Sophos jmenoval RSM CZ novým Gold Partnerem v ČR a na Slovensku

14. August 2019 12:58 0 komentářů

RSM CZ, renomovaný dodavatel v oblasti poradenských služeb a informačních technologií, získává status Gold Partnera bezpečnostního lídra Sophos; současně v rámci programu Sophos MSP Connect nově zákazníkům nabízí i komplexní řízenou bezpečnost nové generace.

Společnost Sophos, celosvětový lídr v oblasti ochrany sítí a koncových bodů, oznámil jmenování nového Gold partnera pro Českou republiku a Slovensko. Stala se jím společnost RSM CZ, člen globální sítě RSM International, která úspěšně dosáhla náročných technických i obchodních limitů potřebných pro certifikaci. Díky dosažení úrovně Gold partnerského programu společnosti Sophos může nyní RSM CZ svým zákazníkům nabízet řešení v oblasti ICT bezpečnosti za výhodných cenových podmínek včetně pokročilé technické i obchodní podpory výrobce. Kromě dosažení Gold partnerské úrovně získala RSM CZ také certifikaci programu Sophos MSP Connect, který jí umožní připojit všechny zákazníky do jednoho uceleného a snadno použitelného bezpečnostního řešení nové generace a nabízet zákazníkům bezpečnostní produkty značky Sophos formou služby na bázi měsíčního účtování.

RSM CZ působí již více než 25 let na trhu. Svým zaměřením se řadí mezi společnosti poskytující profesionální komplexní IT služby v oblasti bezpečnosti, cloud computingu, podnikových aplikací, IT infrastruktury a outsourcingu a vývoje software. Současně RSM CZ poskytuje i služby tradičního ekonomického poradenství v oblasti jak daní, účetního a mzdového poradenství, oceňování a management consultingu, tak fúzí a akvizic, korporátních financí a trustových služeb.

Sophos v rámci partnerského programu nabízí více než 47 000 svých obchodních partnerů přístup k řadě užitečných služeb a aktuálních informací, k produktovým updatům i marketingovým a podpůrným nástrojům, on-line školením a komplexní předprodejní i poprodejní podpoře, které mají za cíl podpořit jejich podnikání a vést k získání konkurenční výhody. Program Sophos MSP Connect v sobě spojuje více něž 30 let odborných znalostí a zkušeností s bojem proti oportunistickým a cíleným bezpečnostním útokům. Výhodou programu je kromě integrace všech řešení pro ochranu koncových bodů a sítí do jedné široce uznávané bezpečnostní platformy s centrálním řízením i možnost nabízet všechny produkty formou pronájmu na bázi měsíčního účtování. Přidanou hodnotou tohoto obchodního modelu je přesun nákladů na zajištění bezpečnosti z kategorie CAPEX do OPEX a flexibilní licencování produktů.

„Společnost RSM CZ je již několik let naším významným obchodním partnerem. Oceňujeme jeho příkladnou prozákaznickou orientaci, profesionalitu i osobní nasazení všech zaměstnanců a za toto úsilí jim chceme poděkovat. Věříme, že společnost RSM CZ plně využije výhody partnerské úrovně Gold a naše spolupráce se bude dále úspěšně rozvíjet. Spokojený partner znamená i spokojený zákazník, a to je prvořadý cíl obou našich společností,” říká Patrick Müller, Senior Channel Account Executive Czech Republic & Slovakia.

„Technologie společnosti Sophos jsou pro nás dlouhodobě zárukou vysokého standardu, díky němuž poskytujeme našim zákazníkům řešení bezpečnosti na té nejvyšší úrovni. Se Sophos Synchronized Security a jednotné platformě Sophos Central jsme schopni zákazníkům nabídnout komplexní řešení ochrany proti hrozbám dnešního internetového prostředí jako phishing, malware, ransomware, atd. Toto nám umožňuje mj. unikátní spolupráce mezi síťovými bezpečnostními prvky a koncovými stanicemi, které technologie Sophos nabízí. Nově nám Sophos MSP Connect umožňuje poskytovat tyto služby flexibilně dle individuálních požadavků zákazníka. Získání statusu Gold partnera je potvrzením vysoké kvalifikace našich specialistů, kteří jsou schopni navrhnout bezpečnostní řešení i rozsáhlých síťových celků.” říká Jan Doleček, Head of IT Infrastructure & Networking RSM CZ.


Komentáře

RSS 

Komentujeme

Počítačové hry v hlavě – a to dokonce multiplayer

Pavel Houser , 03. August 2019 06:30

Tetris v podání vědců z University of Washington připomíná málem telepatii – jeden z hráčů vidí pada...

VíceKalendář

25. 08.

29. 08.
VMworld US 2019
05. 09.

06. 09.
Technical Computing Camp 2019
06. 09.

11. 09.
IFA 2019
RSS 

Zprávičky

Nad rámec rozpočtů půjde na digitalizaci příští rok 492 mil. Kč

ČTK , 22. August 2019 10:00

Do roku 2021 má plně fungoval portál občana, tak, aby lidé s novými občanskými průkazy mohli řešit v...

Více 0 komentářů

Amazon pokračuje v náboru pro centrum v Dobrovízi, zvyšuje mzdy

ČTK , 22. August 2019 09:00

Amazon nyní nabírá pracovníky pro distribuční centrum, a to i na kvalifikované pozice....

Více 0 komentářů

Alibaba odkládá vstup na burzu v Hongkongu

ČTK , 22. August 2019 08:00

Odklad vstupu Alibaby na burzu v Hongkongu je pro tamní akciový trh velkým problémem....

Více 0 komentářů

Starší zprávičky

Nový Acronis True Image 2020: automatizace zálohování dle pravidla “3-2-1”

Pavel Houser , 21. August 2019 12:45

Acronis True Image 2020 kombinuje tradiční ochranu dat a kybernetickou bezpečnost do jednoho řešení....

Více 0 komentářů

Provozovateli mýtných systémů Kapsch klesl zisk, ale stouply tržby

ČTK , 21. August 2019 09:00

Kapsch prozatím provozuje systém elektronického mýtného také v ČR....

Více 0 komentářů

Čtvrtletní zisk firmy Xiaomi prudce klesl, růst tržeb zpomalil

ČTK , 21. August 2019 08:00

Čistý zisk čínského výrobce chytrých telefonů Xiaomi se ve 2. čtvrtletí propadl o 87 % na 1,96 milia...

Více 0 komentářů

Průzkum: Chytrým mobilem platí již téměř třetina Čechů

ČTK , 20. August 2019 14:40

Podíl Čechů platících svým chytrým mobilem je 31 %, zatímco v roce 2016 to bylo pouze 13 %. ...

Více 0 komentářů