Sophos jmenoval RSM CZ novým Gold Partnerem v ČR a na Slovensku

14. August 2019 12:58 0 komentářů

RSM CZ, renomovaný dodavatel v oblasti poradenských služeb a informačních technologií, získává status Gold Partnera bezpečnostního lídra Sophos; současně v rámci programu Sophos MSP Connect nově zákazníkům nabízí i komplexní řízenou bezpečnost nové generace.

Společnost Sophos, celosvětový lídr v oblasti ochrany sítí a koncových bodů, oznámil jmenování nového Gold partnera pro Českou republiku a Slovensko. Stala se jím společnost RSM CZ, člen globální sítě RSM International, která úspěšně dosáhla náročných technických i obchodních limitů potřebných pro certifikaci. Díky dosažení úrovně Gold partnerského programu společnosti Sophos může nyní RSM CZ svým zákazníkům nabízet řešení v oblasti ICT bezpečnosti za výhodných cenových podmínek včetně pokročilé technické i obchodní podpory výrobce. Kromě dosažení Gold partnerské úrovně získala RSM CZ také certifikaci programu Sophos MSP Connect, který jí umožní připojit všechny zákazníky do jednoho uceleného a snadno použitelného bezpečnostního řešení nové generace a nabízet zákazníkům bezpečnostní produkty značky Sophos formou služby na bázi měsíčního účtování.

RSM CZ působí již více než 25 let na trhu. Svým zaměřením se řadí mezi společnosti poskytující profesionální komplexní IT služby v oblasti bezpečnosti, cloud computingu, podnikových aplikací, IT infrastruktury a outsourcingu a vývoje software. Současně RSM CZ poskytuje i služby tradičního ekonomického poradenství v oblasti jak daní, účetního a mzdového poradenství, oceňování a management consultingu, tak fúzí a akvizic, korporátních financí a trustových služeb.

Sophos v rámci partnerského programu nabízí více než 47 000 svých obchodních partnerů přístup k řadě užitečných služeb a aktuálních informací, k produktovým updatům i marketingovým a podpůrným nástrojům, on-line školením a komplexní předprodejní i poprodejní podpoře, které mají za cíl podpořit jejich podnikání a vést k získání konkurenční výhody. Program Sophos MSP Connect v sobě spojuje více něž 30 let odborných znalostí a zkušeností s bojem proti oportunistickým a cíleným bezpečnostním útokům. Výhodou programu je kromě integrace všech řešení pro ochranu koncových bodů a sítí do jedné široce uznávané bezpečnostní platformy s centrálním řízením i možnost nabízet všechny produkty formou pronájmu na bázi měsíčního účtování. Přidanou hodnotou tohoto obchodního modelu je přesun nákladů na zajištění bezpečnosti z kategorie CAPEX do OPEX a flexibilní licencování produktů.

„Společnost RSM CZ je již několik let naším významným obchodním partnerem. Oceňujeme jeho příkladnou prozákaznickou orientaci, profesionalitu i osobní nasazení všech zaměstnanců a za toto úsilí jim chceme poděkovat. Věříme, že společnost RSM CZ plně využije výhody partnerské úrovně Gold a naše spolupráce se bude dále úspěšně rozvíjet. Spokojený partner znamená i spokojený zákazník, a to je prvořadý cíl obou našich společností,” říká Patrick Müller, Senior Channel Account Executive Czech Republic & Slovakia.

„Technologie společnosti Sophos jsou pro nás dlouhodobě zárukou vysokého standardu, díky němuž poskytujeme našim zákazníkům řešení bezpečnosti na té nejvyšší úrovni. Se Sophos Synchronized Security a jednotné platformě Sophos Central jsme schopni zákazníkům nabídnout komplexní řešení ochrany proti hrozbám dnešního internetového prostředí jako phishing, malware, ransomware, atd. Toto nám umožňuje mj. unikátní spolupráce mezi síťovými bezpečnostními prvky a koncovými stanicemi, které technologie Sophos nabízí. Nově nám Sophos MSP Connect umožňuje poskytovat tyto služby flexibilně dle individuálních požadavků zákazníka. Získání statusu Gold partnera je potvrzením vysoké kvalifikace našich specialistů, kteří jsou schopni navrhnout bezpečnostní řešení i rozsáhlých síťových celků.” říká Jan Doleček, Head of IT Infrastructure & Networking RSM CZ.


Komentáře

RSS 

Komentujeme

Počítačové hry v hlavě – a to dokonce multiplayer

Pavel Houser , 03. August 2019 06:30

Tetris v podání vědců z University of Washington připomíná málem telepatii – jeden z hráčů vidí pada...

VíceKalendář

25. 08.

29. 08.
VMworld US 2019
05. 09.

06. 09.
Technical Computing Camp 2019
06. 09.

11. 09.
IFA 2019
RSS 

Zprávičky

Bezpečnostní rady státu jedná o kybernetickém útoku na ministerstvo zahraničí

ČTK , 19. August 2019 11:36

Ministerstvo zahraničí čelilo kybernetickému útoku v červnu....

Více 0 komentářů

V Irsku končí první šetření velké firmy okolo pravidel GDPR

ČTK , 19. August 2019 08:00

Celý proces zřejmě bude trvat měsíce, protože firma musí dostat čas na to, aby se mohla k vyšetřován...

Více 0 komentářů

Většina uživatelů sociálních sítí v USA by za ně byla ochotna platit

ČTK , 18. August 2019 08:00

Autoři dále spočítali, kolik by platformy vydělaly, pokud by vycházely pouze s příjmy od předplatite...

Více 0 komentářů

Starší zprávičky

Larry Ellison má 75 let

ČTK , 17. August 2019 08:00

Larry Ellison stál u zrodu softwarového gigantu Oracle. Bývá popisován jako extravagantní multimilia...

Více 0 komentářů

ICT odborníků je v ČR stále nedostatek, medián mzdy je přes 52 tisíc Kč

Pavel Houser , 16. August 2019 10:00

Nejvíce si vydělají ICT odborníci v peněžnictví a pojišťovnictví, ať už se jedná o specialisty nebo ...

Více 0 komentářů

T-Mobile letos vyplatil dividendu 5,6 miliardy Kč

ČTK , 16. August 2019 09:01

Konkurenční O2 za loňský rok vyplatila akcionářům celkem 6,5 miliardy Kč....

Více 0 komentářů

Avast v pololetí zvýšil tržby o 9 % na 422 milionů USD

ČTK , 16. August 2019 09:00

Důležitou událostí první poloviny roku bylo vydání řešení pro Internet věcí....

Více 0 komentářů