Sharp nabízí řešení pro správu tisku PaperCut

14. únor 2018 11:15 0 komentářů

Sharp Electronics CEE oznamuje, že je od dneška certifikovaným partnerem PaperCut International pro oblast střední a východní Evropy.

Toto partnerství je spojením portfolia multifunkčních tiskových zařízení Sharp se softwarem PaperCut International, jenž uživatelům umožňuje vytvořit skutečně efektivní pracovní prostředí. PaperCut MF je jednoduchou nízko-nákladovou softwarovou aplikací, jež umožňuje společnostem převzít kontrolu nad zabezpečením dokumentů a správou svých tiskáren, kopírek a multifunkčních zařízení. Díky tvorbě podrobných reportů systém napomáhá zabraňovat vzniku odpadu, podporuje odpovědné chování a činí uživatele a oddělení odpovědnými za využití tiskových zařízení.

"Mám radost, že společnost PaperCut uzavřela partnerství se Sharp," uvedl Ervin Ajazaj, Partner Manager pro CE Europe ze společnosti Info Technology Supply ltd., evropského autorizovaného centra pro řešení PaperCut. "MFP Sharp a náš software se vzájemně doplňují a přináší organizacím produktivnější způsob práce a celkové zlepšení výkonu. Těším se na dlouhodobé a úspěšné partnerství.“

Alexandr Stočes, Product manager, Sharp CZ&SK, uvedl: „Rozšíření našeho portfolia produktových řešení pro regiony CEE o software PaperCut je jednou z klíčových součástí naší strategie diverzifikace. Společnost Info Technology Supply ltd. se prokázala jako schopný partner a poskytuje nám vynikající podporu pro PaperCut MF.“

Software PaperCut MF je navržen pro podniky s citlivými daty a nabízí funkci „Find-Me“, kdy mohou uživatelé tisknout dokumenty ze kterékoli MFP Sharp zapojené do zabezpečené sítě, ale pouze tehdy, když jsou přímo u stroje. Funkce „Find-Me“ minimalizuje množství odpadu a v rušných kancelářích prokazatelně snižuje objem tisku o 20 %. To také znamená, že si uživatelé mohou zvolit, kdy a kde si přejí své dokumenty vytisknout, a citlivé dokumenty tak nezůstávají až do jejich odebrání nechráněné ve výstupních zásobnících tiskárny.   

Sharp, jenž nedávno získal certifikaci dle Common Criteria, čímž potvrdil normu Protection Profile for Hardcopy Devices v1.0 (HCD-PP v1.0), má zabezpečení dokumentů ve své DNA. PaperCut MF je dostupný nástroj, navržený tak, aby přinášel SMB větší přehled nad zabezpečením dokumentů a bezpečností dat společně s finančním přínosem v důsledku zvýšeného povědomí o objemu tvořené dokumentace a s tím souvisejícími náklady. PaperCut MF umožňuje podnikům sledovat, zaznamenávat a analyzovat využití MFP ze strany zaměstnanců. Podniky mohou získat plnou kontrolu nad náklady na dokumentaci řízením přístupu k nastavení kopírek a scannerů, nastavením limitů využití zařízení a počtu kreditů a uživatelským nastavením individuálních přístupových práv pro konkrétní funkce ve společnosti.

PaperCut MF je z pohledu nasazení a správy považován za nejjednodušší systém svého typu. Systémoví správci mají plný přístup ke správě a konfiguraci pomocí dobře známého webového rozhraní. PaperCut MF nabízí více než 80 reportů dostupných jedním kliknutím, jež lze prohlížet online, tisknout nebo exportovat. Reporty se týkají všech oblastí od podrobných přehledů přihlášení ke stránkám, přehledů dle jednotlivých uživatelů, oddělení, zařízení nebo dokonce dopadu na životní prostředí.


Komentáře

RSS 

Komentujeme

AI i její tvůrci před soudem

Pavel Houser , 22. duben 2018 09:30

John Kingston z anglické University of Brighton poskytl pro The Register svůj pohled na právní odpov...

VíceRSS 

Zprávičky

Poskytování IT služeb mění podnikání Konica Minolta

Pavel Houser , 24. duben 2018 10:37

Prudký nárůst tržeb v segmentu IT služeb vedl společnost Konica Minolta ke změně přímého prodeje. ...

Více 0 komentářů

Čtvrtletní zisk Googlu výrazně překonal očekávání

ČTK , 24. duben 2018 08:48

Tržby firmy Alphabet se meziročně zvýšily o 26 procent na 31,1 miliardy dolarů....

Více 0 komentářů

EK zkoumá, zda nechá Apple převzít Shazam

ČTK , 24. duben 2018 08:00

Apple by za aplikaci mohl zaplatit asi 400 milionů dolarů....

Více 0 komentářů

Starší zprávičky

Čínská služba pro streamování hudby Tencent míří na burzu

ČTK , 23. duben 2018 11:19

Spotify byla nedávno ohodnocena na 30 miliard dolarů. 25 miliard očekávaných u Tencentu je také obro...

Více 0 komentářů

Obchod s kryptoměnami se stěhuje mimo burzy

ČTK , 23. duben 2018 09:00

Objem obchodování s kryptoměnami je oproti konci roku poloviční....

Více 0 komentářů

Čtvrtina Čechů vyzkoušela služby sdílené ekonomiky

ČTK , 23. duben 2018 08:00

Více než polovina lidí zná služby Zonky (74 procent) a Uber (62 procent)....

Více 0 komentářů

Před 25 lety byl zpřístupněn webový prohlížeč Mosaic

ČTK , 21. duben 2018 15:22

Mosaic se zrodil v průběhu roku 1992 v hlavě Marca Andreessena a jeho kolegy Erica Biny....

Více 0 komentářů