Acer získal osm ocenění 2017 Good Design

20. říjen 2017 20:37 0 komentářů

Společnost Acer oznámila, že osm jejích produktů získalo ocenění 2017 Good Design za vynikající produktový design.

Mezi tyto oceněné produkty Acer patří 360° kamera, 360° palubní kamera, měřič kvality vzduchu v interiéru, stolní počítač all-in-one a čtyři notebooky.

Oceněné produkty Acer byly vybrány ze 4 495 položek z celého světa, a to nezávislou skupinou odborníků. Produkty byly posuzovány podle kritérií, jako je stupeň inovace, formální kvalita, funkcionalita a ekologická kompatibilita.

Kamera Acer Holo360

Acer Holo360 využívá platformu Qualcomm Connected Camera společně s mobilním procesorem Qualcomm Snapdragon 625. Díky kombinaci výkonu pro spojování videí v reálném čase s integrovaným LTE připojením a 3" dotykovým displejem pro ovládání poskytuje Acer Holo360 all-in-one řešení pro živé streamování 360° videí. Porota 2017 Good Design uvedla, že „v našich očích, v této době, kdy mobilní telefony nahradily většinu produktů, tomuto technologickému vývoji unikají nové technologie. Tento produkt není výjimkou.“

Palubní kamera Acer Vision360

Díky dvěma vysoce kvalitním kamerám, které společně poskytují 360°pokrytí, zajišťuje Acer Vision360, že bude každý úhel okolo automobilu uživatele kompletně zaznamenán v křišťálově čistém videu ve 4K kvalitě. Když dojde ke kolizi s pohybujícím se vozidlem, zahájí zařízení záznam, který obsahuje GPS souřadnice místa, na kterém došlo k incidentu. Porota poznamenala, že Vision360 je „360° záznamový systém, který se pevně drží budoucího trendu a opakované vyvíjí úsilí o překročení možností běžných produktů pro záznam nehod.“

Acer Air Monitor

Acer Air Monitor se může pochlubit elegantním a jednoduchým designem. Jde o zařízení umožňující sledování klíčových indikátorů kvality vzduchu v reálném čase prostřednictvím samostatné aplikace pro smartphony a měnící se barvy dýchajícího LED světla na těle zařízení. Navíc lze díky integraci s IFTTT dosáhnout domácí automatizace založené na indikátorech kvality vzduchu a například aktivovat čističku vzduchu.

All-in-one stolní počítač Acer Aspire S24

Mimořádně tenký Acer Aspire S24, navržený s důrazem na eleganci a využívající systém Windows 10, je dokonalé zařízení pro moderní uživatele hledající jak stylový vzhled, tak pokročilé schopnosti. Jde o nejtenčí all-in-one počítač od Aceru vůbec, vybavený monitorem s profilem tenkým pouhých 5,97 mm. Bezokrajový displej a černé a matně zlaté barevné provedení zaručuje, že se toto zařízení stane ústředním bodem každého domova a přinese dotyk funkcionalistické elegance a luxusu.

Herní notebook Acer Predator Triton 700

Ultratenký Acer Predator Triton 700 má podsaditý černý podvozek a minimalistický design s přímými obrysy a úhlovými předními rohy. Velký průzor nad klávesnicí ze skla Corning Gorilla Glass slouží jako touchpad a jako okno do chladicího systému notebooku sestávajícího se z ventilátoru AeroBlade™ 3D a pětice heatpipe. Tuto šelmu pohání procesor Intel Core 7. generace se standardním napětím a nejnovější vysoce výkonná grafická karta NVIDIA GeForce 10.

Notebook Acer Swift 5

Acer Swift 5 je určen pro uživatele, kteří chtějí vynikající přenositelnost, solidní výkon a stylový vzhled. Jeho elegantní tělo váží mně než jeden kilogram, což ocení nejvíce ti, kdo jsou neustále na cestách. Je zkonstruován ze sofistikovaného výběru materiálů, jako jsou ultralehké slitiny hořčíku a lithia pro horní a spodní kryt a slitiny hořčíku a hliníku, které zajišťují mimořádnou pevnost v oblasti opěrky rukou. Porota ocenila Swift 5: „dovedné využití nových technologií materiálů dosáhlo velkého průlomu, pokud jde o celkovou váhu – důkazem je dosažení hmotnosti pod 1 kg.“

Notebook 2 v 1 Acer Switch 7 Black Edition

Průkopnický Acer Switch 7 Black Edition je první pouze pasivně chlazený notebook 2 v 1 na světě vybavený dedikovanou grafikou, a to díky inovativní technologií bezventilátorového chlazení Dual LiquidLoop od Aceru. Nový Switch 7 Black Edition byl navržen s ohledem na maximální mobilitu a je neuvěřitelně všestranný, bez připojené klávesnice váží pouhých 1,15 kg. Switch 7 Black Edition je také prvním zařízením od Aceru vybaveným patentovaným stojanem Acer AutoStand, který se může automaticky vyklopit i vrátit zpět, což umožňuje jednoduché ovládání, jako je otevření displeje a změna jeho úhlu jednou rukou, podobně jako na notebooku. Porota poznamenala, že mnoho funkcí na tomto notebooku „mělo na soudce velký vliv.“

Konvertibilní notebook Acer Spin 5

Profesionální zařízení Acer Spin 5 je lehký, snadno přenosný notebook s kovovým tělem a otočným displejem pro všechny druhy práce a zábavy. Všestranná a konvertibilní konstrukce tohoto zařízení uživatelům umožňuje bezproblémové přecházení mezi režimy notebook, tablet, displej a stan, díky čemuž je Spin 5 dokonalou platformou pro tvorbu a sdílení obsahu. Snadno přenosný 13,3" model Spin 5 váží 1,5 kg a je tenký pouhých 15,9 mm, zatímco hmotnost jeho 15,6" sourozence přesahuje 2 kg jeho tloušťka činí 17,9 mm.


Komentáře

RSS 

Komentujeme

Intel Inside aneb všichni jsme načipováni

Petr Zavoral , 10. prosinec 2017 18:20
Petr Zavoral

V Havlově hře Audience přesvědčuje Sládek Ferdinanda Vaňka, aby donášel sám na sebe. Z pohledu letoš...

VíceKalendář

09. 01.

13. 01.
CES 2018
18. 01.

19. 01.
itSMF 2018
29. 01.

30. 01.
G2BTechEd

RSS 

Zprávičky

Rozhodnutí ÚS o odložení EET může vést k žalobám na stát

ČTK , 16. prosinec 2017 09:00

Tisíce a možná desítky tisíc podnikatelů a zástupců různých profesí se na třetí a čtvrtou vlnu EET u...

Více 1 komentářů

E-shopy vyjmutí plateb kartou z EET vítají, přišlo prý ale pozdě

ČTK , 16. prosinec 2017 08:00

Podle ministerstva financí ze zrušení povinnosti evidovat platby kartou pro poplatníky nevyplývá nut...

Více 0 komentářů

Nové Embarcadero RAD Studio obsahuje i licenci pro aplikační server

Pavel Houser , 15. prosinec 2017 10:00

Vývojové prostředí nabízí i nové prvky knihovny vizuálních komponent a nové možnosti grafického uživ...

Více 0 komentářů

Starší zprávičky

Botnet Necurs se vrátil a šíří nový ransomware

Pavel Houser , 15. prosinec 2017 09:00

V listopadu došlo k oživení botnetu Necurs v souvislosti s distribucí nového ransomwaru Scarab. ...

Více 0 komentářů

Jižní Korea zvažuje, že zdaní obchody s bitcoinem

ČTK , 15. prosinec 2017 08:00

Vláda se obává dopadů, které s sebou může přinést náhlý cenový propad kryptoměn....

Více 0 komentářů

O2 v dalších dvou letech vykoupí až 1,25 % vlastních akcií

ČTK , 14. prosinec 2017 10:00

Cílem nového programu je optimalizace kapitálové struktury, uvedla firma....

Více 0 komentářů

10 spotřebitelských trendů pro rok 2018

Pavel Houser , 14. prosinec 2017 09:00

Sluchátka budeme nosit 24 hodin denně, i během spánku. Umělá inteligence bude vytvářet reklamy. Koli...

Více 0 komentářů