Sophos zařazuje vyšší rychlost s novým partnerským programem

12. August 2019 13:57 0 komentářů

Restrukturalizace partnerské sítě umožní rychlejší rozvoj a vyšší slevy, využití řízených služeb i nových partnerských nástrojů.

Společnost Sophos, celosvětový lídr v oblasti ochrany sítí a koncových bodů, prostřednictvím nového partnerského programu ještě více usnadňuje přesun do světa synchronizovaného zabezpečení. Spolu s novým partnerským programem Sophos znovu klade důraz na partnerské kanály s rozšířenou nabídkou MSP (Managed Services Providers, poskytovatelé řízených služeb) a podporou prodeje, přičemž přizpůsobená struktura slev umožní partnerům efektivně působit na trhu.

Nový program vytváří přidanou hodnotu s cílem usnadnit a přizpůsobit spolupráci individuálním potřebám a růstu všem partnerům společnosti Sophos, ať už se jedná o distributory a poskytovatele implementačních služeb nebo společnosti se zájmem stát se specialistou na bezpečnostní řešení. Čtyři úrovně Autorizovaný, Stříbrný, Zlatý a Platinový partner zůstávají zachované, upraveny byly podmínky pro přechod na vyšší úroveň, aby se partneři mohli co nejsnáze rozvíjet a těžit z vyšších slev.

„Naším zájmem je generovat obchodní příležitosti a získávat potenciální zákazníky ruku v ruce s našimi partnery. Kromě organizačních změn se proto zvláště zaměřujeme na registraci nových obchodních případů a projektů,“ řekl Mariusz Rzepka, oblastní manažer prodeje pro východní Evropu. „V posledních měsících velmi intenzivně nasloucháme partnerům a vyhodnocujeme, kde je naše pozice dobrá a kde si můžeme vést ještě lépe. Restrukturalizace nám otevírá nové možnosti, jak využít výhod našeho řešení synchronizovaného zabezpečení a úspěšně soupeřit s konkurencí. Nesoustředíme se tak pouze na klasické oblasti, jakými jsou koncový bod a brána, ale vědomě se vydáváme do nových oblastí byznysu, které se před námi otevírají, jako například cloud. Mimo to, s nově vytvořeným týmem pro středně velké firmy jsme začali nabízet našim partnerům ještě větší podporu. Pomáháme partnerům identifikovat příležitosti pro zlepšení a předkládáme návrhy a témata, jež mohou vést k získání nových potenciálních zákazníků.“

Program MSP Connect

Firmy spolupracující se společností Sophos mají k dispozici řadu ověřených nástrojů, které byly v rámci nového partnerského programu vylepšeny a lze je využívat v partnerském portálu. Jedním z výrazných prvků této oblasti podpory jsou řízené služby. S pomocí programu MSP Connect mohou partneři nabízet svým zákazníkům kompletní ochranu s poskytovatelem, programem i bezpečnostním portfoliem řízeným prostřednictvím jednoduché platformy pro správu. Program MSP Flex navíc nabízí partnerům se zájmem o aktivní poskytování řízených služeb potřebný základní nástroj, přičemž Sophos poskytne i potřebné know-how v rámci komplexního programu školení a certifikací.

„Účinné zabezpečení informačních technologií je možné pouze v případě, že se zohledňují individuální potřeby firem a spolupráce je postavena na vzájemné důvěře,“ říká Rzepka. „Vyžaduje to individuální poradenství, odpovídající know-how a holistický přístup k řešením. Do hry zde vstupuje i týmová spolupráce společnosti Sophos s partnery, kdy se 100% soustředíme na nepřímý prodejní model a plně spoléháme na naše partnery i na úzkou, transparentní a spolehlivou spolupráci se vzájemnou důvěrou. Náš nový partnerský program tuto úzkou spolupráci ještě více zefektivňuje, jedná se tak o ideální výchozí bod pro všechny partnery, kteří chtějí dále rozšiřovat své podnikání v oblasti bezpečnosti informačních technologií a připravit se na budoucnost pomocí inovativních technologií a služeb.“


Komentáře

RSS 

Komentujeme

Počítačové hry v hlavě – a to dokonce multiplayer

Pavel Houser , 03. August 2019 06:30

Tetris v podání vědců z University of Washington připomíná málem telepatii – jeden z hráčů vidí pada...

VíceKalendář

25. 08.

29. 08.
VMworld US 2019
05. 09.

06. 09.
Technical Computing Camp 2019
06. 09.

11. 09.
IFA 2019
RSS 

Zprávičky

Larry Ellison má 75 let

ČTK , 17. August 2019 08:00

Larry Ellison stál u zrodu softwarového gigantu Oracle. Bývá popisován jako extravagantní multimilia...

Více 0 komentářů

ICT odborníků je v ČR stále nedostatek, medián mzdy je přes 52 tisíc Kč

Pavel Houser , 16. August 2019 10:00

Nejvíce si vydělají ICT odborníci v peněžnictví a pojišťovnictví, ať už se jedná o specialisty nebo ...

Více 0 komentářů

T-Mobile letos vyplatil dividendu 5,6 miliardy Kč

ČTK , 16. August 2019 09:01

Konkurenční O2 za loňský rok vyplatila akcionářům celkem 6,5 miliardy Kč....

Více 0 komentářů

Starší zprávičky

Avast v pololetí zvýšil tržby o 9 % na 422 milionů USD

ČTK , 16. August 2019 09:00

Důležitou událostí první poloviny roku bylo vydání řešení pro Internet věcí....

Více 0 komentářů

Fiskální rok 2019/2020 začal pro Lenovo úspěšně

Pavel Houser , 16. August 2019 08:00

Čtvrtina sestavených počítačů na světě je značky Lenovo, firma má podíl na trhu 24,9 %....

Více 0 komentářů

Hlasové zprávy uživatelů pro Facebook přepisovali lidé

ČTK , 15. August 2019 10:00

Zásady Facebooku ohledně užívání dat se konkrétně o nahrávkách nezmiňují....

Více 0 komentářů

Čínská centrální banka je téměř připravena na vlastní kryptoměnu

ČTK , 15. August 2019 09:00

Chystaná digitální měna se kvůli objemu transakcí nebude spoléhat na blockchain....

Více 0 komentářů