VMware významně rozšiřuje program výhod pro své obchodní partnery v oblasti virtualizace

19. únor 2008 13:15 0 komentářů

VMware, Inc.
Společnost VMware, Inc., světový lídr v oblasti virtualizačního softwaru od stolních počítačů až po datová centra, oznamuje zásadní vylepšení svého programu pro VIP partnery VMware VIP Partner Program, do kterého spadá téměř 10 tisíc obchodních partnerů po celém světě. Tato vylepšení, zaváděná s okamžitou platností, mohou partnerům usnadnit postupy implementace nebo rozšiřování virtualizace, a nabídnout jejich zákazníkům vyšší přidanou hodnotu díky řešením virtualizace od společnosti VMware. Součástí vylepšení jsou rozšířené výhody pro partnery účastnící se programu „advantage +“, další možnost odborných školení v oblasti virtualizačních řešení VMware, nebo nové a vylepšené marketingové nástroje ke zpřístupnění dalších příležitostí virtualizace VMware a uspokojení potřeb zákazníků bez ohledu na jejich velikost.

„Aktualizovali jsme náš partnerský program, abychom partnerům usnadnili obchodování s námi, zvýšili jejich motivaci ke spolupráci s VMware a nabídli jim další pomocné nástroje a školení vedoucí k posílení vzájemných vztahů,“ uvádí Steve Houck, viceprezident pro celosvětové obchodní kanály VMware. „Stále více organizací nasazuje produkty VMware k virtualizaci svých datových center. Musíme proto našim partnerům poskytnout takové programy, které potřebují k vybudování silných a životaschopných obchodních vztahů v oblasti virtualizace, jež přinášejí přidanou hodnotu, urychluje celkový výkon a napomáhá k úspěšné činnosti.“

Vylepšený systém výhod je k dispozici všem novým, ale i stávajícím členům programu VMware VIP Partner Program. Výhody mj. zahrnují:

  • Rozšířený systém výhod s motivačním programem advantage +: Všichni VIP partneři VMware se nyní mohou zúčastnit motivačního programu advantage+ na různé úrovni. Program advantage + nabízí VIP partnerům VMware nejlepší marže v dané třídě a je koncipován tak, aby napomohl zhodnocovat investice partnerů v rámci aktivního prodeje produktů a řešení VMware. Program VMware VIP Partner Program je postaven na odměnách, které jsou kombinací slevy předem a zpětné slevy (rabatu) v případě prodeje novým zákazníkům, při zaznamenání nových příležitostí a v případě pozitivního vlivu v rámci obchodních dohod, které může uzavřít někdo jiný.
  • Rozšířený systém vzdělávání, školení a vydávání osvědčení: VMware zavádí komplexní školení v oblasti virtualizace (PartnerPath), které obsahuje nový on-line kurz s názvem VMware Technical Sales Professional (VTSP). Ten je poskytován zdarma. Nový kurz je doplňkem bezplatného školení VMware Sales Professional (VSP), které bylo zavedeno v roce 2007. Součástí tohoto nového systému školení v oblasti virtualizace je nová řada Essential Training (základní školení), kde se partneři seznámí s tím, jak získat maximum z VIP partnerského programu VMware, dále řada Business Builder zahrnující novou sadu programů napomáhajících při budování úspěšných virtualizačních projektů VMware, a konečně i on-line knihovna informací pro partnery (Partner Resource). Součástí nové koncepce školení jsou rovněž kurzy s osvědčením pro obchodní zástupce a pracovníky technického servisu a dále školení připravené speciálně pro odborné prodejní zástupce a techniky. Díky propracovanému programu školení VMware mají partneři možnost dosáhnout úrovně experta i bez počátečních odborných znalostí.
  • Nové marketingové programy a nástroje: Součástí nových a vylepšených nástrojů je on-line e-marketingový nástroj, kampaně na generování poptávky postavené na šablonách, prostředky pro sdružování obsahu, kanály RSS a zdokonalení partnerského portálu VMware, označovaného jako Partner Central. Díky těmto programům a nástrojům mohou partneři rychle získat a udržet úspěšnou praxi v oblasti virtualizace a efektivně využívat rychle rostoucí příležitosti na trhu virtualizačních řešení. Program VMware VIP Partner Program zároveň nabízí lokalizované verze klíčových nástrojů pro prodej
    a marketing, aby byly uspokojeny potřeby partnerů v dalších zeměpisných regionech.

VIP partneři VMware mohou výhodně využít rostoucích příležitostí v oblasti virtualizačních řešení tak, že budou investovat do funkčně bohaté a kompatibilní platformy pro virtualizaci. Ta je dnes nejspolehlivější platformou v oboru, což dokazuje více než 100 tisíc aktivních zákazníků VMware. Program VIP Partner Program zároveň dává partnerům příležitost k tomu, aby pomohli zákazníkům získat významné obchodní výhody z virtualizace VMware, kam patří i snížení investičních a provozních výdajů, zajištění nepřetržitého poskytování služeb, vyšší úroveň bezpečnosti a ekologičtější dopady provozu díky nižším nárokům na napájení a chlazení.

Program VIP Partner Program je součástí širšího ekosystému partnerů VMware, kam spadají schválení poradci VMware (VMware Authorized Consultants – VAC), nezávislí prodejci programového vybavení (Independent Software Vendors – ISV), výrobci původního počítačového vybavení – OEM (Original Equipment Manufacturers), partneři pro oblast ukládání dat, dodavatelé zaměřující se na veřejnou správu a další členové programu WMware TAP (Technology Alliance Partner) pokrývajícího oblast výroby hardwaru, serverů, softwaru i zařízení pro ukládání dat. Program pro VIP partnery VMware obsahuje čtyři vrstvy, které řeší jedinečné potřeby zákaznické základny jednotlivých partnerů:

  • Premier: Tato varianta je určena pro partnery VMware s nejlepšími výsledky. Partneři kategorie Premier se těší nejvyšší úrovni podpory a ohodnocení na oplátku za investice do strategických zdrojů, realizované v rámci projektů virtualizace i během podpory a prodeji řešení VMware. Partneři této kategorie spolupracují přímo s jim přidělenými manažery VMware a mohou využívat marketingové prostředky VMware sloužící ke společnému obchodnímu a marketingovému plánování. Díky zavedení rozšířeného programu VMware VIP Partner Program budou partneři z této kategorie těžit z nové struktury programu advantage +, který nyní rozděluje výhody na slevu udělovanou předem a slevu (rabat) vyplácenou zpětně.
  • Enterprise: Tato kategorie byla navržena pro ty partnery, kteří chtějí efektivně využívat virtualizační software VMware k tomu, aby zákazníkům nabídli komplexní řešení IT – ta mohou zahrnovat servery, zařízení na ukládání dat, síťovou komunikaci, technické služby a podporu dalších aktiv IT. Partneři kategorie Enterprise získávají další výhody ve formě pomoci, podpory a odměn za zvláštní aktivity vyvíjené při budování úspěšných projektů virtualizace pomocí VMware. Součástí rozšířeného programu pro VIP partnery z této kategorie je vyšší úroveň výhod v programu advantage +, jako je možnost účastnit se programu influence +, kde jsou odměňováni partneři vystupující jako důvěryhodní poradci zákazníků, a to i v případech, kdy obchodní příležitost získá některý jiný partner.
  • Professional: Nejsnazší a nejrychlejší způsob jak začít s prodejem virtualizačních řešení VMware. Partneři z kategorie Professional získávají nejrůznější podporu a školení, aby mohli rychle začít s realizací projektů virtualizace. Díky novému rozšíření programu VMware VIP Partner Program se mohou partneři z této kategorie účastnit programu výhod advantage +, v rámci kterého mohou získat dodatečnou slevu v případě, že prodají řešení VMware novým zákazníkům.
  • Global System Integrators (globální systémoví integrátoři,GSI): Tato kategorie byla navržena pro partnery VMware z řad globálních systémových integrátorů. Ti napomáhají určovat strategický směr a podporují marketing a prodej produktů VMware největším světovým organizacím. VMware podporuje a odměňuje systémové integrátory za jejich intenzivní zasazení a investice do virtualizačních projektů i nadprůměrné prodejní výsledky a podporu výrobků VMware.

Více informací o partnerském programu VMware VIP Partner Program naleznete na adrese www.vmware.com/partners/vip/.

O společnosti VMware

VMware (NYSE:VMW) je globálním lídrem v oblasti virtualizačního softwaru od stolních počítačů až po datová centra. Řešení VMware využívají organizace všech velikostí s cílem snížit své investiční a provozní náklady, zajistit bezporuchovost provozu, posílit bezpečnosti a snižovat dopady na životní prostředí. Díky svým výnosům za rok 2007 ve výši 1,3 miliardy USD, více než 100 000 zákazníkům a 10 000 partnerům je VMware jednou z nejrychleji rostoucích softwarových firem. Společnost VMware má sídlo v Palo Alto v Kalifornii. Pro podrobnější informace o společnosti navštivte prosím www.vmware.com.


Komentáře


RSS 

Komentujeme

Kdo to řekne?

Pavel Houser , 19. říjen 2016 13:00
Pavel Houser

Nemůže být to, co vypadá jako zanedbávání bezpečnosti IT, ve skutečnosti racionální strategií? Pokud...

Více
Kalendář

08. 11. Deep in Data
08. 11. Deep in Data

RSS 

Zprávičky

Představitelé firem AT&T a Time Warner prý jednali o možné fúzi

ČTK , 21. říjen 2016 13:00

Vedoucí představitelé americké telekomunikační společnosti AT&T a mediálního konglomerátu Time Warne...

Více 0 komentářů

Tržby i zisk Microsoftu překonaly odhady, akcie jsou na rekordu

ČTK , 21. říjen 2016 10:00

Společnost Microsoft hospodařila v prvním čtvrtletí svého fiskálního roku s vyššími tržbami i ziskem...

Více 0 komentářů

O2 zvýší od listopadu rychlost xDSL až na dvojnásobných 80 Mbit/s

ČTK , 20. říjen 2016 12:00

Operátor O2 od listopadu zvýší rychlost pevného připojení k internetu přes telefonní linky xDSL až n...

Více 2 komentářů

Starší zprávičky

V ČR zadržen hacker zodpovědný za útok na Linkedin

ČTK , 20. říjen 2016 10:30

Ruské velvyslanectví v Praze naléhá, aby ruský občan, který byl zadržen v Česku na žádost Spojených ...

Více 0 komentářů

Navržena dobíjecí zinková baterie a elektroda z borofenu

Pavel Houser , 19. říjen 2016 20:00

Yi Cui ze Stanfordu a Shougo Higashi v výzkumných laboratoří firmy Toyota publikovali v Nature Commu...

Více 1 komentářů

Kybernetické útoky jsou sofistikovanější, experti trénují obranu

ČTK , 19. říjen 2016 12:00

Kybernetické útoky jsou stále sofistikovanější. Odborníci, kteří pečují o kritickou páteřní infrastr...

Více 0 komentářů

Tržby a zisk Yahoo ve třetím čtvrtletí vzrostly

ČTK , 19. říjen 2016 10:30

Tržby a zisk americké internetové společnosti Yahoo za třetí čtvrtletí vzrostly. Dnešní výsledky jso...

Více 0 komentářů