Sharp nabízí řešení pro správu tisku PaperCut

14. únor 2018 11:15 0 komentářů

Sharp Electronics CEE oznamuje, že je od dneška certifikovaným partnerem PaperCut International pro oblast střední a východní Evropy.

Toto partnerství je spojením portfolia multifunkčních tiskových zařízení Sharp se softwarem PaperCut International, jenž uživatelům umožňuje vytvořit skutečně efektivní pracovní prostředí. PaperCut MF je jednoduchou nízko-nákladovou softwarovou aplikací, jež umožňuje společnostem převzít kontrolu nad zabezpečením dokumentů a správou svých tiskáren, kopírek a multifunkčních zařízení. Díky tvorbě podrobných reportů systém napomáhá zabraňovat vzniku odpadu, podporuje odpovědné chování a činí uživatele a oddělení odpovědnými za využití tiskových zařízení.

"Mám radost, že společnost PaperCut uzavřela partnerství se Sharp," uvedl Ervin Ajazaj, Partner Manager pro CE Europe ze společnosti Info Technology Supply ltd., evropského autorizovaného centra pro řešení PaperCut. "MFP Sharp a náš software se vzájemně doplňují a přináší organizacím produktivnější způsob práce a celkové zlepšení výkonu. Těším se na dlouhodobé a úspěšné partnerství.“

Alexandr Stočes, Product manager, Sharp CZ&SK, uvedl: „Rozšíření našeho portfolia produktových řešení pro regiony CEE o software PaperCut je jednou z klíčových součástí naší strategie diverzifikace. Společnost Info Technology Supply ltd. se prokázala jako schopný partner a poskytuje nám vynikající podporu pro PaperCut MF.“

Software PaperCut MF je navržen pro podniky s citlivými daty a nabízí funkci „Find-Me“, kdy mohou uživatelé tisknout dokumenty ze kterékoli MFP Sharp zapojené do zabezpečené sítě, ale pouze tehdy, když jsou přímo u stroje. Funkce „Find-Me“ minimalizuje množství odpadu a v rušných kancelářích prokazatelně snižuje objem tisku o 20 %. To také znamená, že si uživatelé mohou zvolit, kdy a kde si přejí své dokumenty vytisknout, a citlivé dokumenty tak nezůstávají až do jejich odebrání nechráněné ve výstupních zásobnících tiskárny.   

Sharp, jenž nedávno získal certifikaci dle Common Criteria, čímž potvrdil normu Protection Profile for Hardcopy Devices v1.0 (HCD-PP v1.0), má zabezpečení dokumentů ve své DNA. PaperCut MF je dostupný nástroj, navržený tak, aby přinášel SMB větší přehled nad zabezpečením dokumentů a bezpečností dat společně s finančním přínosem v důsledku zvýšeného povědomí o objemu tvořené dokumentace a s tím souvisejícími náklady. PaperCut MF umožňuje podnikům sledovat, zaznamenávat a analyzovat využití MFP ze strany zaměstnanců. Podniky mohou získat plnou kontrolu nad náklady na dokumentaci řízením přístupu k nastavení kopírek a scannerů, nastavením limitů využití zařízení a počtu kreditů a uživatelským nastavením individuálních přístupových práv pro konkrétní funkce ve společnosti.

PaperCut MF je z pohledu nasazení a správy považován za nejjednodušší systém svého typu. Systémoví správci mají plný přístup ke správě a konfiguraci pomocí dobře známého webového rozhraní. PaperCut MF nabízí více než 80 reportů dostupných jedním kliknutím, jež lze prohlížet online, tisknout nebo exportovat. Reporty se týkají všech oblastí od podrobných přehledů přihlášení ke stránkám, přehledů dle jednotlivých uživatelů, oddělení, zařízení nebo dokonce dopadu na životní prostředí.


Komentáře

RSS 

Komentujeme

Jak probíhá adopce cloudu

Pavel Houser , 16. únor 2018 09:45

Cloud už neznamená jen SaaS, jenže… K dispozici je řada analýz i prognóz, které dokládají, jak se po...

Více
RSS 

Zprávičky

Broadcom snížil nabídku na rivala Qualcomm na 117 miliard dolarů

ČTK , 23. únor 2018 10:00

Převzetí Qualcommu by bylo největší akvizicí v historii technologického sektoru....

Více 0 komentářů

T-Mobile měl úspěšný rok

Pavel Houser , 23. únor 2018 09:00

T-Mobile oznámil finanční výsledky za rok 2017. Celkové tržby z mobilních a pevných služeb včetně pr...

Více 0 komentářů

NÚKIB loni řešil méně hlášení o kybernetických incidentech

ČTK , 23. únor 2018 08:00

Na podzim NÚKIB musel řešit i útok na weby, na kterých se zobrazovaly aktuální volební výsledky....

Více 0 komentářů

Starší zprávičky

Hackeři zneužili cloudový systém Tesly k těžbě kryptoměn

ČTK , 22. únor 2018 10:00

Průnik se odehrál přes konzoli systému Kubernetes pro optimalizaci cloudových aplikací. ...

Více 0 komentářů

Dvakrát ze světa open source CRM: Sugar a SuiteCRM

Pavel Houser , 22. únor 2018 09:00

CRM systém Sugar je nabízen v několika edicích. Placené edice lze standardně provozovat formou služb...

Více 0 komentářů

Intel chce investovat 5 miliard dolarů do izraelské továrny

ČTK , 22. únor 2018 08:00

Předpokládá se, že Intel na rozšíření továrny obdrží státní podporu v hodnotě až 10 % investice....

Více 0 komentářů

Apple chce kupovat kobalt přímo od těžařů

ČTK , 21. únor 2018 11:48

Kobalt se používá v bateriích pro smartphony. Jeho cena výrazně vzrostla dále ji zvýší nástup elektr...

Více 0 komentářů