Acer získal osm ocenění 2017 Good Design

20. říjen 2017 20:37 0 komentářů

Společnost Acer oznámila, že osm jejích produktů získalo ocenění 2017 Good Design za vynikající produktový design.

Mezi tyto oceněné produkty Acer patří 360° kamera, 360° palubní kamera, měřič kvality vzduchu v interiéru, stolní počítač all-in-one a čtyři notebooky.

Oceněné produkty Acer byly vybrány ze 4 495 položek z celého světa, a to nezávislou skupinou odborníků. Produkty byly posuzovány podle kritérií, jako je stupeň inovace, formální kvalita, funkcionalita a ekologická kompatibilita.

Kamera Acer Holo360

Acer Holo360 využívá platformu Qualcomm Connected Camera společně s mobilním procesorem Qualcomm Snapdragon 625. Díky kombinaci výkonu pro spojování videí v reálném čase s integrovaným LTE připojením a 3" dotykovým displejem pro ovládání poskytuje Acer Holo360 all-in-one řešení pro živé streamování 360° videí. Porota 2017 Good Design uvedla, že „v našich očích, v této době, kdy mobilní telefony nahradily většinu produktů, tomuto technologickému vývoji unikají nové technologie. Tento produkt není výjimkou.“

Palubní kamera Acer Vision360

Díky dvěma vysoce kvalitním kamerám, které společně poskytují 360°pokrytí, zajišťuje Acer Vision360, že bude každý úhel okolo automobilu uživatele kompletně zaznamenán v křišťálově čistém videu ve 4K kvalitě. Když dojde ke kolizi s pohybujícím se vozidlem, zahájí zařízení záznam, který obsahuje GPS souřadnice místa, na kterém došlo k incidentu. Porota poznamenala, že Vision360 je „360° záznamový systém, který se pevně drží budoucího trendu a opakované vyvíjí úsilí o překročení možností běžných produktů pro záznam nehod.“

Acer Air Monitor

Acer Air Monitor se může pochlubit elegantním a jednoduchým designem. Jde o zařízení umožňující sledování klíčových indikátorů kvality vzduchu v reálném čase prostřednictvím samostatné aplikace pro smartphony a měnící se barvy dýchajícího LED světla na těle zařízení. Navíc lze díky integraci s IFTTT dosáhnout domácí automatizace založené na indikátorech kvality vzduchu a například aktivovat čističku vzduchu.

All-in-one stolní počítač Acer Aspire S24

Mimořádně tenký Acer Aspire S24, navržený s důrazem na eleganci a využívající systém Windows 10, je dokonalé zařízení pro moderní uživatele hledající jak stylový vzhled, tak pokročilé schopnosti. Jde o nejtenčí all-in-one počítač od Aceru vůbec, vybavený monitorem s profilem tenkým pouhých 5,97 mm. Bezokrajový displej a černé a matně zlaté barevné provedení zaručuje, že se toto zařízení stane ústředním bodem každého domova a přinese dotyk funkcionalistické elegance a luxusu.

Herní notebook Acer Predator Triton 700

Ultratenký Acer Predator Triton 700 má podsaditý černý podvozek a minimalistický design s přímými obrysy a úhlovými předními rohy. Velký průzor nad klávesnicí ze skla Corning Gorilla Glass slouží jako touchpad a jako okno do chladicího systému notebooku sestávajícího se z ventilátoru AeroBlade™ 3D a pětice heatpipe. Tuto šelmu pohání procesor Intel Core 7. generace se standardním napětím a nejnovější vysoce výkonná grafická karta NVIDIA GeForce 10.

Notebook Acer Swift 5

Acer Swift 5 je určen pro uživatele, kteří chtějí vynikající přenositelnost, solidní výkon a stylový vzhled. Jeho elegantní tělo váží mně než jeden kilogram, což ocení nejvíce ti, kdo jsou neustále na cestách. Je zkonstruován ze sofistikovaného výběru materiálů, jako jsou ultralehké slitiny hořčíku a lithia pro horní a spodní kryt a slitiny hořčíku a hliníku, které zajišťují mimořádnou pevnost v oblasti opěrky rukou. Porota ocenila Swift 5: „dovedné využití nových technologií materiálů dosáhlo velkého průlomu, pokud jde o celkovou váhu – důkazem je dosažení hmotnosti pod 1 kg.“

Notebook 2 v 1 Acer Switch 7 Black Edition

Průkopnický Acer Switch 7 Black Edition je první pouze pasivně chlazený notebook 2 v 1 na světě vybavený dedikovanou grafikou, a to díky inovativní technologií bezventilátorového chlazení Dual LiquidLoop od Aceru. Nový Switch 7 Black Edition byl navržen s ohledem na maximální mobilitu a je neuvěřitelně všestranný, bez připojené klávesnice váží pouhých 1,15 kg. Switch 7 Black Edition je také prvním zařízením od Aceru vybaveným patentovaným stojanem Acer AutoStand, který se může automaticky vyklopit i vrátit zpět, což umožňuje jednoduché ovládání, jako je otevření displeje a změna jeho úhlu jednou rukou, podobně jako na notebooku. Porota poznamenala, že mnoho funkcí na tomto notebooku „mělo na soudce velký vliv.“

Konvertibilní notebook Acer Spin 5

Profesionální zařízení Acer Spin 5 je lehký, snadno přenosný notebook s kovovým tělem a otočným displejem pro všechny druhy práce a zábavy. Všestranná a konvertibilní konstrukce tohoto zařízení uživatelům umožňuje bezproblémové přecházení mezi režimy notebook, tablet, displej a stan, díky čemuž je Spin 5 dokonalou platformou pro tvorbu a sdílení obsahu. Snadno přenosný 13,3" model Spin 5 váží 1,5 kg a je tenký pouhých 15,9 mm, zatímco hmotnost jeho 15,6" sourozence přesahuje 2 kg jeho tloušťka činí 17,9 mm.


Komentáře

RSS 

Komentujeme

Zpoždění letadel i přežití pacientů: Jak to ten Google dělá?

Pavel Houser , 17. březen 2018 12:00

Bez dalších podrobností Google před časem oznámil, že v rámci služby Letenky dokáže odhadovat zpoždě...

VíceRSS 

Zprávičky

Levné telefony volaly potají do ciziny

Pavel Houser , 21. březen 2018 17:34

Českou republikou se začal šířit nový fenomén: Zavirované telefony z výroby bez vědomí majitelů vytá...

Více 0 komentářů

PPF koupila aktiva Telenoru ve čtyřech zemích za 71 miliard Kč (aktualizace)

ČTK , 21. březen 2018 12:34

Telenor v Maďarsku, Bulharsku, Černé Hoře a Srbsku poskytuje služby více než 9 milionům klientů....

Více 0 komentářů

Rychlonabíjení pomůže k rozšíření elektrobusů

ČTK , 21. březen 2018 10:00

Elektrobusy s velkými bateriemi mají problémy s údržbou a váhou, Navíc nevydrží jezdit celý den. ...

Více 0 komentářů

Kalendář

19. 03.

22. 03.
IBM Think 2018
20. 03.

23. 03.
Amper 2018
21. 03. IT Security Workshop 2018

Starší zprávičky

ČOI: V Česku rychle přibývá rizikových internetových obchodů

ČTK , 21. březen 2018 09:00

Loni obchodní inspekce zjistila při kontrolách e-shopů pochybení v 88 % případů....

Více 0 komentářů

Elektrotechnický průmysl se v ČR rozvíjí, není ale dost zaměstnanců

ČTK , 21. březen 2018 08:00

Obor stejně jako česká ekonomika roste - rychleji, než je evropský průměr....

Více 0 komentářů

Šéf bezpečnosti Facebooku odchází, firmu vyšetřují v Británii

ČTK , 20. březen 2018 17:37

Cena akcií společnosti Facebook dnes pokračuje v poklesu poté, co se v pondělí propadla o téměř 7 %....

Více 0 komentářů

O PSD2 neslyšeli 4 z 5 lidí

ITBiz.cz , 20. březen 2018 12:31

Směrnice PSD2 nabyla účinnosti 13. ledna 2018. Jejím cílem bylo vytvoření jednotného integrovaného t...

Více 0 komentářů