je ideální pro mé znalosti, které potřebuji. http://slitherio-o.com

RSS 

Komentujeme

Počítačové hry v hlavě – a to dokonce multiplayer

Pavel Houser , 03. August 2019 06:30
Pavel Houser

Tetris v podání vědců z University of Washington připomíná málem telepatii – jeden z hráčů vidí pada...

VíceKalendář

25. 08.

29. 08.
VMworld US 2019
05. 09.

06. 09.
Technical Computing Camp 2019
06. 09.

11. 09.
IFA 2019
RSS 

Zprávičky

Na webu Amazonu se prodávaly tisíce problémových produktů

ČTK , 25. August 2019 08:00

Američtí technologičtí giganti ztratili kontrolu nad svými platformami. Amazon se čím dál víc vyvíjí...

Více 0 komentářů

Huawei uvádí na Ascend 910, procesor pro AI

Pavel Houser , 24. August 2019 08:00

Huawei uvedla procesor Ascend 910 a MindSpore, framework pro výpočty související s umělou inteligenc...

Více 0 komentářů

VMware koupí Pivotal Software a Carbon Black za téměř 5 miliard dolarů

ČTK , 23. August 2019 10:05

Kontrolním akcionářem VMware i Pivotal Software je Dell. ...

Více 0 komentářů

Starší zprávičky

Ostravský startup vyvíjí virtuální realitu pro výrobní firmy

ČTK , 23. August 2019 10:04

Produkty firmy už používají například společnosti Continental nebo Tieto. ...

Více 0 komentářů

Regulátoři EU zkoumají plány Facebooku na digitální měnu

ČTK , 23. August 2019 08:00

Facebook ujišťuje, že nebude mít přístup k údajům o transakcích s novou měnou....

Více 0 komentářů

Nad rámec rozpočtů půjde na digitalizaci příští rok 492 mil. Kč

ČTK , 22. August 2019 10:00

Do roku 2021 má plně fungoval portál občana, tak, aby lidé s novými občanskými průkazy mohli řešit v...

Více 0 komentářů

Amazon pokračuje v náboru pro centrum v Dobrovízi, zvyšuje mzdy

ČTK , 22. August 2019 09:00

Amazon nyní nabírá pracovníky pro distribuční centrum, a to i na kvalifikované pozice....

Více 0 komentářů