Nové řešení Zyxel NebulaFlex otevírá cestu na cloud všem uživatelům

05. únor 2018 16:53 0 komentářů

Bezdrátové přístupové body pro maximální flexibilitu nově podporují samostatný i po cloudu řízený provoz.

Společnost Zyxel dnes představila řešení NebulaFlexTM, které umožňuje správu tradičních samostatných přístupových bodů ve dvou režimech – prostřednictvím cloudu nebo lokálně, což pro organizace znamená flexibilitu při nasazování přístupových bodů a nižší dodatečné náklady vynaložené hardware a software. Řešení NebulaFlexTM v současnosti podporují tři bezdrátové přístupové body značky Zyxel.

Volba mezi řízením přes cloud nebo lokálně – a proč nemít obojí? Řízení samostatných přístupových bodů je snadné a výhodné v případě všech malých prostor, kde k dostatečnému pokrytí sítí WiFi stačí jen několik přístupových bodů. Na druhou stranu přístupové body řízené po cloudu se vyznačují snadnou instalací a konfigurací a vždy a všude umožňují centrální správu WiFi sítí všech velikostí. Organizace k přechodu na cloudové řešení lákají jednoduchost, neomezená škálovatelnost a široká paleta řídicích funkcí.

Hybridní přístupové body Zyxel nabízejí to nejlepší z obou provedení a uživatelům umožňují přepínat mezi provozem řízeným po cloudu a samostatným režimem podle toho, co nejlépe vyhovuje jejich potřebám.

Uživatelé mohou na cloud přejít, kdykoliv chtějí, aniž by museli vyměnit svá stávající síťová zařízení nebo dokupovat dodatečné hardwarové ovladače nebo software. Vlastníkům vybraných přístupových bodů Zyxel stačí k aktivaci řešení NebulaFlexTM provést bezplatný upgrade jejich firmwaru.

Udělejte krok do budoucnosti s řešením Zyxel Nebula Zyxel Nebula je plně cloudové řešení určené ke správě sítí. Bylo vytvořené pro organizace, které jsou rozptýleny po více lokalitách a nedisponují dostatečnými zkušenostmi nebo zdroji pro správu sítí. Nebula prostřednictvím řídicího centra Nebula Control Center (NCC) centrálně a na dálku spravuje všechna kompatibilní kabelová, bezdrátová a bezpečnostní zařízení.

Majitelé hybridních přístupových bodů mohou výhody cloudu Zyxel Nebula využívat bez jakýchkoliv dalších nákladů, a to včetně nonstop přístupu do řídicího centra Nebula, monitoringu zařízení/klientů, přístupu k záznamům událostí kdekoliv na světě a dalších funkcí. K dispozici je také upgrade na licenční balíček Nebula Professional Pack obsahující prémiové funkce. „Naším cílem bylo, aby všichni uživatelé mohli ještě snadněji využívat flexibilitu a škálovatelnost, kterou přinášejí cloudové sítě,“ uvádí Martin Bratičák, Head of Channel CEE. „Díky řešení NebulaFlexTM jim odpadá starost s náklady na výměnu kompletní síťové infrastruktury. Stručně řečeno, jeho vyzkoušením nemohou nic ztratit.“

Řešení NebulaFlexTM v současnosti podporují bezdrátové přístupové body Zyxel NWA1123-AC HD, NWA1123-AC PRO a NWA1123-ACv2 s verzí firmwaru 5.20 nebo vyšší. Uživatelé, kteří registrací do 30. dubna 2018 projeví zájem o řízení sítí pomocí řešení NebulaFlexTM, získají licenční balíček Nebula Professional Pack na tři měsíce zdarma.


Komentáře

RSS 

Komentujeme

Jak probíhá adopce cloudu

Pavel Houser , 16. únor 2018 09:45

Cloud už neznamená jen SaaS, jenže… K dispozici je řada analýz i prognóz, které dokládají, jak se po...

Více
RSS 

Zprávičky

T-Mobile měl úspěšný rok

Pavel Houser , 23. únor 2018 09:00

T-Mobile oznámil finanční výsledky za rok 2017. Celkové tržby z mobilních a pevných služeb včetně pr...

Více 0 komentářů

NÚKIB loni řešil méně hlášení o kybernetických incidentech

ČTK , 23. únor 2018 08:00

Na podzim NÚKIB musel řešit i útok na weby, na kterých se zobrazovaly aktuální volební výsledky....

Více 0 komentářů

Hackeři zneužili cloudový systém Tesly k těžbě kryptoměn

ČTK , 22. únor 2018 10:00

Průnik se odehrál přes konzoli systému Kubernetes pro optimalizaci cloudových aplikací. ...

Více 0 komentářů

Starší zprávičky

Dvakrát ze světa open source CRM: Sugar a SuiteCRM

Pavel Houser , 22. únor 2018 09:00

CRM systém Sugar je nabízen v několika edicích. Placené edice lze standardně provozovat formou služb...

Více 0 komentářů

Intel chce investovat 5 miliard dolarů do izraelské továrny

ČTK , 22. únor 2018 08:00

Předpokládá se, že Intel na rozšíření továrny obdrží státní podporu v hodnotě až 10 % investice....

Více 0 komentářů

Apple chce kupovat kobalt přímo od těžařů

ČTK , 21. únor 2018 11:48

Kobalt se používá v bateriích pro smartphony. Jeho cena výrazně vzrostla dále ji zvýší nástup elektr...

Více 0 komentářů

Qualcomm zvýšil nabídku na převzetí NXP na 44 miliard dolarů

ČTK , 21. únor 2018 11:00

Krok by mohl Qualcommu rovněž pomoci odvrátit snahu rivala Broadcom o jeho převzetí....

Více 0 komentářů